IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Často kladené otázky

Pokud máte nějaký dotaz či problém s Medal of Honor, nejprve si přečtěte náš FAQ, než položíte otázku!

54 Stran(y): V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Zábava, Jen takovy pokec...
Hodnocení 4 V
[TORTUGA]<...
příspěvek 07.05.2005, 11:47
Příspěvek #1


- Želvonaut -


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 675
Registrován: 09.11.2003
Bydliště Mimoň
ID: 424




Hledal jsem, vážně jsem to tu celý prolez a nikde jsem nenaše topic, kde by si lidi z GZ MoH:AA sceny mohly jen tak nezavazne pokecat tak, aby to nebylo považováno za spam innocent.gif
Myslim si, že je to škoda. Je spousta lidí co v klientu nepotkám, páč hrajou jindy než já a kdybych s nima chtěl pokecat tak jedině přes mail (nuda, nemůže se zapojit více lidí), páč na ICQ se většinou taky nesejdem.


--------------------
To je z toho života, jakej ty vedeš! To je z toho, s jakejma lidma ty se stýkáš!

Spam is forbidden!!!
- LOCKED -
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[TORTUGA]<...
příspěvek 07.05.2005, 11:48
Příspěvek #2


- Želvonaut -


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 675
Registrován: 09.11.2003
Bydliště Mimoň
ID: 424




Doufám, že tohle forko bude mít delší životnost než jepice a že se to třeba i ujme turned.gif


--------------------
To je z toho života, jakej ty vedeš! To je z toho, s jakejma lidma ty se stýkáš!

Spam is forbidden!!!
- LOCKED -
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jurgenb
příspěvek 07.05.2005, 15:10
Příspěvek #3


... když já fakt nevím ...


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 847
Registrován: 01.03.2005
Bydliště BRNO
ID: 5225




Třeba jo biggrin.gif


--------------------
Jsem beznadějný optimista. Pokud bych měl být realista, stane se ze mě skeptik.

Jsi nováček? Nevíš si rady? Přečti si nejprve často kladené otázky nebo Speciál MoHAA a pak se ptej admina, co dál!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BariX
příspěvek 07.05.2005, 15:17
Příspěvek #4


Presidents Club
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 8294
Registrován: 16.02.2005
Bydliště Štatl tatíček všech měst
ID: 5043




No jenže to je těžký :) jen takovej pokec nejdřív někdo musí aspoň trochu navodit nejaké téma a pak už se to bude dál odvíjet

Příspěvek upravil BariX, 07.05.2005, 15:17.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Backslider
příspěvek 07.05.2005, 15:43
Příspěvek #5





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2340
Registrován: 13.03.2004
ID: 1232




super, takže jdem kecat o MOHAA...nejvíc me při hraní na GZ štve že se furt hraje buď pitomej Stalingrad nebo ohraná V2... grrr.gif taky mě štve že je defaultně vypnutá brokáda... sad.gif


--------------------
MAKE POVERTY HISTORY
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[TORTUGA]<...
příspěvek 07.05.2005, 18:53
Příspěvek #6


- Želvonaut -


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 675
Registrován: 09.11.2003
Bydliště Mimoň
ID: 424




QUOTE(BariX @ 07.05.2005, 16:17)
No jenže to je těžký :) jen takovej pokec nejdřív někdo musí aspoň trochu navodit nejaké téma a pak už se to bude dál odvíjet
[right][snapback]87860[/snapback][/right]

Kecat se dá o čemkoliv, jen se to tu musí trochu zaběhnout a lidi si zvyknou sem chodit a číst si to tu, třeba jen proto aby se tu pobavili, tak jak já to dělám na jiných fórech turned.gif


--------------------
To je z toho života, jakej ty vedeš! To je z toho, s jakejma lidma ty se stýkáš!

Spam is forbidden!!!
- LOCKED -
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[TORTUGA]<...
příspěvek 07.05.2005, 19:08
Příspěvek #7


- Želvonaut -


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 675
Registrován: 09.11.2003
Bydliště Mimoň
ID: 424




QUOTE(Blood_elf @ 07.05.2005, 16:43)
super, takže jdem kecat o MOHAA...nejvíc me při hraní na GZ štve že se furt hraje buď pitomej Stalingrad nebo ohraná V2... grrr.gif taky mě štve že je defaultně vypnutá brokáda... sad.gif
[right][snapback]87865[/snapback][/right]


Jo tak Stalina osobně taky rád nemám, páč tam furt někde běhám do schodů, pak nahoru celej udejchnej doběhnu, sotva se vleču a sejme mě snipah někde z protějšího baráku wow.gif
V2 je sice ohraná, ale s tim nic nenaděláš, Bridge se hraje málo kvuli nízkejm fps (taky se najdou lidi co se tam i ztrtěj, tak to radši nehrajou) a Hunt se moc nehraje kvuli granátům. Kdyby někdo založil hunt bez granátů, věřim, že by si ho přišlo pár lidí zahrát. Pak jsou ještě nový mapy, ale ty nikdo moc hrát nechce, páč se na nich nevyzná a hlavně tam nezná žádný bugy biggrin.gif biggrin.gif

Jo a s tou brkoádou máš pravdu, jenže proti brokum se musí umět hrát a většina lidí (mě nevyjímaje) to moc neumí, takže na broky nadávaj a tak se s nima nehraje. Já zase teskním po tom, že mi nikdo nikde nepovolí bazuku a když si založim já hru s bazukou, tak tam zas nikdo nepřijde turned.gif

Příspěvek upravil [TORTUGA]<$kullman>, 07.05.2005, 19:10.


--------------------
To je z toho života, jakej ty vedeš! To je z toho, s jakejma lidma ty se stýkáš!

Spam is forbidden!!!
- LOCKED -
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[TORTUGA]<...
příspěvek 08.05.2005, 11:15
Příspěvek #8


- Želvonaut -


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 675
Registrován: 09.11.2003
Bydliště Mimoň
ID: 424




Ale no tak lidi, pište sem něco rolleyes.gif


--------------------
To je z toho života, jakej ty vedeš! To je z toho, s jakejma lidma ty se stýkáš!

Spam is forbidden!!!
- LOCKED -
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Stentch
příspěvek 08.05.2005, 15:59
Příspěvek #9





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 247
Registrován: 03.07.2004
Bydliště Slovakia
ID: 2202




pište pište, chudák skull nemá s kým keca? blush.gif tak ti sem najeký bullshit napisem rolleyes.gif alebo sa skôr opýtam kto by si šiel zahra? spearhead lebo je to fakt cool gamesa whistle.gif á hlavne tie mapy na ffa su super a to leanovanie je tam take iste ako na moh, sice to je tam uz od zaciatku ale nikto si to tam nevsimol teehee.gif tupci tongue.gif wow.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[TORTUGA]<...
příspěvek 08.05.2005, 17:31
Příspěvek #10


- Želvonaut -


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 675
Registrován: 09.11.2003
Bydliště Mimoň
ID: 424




QUOTE(Stentch @ 08.05.2005, 16:59)
pište pište, chudák skull nemá s kým keca?  blush.gif  tak ti sem najeký bullshit napisem  rolleyes.gif alebo sa skôr opýtam kto by si šiel zahra? spearhead lebo je to fakt cool gamesa  whistle.gif á hlavne tie mapy na ffa su super a to leanovanie je tam take iste ako na moh, sice to je tam uz od zaciatku ale nikto si to tam nevsimol  teehee.gif tupci  tongue.gif  wow.gif
[right][snapback]88258[/snapback][/right]

Nepřekvapil si, opravdu si sem napisal bullšit biggrin.gif biggrin.gif Co máš z FFA, když tě tam každý dává do zad a za půlhodiny stihneš tak maximálně jeden osobní souboj? innocent.gif Jdem teďka zkusit se Sísou Tug of war, tak jsem na to zvědavej, zní to zajímavě... worship.gif


--------------------
To je z toho života, jakej ty vedeš! To je z toho, s jakejma lidma ty se stýkáš!

Spam is forbidden!!!
- LOCKED -
Go to the top of the page
 
+Quote Post
stator_rotor
příspěvek 08.05.2005, 20:05
Příspěvek #11


Šmoulinka je gut


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 314
Registrován: 28.02.2005
ID: 5214




cusik all, velkej cusik skullovi :)))
sem videl tohle forko a uplne sproste sem se rozesmal pri vzpomince na nase stranky a spamera skula:)) sme mu kurnik nestihali ani odpovidat. nekde je mam zazalohovany, mozna by stalo i za to je zprovoznit, vzpominka na stary dobry casy, troska dejin moha by neuskodila si myslim a hlavne sem se setkal posledni dobou s otacenim toho co bylo a hlavne jak ktery problem vznikl, zasveceni myslim vi, nebo aspon tusi, o cem mluvim :))))))

btw skulle: zkousel si to lecit ?? myslim zavislost na spamu :))))


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bara.cz
příspěvek 08.05.2005, 20:14
Příspěvek #12





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 911
Registrován: 21.02.2004
ID: 1059




Skullovi uz nepomuze naprosto nic, myslim, ze se s tim t_spam.gif narodil teehee.gif
Ale jsem rada, ze toto tema zalozil, protoze pprobrat ohranost Stalina a V2 je opravdu treba. Mohli bychom udelat nejakou analyzu a pak na tom zaklade vytvorit nejaky hybrid V2 a Stalina - novou jednou ohranou mapu rolleyes.gif


--------------------
A little sincerity is a dangerous thing, and a great deal of it is absolutely fatal. Oscar Wilde
It is hard to believe that a man is telling the truth when you know that you would lie if you were in his place.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Stentch
příspěvek 08.05.2005, 20:39
Příspěvek #13





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 247
Registrován: 03.07.2004
Bydliště Slovakia
ID: 2202




tie zenske su fakt mudre, esteze ich mame jee to sa da upravovat teehee.gif rofl, som nedokoncil myslienku :) zenske su mudre esteze ich mame ale skoda, ze len tak malo sad.gif keby tu hrali tie nase slovenky tak hra moh 400 ludi tongue.gif akurat ze skoro nikto tu nema net thumbsdownsmileyanim.gif achjo

Příspěvek upravil Stentch, 08.05.2005, 21:16.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Stentch
příspěvek 08.05.2005, 20:41
Příspěvek #14





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 247
Registrován: 03.07.2004
Bydliště Slovakia
ID: 2202




omg to nie je cele :X zasrana gz wow.gif a k skullovi :) tak ako bolo na spearheade?? ak si lamil ako na moh na tom mixe tak lol teehee.gif ja som mohol ja som bol sniper whistle.gif inak ja by som bol za to aby sa stalin a V2 vymazali zo systemu to by bolo srandy biggrin.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jurgenb
příspěvek 10.05.2005, 09:46
Příspěvek #15


... když já fakt nevím ...


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 847
Registrován: 01.03.2005
Bydliště BRNO
ID: 5225




Stene, tak natáhnite dráty až k Tatrám a máte hafo new hráčů thumbsup.gif Nesmíš celý connect pro Slovensko usurpovat sám pro sebe blush.gif
Fakt by to chtělo nějaké nové hráče a pár nových mapek.

Myslím, že každá mapa (i ohraný Stalingrad a V2) jsou super, dokud tam není nikdo z r3 nebo BiA - pak se hra zkazí kvůli jejich závislosti na bugách!!

píííís


--------------------
Jsem beznadějný optimista. Pokud bych měl být realista, stane se ze mě skeptik.

Jsi nováček? Nevíš si rady? Přečti si nejprve často kladené otázky nebo Speciál MoHAA a pak se ptej admina, co dál!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

54 Stran(y): V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (3 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 26.04.24 - 13:33
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist