IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

2 Stran(y): V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Návrhy na zlepšení Soldat sekce na Gameparku
Hodnocení 3 V
Nucik
příspěvek 19.12.2010, 23:49
Příspěvek #16


I have dick like Jesus


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 144
Registrován: 18.07.2006
ID: 16432




Chce to reklamu, nějakou akci ! Něco, čím přilákáme nové (mladé) lidi.

U nás ve městě byl problém s nabíráním mladých hokejistů a v žákovské lize to bylo opravdu špatné. Vedení udělalo akci, že každý mladý hokejista který se zaregistroval do klubu dostal od vedení klubu výzbroj se vším všudy zdarma (nebyla to žádná extra, ale přecejenom) A kolik jich najednou bylo :-) Rodiče viděli, že nějakej sport, kam nemusí zezačátku investovat a takovej nárůst mládeže co byl !! Tím chci říct, že to chce nějakou upoutávku, něco co je přiláká, po čem prostě skočí, nějaký "BUM".

Nadruhou stranu, pro "nějaký bum" jsou zapotřebí peníze a kdo vrazí do soldatu peníze, ještě ke všemu jentak pro nic za nic. Tady na gameparku dostanou maximálně premium. Jediné co mě napadá je snad udělovat věcné ceny za nám již mrtvou ClanBazi.

Ještě je tu ale jeden problém, když tak sleduju klienta a vidím nějakého "nováčka" co se ptá ostatních jak tohle jak támhle to a nikdo mu neporadí, ba naopak ještě si z něj spousta lidí dělá srandu. Nebo si založí hru pro 16 lidí, mapa equinox a nemá s kým tam hrát, není to jako dřív, kdy se muselo šeptat na klientu kvůli přehlednosti. Zpráva kterou tam někdo napsal byla během 15sec za lištou. A pokud takovýhle nováček nemá s kým hrát, 2v2 s ním nikdo nedá, každej je na něj akorát protivnej tak buď má pevný nervy a vyroste z něj debil jako je ryder a nebo to jednoduše hrát nebude. Nedivím se :-) Já když jsem začínal tak nás tam byla spousta a spousta 13ti letých hráčů co lítalo s minigunem a hledalo klan na GP kterých bylo šíleně moc ! Vždy bylo s kým si jít zahrát nebo s kým pokecat.

Trošku jsem si zasteskl a rozepsal. Ale staré časy na GP byly k nezaplacení...... A takové to nebude, nejspíš už nikdy.


--------------------

Další na řadě jseš TY !!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pospa
příspěvek 25.12.2011, 12:45
Příspěvek #17


Bůh je mrtev.
Ikona skupiny

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 4968
Registrován: 15.06.2005
Bydliště Praha
ID: 7022




QUOTE(Nucik @ 19.12.2010, 23:49) *
Trošku jsem si zasteskl a rozepsal. Ale staré časy na GP byly k nezaplacení...... A takové to nebude, nejspíš už nikdy.

Ámen.


--------------------
podpis už není a nebude
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stran(y): V  < 1 2
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 28.03.24 - 16:33
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist