IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Důležité

Pokud máte nějaký dotaz či problém s GamePark Pokerem, nejprve si přečtěte naše ČASTO KLADENÉ OTÁZKY, než položíte vlastní otázku!

Pokud je pro vás poker velkou neznámou, podívejte se na NÁPOVĚDU.

Také byste měli znát PRAVIDLA pro hraní na našich serverech. Vyhnete se tak zbytečným nepříjemnostem.

 
Closed TopicStart new topic
> ztráta bodů při založení stolu SnG
Ckalow
příspěvek 21.09.2009, 18:34
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 14
Registrován: 05.01.2009
ID: 28753




Zdravím,

prosím tvůrce Pokeru, potažmo SnG o vysvětlení. Založil jsem stůl - dnes asi před půl hodinou. Short o 250 No limit. Přisedl jsem - tudíž jsem zaplatil buy in. Ani po půl hodině se nikdo nepřihlásil, tak jsem dal Vstát. Pokud vše správně chápu, body by se mi měly vrátit - hra ještě nezačala. Stalo se toto: stůl zčernal, ale bylo vidět, že moje ikonka u stolu stále je. Nechal jsem to dalších asi 10 minut. Nic se nedělo, tak jsem dal Konec. Teď sofware fungoval bezpečně - došlo k ukončení a já jsem mínus 250 GB. Můžete mi prosím vysvětlit podivné chování turnajového stolu?

Díky
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Krusty
příspěvek 22.09.2009, 09:13
Příspěvek #2


everybody loves silken pussy
Ikona skupiny

Skupina: GP Support
Příspěvků: 5887
Registrován: 26.07.2004
Bydliště Prague
ID: 2338




stačí si to přečíst

10:13 SYSTEM: Sit&Go je speciální forma turnaje. Jde o turnaj u jednoho stolu, který začne okamžitě, jak se zaplní všechna místa. Hráči po zaplacení vstupního poplatku dostanou stejný počet žetonů a hra začíná. Hraje se až do úplného konce, tedy do doby, než jeden hráč vyřadí všechny ostatní. Celkový vklad se rozdělí mezí několik prvních hráčů, viz typ stolu (3 hráči u Single-Table, 2 hráči u Short-Handed, 1 hráč u Heads-Up).
Omlouváme se hráčům za ztráty Gbodů, na odstranění chyby usilovně pracujeme. Pokud vám hra nevrátí body, nezoufejte a napište na sheem4@gamepark.cz, body vám budou vráceny. Děkujeme za pochopení.


--------------------
My důležití jsme. Doby, kdy jsme se tak snažili jenom vypadat, jsou nenávratně pryč
a vubec, my nejsme zadna opozice, my sme vetsinovej vzorek lidstva!

tak to jsme v pěkných sračkách velebnosti
好奇的貓
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Closed TopicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 18.04.24 - 22:38
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist