IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> Cheateři - něco jak UFO? a co vše je cheat?, jak to vlastně je ?
Hodnocení 4 V
.R.
příspěvek 22.03.2009, 12:15
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 39
Registrován: 05.02.2006
Bydliště Havířov
ID: 11749




Hi všem kdo ještě zůstali věrní Q3. Končila zima která se neúnosně táhla a lidi pro nudu za dlouhých zimních večerů si pro pobavení začali vykládat příběh o zlém rytíři jménem CHeater.
A co se nestalo z příběhu fikce se nám stal příběh fakta. Cheat = podvod, a podvádět se nemá.
Tato debata se táhne už nějaký pátek a přinesla nám na jedné straně PB pro ochranu a na druhé straně odliv lidí z důvodů horšího připojení a nebo taky už nevěří že mnoho dalších v tom nejede taky. Já už jsem tuhle situaci zažil na Q2, první se začalo mluvit že ten a ten si pomáhá AB nebo WH - to byla první fáze, v druhé se vyrojila skupina lidí co už veřejně tvrdila že AB používají ale jen proto že tím chtějí léčit ty druhé aimbo?áky. Finále bylo - že pomalu a jistě nevěřil nikdo nikomu a scéna Q2 vyšuměla do ztracena, někdo přestal hrát úplně a někteří přešli k jiným hrám kde měli dojem že je to relativně čisté - můj případ. Je to vypuštěný džin z láhve a nevím kdo z Vás zná tu správnou formulku na jeho návrat zpět. Znovu trošku fikce - když není PB - vytvořit pseudodůkaz o tom že někdo je cheater není až takový problém, sejde se pár hráčů co chce odrovnat nepohodlného hráče, jeden použije jeho nick a třeba WH, další to nahrají a pošlou adminovi a odpřisáhnou - dost jsem to zjednodušil jen proto abych tady nevytvářel návody na další neplechy. Kdo všechno je cheater, myslím že každý může být číter - nejhorší kombinace je když je to člověk chytrý a znalý všech pravidel a tím pádem skoro neodhalitelný. Co vše je cheat? Když se ti nedaří je pro tebe cheater každý a má všechny možné cheaty biggrin.gif Sehnat si některý z jmenovaných cheatů + návod jak použít je velmi jednoduché - byl jsem překvapen jak moc toho na netu je a jak je to snadné. Pro mnoho hráčů je GP v určitém věku celý jeho svět a snaží se v něm vyniknout a to i cenu podobných úletů jako je používaní cheatů. Svým způsobem je cheat třeba skript na přepínání railu versus flexa. Je to dodělané nastavení a poskytuje výhodu o proti běžným hráčům co ho nepoužívají - viz soubor pk.3. Nemám pravdu? To si může nastavit každý, je to jen a jeho věc a snaha - v tom případě když zajdu do krajnosti rozhoďme tu volně upravené Pk.3 soubory pro všechny. Nemám žádnou jednoduchou radu jak z toho ven, možná že dobře vedená diskuze najde nějaké řešení. Pb když dobře pojede tak to omezí a zbytek je na nás - nehrát s lidma a klany kde to moc smrdí a na druhou stranu nešpiňme nikoho bez důkazů - to by pak byl číta fakt každý kdo má třeba jen velmi dobrý den a dává vše z první. Jen bych se přimluvil za jedno. Pro zisk nových hráčů a jejich snadnější zapojení do stávající komunity - tam kde je odkaz na mapy a modifikaci OSP bych přidal odkazy na potřebné stránky pro doplnění znalostí jak a co nastavit a nebo rovnou nabídnout dva tak zvané univerzální CFG obohacené třeba nastavením skriptu - a? má každý stejnou startovací pozici a neutíká si pak pomáhat za cenu podvádění. Na začátek to pomůže a když vydrží a bude se zajímat - zbytek si dohledá a upraví dle své potřeby. Schválně tady nejmenuji a ani jinak nezmiňuji možné další cheatery, myslím že ti co byly odhaleni jsou jen třešnička na dortu a dortík nám tady dobře schovaný pořád pobíhá. Mějte se a smějte se.

Příspěvek upravil .R., 22.03.2009, 15:25.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
P.J.RiPPeR
příspěvek 09.04.2009, 01:07
Příspěvek #2





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 284
Registrován: 24.10.2003
Bydliště 33901
ID: 190




Bind pila/rail neni nic co by se dalo považovat za cheat, návod na takový bind je i v manuálu k OSP. Web s přednastavenýma configama a dalším helpem je třeba ten muj. Tam lze úspěšně začít svou cestu.
Jinak co se týče mě, přešel jsem na QuakeLive, nemam důvod hrát na GP ani jinde OSP. QuakeLive mi plně postačuje :-)


--------------------
http://pjripper.wz.cz
- navody OSP, DeFRaG, Trickjumping, Strafejumps, Mapping ....
QuakeLive!

#HTF.qlctf@QuakeNet
Go to the top of the page
 
+Quote Post
.R.
příspěvek 11.04.2009, 15:32
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 39
Registrován: 05.02.2006
Bydliště Havířov
ID: 11749




Hi, už jsem se lekl že jsi nemocný biggrin.gif a bude tu chybět tvá reklama thumbsup.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
P.J.RiPPeR
příspěvek 14.04.2009, 12:57
Příspěvek #4





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 284
Registrován: 24.10.2003
Bydliště 33901
ID: 190




Rád pomůžu :-))


--------------------
http://pjripper.wz.cz
- navody OSP, DeFRaG, Trickjumping, Strafejumps, Mapping ....
QuakeLive!

#HTF.qlctf@QuakeNet
Go to the top of the page
 
+Quote Post
.R.
příspěvek 14.04.2009, 13:34
Příspěvek #5





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 39
Registrován: 05.02.2006
Bydliště Havířov
ID: 11749




pomáhat thumbsup.gif - jenom ne "pomáhat a chránit" to už by bylo 2x a všeho moc škodí biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 28.03.24 - 09:57
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist