IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

3 Stran(y): V   1 2 3 >  
Closed TopicStart new topic
> Podstata vesmíru, aneb poetické odpoledne s Bozarem
JR.
příspěvek 08.07.2009, 21:35
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 3
Registrován: 07.07.2009
ID: 31105




POKRAČOVÁNÍ TOHOTO TOPICU





kteo dostal nalemku haxora (at uz opravnene ci nikoliv, at uz na zaklade "prukazneho" dema ci jen bozarova obvineni). vsechny obhajovaci argumenty, ktere tu ale kteo jmenoval mi prisly velmi slabe.

kdybych byl ja na jeho miste, tak bych udelal prvni posledni pro to, abych se teto nalepky zbavil. abych se proste ocistil. a nebal bych se jit ani do duelu jak navrhoval bozar (vybral bych si ale slabsiho protivnika. bozar je sice namyslenej arogantni hulvat, ale strilet umi fakt dobre). tady by se videlo, jak to s tim aimem skutecne je. bez podobneho dukazu se totiz o nem bude uz naporad mluvit jako o tom, co haxoval/haxuje a to bez ohledu na to, zda skutecne haxoval/haxuje...

//edit: jen pro uplnost - ja se ktea nezastavam (jak uz jsem psal jinde, prijde mi jeho hra prinejmensim podezrela). jen rikam ze bez padnejsiho dukazu se tu muzete hadat az do vanoc

Příspěvek upravil Pospa, 09.07.2009, 14:33.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
charlieeee
příspěvek 08.07.2009, 21:42
Příspěvek #2





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2
Registrován: 08.07.2009
ID: 31128




QUOTE(<Your>Father<CZ> @ 08.07.2009, 22:11) *
Ani Bozarovi a ani závěry TNT nelze brát jako správné.


NECHÁPU co je tak těžké "objetovat" jednoho admina na úkor toho, že server bude mít normální pověst!!!
Nedej bože, kdyby se v tom člověku, ikdyž není asi důvod ho označovat za člověka když musí na publiku používat nějaké zakázané věci aby si dokázal, že skóre 50/10 a že je někdo, hnulo svědomí a přiznal se!! To bys tu pak tvrdil, co?? Věřím, že bys dokázal tvrdit, že necheatoval!!!

Loajalita je hezká věc, ale co je pohrdání a namyšlenost je věc druhá. Přečti si názory lidí, kteří tu hru hrají na "nějaké" úrovni a kupodivu všichni se ve finále vyjádřili ANO nejspíše něco má! a ty jako "admin" jsi řek ale to je přeci ...... a .....!
neznám tě a nevím co si o tobě mám myslet, když se chováš jak se chováš, ale přijde mi ubohé hrát si na pana "cheat poznát ostatní názory mě nezajímají".
Věř tomu, že lidi tuhle hru mají rádi a někteří nesnáší ten póvl co se míchá mezi normální hráče. A mě mrzí, že se najdou takový, že je ještě do poslední kapky hájí!!!! Třeba pochopíš, že je lepší se zachovat jak člověk, který přizná chybu než jako arogantní ....! Na návštěvnosti servru se to třeba neprojeví, ale přál bych ti aby jsi se dočkal dnu kdy ti dojde, že to co jsi napsal a co jsi slepě tvrdil byla CHYBA.

kdo chce tak si výmluvu vždycky najde aby nemusel udělat co má!!
ty jsi ADMINEM a ty si určuj kdo bude hrát a adminovat na "tvojich" servrech! JSEM RÁD, ŽE JSEM TAM NIKDY NEHRÁL A TEĎ UŽ VÍM, ŽE HRÁT ANI NIKDY NEBUDU
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sistema
příspěvek 08.07.2009, 22:02
Příspěvek #3


Co je vtipnýho na tom, že nechápu co chceš bukvice...


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 189
Registrován: 04.01.2006
ID: 10414




Nedá mi to a budu reagovat. Jak tady father řekl podle něho cheater není tak nechápu důvod proč tady někdo dále rozebíra to jestli několik hráčů řekne ano to je cheater a chcete aby hlasy těchto hráčů měli větší cenu než hlas hlavního admina. Proč tedy nepatříte mezi adminy i vy? Někdo tu psal že se to tu zvrhlo a ano měl pravdu zvrhlo. Když si tu čtu příspěvky od bozara tak z nich srší arogance jeho nadměrné ego a jeho namyšlenost. Nebudu hodnotit jakej je to člověk třeba může být v normálním životě naprostej pohodář ale podle jeho reakcí tak na mě nepůsobí. Tohle forum naštěvuju už hodně dlouho a setkal sem se s několika příspěvkama kde pisetal jednal s podobnou arogancí ale nikdo se s nim nebavil poslali jste ho do patřičných míst a byl konec ale tady to tak není. Jinak k vyjádření kundivouse tohohle člověka skoro vůbec neznám nikdy sem s nim nemluvil ale jeho názor na tohohle člověka sdílím. Přijde sem každýho uráží a někteří se ho ještě zastáváte ale přitom se to dalo řešit naprosto klidnou a slušnou formou a nemuselo se to tady takhle zvrhnout.

Není co dál řešit takže navrhuju t_closed.gif a pokuď budou nějaký další důkazy tak je poslat hlavnímu adminovi. rolleyes.gif


--------------------




-----------------------------------------------------------------------------------------------
Velikost člověka záleží v tom, že zná svojí ubohost.
Strom nezná svou ubohost.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MyGun.
příspěvek 08.07.2009, 22:22
Příspěvek #4





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2028
Registrován: 19.11.2005
ID: 9645




QUOTE(sistema @ 08.07.2009, 23:02) *
Nedá mi to a budu reagovat. Jak tady father řekl podle něho cheater není tak nechápu důvod proč tady někdo dále rozebíra to jestli několik hráčů řekne ano to je cheater a chcete aby hlasy těchto hráčů měli větší cenu než hlas hlavního admina. Proč tedy nepatříte mezi adminy i vy? Někdo tu psal že se to tu zvrhlo a ano měl pravdu zvrhlo. Když si tu čtu příspěvky od bozara tak z nich srší arogance jeho nadměrné ego a jeho namyšlenost. Nebudu hodnotit jakej je to člověk třeba může být v normálním životě naprostej pohodář ale podle jeho reakcí tak na mě nepůsobí. Tohle forum naštěvuju už hodně dlouho a setkal sem se s několika příspěvkama kde pisetal jednal s podobnou arogancí ale nikdo se s nim nebavil poslali jste ho do patřičných míst a byl konec ale tady to tak není. Jinak k vyjádření kundivouse tohohle člověka skoro vůbec neznám nikdy sem s nim nemluvil ale jeho názor na tohohle člověka sdílím. Přijde sem každýho uráží a někteří se ho ještě zastáváte ale přitom se to dalo řešit naprosto klidnou a slušnou formou a nemuselo se to tady takhle zvrhnout.

Není co dál řešit takže navrhuju t_closed.gif a pokuď budou nějaký další důkazy tak je poslat hlavnímu adminovi. rolleyes.gif


ehm, a proč tu píšeš ty? :X ;-)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sistema
příspěvek 08.07.2009, 22:31
Příspěvek #5


Co je vtipnýho na tom, že nechápu co chceš bukvice...


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 189
Registrován: 04.01.2006
ID: 10414




QUOTE(MyGun. @ 08.07.2009, 23:22) *
ehm, a proč tu píšeš ty? :X ;-)

Proč tu píšu já? to je velmi jednoduchý a rád ti to vysvětlim. Toto je fórum kde vždycky ( aspoň po dobu co to tady pročítám) existovali nepsaný pravidlo například takový že pokuď přišel nějaký spratek zaregistroval se a začal někoho z něčeho obviňovat, nadávat a útočit a? už na adminy nebo na normální uživatele fóra tak ho lidi poslali do háje a byl konec. Teď přijde další z mnoha a najednou je všechno jinak lidi tady co s tim můžou něco udělat to nechávaj a já nechápu proč. Neřeknu kdyby se to tady řešilo slušnou formou ale tohle? Do diskuze tady se příliš nezapojuju ale tohle co sem si tu přečetl ve mě vyvolalo chu? k tomu taky něco říct od toho přece fórum je nebo snad ne?


--------------------




-----------------------------------------------------------------------------------------------
Velikost člověka záleží v tom, že zná svojí ubohost.
Strom nezná svou ubohost.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cloud
příspěvek 08.07.2009, 22:39
Příspěvek #6





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1383
Registrován: 23.06.2006
Bydliště Praha
ID: 15894




QUOTE(Speedy.Bozar @ 06.07.2009, 16:38) *
Rozdíl mezi náma je ten, že ty jsi lowskill nezkušenej hráč a já jsem high+ skill, kterej alespon jednou hrál a porazil prakticky všechny highskilled hráče na světě...


Nebudu to ani cist cely, ale kazdopadne musim konstatovat

EPAX FAIL


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Speedy.Bozar
příspěvek 08.07.2009, 23:13
Příspěvek #7





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 54
Registrován: 05.07.2009
ID: 31088




QUOTE(JR. @ 08.07.2009, 22:35) *
kteo dostal nalemku haxora (at uz opravnene ci nikoliv, at uz na zaklade "prukazneho" dema ci jen bozarova obvineni). vsechny obhajovaci argumenty, ktere tu ale kteo jmenoval mi prisly velmi slabe.

kdybych byl ja na jeho miste, tak bych udelal prvni posledni pro to, abych se teto nalepky zbavil. abych se proste ocistil. a nebal bych se jit ani do duelu jak navrhoval bozar (vybral bych si ale slabsiho protivnika. bozar je sice namyslenej arogantni hulvat, ale strilet umi fakt dobre). tady by se videlo, jak to s tim aimem skutecne je. bez podobneho dukazu se totiz o nem bude uz naporad mluvit jako o tom, co haxoval/haxuje a to bez ohledu na to, zda skutecne haxoval/haxuje...

//edit: jen pro uplnost - ja se ktea nezastavam (jak uz jsem psal jinde, prijde mi jeho hra prinejmensim podezrela). jen rikam ze bez padnejsiho dukazu se tu muzete hadat az do vanoc


přesně, jak tu někdo psal... neznáš mě a nevíš, jestli jsem blázen, nebo studovanej psycholog... možná se chovám jako blbec, možná se chovám efektivně... zamysli se nad tím :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Speedy.Bozar
příspěvek 08.07.2009, 23:22
Příspěvek #8





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 54
Registrován: 05.07.2009
ID: 31088




QUOTE(<Your>Father<CZ> @ 08.07.2009, 22:11) *
Štědrost sama. :)

CODE
17 06 zamířil na soupeře přes půl obrazovky - s jeho senskou není možný

- pokud se podíváš, tak několik okamžiků před výše popsaným udělal také prudký a dlouhý pohyb místy, kde nikoho na obrazovce neměl a ten pohyb byl téměř zcela stejný (délka, rychlost, místo) jako ten, o němž tvrdíš, že 'nejde'

CODE
16 22 míří nefektivně do stromu a do trucku, jen čeká, až mu aimbot zamíří

- tvrdíš (viz výše), jak je neschopný v přípravě střelby, že míří do země, atd. a tady se nad tím pozastavuješ, že je to tak divné, že nemá efektivně namířeno? Pokud to vezmeš z objektivního hlediska, tak když to neuměl nebo nedělal v demu do teď, tak není nic zvláštního a divného, že to nedělá ani v tuto chvíli.

CODE
15 54 krosákem jede 10 metrů za soupeřem - nepřirozený

- kdyby to byl ten aimbot - nemířil by ten pohyb na toho inženýra a ne dvakrát výše jak on? Nicméně situace je pro mě zcela pochopitelná a já bych se v ní pravděpodobně nezachoval jinak. Medik, po kterém střílel, si lehnul za zábradlí (a snad se dokonce začal krmit lékárnami) a v tu chvíli se mu před nosem vynořil inženýr, což je se mi jeví jako podstatně snadnější cíl než ten ležící medik za zábradlím. Mohl cítit, že jeho smrt se blíží (několik nepřátel před ním, za ním a vpravo) a mohl chtít napáchat co největší škody (což bych asi udělal já) a k tomu si vybral nejsnazší cíl, který v tu chvíli mohl. Další možným důvodem je to, že se toho přibíhajícího inženýra lekl a zazmatkoval a chtěl na něj zamířit.

CODE
15 11 obvious - opět krosák za soupeřem a hituje

- pokud se podíváš, tak hráč i on samotný má v tu chvíli docela vysoký ping a je to tedy důsledek anti-lagu (aka unlagged), který tento ping kompenzoval tak, že to pro něj vypadalo, jako by měl ping 0. Důsledek je takový, že při přehrávání dema to vypadá právě takto, kdy je pohybující se obě? vidět o něco jinde a hráč střílí do „vzduchu“ a i tak zasahuje hráče, který tam není vidět.

CODE
15 06 opět čeká půl roku než začne střílet - mentální zaostalost (nechápu, jak se ten člověk dostal na pozici admina)

- adminy pro WolfET vybírám především dle jejich temperamentu a jejich sociálního chování a například herní dovednosti neberu vůbec v potaz

CODE
14 07 hedka, když míří na nohy

- když se podíváš pozorněji, tak o několik okamžiků později je vidět, že mu na tu hlavu skutečně mířil - tedy opět pouze efekt antilagu

CODE
12 47 zamířil na soupeře skrz mrtvolu, když toho soupeře ani neviděl

- já ho tam tedy viděl docela dobře a to dlouhou dobu před „objevením“ té mrtvoly a díky existenci hitsoundům není problém střílet celkem přesně i na cíl za překážkou (kouřem, křovím, animací umírání), když jsem ho tam moment před tím viděl

CODE
12 05 zmateně mu to přeskakuje ze soupeře na soupeře

- proč zmateně? Soupeř, na kterého střílel, se mu schoval za roh, a tedy začal střílet do dalšího nejsnazšího cíle. A všimni si, že si nevybral toho nejblíže jeho kurzoru (toho medika opodál), ale vybral si toho vzdálenějšího (ve 2D prostoru), tedy toho inženýra nejblíže (ve 3D) k němu

CODE
11 26 ÚPLNĚ JASNÁA ZÁLEŽITOST - jako zaostalej mentál zamířil nejdřív někam do okolí soupeře... křivej neefektivní pohyb krosáku pod soupeře a ne na něj a v druhý fázi nechal pracovat aimbot (každej normální hráč se snaží rychle zamířit přímo na soupeře, i úplná lamka)

- když si opět odmyslíš jeho ping, tak mířil na něj - ne za něj. Avšak snažit se a udělat tak - to jsou podstatně rozdílné pojmy. Každý se snaží, ale jen málo komu se to povede vždy zcela efektivně a přesně tak, aby se ihned trefil mířidlem na nepřítele.

CODE
10 24 opět OBVIOUS - hituje soupeře a trackuje ho, pak se zasekne, když se schová za zvedajícího hráče a jakmile vyběhne zpoza toho hráče s protekcí, tak mu to na něj zase skočí a zabije ho

- ke konci než tam zabije medika, je tam podezřelé trhnutí. Když by aimbotem následoval jeho hlavu, tak by přece žádné trhnutí nemusel dělat, protože medik se neteleportoval z místa na místo, ale plynule běžel. Je tam patrné, že s mířidlem na okamžik zastavil na místě, soupeř mu utekl, tak se ho snažil mířidlem. A navíc podobně trhané a velmi krátké pohyby jsou u něj patrné ještě těsně před samotnou akcí v místech, kde na obrazovce v okolí mířidla není.

CODE
8 18 ani toho soupeře nevidí a míří na něj

- já tam tedy celkem bez problému vidím hlavu medika čouhající nad keři a zábradlím

CODE
7 58 aimbot

- pokud se ti zdá divé, proč míří tak nahoru, tak on tam nemíří. Je to důsledek obdržených zásahů od nepřítele, kdy mu kurzor hází nahoru a v okamžiku, kdy ho nepřítel přestane zasahovat, tak už nemá problém a zamíří si už na jeho hlavu, kde tedy opět střílí do „vzduchu“ a vypadá to divně zásluhou antilagu. Těsně před smrtí opět tak divně míří nad jeho hlavu a ne na něj - to proto, že se do něj nepřítel trefil.

CODE
7 31 aimbot

- to divné míření za hráče je opět efekt antilagu

CODE
6 47 aimbot

- v případě, že člověk nezná chování antilagu, tak to je asi moment, který vypadá nejpodezřeleji. Zde opět míří trochu „vedle“, což je opět efektem antilagu. Dále tam jsou prudké a trhavé pohyby nahoru a dolu mířidlem, co by člověk těžko rukou udělal - tyto pohyby nejsou také dílem pohybu člověka, protože ten s myší na stole ani nehnul, protože měl namířeno na nepřítele a držel jen střelbu a o popsané trhavé pohyby se postaral efekt vyvolaný obdržením zásahů od nepřítele. Tedy zásluhu na těch pohybech nemá ani on ani aimbot.

---------------------------------------------------

Při komentování jsem vynechal časy, u kterých nebyly poznámky k věci nebo to byly čistě subjektivní názory - a to tyto:



Chápu, že ty dva hráči umějí dobře hrát, ale to ještě vůbec neznamená, že musí umět cokoliv jiného - třeba posuzování použití cheatů. Hráčů - „takyodborníků“ - tu je a bylo dost, kteří už vymysleli dost mýtů, které jim ostatní zbaštili a šíří je dál jen proto, že jejich původci umí dobře hrát (teď nenarážím na nikoho konkrétního, myslím to obecně).

Odvolání by přicházelo v úvahu pouze v případě jasného prokázání. Obvinění nic neznamená, obvinit může každý.

Co napsal Bozar jsou z většiny jen subjektivní pocity a jeho osobní postoje. Bozar vůbec neumí analyticky rozebrat chování hráče, vše zakládá na svých pocitech namísto analýzy a popisu chování hráče. A dělat závěry jen na pocitech je více než amatérské.

Co napsal TNT už je na daleko lepší úrovni. TNT s používáním cheatů má evidentně podstatně větší zkušenosti než Bozar a alespoň trochu vědomě ví, o čem mluví. Avšak dost subjektivně popsal několik momentů, které lze interpretovat více způsoby a nelze s jistotou nic tvrdit. Dělání závěrů z několika momentů je neopatrné, nezodpovědné a unáhlené.

Ani Bozarovi a ani závěry TNT nelze brát jako správné.

---------------------------------------------------

Do doby, kdy někdo věcně a průkazně vyvrátí mou kritiku Bozarových poznámek, nebo kdy někdo přijde s novými skutečnostmi (které prokáží vinu), není RazerKteo považován za cheatra a také s ním bude jako s nevinným nakládáno.

---------------------------------------------------

Prosím všechny, co nemají k podstatě tématu co říci, aby zde nepsali. Děkuji za pochopení.

Poznámka:
Antilag slouží ke kompenzaci efektu, který vzniká při nenulovém pingu. Důsledek toho efektu je, že je bez antilagu nutno střílet nějaký kus před pozici, kde je vidět protihráč. Antilag tento efekt tedy odstraní a při hře není nutné mířit před hráče a s klidem se může mířit přímo na hráče. Avšak vedlejším efektem je, že při nenulovém pingu jsou pak hráči při přehrávání dema vidět o nějaký kus jinde - při rovnoměrném a přímočarém pohybu jsou vidět více vpředu než tam, kde je hráč, který demo zaznamenal, viděl při hraní a kam střílel.


člověče, vycházíš občas na sluníčko?

furt nechápeš jednu základní věc... myšlení, chování, zkrátka všechno je založeno jen na chemických reakcích v tvým těle a především mozku, a proto skromnosti není nikdy dost... až si tohle uvědomíš a taky si uvědomíš, že si nikdy nikdo nemůže bejt ničím jistej, tak budeš schopnej začít vidět věci objektivněji... já si taky nejsem jistej, že razer je cheater, ale to, protože si nejsem jistej, že tenhle svět je skutečnej a pokud skutečnej je, tak to cheater je...

to, co chci říct je, že jsi low- lamka, jestli vůbec, a chováš se jako nějakej velkej skiller, kterej dokáže objektivního hodnocení... ja jsem hrál proti stovkám cheaterům a proti všem nejlepším hráčům, cheatera ti poznám (jak řekl i tentee) jen ze stylu jeho hry... razera jsem spektil už mnohokrát a hrál jsem proti němu mnoho her a hnedka jsem věděl, že je to cheater, přestože v tý hře měl 36 acc a ani jednou mě nedal... jasně - zní to namyšleně, ale je to pravda, tak co mám dělat, lhát? :) abys dokázal objektivně odmítnout něčí názor, tak bys musel bejt na vyšší úrovni než on a řekněme si to na rovinu... kolik hráču na gameparku je pod tvojí úrovní? natož na et.sk...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RazerKteo
příspěvek 08.07.2009, 23:23
Příspěvek #9





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 14
Registrován: 06.07.2009
ID: 31096




QUOTE(Speedy.Bozar @ 09.07.2009, 00:13) *
přesně, jak tu někdo psal... neznáš mě a nevíš, jestli jsem blázen, nebo studovanej psycholog... možná se chovám jako blbec, možná se chovám efektivně... zamysli se nad tím :)

ty si sanci dostal odpalkoval si mne tady mas cerstve video SUPE:-) TED NATOCENO acc 47% hold sem unavej zprace o vykendu ti to vysroubuju na 55 kdyz se dobre vyspim

tesilo mne

http://share-rapid.com/stahuj/233645/2009-...105-oasis.dm-84

http://uloz.to/2085838/2009-07-08-235105-oasis.dm-84

kdyby ti to neslo stahnout tak pro tebe to nahraju jinam

ps ted neklekam to prece delaj cheateri SI vazne tak hloupi?

a pudu se BRANIT tu hru mam rad a ten clovek bo co to je mne ji nazkazi!! lidi mam tady taky rad teda nektery jenom nic se nema prehanet

video sem umistil i na et sk tomu jednomu adminovy verejne


Příspěvek upravil RazerKteo, 08.07.2009, 23:59.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
coldik
příspěvek 08.07.2009, 23:47
Příspěvek #10





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 7640
Registrován: 16.01.2005
ID: 4565




je mi jasný, že ET je nejlepší hra na GP - cituje fathera, ale to nemá něco jako punkbuster, že to neodhalí případný neplechy?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RazerKteo
příspěvek 08.07.2009, 23:51
Příspěvek #11





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 14
Registrován: 06.07.2009
ID: 31096




QUOTE(coldik @ 09.07.2009, 00:47) *
je mi jasný, že ET je nejlepší hra na GP - cituje fathera, ale to nemá něco jako punkbuster, že to neodhalí případný neplechy?

jasne ze ma:-)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Speedy.Bozar
příspěvek 09.07.2009, 00:06
Příspěvek #12





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 54
Registrován: 05.07.2009
ID: 31088




tedka jsem si šel zahrát na gameparku... byl tam father... nic jsem neřekl asi 30 minut, pak mě nějakej ubožák s panzou dal už asi po čtvrtý ze zakempený pozice, tak jsem řekl "ubožáku" dostal jsem ihned mute a za minut kick a důvod byl úmyslné poškozování spoluhráčů, když jsem měl asi 18 team dmg :)

jak je lidská povaha, nádherná... nebo počkat?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RazerKteo
příspěvek 09.07.2009, 00:09
Příspěvek #13





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 14
Registrován: 06.07.2009
ID: 31096




QUOTE(Speedy.Bozar @ 09.07.2009, 01:06) *
tedka jsem si šel zahrát na gameparku... byl tam father... nic jsem neřekl asi 30 minut, pak mě nějakej ubožák s panzou dal už asi po čtvrtý ze zakempený pozice, tak jsem řekl "ubožáku" dostal jsem ihned mute a za minut kick a důvod byl úmyslné poškozování spoluhráčů, když jsem měl asi 18 team dmg :)

jak je lidská povaha, nádherná... nebo počkat?


tak mne kontaktuj uz to nejak s tim zlym fatherem udelam:-)

Go to the top of the page
 
+Quote Post
fiR3r
příspěvek 09.07.2009, 00:57
Příspěvek #14





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 7
Registrován: 08.07.2009
ID: 31123




QUOTE(RazerKteo @ 09.07.2009, 00:23) *
ty si sanci dostal odpalkoval si mne tady mas cerstve video SUPE:-) TED NATOCENO acc 47% hold sem unavej zprace o vykendu ti to vysroubuju na 55 kdyz se dobre vyspim

tesilo mne

http://share-rapid.com/stahuj/233645/2009-...105-oasis.dm-84

http://uloz.to/2085838/2009-07-08-235105-oasis.dm-84

kdyby ti to neslo stahnout tak pro tebe to nahraju jinam

ps ted neklekam to prece delaj cheateri SI vazne tak hloupi?

a pudu se BRANIT tu hru mam rad a ten clovek bo co to je mne ji nazkazi!! lidi mam tady taky rad teda nektery jenom nic se nema prehanet

video sem umistil i na et sk tomu jednomu adminovy verejne



nevim sice jak aimbot funguje ale asi se to muze nastavit na jakekoli tlacitko .. tim ze si ted natocis demo nic nedokazes . .a jeste reknes ze si unaveny proto mas jen 47 acc ,ostatni dny si byl taky unaveny ? kdyz si mel pres 50 acc ..? (MOZNA BYCH MEL TAKY DEMO ..POKUD SE NAJDE DAM SEM LINK ) . Ja bych te spis chtel vydet si kleknout jestli se trefujes jako predtim ..(mas na to cely den nez se ti neco povede tak se snaz )
Go to the top of the page
 
+Quote Post
<Your>Fath...
příspěvek 09.07.2009, 01:31
Příspěvek #15


Der Draufgänger
Ikona skupiny

Skupina: GP admin
Příspěvků: 4503
Registrován: 04.09.2004
Bydliště rodný kraj Johna Kennedyho
ID: 2655




QUOTE(Speedy.Bozar @ 09.07.2009, 00:22) *
zkrátka všechno je založeno jen na chemických reakcích v tvým těle a především mozku

A hele, novinky z přirodopisu sedmé třídy.. :))

QUOTE(Speedy.Bozar @ 09.07.2009, 00:22) *
že si nikdy nikdo nemůže bejt ničím jistej

To říká teorie, ale v praxi je zažitá konvence, že jistým se myslí něco, kde je zcela zanedbatelná šance, že ona nějaká věc může být jinak než se myslí. Takže ne, nedostanou všichni cheatři unban, protože není „něco“ „jisté“.

QUOTE(Speedy.Bozar @ 09.07.2009, 00:22) *
cheatera ti poznám jen ze stylu jeho hry... razera jsem spektil už mnohokrát a hrál jsem proti němu mnoho her a hnedka jsem věděl, že je to cheater, přestože v tý hře měl 36 acc a ani jednou mě nedal... jasně - zní to namyšleně, ale je to pravda, tak co mám dělat, lhát? :) abys dokázal objektivně odmítnout něčí názor, tak bys musel bejt na vyšší úrovni než on a řekněme si to na rovinu... kolik hráču na gameparku je pod tvojí úrovní? natož na et.sk...

Že pozná cheatra, to o sobě může tvrdit kde kdo. I velmi málo znalý člověk pozná, že tady na tom videu je záznam ze hry cheatra.
Ovšem je jen velmi málo lidí, kteří dokáží poznat KAŽDÉHO cheatra z předložených materiálů a také je málo těch, kteří s jistotou poznají, co je a co není případ použití cheatů.
Najde-li se někdo, kdo takovými dovednostmi oplývá, a kdo a chce výsledky takových svých dovedností prezentovat, musí jasně prokázat a zdůvodnit své závěry těm, který své výsledky předkládá. Bez takových zdůvodnění není možné poznat, zda je takový závěr správný, a zda to není pouze závěr někoho, kdo dovednostmi onoho charakterou neoplývá.

QUOTE(Speedy.Bozar @ 09.07.2009, 00:22) *
razera jsem spektil už mnohokrát a hrál jsem proti němu mnoho her a hnedka jsem věděl, že je to cheater, přestože v tý hře měl 36 acc a ani jednou mě nedal...

Takže jsi úmyslně kryl někoho, o kom jsi si myslel, že je to cheater? A proč jsi dodal jen jedno demo.. když už něm víš údajně tak dlouho? :))

QUOTE(Speedy.Bozar @ 09.07.2009, 00:22) *
abys dokázal objektivně odmítnout něčí názor, tak bys musel bejt na vyšší úrovni než on

Herní dovednosti nezaručují existenci jakýchkoliv jiných dovedností. Na rozpoznání je třeba mentálních schopností a dovedností - není potřeba umět perfektně hýbat myší a umět mačkat tlačítka na klávesnici.

A pokud ti jde konkrétně o to odmítnutí tvého názoru, můžeš se podívat o něco zpět, máš to tam dokonce tučně. S tvým výše citovaným názorem sice nemohu souhlasit, ale je tvůj názor - zkus tedy zcela objektivně odmítnout můj závěr, kterým jsem já odmítl tvůj předchozí závěr ohledně Razera. To bude jednoduché, ne?

QUOTE(Speedy.Bozar @ 09.07.2009, 01:06) *
tedka jsem si šel zahrát na gameparku... byl tam father... nic jsem neřekl asi 30 minut, pak mě nějakej ubožák s panzou dal už asi po čtvrtý ze zakempený pozice, tak jsem řekl "ubožáku" dostal jsem ihned mute a za minut kick a důvod byl úmyslné poškozování spoluhráčů, když jsem měl asi 18 team dmg :)

jak je lidská povaha, nádherná... nebo počkat?

Za tu chvílí, co jsi tam byl, jsi stihl porušit pravidla minimálně 4x. Úmyslné zabití spoluhráče, 2x úmyslné poškozování spoluhráče, slovní napadání.
Tedy tvá polemika nad mou povahou asi mine efektem. (a předem tě mohu uklidnit, že po tom úmyslném TK na Caen jsem začal nahrávat demo, takže si rozmysli, zda chceš něco dále psát)

Příspěvek upravil <Your>Father<CZ>, 09.07.2009, 01:35.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Stran(y): V   1 2 3 >
Closed TopicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 29.05.24 - 11:26
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist