IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Často kladené otázky

Pokud máte nějaký dotaz či problém s Medal of Honor, nejprve si přečtěte náš FAQ, než položíte otázku!

2 Stran(y): V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> nevim si rady pls pomozte :)
Hodnocení 5 V
M@jor Borovičk@
příspěvek 14.05.2007, 18:17
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 11
Registrován: 10.04.2007
ID: 20406




Koupil jsem orig.hru MOHAA Warchest (s datadisky)zatím co základní hra jde hrát tak datadisky nejdou spustit jen nabíhají ale po chvíli spadnou zpět do windows, reinstaloval jsem hru ,reinstaloval jsem ovladače gf. starší i nové,mazal temp,vypnul nepotřebné procesy ale nic nepomohlo ,nainstaloval jsem hru na jiném pc a šla normálně.Moje konfigurace je AMD Athlon 64bit 3200+,1024 MB RAM ,GF 7600 GT. Poradí někdo PLS
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Khenyk
příspěvek 15.05.2007, 19:48
Příspěvek #2


Seriousness of the Conflict!


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 449
Registrován: 19.03.2005
Bydliště Most
ID: 5526




No koukal jsem, že s Warchestem jsou strašný problémy, někomu to jde, někomu ne. Zatím jsem nenašel řešení, ale napiš sem ještě přesnej postup jak jsi to instaloval a konfiguraci toho počítače na kterým ti to šlo.


--------------------

- - - - - - - - "Bug? That's not a bug, that's a feature." John Carmack - - - - - - - -
Go to the top of the page
 
+Quote Post
M@jor Borovičk@
příspěvek 15.05.2007, 21:15
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 11
Registrován: 10.04.2007
ID: 20406




Instalaci jsem provedl podle pokynu z instalačních cd (klasika) u kámoše na pc to valilo v poho má semprona něco kolem 2GB ted nevím přesně 512 ram a ati 9550,na mém předešlém kompu to šlo to jsem měl crack verzy a datadysky mi šli to jsem měl P4 3Gh 512 ram a GF5200le.přikládám zprávu z dxddiag
Připojené(ý) soubory
Připojený soubor  DxDiag.txt ( 45.21k ) Počet stažení: 17
 
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Khenyk
příspěvek 15.05.2007, 23:47
Příspěvek #4


Seriousness of the Conflict!


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 449
Registrován: 19.03.2005
Bydliště Most
ID: 5526




Tak to vypadá na problém s grafikama od Nvidie pro tuto verzi MoH. Zjiš?uju další info ...


--------------------

- - - - - - - - "Bug? That's not a bug, that's a feature." John Carmack - - - - - - - -
Go to the top of the page
 
+Quote Post
M@jor Borovičk@
příspěvek 16.05.2007, 15:29
Příspěvek #5





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 11
Registrován: 10.04.2007
ID: 20406




Jen mi není jasné proč základní hra jde v pohodě a datače né.Řekll bych že by to mělo jít na stejném základě???N tech.podpoře EA mi slovák radil formát disku ale to se mi kvůli jedné hře nechce obvzláště když jiny problém nemám a instalaci tak starou taky nemám .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Khenyk
příspěvek 16.05.2007, 17:14
Příspěvek #6


Seriousness of the Conflict!


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 449
Registrován: 19.03.2005
Bydliště Most
ID: 5526




jj SH i BT sice běží na stejnym základě, ale mají to trochu překopaný. Hlavně práce s multitexturingem je trochu odlišná.

Ještě mě napadla klasika. Zkus nainstalovat nějaký starší ovladače pro nVidii. Pak jsem ještě zaslechl, že by mohl být problém v tom duálnim processoru, ale nevim no. Asi si na nových kompech moc starejch her nezahrajem :(

Jdu hledat dál...

btw koukám, že na EA supportu maj pěkný hňupy dizzy.gif pochybuju, že by ti formát pomohl cool.gif

jo a mezi náma, tady na GP ti stačí Allied Assault, takže když to nerozchodíš tak to neni zase žádná katastrofa, i když mul?ák SH jo dost dobrej :) (Sísa by mi to potvrdil)

Příspěvek upravil Khenyk, 16.05.2007, 17:16.


--------------------

- - - - - - - - "Bug? That's not a bug, that's a feature." John Carmack - - - - - - - -
Go to the top of the page
 
+Quote Post
M@jor Borovičk@
příspěvek 16.05.2007, 21:57
Příspěvek #7





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 11
Registrován: 10.04.2007
ID: 20406




Mno duoalní procesor nemám a neměl jsem na této sestavě kterou mam ted mi šel datadisk Breakthrough měl jsem crack verzy ale oběvovali se tam podivná místa pod postavamy bílé čtverce ale myslim že to bylo crackam kamoš mi stahl nějakej crack blood tušim něco s krvi a proto ty bílé čtverce po zásahu nepřítele se to oběvovalo tak jsem to smazal a koupil ty origoše jednak je to super hra a mě se líbí a na gp by mi AA šel ale mam chut na singl v datadiku ,dodávám že mám novou instalaci Windows asi tři měsíce od formátu.Jinak ti mnohokráte dík za snahu a pomoc

Jěště vyzkouším instalaci na kamošově mašině má téměř to samé co já a včera jsem mu měnil HDD takže nová instalace a nový system.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Khenyk
příspěvek 17.05.2007, 00:54
Příspěvek #8


Seriousness of the Conflict!


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 449
Registrován: 19.03.2005
Bydliště Most
ID: 5526




Tak jsem zjistil, že by problém měl bejt opravdu v těch nVidiáckejch driverech. Mělo by to fungovat na driverech od verze 91.31 dolu.

Ty ovladače Forceware v91.31 můžeš stáhnout třeba tady:

http://browse.files.filefront.com/v9131/;1...rowsefiles.html

Příspěvek upravil Khenyk, 17.05.2007, 00:56.


--------------------

- - - - - - - - "Bug? That's not a bug, that's a feature." John Carmack - - - - - - - -
Go to the top of the page
 
+Quote Post
M@jor Borovičk@
příspěvek 17.05.2007, 16:06
Příspěvek #9





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 11
Registrován: 10.04.2007
ID: 20406




skusim ty ovladače taky jsem to skusil nainstalovat u třetího kámoše,má identyckou sestavu jako já je po formátu nová instalace winů ale základní hra AA šla instalovat a hrát zatím co datadisky se mi nepodařilo ani nainstalovat hodilo to chybu bla bla chyba dat (cyklická redundantní konrola dat ) tak už nevím teď to reinstaluju a vyzkouším ovladače grrr.gif grrr.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
M@jor Borovičk@
příspěvek 17.05.2007, 17:40
Příspěvek #10





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 11
Registrován: 10.04.2007
ID: 20406




Tak konečně to běží ten ovladač 91.31 zafungoval thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif jen mě teď trápí tato hláška v příloze cosi o rendrování ,nikdy jsem ji na svém kompu neviděl .Dvě grafiky sice nemám ale po každém restartu ji tu mám,můžeš mi to trochu osvětlit ?? diky
Připojené(ý) soubory
Připojený soubor  Sli.JPG ( 172k ) Počet stažení: 29
 
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sai.la
příspěvek 17.05.2007, 17:53
Příspěvek #11





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 182
Registrován: 06.02.2006
Bydliště neznámé
ID: 12537




QUOTE(M@jor Borovičk@ @ 17.05.2007, 18:40) [snapback]502279[/snapback]

jen mě teď trápí tato hláška v příloze cosi o rendrování ,nikdy jsem ji na svém kompu neviděl .Dvě grafiky sice nemám ale po každém restartu ji tu mám,můžeš mi to trochu osvětlit ?? diky

jo tohle mám taky, tuším, že to byl konik, kdo mi říkal, že to je těma ovladačema, že s novýma by to dělat nemělo, ale sem líná stahovat nový, tak to nějak neřeším :)


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Khenyk
příspěvek 17.05.2007, 18:49
Příspěvek #12


Seriousness of the Conflict!


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 449
Registrován: 19.03.2005
Bydliště Most
ID: 5526




Tak to jsem moc rád, že jsme to s tím SH a BT vyřešili :) To že to nešlo u toho kámoše instalovat je myslim způsobeno, že tam nemá nainstalovanej Microsoft Framework, ten ja mysli pro instalaci datadisků zapotřebí, ale nejsem si jistej.

S tou hláškou je to jednoduchý. Pravděpodobně máte desky s podporou SLI módu (tj. dvě grafický karty paralelně propojený) a máte tam jen jednu :) což samozřejmě nevadí a myslím, že by se to mělo nastavit v BIOSu a nebo v nastavení ovladačů aby se ta hláška neobjevovala, ale toto je spíš už hardware poradna a na to je šikulka febříšek :)


--------------------

- - - - - - - - "Bug? That's not a bug, that's a feature." John Carmack - - - - - - - -
Go to the top of the page
 
+Quote Post
M@jor Borovičk@
příspěvek 17.05.2007, 20:09
Příspěvek #13





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 11
Registrován: 10.04.2007
ID: 20406




Ještě jednou tisiceré dík thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dzasty-
příspěvek 17.05.2007, 21:13
Příspěvek #14





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 65
Registrován: 08.01.2007
ID: 19441




ne zakladku ve sli ale sli konektor na grafice pak to hlasi tuhletu picovinu jako mne
Go to the top of the page
 
+Quote Post
<Bks|feb...
příspěvek 18.05.2007, 05:42
Příspěvek #15


Prasátko je malé zviřátko.. ale tuuuze užitečné (c)medvídek Pú


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 922
Registrován: 10.11.2003
Bydliště Brandejs? Asi jo..
ID: 432




Čumim herko, hezky pěkně, já to hledal všude možně na forech, ale myslel jsem si, že to bude úplně něčim jinym :) Co se týká hlášky o možnosti sli zapojení, to má špinax pravdu, ty ovladače házely chybku, když má grafárna možnost sli propojení, netušim, jestli to může dělat i sli deska, ale to už je celkem fuk. Nedá se toho zbavit jinak, než sosnout nový ovladače, což v tomhle případě nedoporučuju, i když můžeš časem sosnout nějaký jiný a otestovat, jestli budou datadisky chodit.

Každopádně gj koniku, ale už nechrápej v knihovně, musí to bejt děsně nepohodlný :))


--------------------
Intel i7-930 2.80GHz@4GHz | Asus Rampage III Extreme | GeIL 12GB DDR3 1600 Hex-Kit CL8 8-8-28 | 2x MSI R6950 Twin Frozr II/OC | WD VelociRaptor 150GB
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stran(y): V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 28.03.24 - 13:05
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist