IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

11 Stran(y): V   1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> Admin je Cheater
Hodnocení 5 V
Speedy.Bozar
příspěvek 05.07.2009, 22:22
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 54
Registrován: 05.07.2009
ID: 31088




Může mi prosím někdo vysvětlit, jak je možný, že admin s nickem Razerkteo si v klidu už minimálně několik měsíců hraje na gameparku s jasným aimbotem a nikomu to nevadí? Přikládám demo, kde hraje zhruba tak průměrně. Viděl jsem i mnohem horší případy, např. na radaru acc 55 a to celou dobu střílel přes celou mapu - bez aimbota prakticky nemožný, kvůli těžký zasažitelnosti. K tomu připočítáme, že je to totalně vypatlanej hráč, kterej u toho absolutně nemyslí, absolutně se neumí pohybovat, jeho veškerej pohyb se skládá z chození dopředu a kleknutí si v souboji. V tom demu, který přikládám si všimněte, jakej je to pitomec, ale hlavně úplně jasných akcí. Každej alespon trošku znalej hráč hnedka pozná, že je to totální idiot a acc 58 je naprosto neodpovídající. Další věc je 15 hedek na 100 nabojů mají ti nejlepší hráči na světě proti lowskilled hráčům a ne random noname z gameparku, kterej sotva zvládne projít dveřma, aniž by se nezasekl.

V demu se podívejte, že tím krosákem celou dobu pohybuje naprosto nepřirozeně a je mu spíš na překážku, čeká jen až mu tam naběhne soupeř, aby mu to mohlo automaticky zamířit. Všimněte si, jak pohybuje tím krosákem plynule, i když má soupeře na obrazovce, normální hráč se snaží zamířit soupeře, co nejrychleji... ale on se jen snaží přiblížit ten krosák k soupeři, aby mu soupeře sám pak zamířil a zabil. Např. okolo těch palm před axis spawnem nemíří mezi ty stromy, ale míří přímo do toho stromu a čeká až přiběhne soupeř, aby mu to samo zamířilo.

Každej dobrej hráč tedka ví, o čem mluvím... Dobrý hráči se připravujou na to, že soupeř odněkud vyběhne a mají namířeno, tam kde oni budou vybíhat. Tenhle zahaxovanej dement čeká s krosákem třeba i o 3 metry výš než je linie hlavy. Dobrej hráč vždycky míří okolo stromu, když ví, že je tam někde soupeř.

http://www.megaupload.com/?d=H2NRZZWJ
http://www.megaupload.com/?d=H2NRZZWJ

Prostě je úplně jasnej. Kdyby nebyl zahaxovanej šmejd, tak hituje nejlíp na světě. Uměl by se pohybovat, uměl by myslet a hrál by ve světovým allstar týmu. Tady je to demo.

A mimochodem, před nějakým časem jsem hrál s hráčem, kterej měl ten clantag Nové Lamy a měl nick Patt... Taky úplně jasnej cheater, ještě jasnější než tenhleten, o kterým tu mluvím. Acc 65, 20 hedek na 100 nábojů. Podle yawnu spolu hráli v týmu, takže tady není, co řešit. Situace si vyžaduje okamžitej BAN -.-

Omlouvám se za několik neslušných výrazů, ale když admin, kterej rozhoduje, o tom, kdo dostane ban a kdo ne, je sám cheater, tak to už se slušností nemá nic společnýho.

Příspěvek upravil Speedy.Bozar, 05.07.2009, 22:38.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MyGun.
příspěvek 05.07.2009, 23:00
Příspěvek #2





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2028
Registrován: 19.11.2005
ID: 9645




muahaha :) nejhorší na tom je,že je to admin, a že tu jsou "admini" ti admini jací sou :XD
jsem zvědav co kdo vypotí za vysvětlení. je fakt že hráči tady jsou lamky, ale dávat každého na dvě hedy....fíha
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Speedy.Bozar
příspěvek 05.07.2009, 23:14
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 54
Registrován: 05.07.2009
ID: 31088




QUOTE(MyGun. @ 06.07.2009, 00:00) *
muahaha :) nejhorší na tom je,že je to admin, a že tu jsou "admini" ti admini jací sou :XD
jsem zvědav co kdo vypotí za vysvětlení. je fakt že hráči tady jsou lamky, ale dávat každého na dvě hedy....fíha


Ono spíš jde o to, jak je jalovej. Já ti na gameparku dám i přes 60 acc, když jsem rozehranej. Ale rozdíl je v tom, že se pohybuju jak opice, mám naprostou kontrolu nad krosákem, plynule pohybuju krosákem v určitý vzdálenosti od zdi, abych mohl začít efektivně hitovat soupeře, mířim lidsky, plynule a často nezasáhnu, přestože na soupeře mířim. On míří úplně do prčic a dává hlavy i tak, je jasně vidět, že ten aimbot jde po hitboxu a ne po nakreslený hlavě, absolutně se neumí hejbat, vlastně neumí nic, jen mu ten aimbot hezky obstarává hedky. :)

Klidně ti odpřísahnu, že s jeho mozkem a gameplay by bez aimbota nedal víc jak 20 procent acc. :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
*Hentai*
příspěvek 06.07.2009, 00:42
Příspěvek #4





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 629
Registrován: 23.05.2009
ID: 30621




To to nemůžete hodit na YouTube nebo Vimeo?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tipos
příspěvek 06.07.2009, 06:54
Příspěvek #5


A problem bro?


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2352
Registrován: 25.02.2009
Bydliště Šenov u Ostravy
ID: 29558




Jo dej to na YU nebo podobně komu se to chce stahovat :)


--------------------
Nadupaný ntb - Acer 5742G !!!____a ještě nadupanější PC !!! <- OSTRAVA !!!
Intel® Core™ i3-370M processor____________________Intel ® Core™ i3-4130 CPU @3,4GHz
15.6" HD LED LCD________________________________LG Flatron W1942S
Ati Mobilitiy Radeon™ HD 5470_____________________Ati Radeon R7 260x
4GB DDR3 Memory_______________________________ 4GB DDR3 Memory
320 GB HDD ____________________________________1000 GB HDD Seagate
DVD-Super Multi DL Drive_________________________ ---
Acer Nplify™802.11b/g/n _________________________ ---
6-cell Li-ion battery_______________________________ 400W Seasonic
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Folwar
příspěvek 06.07.2009, 08:57
Příspěvek #6





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1593
Registrován: 26.08.2008
Bydliště buď jsem tady nebo někde jinde, ještě se mi nestalo, abych nebyl nikde
ID: 26647




Hoď to do .avi udělám z toho celovečerák.


--------------------

Z chlapců se stávají muži, když přestanou za svůj podpis v diskusních fórech připojovat podrobné parametry své PC sestavy.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
I-I.e.r.g.o.t.I-...
příspěvek 06.07.2009, 13:58
Příspěvek #7


Truth prevails, and that's why we lose
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 13003
Registrován: 02.03.2005
Bydliště Kdo neměl svého tuku, upadl lichvě v šanc.
ID: 5250




a přidejte tomu nějaký zábavný zvukový efekty a? se celá ta hanba a tragedie trochu ulehčí.


--------------------
Vzestup zla
Go to the top of the page
 
+Quote Post
<Your>Fath...
příspěvek 06.07.2009, 13:59
Příspěvek #8


Der Draufgänger
Ikona skupiny

Skupina: GP admin
Příspěvků: 4503
Registrován: 04.09.2004
Bydliště rodný kraj Johna Kennedyho
ID: 2655




QUOTE(Speedy.Bozar @ 05.07.2009, 23:22) *
K tomu připočítáme, že je to totalně vypatlanej hráč, kterej u toho absolutně nemyslí, absolutně se neumí pohybovat, jeho veškerej pohyb se skládá z chození dopředu a kleknutí si v souboji. V tom demu, který přikládám si všimněte, jakej je to pitomec, ale hlavně úplně jasných akcí. Každej alespon trošku znalej hráč hnedka pozná, že je to totální idiot a acc 58 je naprosto neodpovídající. Další věc je 15 hedek na 100 nabojů mají ti nejlepší hráči na světě proti lowskilled hráčům a ne random noname z gameparku, kterej sotva zvládne projít dveřma, aniž by se nezasekl.

Když to řeknu metaforou - to, že někdo má ve škole samé jedničky ve škole z přirodopisu a čekého jazyka, ještě automaticky neznamená, že nutně musí mít i samé jedničky například z fyziky nebo matematiky. Člověk přirození musí citit, že je nesmysl tvrdit, že když nemá jedničky i z matematiky, tak nutně musí opisovat při písemkách z přírodopisu a českého jazyka.

Stejně jako ve škole, tak i ve WolfET lze najít určité disciplíny - například pohyb, souhru, míření.
Tedy ani to, že hráč umí „jen“ dobře mířit, ale v pohybu nijak nevyniká, ještě neznamená, že si ke střílení musí dopomáhat nějakým programem.

Nelze zaměňovat logickou ekvivalenci s implikací, tedy z důsledku odvozovat příčinu, v případě, že chceme zachovat logickou pravdivost tvrzení.

QUOTE(Speedy.Bozar @ 05.07.2009, 23:22) *
Všimněte si, jak pohybuje tím krosákem plynule, i když má soupeře na obrazovce, normální hráč se snaží zamířit soupeře, co nejrychleji... ale on se jen snaží přiblížit ten krosák k soupeři, aby mu soupeře sám pak zamířil a zabil.

Stejnou věc lze prezentovat tak, že má nastavenou extrémě nízkou citlivost myši, tedy co se jeví na obrazovce jako pomalý a plynulý pohyb, je v reálu prudký a rychlý pohyb myší. Tedy kvůli velmi nízké citlivosti vypadá rychlý pohyb pomale.

QUOTE(Speedy.Bozar @ 05.07.2009, 23:22) *
Dobrý hráči se připravujou na to, že soupeř odněkud vyběhne a mají namířeno, tam kde oni budou vybíhat. Tenhle zahaxovanej dement čeká s krosákem třeba i o 3 metry výš než je linie hlavy.

Momentů, kdy si připravil mířidlo o x metrů vedle jsem si nevšimnul, avšak jsem zaregistroval mnoho případů, kdy si mířidlo připravil přesně tam, kde hráč bude vybíhat.

Respektive takového okamžik, kdy namířil x metrů výše než byl v demu vidět hráč, jsem zaznamenal jeden, ale to byla zcela jasná práce anti-lagu, kdy on ve skutečnosti na hráče mířil, ale v demu onen hráč byl kvůli absenci anti-lagu prostorově posunut tak, že to vypadalo, že je byl o pár metrů jinde.

Po jednom shlédnutí dema jsem nenašel žádný moment, o kterém by se nechalo s jistotou tvrdit, že je to není pohyb člověka, ale programu. Viděl jsem ale momenty, kdy bylo zcela zřejmé, že v tu dobu míří sám. Především při obléhání kulometného hnízda u banky. Například tam jednou zamířil na hlavu nepřítele v kulometném hnízdě, ten ale položil kulomet a začal odcházet, ale mířidlo stále mířilo na původní místo, kde ale hráč už relativně dlouho nebyl.

Na větší a střední vzdálenost téměř vždy zamíří na hlavu, ale v souboji na několik metrů (třeba někde ke konci dema u tanku před spawnem Osy) zmateně pohybuje mířidlem a nepřítele zabije dávkou do břicha - a to i zlomek sekundy před tím mířil na hlavu, což je zcela jasné ruční míření, kdy chtěl mířit na hlavu, ale nepovedlo se.

Dále tam je moment, kdy tam na náměstí před banku (opět ke konci dema) vidí část těla protihráče skrze křoví, ale počká si na to, až tomu hráči bude vidět i hlava a bude si na ni moci zamířit.


Je tam mnoho momentů, které lze interpretovat zcela různými způsoby, ale zatím jsem si nevšimnul žádného, o kterém by šlo jednoznačně tvrdit, že se nejedná o chování člověka. Poznamenej si tedy časy mise, při kterých si myslíš, že se projevuje nelidské chování, aby se dalo lépe soudit. Do té doby je můj závěr takový, že nelze s jistotou nic určit.

Nekomentoval jsem celý text, vynechal jsem některé, zcela zjevné, logické klamy.

Příspěvek upravil <Your>Father<CZ>, 06.07.2009, 14:02.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sakrblé
příspěvek 06.07.2009, 14:11
Příspěvek #9


consequences will never be the same
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 4751
Registrován: 29.12.2005
Bydliště Brno
ID: 10315




(videa jsem neviděl a nezajímá mě to) jen by mě zajímalo jestli by ses snažil vyjadřovat tímto způsobem a takto dlouze, kdyby to byl normální hráč


--------------------
"no ja kdyz cumel na nejaky ty kradeny fotky z libka a videl co jsou ty maly kurvicky schopny nafotit, se dneska uz nicemu nedivim"
Conan
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Flutter
příspěvek 06.07.2009, 14:27
Příspěvek #10





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 64
Registrován: 06.03.2007
Bydliště z Prahé
ID: 20077




Po dvojím skouknutí dema lze konstatovat pouze dvě věci:


1) kteo má extrémně nízkou sensitivitu myši což způsobuje onu "plynulost" pohybu krosáku. Je to naprosto patrné při pohybu a hlavně když ho někdo překvapí z boku. Tou myší se otočí při plném pojezdu rukou o cca 60°, zbytek dohání strafováním. Pak není problém vést krosák plynule na dálku, ale má značný problémy nablízko, jak už psal father o příspěvek výše, při souboji zblízka je to naprosto chaotickej pohyb krosáku. Navíc pokud se protihráč pohybuje rychle, táhne mu krosák za hlavou a není schopen ho "dohnat".

2) kteo kempí a to dost nehorázně, za těch 15 min se v podstatě vyskytuje pouze na dvou místech celé mapy - za mostem a u truck zábrany. Jsou to dvě místa odkud má dobrý výhled a zárověň je schopen s nízkou sensitivitou kontrolovat celou oblast aniž by ho mohl někdo překvapit. Na těchto místech si střídavě kontroluje asi tak 3 místa odkud chodí většina hráčů, má srovnaný krosák na správné výšce a čeká (COD styl).


Suma sumárum: Toto demo neprokazuje absolutně nic, podívej se na youtube jak vypadá aimbot. Založil jsi tu akorát zbytečný flame.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Speedy.Bozar
příspěvek 06.07.2009, 15:38
Příspěvek #11





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 54
Registrován: 05.07.2009
ID: 31088




QUOTE(Flutter @ 06.07.2009, 15:27) *
Po dvojím skouknutí dema lze konstatovat pouze dvě věci:


1) kteo má extrémně nízkou sensitivitu myši což způsobuje onu "plynulost" pohybu krosáku. Je to naprosto patrné při pohybu a hlavně když ho někdo překvapí z boku. Tou myší se otočí při plném pojezdu rukou o cca 60°, zbytek dohání strafováním. Pak není problém vést krosák plynule na dálku, ale má značný problémy nablízko, jak už psal father o příspěvek výše, při souboji zblízka je to naprosto chaotickej pohyb krosáku. Navíc pokud se protihráč pohybuje rychle, táhne mu krosák za hlavou a není schopen ho "dohnat".

2) kteo kempí a to dost nehorázně, za těch 15 min se v podstatě vyskytuje pouze na dvou místech celé mapy - za mostem a u truck zábrany. Jsou to dvě místa odkud má dobrý výhled a zárověň je schopen s nízkou sensitivitou kontrolovat celou oblast aniž by ho mohl někdo překvapit. Na těchto místech si střídavě kontroluje asi tak 3 místa odkud chodí většina hráčů, má srovnaný krosák na správné výšce a čeká (COD styl).


Suma sumárum: Toto demo neprokazuje absolutně nic, podívej se na youtube jak vypadá aimbot. Založil jsi tu akorát zbytečný flame.


Rozdíl mezi náma je ten, že ty jsi lowskill nezkušenej hráč a já jsem high+ skill, kterej alespon jednou hrál a porazil prakticky všechny highskilled hráče na světě. Já (zdůraznuju, že ne ty - nechci se povyšovat, prostě konstatuju fakta, který jsou tady důležitý) mám tolik zkušeností, že můžu natvrdo říct, že pokud někdo stojí za tímhle jasným cheaterem, tak je to naprostej hlupák. Je to naprosto jasnej stoprocentní aimbot a každej alespon med+ hráč ti to potvrdí a klidně se za to zapřísahne... to, že ty to se svým lowskilled nechápeš je problém a měl by to řešit někdo jinej... to, že má nizkou sensku je z toho důvodu, že má tak jalovou ruku, že s vysokou senskou by ten aimbot byl uplně jasnej...

naprostá nepřirozenost míření... není to o tom, že se neumí hejbat a je úplně bez mozku... je to o pohybu jeho krosáku, kterej je do očí bijící... pojdme společně na server, já, ten cheater, flutter, father a kdokoli se bude chtít podívat a na několika úplně jednoduchých případech vám jasně ukážu, že je to cheater, není to pro mě problém, ale chci aby tam byl ještě alespon jeden min. med+ skilled hráč, abych měl s kym debatovat :)

Fatherovi můžu říct prakticky úplně to samý. Většina lidí si tedka bude stěžovat, jak jsem namyšlenej, ale mě je úplně jedno, co si kdo myslí. Já nesnasím cheatery a nesnáším, když si můžou svobodně hrát, natož ještě dělat admina... je to naproso absurdní!

PS: Flutter prosim tě, nepoučuj mě, abych se šel podívat na utube, jak vypadá aimbot, ty o tý hře víš asi tolik, jako já o vyšívání - pochop, že konstatuju, nesnažím se tě urážet

PPS: V životě jsem viděl jen jedinýho hráče kromě sebe, kterej měl přes 55 acc po 15 minutách hry, o kterým si myslím, že není cheater a i ten má všude ban za cheaty, je to hráč kterej hraje velice chytře, má vynikající pohyb a naprostou kontrolu nad krosákem, přestože soupeř není v dohledu... dejte si s tím někdo práci, hodte to na utube a pak to dejte na crossfire a uvidíte ten ohlas... nejlepší aimeři na světě dosahnujou hranice 45 acc, 50 acc pokud se na svojí acc soustředí... ale spektněte si takový hráče a uvidíte diametrální rozdíl

Příspěvek upravil Speedy.Bozar, 06.07.2009, 15:50.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kundivous
příspěvek 06.07.2009, 15:53
Příspěvek #12





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1673
Registrován: 04.03.2007
ID: 20050





To: Speedy.Bozar

tuto hru nehraju, nehral jsem ani nevidel.

Nebudu tedy hodnotit to jeslti tam neco je nebo není. Ultra high skill hracum lze prisoudit povetsinou jednu vlastnost a tou je skromnost pri jednání o skillu. Z tvého projevu mohu usoudit jen na zakomplexovanost, ubohost a nicotu, která celé tvé napadání a osočování provádí.

S formou takovéhoto obviňování se setkávám na cod 1 často a i zde to má společnou vlastnost. Argumenty posložené osobním názorem a napadání všech co projeví jinou myšlenku.

Myslím že místo házení patek kdo je low a kdo ultra mega by jsi sem měl postnout ony požadované časy jasného a zaručeného aimboru Bez nich je to prosté plácnutí do vody a nářek podivného mužíčka jak je na něj celý svět zlý.


--------------------
---------------------------
Luca Brasi spí s rybama
---------------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Speedy.Bozar
příspěvek 06.07.2009, 16:08
Příspěvek #13





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 54
Registrován: 05.07.2009
ID: 31088




QUOTE(Kundivous @ 06.07.2009, 16:53) *
To: Speedy.Bozar

tuto hru nehraju, nehral jsem ani nevidel.

Nebudu tedy hodnotit to jeslti tam neco je nebo není. Ultra high skill hracum lze prisoudit povetsinou jednu vlastnost a tou je skromnost pri jednání o skillu. Z tvého projevu mohu usoudit jen na zakomplexovanost, ubohost a nicotu, která celé tvé napadání a osočování provádí.

S formou takovéhoto obviňování se setkávám na cod 1 často a i zde to má společnou vlastnost. Argumenty posložené osobním názorem a napadání všech co projeví jinou myšlenku.

Myslím že místo házení patek kdo je low a kdo ultra mega by jsi sem měl postnout ony požadované časy jasného a zaručeného aimboru Bez nich je to prosté plácnutí do vody a nářek podivného mužíčka jak je na něj celý svět zlý.


blablabla nezájem... lol skromnost...

k tý části, co má alespon trošku smysl... proč bych asi vypisoval každou sekundu tý hry, když říkám, že je to jasnej aimbot... aimbot se nedá poznat na základě několika akcí... to by pak cheater byl každej

přesně to, o čem mluvím... nějakej nikdosh, co tu hru ani nehraje se zapojí a kecá něco o ty namyšlenosti... když si chceš stěžovat tak si vytvoř topic o mým egu, nebo jak si to nazveš, ale žádám všechny, aby se v tomhle topicu bavili o tom cheaterovi

Příspěvek upravil Speedy.Bozar, 06.07.2009, 16:09.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Qwwerty
příspěvek 06.07.2009, 16:16
Příspěvek #14


Clinically Insane
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 12928
Registrován: 18.05.2005
ID: 6539




nebudu se přiklánět ani na jednu stranu
pouze linky pro ty co sou líný hledal sami

http://www.esl.eu/eu/player/gameaccounts/1334952/
http://profile.xfire.com/speedydeeps

přece jenom někdo kdo hraje minimálně 4 roky (podle data registrace guidu na ESL) a má započítanejch (tohle slovo je důležitý ptže spousta lidí hrává i ve chvíli kdy Xfire nejede) 1153 hodin kapku vybočuje z Kundivousovi teorie whinujících malejch kodařů


--------------------
When freedom is oulawed, only outlaws wil be free (⌐■_■)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kundivous
příspěvek 06.07.2009, 16:23
Příspěvek #15





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1673
Registrován: 04.03.2007
ID: 20050




no myslim ze me konstatovani bylo pouze prirovnani, paklize to nekdo nepochopil z one vety tak je mi lito, timto to vysvetluji. To kolik ma clovek odehrano neznamena jaka je skilla:-D ja hraju take 4 roky, vim na jake jsem urovni a nedovolim si kohokoliv titulovat jakkoliv za to jak hraje. Kazdy nekdy zacinal, ale u jakohokoliv cloveka je dulezite to jak se chova... skill nerovna se inteligence a inteligence nerovna se skill.

speedy tva reakce opet mluvi za vse, ja nemam potrebu zakladat topic a zvracet tam. Myslim, ze forum je o tom aby se zde lidé vyjadrovali a ja se vyjadril k tvemu vyjadreni, doufam ze to na tebe neni moc slozite.
To jestli to hraju nebo nehraju by bylo podstatne v situaci kdy bychsi dovolil hodnotit onen aimbot. Ja hodnotim tve vystupovani a chovani, ktere opravdu zapada do kategorie plačícího dítěte.

Dál myslím, že neni treba na tebe reagovat, neb jediné co od tebe clovek uslysi nebude padny argument ci vecna diskuze ale opetovne napadani kohokoliv kdo vyjadri jinou myslenku.


--------------------
---------------------------
Luca Brasi spí s rybama
---------------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post

11 Stran(y): V   1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 11.05.24 - 13:05
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist