IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Strašlivý ošklivý a zlobivý internet :-o
L.T.Sm@sh
příspěvek 06.01.2016, 00:24
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1070
Registrován: 07.12.2009
Bydliště Tábor
ID: 32815




Už nějaký ten měsíc mám problém s internetem. Problém je takový, že mám nestabilní odezvu a z toho tedy vyplývající časté lagy ve hrách a pomalé načítání stránek. Téměř každý den sleduji ping přes windowsácký příkazový řádek cmd (ping google.com) a výsledky jsou často takové: http://www.jpeg.cz/images/2016/01/05/dQUmP.png. Dochází tedy ke ztrátám paketů nebo nesmyslně velkým odezvám. Když se podívám na trasování cesty pomocí příkazu tracert, tak mi vyjde tohle: http://www.jpeg.cz/images/2016/01/05/F6lzK.png. Akorát že tomu vůbec nerozumím, a tak z toho nevyčtu (jestli to vůbec jde), kde dochází k problému.

Používám wifi, ale i když se připojím přes kabel, tak je ten internet pořád stejně na hovno. Koupil jsem i nový router, DRAHÝ router, ale hovno mi to bylo platný, páč problém to nevyřešilo. PC jsem také nechal projet antivirem, takže ani nějaký nevítaný paskvil by ten problém neměl způsobovat. A provider mi tvrdí, že je u něho vše v pořádku.

Touto vylučovací metodou si tedy myslím, že je problém buď na modemu (jak se to dá otestovat?) a nebo, jak už to často bývá, je provider ulhaný čuramedán a problém je skutečně u něho, jen ho nechce přiznat a řešit. (Pohrozit mu výpovědí? Kamarád to udělal, ale provider se nenechal "vydírat" a smlouvu s tím kámošem ukončil. :-D)) devil.gif

Ještě dodám, že donedávna to vypadalo, že je to zatíženou sítí, páč agregace je sviňa. Bylo to nejhorší v době mezi 17:00 až 22:00 hodinou, což je doba, kdy je každej na internetu a stahuje bejkoviny. Jenže poslední dobou jsem na internetu třeba i ve tři ráno a ty lagy mám i tehdy. grrr.gif

Příspěvek upravil L.T.Sm@sh, 06.01.2016, 00:53.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Odpovědi
A.l.i.3.n
příspěvek 06.01.2016, 13:16
Příspěvek #2


Om ňom ňom ...


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 8888
Registrován: 19.11.2003
ID: 516




Ping primo na router jsi zkousel?


--------------------
- dope
Go to the top of the page
 
+Quote Post
L.T.Sm@sh
příspěvek 06.01.2016, 23:33
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1070
Registrován: 07.12.2009
Bydliště Tábor
ID: 32815




QUOTE(A.l.i.3.n @ 06.01.2016, 13:16) *
Ping primo na router jsi zkousel?

Router je hlavně úplně novej a internet s ním funguje úplně stejně jako s tím starým, tzn že router v tom bude zjevně nevinně. Navíc, i když ho odpojím a napojím se přímo na modem, tak jsou ty výkyvy v odezvě stále stejně velké.

Asi má pravdu Slamb, však to taky dává logiku, když ty ztracené pakety a skákající ping přichází už od nich.

Příspěvek upravil L.T.Sm@sh, 06.01.2016, 23:36.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
A.l.i.3.n
příspěvek 08.01.2016, 11:44
Příspěvek #4


Om ňom ňom ...


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 8888
Registrován: 19.11.2003
ID: 516




QUOTE(L.T.Sm@sh @ 06.01.2016, 23:33) *
Router je hlavně úplně novej a internet s ním funguje úplně stejně jako s tím starým, tzn že router v tom bude zjevně nevinně. Navíc, i když ho odpojím a napojím se přímo na modem, tak jsou ty výkyvy v odezvě stále stejně velké.

Asi má pravdu Slamb, však to taky dává logiku, když ty ztracené pakety a skákající ping přichází už od nich.

Myslel jsem ping na modem, abys vyloučil chybu u tebe (OS, síťovka, nějakej kabel, etc.)


--------------------
- dope
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Příspěvky k tomuto tématu


Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 16.04.24 - 18:56
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist