IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> RE.Pravidla
Hodnocení 5 V
.R.
příspěvek 14.01.2011, 18:22
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 39
Registrován: 05.02.2006
Bydliště Havířov
ID: 11749




HI. V první řadě díky že jste si našli čas a náladu a konečně něco jako pravidla a postih za jejich nedodrženi vznikl .
Bohužel jako vše nové není vychytané a tak jen prvních pár postřehů. V nastavení hráče není třeba zmíněno populární ,,timenudge". K nastavení packetů a snaps bych měl taky výhrady, Je to třeba vyzkoušet na vlastní oči ať máte představu jak se mění při spojených buď min. nebo maximálních hodnotách pohyb a odezva hráče který měl předtím nastavení třeba maxpackets 70, snaps 40 a rate 20 000. I když mám velmi dobré připojení tak při nastavení krajních mezí u snaps (20)a packetů(125) se z pohledu protihráčů trhám. zrovna dnes při freezu bylo pár kluků s lagama a nadávali, ale když jim mrkneš na cfg tak nastaveni maxpackets na 125 :(, to je potom jasné a nejsou to žádné lamky a myslím ze i ví proč to tak mají nastavené. Párkrát jsem vyzkoušel při založení hry nastavit parametry cv maxpackets_max 80 a je to poznat že i u hráčů kteří z mého pohledu cukají bylo vidět zlepšení.
Doby modemu jsou dávno za námi a tak je třeba upustit od některých nastavení jak u hráčů tak i na serveru. Ale ještě jednou palec nahoru za to že aspoň se to někam posunulo dopředu. Mějte se a smějte se, ať nás ten Quake ještě pár let baví.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
P.J.RiPPeR
příspěvek 16.01.2011, 17:48
Příspěvek #2





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 284
Registrován: 24.10.2003
Bydliště 33901
ID: 190




U některých bodů pravidel jsem se i zasmál :-)


--------------------
http://pjripper.wz.cz
- navody OSP, DeFRaG, Trickjumping, Strafejumps, Mapping ....
QuakeLive!

#HTF.qlctf@QuakeNet
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 29.03.24 - 00:50
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist