IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

7 Stran(y): V   1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> Konečná volba, Turnaj kingpina se rychle blíží
muthafucka_OC_
příspěvek 05.10.2004, 11:58
Příspěvek #1


nuthin but muthafucka


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 866
Registrován: 27.10.2003
Bydliště Prague, Kladno
ID: 252




Zdravím všechny kingpiny :). Další turnaj v kingpinovi se rychle blíží. Při posledním velkém hlasování došlo k určitým nejasnostem, kdy někteří hráči hlasovali pro bagmana 3 x 3 a poté mě urgovali, že si to rozmysleli, a že by chtěli raději hrát duel. Bagman 3 x 3 je v současné době stejně nerealizovatelný, protože bysme upřímně řečeno nedali dohromady tolik teamů, abysme si plnohodnotně zahráli. V diskusy s Bojlerem jsme usoudili, že by byl realizovatelný bagman 2 x 2 (float) nebo duel (sick city). Pro bagmana by byli zajímavé ceny v podobě 2 DVD-ROM a pro duel zřejmně nějaké bedýnky. Proto vás prosím abyste se naposledy vyjádřili co byste chtěli hrát a vše se definitivně ujasnilo. Je tu však jeden zásadní problém: je potřeba abyste se vyjádřili nejpozději do pátku. V sobotu se podívám na anketu a pro zovlenou hru napíšu pravidla a ostatní náležitosti. V neděli musím Bojlerovi předat svou práci. upozorněte prosím ostatní hráče a kamarády aby se ankety zúčastnili a dali svůj hlas do pátku. Byl bych totiž velmi nerad, kdyby mi někdo později vyčítal, že jsem nebral něčí hlas v potas. Předem vám děkuji za každý hlas, a? už je pro bagmana či duel w00t.gif .

Příspěvek upravil muthafucka_OC_, 05.10.2004, 12:29.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
muthafucka_OC_
příspěvek 05.10.2004, 12:01
Příspěvek #2


nuthin but muthafucka


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 866
Registrován: 27.10.2003
Bydliště Prague, Kladno
ID: 252




Jěště bych se chtěl všechny upozornit: Pokud budete mít nějaký námět k pravidlům, tak se mi prosím ozvěte na mém mailu muthafucka@ocampers.org. Díky biggrin.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lewis
příspěvek 05.10.2004, 12:13
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 11
Registrován: 16.11.2003
ID: 492




Stejně by byl lepší bag 3 na 3, klidně bez cen :-/ Ale volím aspoň toho baga ve dvou, je mi to vcelku fuk, metál jako metál :) Mimchodem mutho, na kdy to plánuješ???? :) Můžu bejt zase s tebou???? :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
muthafucka_OC_
příspěvek 05.10.2004, 12:28
Příspěvek #4


nuthin but muthafucka


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 866
Registrován: 27.10.2003
Bydliště Prague, Kladno
ID: 252




hehe :) klidne. rad si zahraju s tebou :). jinak v nedeli vecer bych mel predat clanek/pravidla bojlerovi. pak se musi vytvorit logo a bude nejaky prostor pro registraci. odhaduju, ze by se turnaj mohl spustit za cca mesic. osobne (a ted vidim jak do me nekdo bude sit) by pro me byl take bag, protoze bysme si vic zahrali. byl system kazdy s kazdym, takze spoustu zabavy :)


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
n4Wry
příspěvek 05.10.2004, 14:22
Příspěvek #5


i am reAdy to FUCK YOU biAtch !!


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 17
Registrován: 10.12.2003
ID: 647




Nejak je to stejne jedno ... :)))))ale uvidim este si to rozmyslim :)


--------------------
Smoke Smoke Smoke Smoke !!!!!
Vyhul mi hůl ! (Rocco Sifredy)
nAkAshi we stAnd !!!
nAk|naWry
Go to the top of the page
 
+Quote Post
#s3Th
příspěvek 05.10.2004, 15:03
Příspěvek #6





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 4013
Registrován: 17.09.2004
Bydliště Kyjov
ID: 2768




QUOTE(muthafucka_OC_ @ 05.10.2004, 13:28)
hehe :) klidne. rad si zahraju s tebou :). jinak v nedeli vecer bych mel predat clanek/pravidla  bojlerovi. pak se musi vytvorit logo a bude nejaky prostor pro registraci. odhaduju, ze by se turnaj mohl spustit za cca mesic. osobne (a ted vidim jak do me nekdo bude sit) by pro me byl take bag, protoze bysme si vic zahrali. byl system kazdy s kazdym, takze spoustu zabavy :)

to neni spatny.. kazdy s kazdym...
snad do toho mesice budu mit matkos-deskos...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[K|F|G]vHY7e
příspěvek 05.10.2004, 16:52
Příspěvek #7


Lamont


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 92
Registrován: 30.10.2003
ID: 306




Pekny hovno kamarade, za prvy kdyz uz by byl BM, tak by si snad kazdej tym mel vybrat svoji homemapu (z par NORMALNICH moznosti), ne? a potom ze si zahraje kazdy s kazdym je pekny, ale v duelu si snad zahraje taky kazdy s kazdym ne? tzn ze v duelech by bylo vic her, jo a na duel v sick city ti taky sere pes, hraci by si zase meli vybrat svoji favourite map (z NORMALNICH moznosti)
Ja teda jednoznacne volim 1v1, protoze to tu nikdy nebylo, a dle myho nazoru to bude nejzajimavejsi...
A to s tim patkem je taky pekne SUX
Go to the top of the page
 
+Quote Post
muthafucka_OC_
příspěvek 05.10.2004, 17:04
Příspěvek #8


nuthin but muthafucka


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 866
Registrován: 27.10.2003
Bydliště Prague, Kladno
ID: 252




za ten patek nemuzu, protoze me dnes dopoledne kontaktoval bojler. pokud mi neveris tak se ho zeptej sam. btw. rekl mi, abych rovnou zacal psat pravidla pro bagmana. ja jsem ho vsak poprosil, aby vam dal jeste cas do patku, protoze mi to hlasovani nebylo jasne. nad temi mapami se da jeste polemizovat, ale aby se hralo dvakrat ci vickrat v duelu mi prijde prilis narocne.

Příspěvek upravil muthafucka_OC_, 05.10.2004, 17:06.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
JiM-91
příspěvek 05.10.2004, 17:31
Příspěvek #9


Follow the white rabbit ...


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 706
Registrován: 23.10.2003
ID: 185




Hlasuju pro 1x1 a mám s sebou partu Ukrajinců, kteří dají také hlas, takže začni radši psát pravidla pro duely. cool.gif


--------------------
"I'm just watching a dream I never wake up from"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
#s3Th
příspěvek 06.10.2004, 06:48
Příspěvek #10





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 4013
Registrován: 17.09.2004
Bydliště Kyjov
ID: 2768




QUOTE(JiM-91 @ 05.10.2004, 18:31)
Hlasuju pro 1x1 a mám s sebou partu Ukrajinců, kteří dají také hlas, takže začni radši psát pravidla pro duely.  cool.gif

Me je to jedno, hlavne ze se bude hrat... ale hlasuju pro tdm... LOL blink.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
muthafucka_OC_
příspěvek 06.10.2004, 12:00
Příspěvek #11


nuthin but muthafucka


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 866
Registrován: 27.10.2003
Bydliště Prague, Kladno
ID: 252




TDM se hrat nebude :) k mani jsou jiz jen dva mody duel nebo bagman 2x2 na rychlych mapach. :) takze vol dle sveho nejlepsiho vedomi a svedomi :) . volba probiha v TOMTO tematu!

Příspěvek upravil muthafucka_OC_, 06.10.2004, 12:01.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
holow-man
příspěvek 06.10.2004, 14:15
Příspěvek #12





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 27
Registrován: 05.10.2004
ID: 2963




QUOTE(K|F|G-wH!Te @ 05.10.2004, 17:52)
Pekny hovno kamarade, za prvy kdyz uz by byl BM, tak by si snad kazdej tym mel vybrat svoji homemapu (z par NORMALNICH moznosti), ne? a potom ze si zahraje kazdy s kazdym je pekny, ale v duelu si snad zahraje taky kazdy s kazdym ne? tzn ze v duelech by bylo vic her, jo a na duel v sick city ti taky sere pes, hraci by si zase meli vybrat svoji favourite map (z NORMALNICH moznosti)
Ja teda jednoznacne volim 1v1, protoze to tu nikdy nebylo, a dle myho nazoru to bude nejzajimavejsi...
A to s tim patkem je taky pekne SUX

lol wajte kua si myslis ze si tu nakej pan? podle me je sickre idealni cool.gif a pripravte se na duely taky sefuju co nejvic lidi at hlasuje na duely whistling.gif


--------------------
Darkness -> Kokes&Bobes
Go to the top of the page
 
+Quote Post
#s3Th
příspěvek 06.10.2004, 14:19
Příspěvek #13





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 4013
Registrován: 17.09.2004
Bydliště Kyjov
ID: 2768




zatim je to 50:50 ...

to vis, wajt je supr extra mega kingpin hrac... jemu nesahame ani po malicek na noze... a navic, on je tu nejvetsi sef a co rekne to plati a taky tak bude... wacko.gif

a sick je pro DM idealni... skoda, ze tam neni flame... aspon bych muthovi trochu seskvaril speky a poupravil oblicej... biggrin.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
holow-man
příspěvek 06.10.2004, 14:36
Příspěvek #14





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 27
Registrován: 05.10.2004
ID: 2963




No kazdopadne musi vyhrat duely!!!! btw: juknete na moji fotku novou wink.gif

kua nejde videt :)) no asi ji trosku zmensim....... cool.gif

tak kua bude tu ta fotka!!!!!!!!!!! mad.gif

Příspěvek upravil holow-man, 06.10.2004, 14:48.


--------------------
Darkness -> Kokes&Bobes
Go to the top of the page
 
+Quote Post
muthafucka_OC_
příspěvek 06.10.2004, 14:51
Příspěvek #15


nuthin but muthafucka


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 866
Registrován: 27.10.2003
Bydliště Prague, Kladno
ID: 252




QUOTE(Seth_OC_ @ 06.10.2004, 15:19)
zatim je to 50:50 ...

to vis, wajt je supr extra mega kingpin hrac... jemu nesahame ani po malicek na noze... a navic, on je tu nejvetsi sef a co rekne to plati a taky tak bude...  wacko.gif

a sick je pro DM idealni...  skoda, ze tam neni flame... aspon bych muthovi trochu seskvaril speky a poupravil oblicej...  biggrin.gif

hehe. nebojim. ja mam krev chlazenou kapalnym vodikem, a nosim azbestovy rukovice ;-) navic mam rovnez s flamou bohate zkusenosti :)


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 Stran(y): V   1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 26.04.24 - 21:28
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist