IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> Začínající projekt, Začínající projekt
Renegad_cz
příspěvek 03.07.2011, 12:05
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 16
Registrován: 21.04.2011
ID: 40913




Zdravím, jmenuji se Lukáš *Renegad* Vlk a jsem Clan Leader jednoho méně známého klanu ReckRaiders. Momentálně je náš okolo osmi lidí ale už mi psali i nějaký nováčci, takže se to celkem rozrůstá. Momentálně hrajeme hry jako je BF2 , BFBC2 a někteří i CSko ale tohle je jen detail.
Jde mi o to, že v nedávně době se na to můj společník vykašlal a nechal mi na krku celý klan,aniž by za sebe sehnal náhradu. Já osobně to s klanem myslím vážně, vrazil jsem do toho své peníze a nechci to jen tak vzdát. Proto se obracím na tohle fórum ve snaze najít někoho, kdo by tomu věnoval trochu času a pomohl mi v rozvoji tohoto začínajícího multigamingu.

Co požaduji ?
- Profesionalitu a odhodlání udělat něco pro klan
- Minimální věk 15+
- Obstojná komunikace s hráči a s veřejností
- Někoho kdo se na to za měsíc nevykašle

Co nabízím ?
- Kolektiv dobrých lidí, kteří si rádi zahrají jakoukoli hru a jsou otevření jakékoli možnosti ohledně klanu
- TS3 server (20 slotu)
- Stránka na které se pracuje
- Spolupráce s firmou PAVEL PLATIL, která se zabývá animací, grafickými úpravami atd... (to oni nám vytváří celkový design)
- Profesionalitu z mé strany

Jsem odhodlání vyslechnout si jakoukoli nabídku nebo nabízenou pomoc. Pokud máte zájem se účastnit na tomhle začínajícímu projektu, pište na email : vlkmatys@seznam.cz a tam se dohodneme víc.

PS: Pro hráče, kteří rádi komentují tyto články. Vyvarujte se různých výlevů a nevhodných poznámek týkající se pravopisu atd.. Nemam náladu číst takovéhle poznámky od malých děcek nebo od lidí, co rádi kritizují. Thanks
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 28.03.24 - 17:09
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist