IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Důležité upozornění

Pokud máte nějaký dotaz či problém s Call of Duty 2, nejprve si přečtěte naše ČASTO KLADENÉ OTÁZKY, než položíte vlastní otázku!

Také byste měli znát PRAVIDLA pro hraní na našich serverech. Vyhnete se tak zbytečným nepříjemnostem.

> CoD2 - PB mě kickuje - This PB Server requires (A 1383 C2.208) - Error loading pbag
Vio
příspěvek 12.08.2015, 14:45
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 3
Registrován: 12.08.2015
ID: 46946




Zdravím, i přes prostudování tématu, kde uvádíte všechny možné errory co PunkBuster hází si stejně nevím rady, takže bych vás chtěla poprosit o pomoc.
Předem ještě upozorním, že hru nemám nainstalovanou jako takovou, pouze přeposlanou a staženou.
No a k věci - připojím se do hry, nechá mě to chviličku hrát a pak mě to kickne, s tím že mi to píše následující -> Server disconnected - (můj nick) PunkBuster kicked player '(můj nick)' (for 0 minutes)... This PB Server requires (A 1383 C2.208) - Error loading pbag.
Předem díky za pomoc.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Odpovědi
__sXe__
příspěvek 15.08.2015, 19:19
Příspěvek #2



Ikona skupiny

Skupina: CoD4 admin
Příspěvků: 2004
Registrován: 15.09.2009
ID: 31898




Ešte od niekoho skúsiť stiahnuť CoD2 PB a prekopírovať ho do tej zložky.

Tak ako to máme na CoD4, nakoľko sa nedá už cez pb aktualizovať, museli sme použiť PB z admin týmu.

Pokiaľ ste spravili už aj to, tak potom vymazať prenesenú hru a stiahnuť ( kúpiť ) si hru, ktorá má všetko vporiadku.

Příspěvek upravil __sXe__, 15.08.2015, 19:20.


--------------------
Tvůj příslib ticha padl kolem,
Blázním z pohledu do tvých očí,
Cítím temnotu, která se nad ní rozlila,
Převezmu tě, jestli chceš
(Tohle jsi udělala)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Příspěvky k tomuto tématu


Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 28.03.24 - 21:40
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist