IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> Ohlasy na NWN2
Jindragon
příspěvek 05.11.2006, 10:14
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 42
Registrován: 22.10.2003
Bydliště Praha
ID: 90




Ohlasy na NWN2


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
oilerek
příspěvek 22.11.2006, 18:42
Příspěvek #2





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 759
Registrován: 02.06.2006
Bydliště Litoměřice
ID: 15413




QUOTE(Jindragon @ 05.11.2006, 10:14) [snapback]393210[/snapback]



Mě se to docela líbí :-) Hral sem jedničku, ale jen singla :(
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mack
příspěvek 24.11.2006, 14:15
Příspěvek #3


Mighty František ze štítů


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 6735
Registrován: 25.04.2006
Bydliště Polabí voe
ID: 14529




Jestli sem můžu šoupnout dotaz na tu jedničku. Jak jsem teď četl recenzi na gp vzpomněl jsem si, že mám jedničku v šupliku ale nikdy jsem jí nehrál, páč po pár minutách mě to omrzelo(a to pařim rpg a fantasy pořád). Si jen pamatuju, že hra spočívala v tom, že jsem nějak klikl na svoji postavu, rozbalilo se mi nějaký kolo s příkazy(kouzla atd.) a podle toho jsem postavu ovládal. Tak se chci zeptat, mně to přišlo jako hroznej vopruz a tak jsem to odinstaloval a opravdu to tak je pocelou dobu hry?? Nebo to je pak už větší zábava, mně to totiž přišlo hrozně votravný. Jo a taky jestli tam jsou nějaký velký bitky, pokud možno jestli byste to mohli přirovnat k mým milováným dungeon siege.


--------------------
TEN FAKT, DRAHÝ BRATRANČE, ŽE SI NECHÁVÁ ŘÍKAT TANGO V ZEMI SAMBY, NÁM NAPOVÍDÁ, ŽE MÁME CO DĚLAT S TOTÁLNÍM IDIOTEM :-)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nevadi®
příspěvek 24.11.2006, 14:38
Příspěvek #4


Stavař!


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1634
Registrován: 21.10.2006
Bydliště Evropa
ID: 18243




NWN 1 rlz!!!MP je da BEST!NWN2 valím koupit.Lidi vy nevíte co je příběh!!!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Daexis
příspěvek 28.06.2008, 18:52
Příspěvek #5





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1
Registrován: 28.06.2008
ID: 25951




Jedničku jsem dohrál na single, nyní to pařím tady na Gameparku na serveru Demona. Single hra je na začátku možná trochu nudná se svou kvílivou nemocí, ale když to překonáš, otevře se ti nádherný příběh. Zmiňuješ Dungeon Siege. Ten jsem také dohrál. A porovnání? obojí je SUPER, ačkoli se ty hry dosti liší, a to hlavně v postupech na úrovních. NWN navíc používá pravidla Dungeons & Dragons, tedy házíš na iniciativu při soubojích, na útok, na obranu a podobně "kostkou".


QUOTE(Mack @ 24.11.2006, 15:15) *
Jestli sem můžu šoupnout dotaz na tu jedničku. Jak jsem teď četl recenzi na gp vzpomněl jsem si, že mám jedničku v šupliku ale nikdy jsem jí nehrál, páč po pár minutách mě to omrzelo(a to pařim rpg a fantasy pořád). Si jen pamatuju, že hra spočívala v tom, že jsem nějak klikl na svoji postavu, rozbalilo se mi nějaký kolo s příkazy(kouzla atd.) a podle toho jsem postavu ovládal. Tak se chci zeptat, mně to přišlo jako hroznej vopruz a tak jsem to odinstaloval a opravdu to tak je pocelou dobu hry?? Nebo to je pak už větší zábava, mně to totiž přišlo hrozně votravný. Jo a taky jestli tam jsou nějaký velký bitky, pokud možno jestli byste to mohli přirovnat k mým milováným dungeon siege.

Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 28.03.24 - 18:08
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist