IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

6 Stran(y): V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Konspirační teorie, Diskuze
Hodnocení 5 V
FannyBoy
příspěvek 07.04.2009, 13:25
Příspěvek #1


Pivo moje, pojď sem ke mě, vždy? jsme oba z České země!


Skupina: Ban / Zrušený účet
Příspěvků: 2473
Registrován: 19.11.2006
Bydliště Praha
ID: 18779




http://cs.wikipedia.org/wiki/Konspira%C4%8Dn%C3%AD_teorie

Věříte něčemu? Jste stoupenci některé z těchto teorií?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
coldik
příspěvek 07.04.2009, 13:27
Příspěvek #2





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 7640
Registrován: 16.01.2005
ID: 4565




jo věřím sám v sebe..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Qwwerty
příspěvek 07.04.2009, 14:01
Příspěvek #3


Clinically Insane
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 12928
Registrován: 18.05.2005
ID: 6539




zas jako vodsuď pocud

QUOTE
Všichni zavraždění američtí prezidenti (Abraham Lincoln, James Abram Garfield, William McKinley, John Fitzgerald Kennedy) a kongresman Louis McFadden byli zavražděni proto, že kritizovali tehdejší peněžní systémy (úrok z tisknutí peněz, koncepci bankovního kreditu,…) resp. pozdější Federální Rezervní Systém, daň z příjmu fyzických osob, atd.

těžko říct jestli prezidenti ale spousta lidí imho zařvala kvůli kritice americký způsobu vedení ekonomiky
QUOTE
HIV vytvořen záměrně v laboratořích USA

pokud vim tak HIV je původně nemoc z opic která sice byla (kromě přímýho přenosu) laboratorně kultivovaná ale těžko říct jestli za to může zrovna USA (stačilo si přečíst o biologickym výzkumu Ruska za studený války - USA měli určitě stejný zařízení)
QUOTE
CIA je zapletená v globálním obchodu s drogami, ze kterého čerpá část příjmů na svůj chod.

tohle bych zahrnul pod první bod - ala řešení ekonomiky
QUOTE
Útoky z 11. září zosnovala americká vláda

filmy jako Loose change nebo Zeitgeist imho dávaj víc smyslu než officiální verze
QUOTE
Americký REAL ID Act je předzvěst čipové totality

Orwell by zatleskal když se podíváme na ty zástupy američanů co se nechávaj očipovat (a ty co na očipování nemaj tak si kupujou RFID na eBay a k tomu injekci pro psy aby to dostali pod kůži - na YT je video - někdo to sem postoval) - taky bych nezapoměl na čipy v pasech a poslední dobou i v občankách (hlavně USA - ČR je zatim mimo pokud vim ale EU by s tim ráda začala)
co se týče občanek a pasů - mít USA pas s nefunkčnim čipem zatim není zločin: návody sou 2
1. dát pas/občanku do mikrovlnky - nicméně pak se může objevit ohořelej bod takže vás seberou za úmyslný poškozování dokladů
2. údajně stačí položit na tvrdej podklad (kovadlinu nejlíp) a pořádně promlátit místo kde je čip


naopak tohle:
QUOTE
Evropská, Africká, Jihoasijská a Severoamerická unie jsou předstupni jedné světové vlády.

se zdá značně nepravděpodobný. jak už řekl Orwell tak jedna jediná vláda bude vyvolávat nepokoje - jeho 3 unie vyvolávající mezi sebou fiktivní války a tak udržující obraz národního nepřítele sou imho mnohem pravděpodobnější



sooo ...HIT ME :)

Příspěvek upravil Qwwerty, 07.04.2009, 14:02.


--------------------
When freedom is oulawed, only outlaws wil be free (⌐■_■)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rumčajz
příspěvek 07.04.2009, 14:05
Příspěvek #4





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 4034
Registrován: 05.02.2006
Bydliště mám
ID: 11680




proč furt píšete imho co znamená to h ? Ja znám jedině imo. Sry
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Qwwerty
příspěvek 07.04.2009, 14:09
Příspěvek #5


Clinically Insane
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 12928
Registrován: 18.05.2005
ID: 6539




QUOTE(Men.T.oS @ 07.04.2009, 15:05) *
proč furt píšete imho co znamená to h ? Ja znám jedině imo. Sry

utfg ... hned první odkaz co vypdl http://www.zkratky.cz/IMHO/12314 ...
myslet si že můj názor je ultimate a nepovažovat ho za skromnej mezi těma ostatníma osobně považuju jako nadměrný sebevědmí i když u těch zkratek je to celkem jedno


--------------------
When freedom is oulawed, only outlaws wil be free (⌐■_■)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
I-I.e.r.g.o.t.I-...
příspěvek 07.04.2009, 14:10
Příspěvek #6


Truth prevails, and that's why we lose
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 13001
Registrován: 02.03.2005
Bydliště Kdo neměl svého tuku, upadl lichvě v šanc.
ID: 5250




QUOTE (Men.T.oS @ 07.04.2009, 15:05) *
proč furt píšete imho co znamená to h ? Ja znám jedině imo. Sry

co to znamená h? No to je součástí HH. A co to znamená HH ještě moc lidí neví, ale časem se doví, bwuhahahahahahaha....




A čipy? Do deseti let budeme mít jednotnej čip, stejně tak jako budou povinně očipovaný všechna auta a dopravní prostředky a jejich pohyb se bude zaznamenávat.


Proti čipu s biometrickýma údajema jsem brojil, už nebrojim tolik. Jsem ale naprosto proti tomu, aby byl volně a na dálku čitelnej, jako je to u RFID. KAŽDEJ, naprosto KAŽDEJ kokot si může přečíst vaší kompletní identitu na občance jen tim že kolem vás projde s čtečkou ze samoobsluhy. Můžete si koupit plastovej rfid polotovat a nahrát si do něj naprosto cokoliv, třeba oficiální šablonu ugandskýho pasu se jménem "elvis presley" a ta čtečka ani nepípne.

Nejhorší totiž je, že tyhle čipy nezaváděj naprosto, ale naprosto žádný výhody oproti "nečipům". Pas se musí opticky kontrolovat a optické znaky jsou lepší pro ochranu než nahrání něčeho na křemík, věřte nebo ne. To samý platí i pro občanky anebo ty "KARTY PRAŽANA" který maj suplovat MHD kupony.

Jediná věc kterou přinášej? Nic a už vůbec ne bezpečí.

To samý jak se začnou využívat mítný brány pro sledování dálničních známek... říkaj "neni to kontrola pohybu".. a co to tedy je? Jak asi to pozná teda auto, co projede a čip nemá? Hmm? No vyfotí ho. A kdo zabrání aby to nevyfotilo vaše auto kudy pojede? Bude to mít dokonce ještě jednodušší...



-----------------------

Abych to všechno shrnul - všechny, ale tim myslim OPRAVDU všechny tyhle čiponovoty nepřinášej naprosto žádnej užitek obyčejným lidem. Jenom otvíraj další prostor podvodníkům a usnadňujou práci velkému bratrovi policii.

Příspěvek upravil I-I.e.r.g.o.t.I-I, 07.04.2009, 14:21.


--------------------
Vzestup zla
Go to the top of the page
 
+Quote Post
FannyBoy
příspěvek 07.04.2009, 14:13
Příspěvek #7


Pivo moje, pojď sem ke mě, vždy? jsme oba z České země!


Skupina: Ban / Zrušený účet
Příspěvků: 2473
Registrován: 19.11.2006
Bydliště Praha
ID: 18779




QUOTE(Men.T.oS @ 07.04.2009, 15:05) *
proč furt píšete imho co znamená to h ? Ja znám jedině imo. Sry

In My hones opinion...


Já si myslím o těhle že je to pravda:

QUOTE
Všichni zavraždění američtí prezidenti (Abraham Lincoln, James Abram Garfield, William McKinley, John Fitzgerald Kennedy) a kongresman Louis McFadden byli zavražděni proto, že kritizovali tehdejší peněžní systémy (úrok z tisknutí peněz, koncepci bankovního kreditu,…) resp. pozdější Federální Rezervní Systém, daň z příjmu fyzických osob, atd.

QUOTE
CIA je zapletená v globálním obchodu s drogami, ze kterého čerpá část příjmů na svůj chod.

QUOTE
Evropská, Africká, Jihoasijská a Severoamerická unie jsou předstupni jedné světové vlády.

QUOTE
Vládnoucí elity v (domněle) demokratických zřízeních záměrně manipulují voliče k znechucení a apatii

QUOTE
Útoky z 11. září zosnovala americká vláda

QUOTE
Americký REAL ID Act je předzvěst čipové totality

QUOTE
Protokoly sionských mudrců jsou známým historický padělkem popisujícím údajné židovské plány na ovládnutí světa.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
I-I.e.r.g.o.t.I-...
příspěvek 07.04.2009, 14:55
Příspěvek #8


Truth prevails, and that's why we lose
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 13001
Registrován: 02.03.2005
Bydliště Kdo neměl svého tuku, upadl lichvě v šanc.
ID: 5250




věření většině konspiračních teorií se rovná snaze se bránit před realitou, ze které máte beznadějný pocit, že jí nemůžete ovládat, tak si pomáháte aspoň autovsugerovánim toho, že "víte něco co jiní nevědí" aby ste neměli pocit takový bezmoci... :)


Všiměte si že to je ryze psychologická a sociologická věc, nikoliv určující jestli je to tak BYLO anebo NEBYLO.




Největší problém a chyba konspiračních teoretiků zda je oficiální tvrzení zástěrka anebo ne, zda je to lež a nebo ne, je že říděj předevšim rozsáhlostí problému, a nikoliv jeho potencionálními příčinami a následky.
--------------------------------------------

Ukázka jejich myšlení: Je 11.9., letadla nám shodily WTC. To určitě udělala vláda, aby zničila finanční systém a mohla dosadit svoje orwrllovské finanční reformy.

- aha, tak ona nic nedosadila, tak to určitě udělala vláda, aby mohla vyhlásit válku afghánistánu a udělat z něj centrum svý moci.

- aha, vláda neni schopná dobít afghánistán, tak to to určitě bylo tak že WTC zbořila vláda aby válka v afghánistánu trvala léta schválně, talibán je její organizace, a aby mohly růst zisky lobistům ze zbrojovek.


atd atd atd... jisté duše holt prostě svůj duševní klid získávaj tim že si vymejšlej teorie, který jim daj pocit, že "jsou významní tim, že něco vědí". Prostě PŘÁNÍ je otcem myšlenky :)

Příspěvek upravil I-I.e.r.g.o.t.I-I, 07.04.2009, 15:04.


--------------------
Vzestup zla
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Qwwerty
příspěvek 07.04.2009, 15:34
Příspěvek #9


Clinically Insane
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 12928
Registrován: 18.05.2005
ID: 6539




QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 07.04.2009, 15:55) *
věření většině konspiračních teorií se rovná snaze se bránit před realitou, ze které máte beznadějný pocit, že jí nemůžete ovládat, tak si pomáháte aspoň autovsugerovánim toho, že "víte něco co jiní nevědí" aby ste neměli pocit takový bezmoci... :)
....

rozhodně to není o tom "vědět něco co ostatní ne" .... nicméně ten pocit neschopnosti to ovlivnit tam je ...

nebudu to rozvádět dál a kdo ví jak obhajovat - je to můj názor a vy se můžete jít bodnout :)


--------------------
When freedom is oulawed, only outlaws wil be free (⌐■_■)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
I-I.e.r.g.o.t.I-...
příspěvek 07.04.2009, 15:37
Příspěvek #10


Truth prevails, and that's why we lose
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 13001
Registrován: 02.03.2005
Bydliště Kdo neměl svého tuku, upadl lichvě v šanc.
ID: 5250




QUOTE (Qwwerty @ 07.04.2009, 16:34) *
rozhodně to není o tom "vědět něco co ostatní ne" .... nicméně ten pocit neschopnosti to ovlivnit tam je ...

nebudu to rozvádět dál a kdo ví jak obhajovat - je to můj názor a vy se můžete jít bodnout :)


Ale jé, věř že je. Na to se musí jinak, vůlí a mocí :)


--------------------
Vzestup zla
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Beluga
příspěvek 07.04.2009, 16:00
Příspěvek #11


Back to the roots.
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 12637
Registrován: 05.02.2006
Bydliště Praha
ID: 11876




Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer!

viď, Hergote?

No, já bych se podepsal pod Květáka. Jen to s tím CIA... ale ono je možný všechno.


--------------------

O Belugově obchodu s lidskými orgány uslyšíte na černém trhu hotové legendy.
Jediný Evropan, který dokáže konkurovat Číňanům.
Jednou prý ze čtyř mrtvol složil jedenáct lidí, a ještě mu zbylo na liliputa.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Qwwerty
příspěvek 07.04.2009, 16:09
Příspěvek #12


Clinically Insane
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 12928
Registrován: 18.05.2005
ID: 6539




QUOTE(Beluga @ 07.04.2009, 17:00) *
No, já bych se podepsal pod Květáka. Jen to s tím CIA... ale ono je možný všechno.

těžko říct jestli to co je v zeitgeistu sou fakta - a já nemam náladu to ověřovat - nicméně tam bylo řečeno že po invazi do Afgánistánu vzorstl podíl trhu s makovicema (opiem etc ..) navzdory přítomnosti US armády ...

pravdu a fakta si najdětě vlastní :)





a když ste u té konspirace - ste pěkný svině - dostal sem chu? na X-Files a nemam další série


--------------------
When freedom is oulawed, only outlaws wil be free (⌐■_■)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pospa
příspěvek 07.04.2009, 16:16
Příspěvek #13


Bůh je mrtev.
Ikona skupiny

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 4968
Registrován: 15.06.2005
Bydliště Praha
ID: 7022




Kdyby těmhle věcem měl člověk věřit, tak by za chvíli zešílel. Ono se to totiž dá převést úplně na všechno a vždy se můžete domnívat, že ostatní ví něco, co vy ne. Já věřím jenom PraRockymu, ten nelže.


--------------------
podpis už není a nebude
Go to the top of the page
 
+Quote Post
I-I.e.r.g.o.t.I-...
příspěvek 07.04.2009, 17:10
Příspěvek #14


Truth prevails, and that's why we lose
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 13001
Registrován: 02.03.2005
Bydliště Kdo neměl svého tuku, upadl lichvě v šanc.
ID: 5250




QUOTE (Beluga @ 07.04.2009, 17:00) *
Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer!

viď, Hergote?

No, já bych se podepsal pod Květáka. Jen to s tím CIA... ale ono je možný všechno.



Nesmysl, já nejsem Hitler, já jsem Darth Wader, uáááááá bžžžííí.....
Vůle != umlčování opozice a moc != tanky :)


No ještě napiš že v tom komentě nad tim nemam pravdu :) A v tom nad tim nad tim :)

Příspěvek upravil I-I.e.r.g.o.t.I-I, 07.04.2009, 17:12.


--------------------
Vzestup zla
Go to the top of the page
 
+Quote Post
!Tvý?ák!
příspěvek 08.04.2009, 16:57
Příspěvek #15


ofinkáááá
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 4468
Registrován: 14.05.2006
Bydliště bylo, je a bude!
ID: 14910




vesměs souhlasim s HHtem, že PŘÁNÍ je otcem konspiračních teorií, ovšem těm čipům věřim, že budem mít a taky TWC, bo když se přiblížil náraz letadla, tak okna letěla ven, jako by vevnitř něco bouchlo


--------------------
Neunundneunzig Luftballons, ihrem Weg zum Horizont.
Jdi s davem, mysli proti davu a hlavně používej Dave.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

6 Stran(y): V   1 2 3 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 26.04.24 - 18:43
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist