IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

7 Stran(y): V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> rozhovor, vzdělaných
Hodnocení 5 V
budvar
příspěvek 06.12.2008, 14:18
Příspěvek #31


You look unhappy, I like that
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 2533
Registrován: 02.11.2003
Bydliště Budweis
ID: 337





JUDr. Svatomír Mlčoch, 49 let, chystající se na šálek čaje do Českých Budějovic

Re Eva Bílková: Vážená slečno, účast v této dizkusi je samozřejmě dobrovolná, nicméně vše má své hranice a urážet se nenechám, mám svou jistou reputaci a tato zlá slovíčka nejsou na místě. Musíte pochopit, že vy, jako svobodná panna, nejste vystavena zájmu veřejnosti a médií. Já bohužel musím dbát na svou pověst a tudíž se bránit všemi dostupnými prostředky. S pozdravem Váš Mlčoch

Re magistr Vajrauch: Vážený pane magistře, odpověď na Váš komentář je víceméně obsažen v odpovědi slečně Bílkové, nicméně musím opakovat, jsem váženým členem právnické komory a toto napadání pro mne může mít dalekosáhlé následky, od ztráty zaměstnání až po rozvod, což je, jak jistě uznáte, na pováženou, nebo? rodina je přeci základ státu. Nikdy, opakuji nikdy, jsem k nikomu z vás necítil záš?, věřím, že se jedná o komunikační šum a jsem ochoten svolat diskuzi osobně, ve svém konopném domě - Svatava připraví občerstvení a můžeme vše rozumně prodiskutovat jako dospělí lidé. S pozdravem Váš Mlčoch

Re inženýr Černovský: Vážený pane inženýre, tato skutečnost mi samozřejmě není lhostejná a proto ihned v pondělí na Vaši adresu zasílám ponožky nové a jako omluvu konopný kulich (ne, nemyslím pana doktora ze zdejší diskuze, ale zimní čepici). Doufám, že tato nemilá událost neovlivní Vaši důvěru v mé výrobky. S pozdravem Váš Mlčoch

Bohužel se musím do večera odmlčet, musím vyjet se svým vozem s hybridním pohonem z garáže, jedeme se Svatavou do Českých Budějovic na lahodný čaj a vánoční výzdobu náměstí. Pokuste se, přátele, za mé nepřítomnosti vyvarovat vulgarit a útočných komentářů, není na světě toho zla víc než dost? S pozdravem Váš Mlčoch


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
!Tvý?ák!
příspěvek 06.12.2008, 14:23
Příspěvek #32


ofinkáááá
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 4468
Registrován: 14.05.2006
Bydliště bylo, je a bude!
ID: 14910





PhDr Tomáš Zdražil, 30 let, Semily, melancholik - čtu ženské romány

Milí kolegové,
jsem rád, že se konečně mohu zapojit do vaší diskuze, neboť jsem byl zaneprázdněn mobilem, na kterém jsem měl MOnPV (mezinárodní organizaci na pomoc velrybám) a stále jsem s nii musel řešit otázku, co dělat s vorvaním ejakulátem.
Ke konopí mám striktní názor, jako všichni v naší komuně a ten je jediný a jasný: každý má právo žít i konopí. A jakékoliv zákony omezující život této milé rostlinky jsou jako odsouzením na smrt, která u nás není nejvyšším trestem, tak proč jí dávat rostlinám. Vždyť ony také dýchají.

K ponožkám se nebudu vyjadřovat, neboť mám jiné starosti, vorvani jsou tento rok velice nabuzení a vody moří se v místech jejich výskytu začínají nebezpečně zakalovat, v naší odborné terminologii zajogurtovávat. Vaše ponožky proti tomuto problému se zdají jako/promiňte mi ten silně hanlivý výraz, snad pana Mlčocha nepobouřím/ prd v moři, myslím, že bude lěpší, když se budeme zabývat tímto problémem a ne ponožkama. Jistě tak prospějeme hodně turistům před nechutným jogurtovým zážitkem.

Příspěvek upravil !Tweety!, 06.12.2008, 14:26.


--------------------
Neunundneunzig Luftballons, ihrem Weg zum Horizont.
Jdi s davem, mysli proti davu a hlavně používej Dave.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pospa
příspěvek 06.12.2008, 14:38
Příspěvek #33


Bůh je mrtev.
Ikona skupiny

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 4968
Registrován: 15.06.2005
Bydliště Praha
ID: 7022





RNDr. Jiří Kulich, 47 let, Horní Maršov, bůh

Upřímně se omlouvám panu Mlčochovi. Vím, že nejste žádný narkoman. Váš návrh žaloby mě ovšem opět přesvědčil o poměrech panujících v současném zřizení tohoto státu. Smutné. A to jste členem právní komory. Typuju, že dřív, za dobrých časů, jste jezdil s fekálním vozem.

Pane Černovský, dle mého mínění je chyba na Vaši straně. Konkrétně jste pomotal objednávku a objednal jste si ponožky určené k onanii, které před nedávnem pan Mlčoch začlenil do svého nabízeného sortimentu na moje osobní přání. Ruku na srdce, kdo z Vás, vznešených pánů, má dva údy?

Dále bych se ohradil k nařčení slečny Bílkové, že jsem šovinistické prase. Víte, milá dámo, já ani nemám ženu! Natož, abych zastával v jejich otázce nějaký názor. Stále žiji se svými rodiči a musím dodat, že ani můj pan otec nemůže být označen za šovinistické prase. Mají s maminkou láskyplný vztah vyzařující porozumnění a dobrosrdečnost každým okmažikem jejich soužití. Občas tatínek maminku pohladí, občas udeří, ale vše má své opodstatnění. Vždy uděří tak říkajíc hřebíček na hlavičku. Jsou spolu krásných padesát let a poslední dobou již ani nežádá po mamince, aby ho oslovovala "jeho eminence", nýbrž prostým "páne všeho tvrostva". Můj bratr se od nás odstěhoval před pěti lety a ani on se v žádném případě nedá označit jako šovinistické prase, jelikož čeká se svou ženou již třetí dítě, přičemž prvnímu Jirkovi již budou čtyři roky, začíná sám chodit a říkat první slůvka. Roztomilé dítě. Drží si Eržiku zkrátka, ale rozhodně ji nijak neomezuje a uctívá všechna její práva. Tři - právo na život, právo rodit a právo na primární nároky. Je tedy zřejmé, že naše rodina, má v otázce hlavy rodiny naprosto jasno. Nejsme žádní nelidové.


--------------------
podpis už není a nebude
Go to the top of the page
 
+Quote Post
!Tvý?ák!
příspěvek 06.12.2008, 14:55
Příspěvek #34


ofinkáááá
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 4468
Registrován: 14.05.2006
Bydliště bylo, je a bude!
ID: 14910





PhDr Tomáš Zdražil, 30 let, Semily, melancholik - čtu ženské romány

Pane Kulichu, měl bych tedy na Vás otázku, když jste tu právě vy začal diskuzi nad ponožkami, zda jste se někdy na toho milé téma bavil se svým otcem a jaký on má na to názor. Já osobně doufám, že z něj ještě přejde pár moudrých rad na Vás, protože si nejspíš neuvědomujete, že v ponožkách takto končí sposta lidských životů. Jak by se Vám (tím myslím i ostatní) líbilo, kdybyste měli za úkol založit institut pro Ochranu Životního prostředí a místo toho by vás polapili do sítě a hodili do obřího mixéru, kde by z Vás vaši schopnost zakládat tyto instituce vytřepali?

Myslím, že jsem pro Vás použil dost názorný příklad, neboť tato činost je mi velice blízká a nedovedu si představit tu krutost, kdyby mě o to někdo připravil, proto soucítím i s Vašimi spermiemi. Moje žena Evelína je také toho názoru, že je to sprosté zabíjení a že tabák do vodní dýmky by měl být hrazen státem, ale to sem zřejmě nepatří, proto nyní nechám prostor Vám, abyste se všichni a svobodně mohli v naší demokratické zemi vyjádřit.

Příspěvek upravil !Tweety!, 06.12.2008, 14:57.


--------------------
Neunundneunzig Luftballons, ihrem Weg zum Horizont.
Jdi s davem, mysli proti davu a hlavně používej Dave.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
+-=
příspěvek 06.12.2008, 15:10
Příspěvek #35


součinitel evakuace = 0,6
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 6476
Registrován: 26.08.2005
Bydliště Příbram ...
ID: 8214





Ing. Eva Tylová, 44 let, Praha

Pánové a dámy tato diskuze se obrací proti všemu co by nám mělo býti svaté ! Prosím pana Kulicha aby si tu zjednal pořádek , nebo to budu museti udělat sama osobně já .


--------------------
"Kámen - může se hodit."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pospa
příspěvek 06.12.2008, 15:16
Příspěvek #36


Bůh je mrtev.
Ikona skupiny

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 4968
Registrován: 15.06.2005
Bydliště Praha
ID: 7022





RNDr. Jiří Kulich, 47 let, Horní Maršov, syn čepičáře Oulíka

Milý doktore Tomáši Zdražile, zdáte se býti odborníkem na slovo vzatým. Již při Vašem prvním nebojácném vyjádření se v těchto vodách (používám vodu jako ekvivalent tohoto fóra, jelikož se mi jevíte jako typický vodník zaměřující se pouze na chytání své vlastní dušičky do hrníčku Vaší ženy) jsem měl nutkání zeptat se Vás na otázku, jež byla vyslovena z kraje tohoto tématu, ale stále se mi nedostalo řádné odpovědí - co dělat s ponožkou znehodnocenou spermatem? Vyhodit ji a mít tak jednu lichou, což by se po pár takových ejakulacích do ponožky značně prodražilo, nebo ji odložit do koše s prádlem a doufat, že si nikdo ze spolubydlících, v mém případě hlavně má matka, nevšimne nezvyklého zalepení ponožky v její špičce?

Na Vámi položenou otázku odpovím jednoduchým slovním obratem. Osud každého z nás je nezvratný. Při běžném pohlavním styku končí většina spermií v takových místech, že by se Vaše žena zastyděla, i kdyby byla povýšena kouřením vodní dýmky. Musíte si v první řadě uvědmit, že drtivá většina spermií jednoduše nedoputuje ke svému cíli, vajíčku. Proč tedy dělat rozdíl, zdali skončí v nějaké ponožce, ať už bavlněné, čí konopné (tímto zdravím pana Mlčocha, je to velmi příjemné), nebo v ochlupení rozkroku lidské samice. Mého otce do toho prosím netahejte, má plnou hlavu starostí ohledně přištího výboru KSČM. Pochybuji, že by mi na tuto otázku položil přijatelnou odpověď. Musí Vám tedy stačit má, vy občane žijícím v iluzi demokratické země.

Milá inženýrko Evo Tylová, překvapuje mě, že o svatosti výroku mluví někdo, kdo zcizil panu profesoru Václavu Klausovi jeho dioptrické brýle při jedné z jeho prvních porevolučních přednášek na Vysoké škole ekonomické v Praze, kde jste byla pozvána pod záminkou štípání bambusu. Ano, všechno je dnes veřejné, stejně jako tento nápis na tamních záchodcích. Tuhle jsem tam šel s pytlíčkem fekálií a zahlédl jsem toto přiznání. Byl jsem pobouřen. Kdyby jste měla alespoň tolik sebeukázněnosti a neukazovala se s těmito okuláry na veřejnosti. Dámo!

Příspěvek upravil Pospa, 06.12.2008, 15:16.


--------------------
podpis už není a nebude
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vEprik?
příspěvek 06.12.2008, 15:16
Příspěvek #37


@:{D>


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 3205
Registrován: 26.02.2006
ID: 13325





Eva Hauserová, 49 let, Praha, vítěz krajského kola Olympiády v dějepise

Dobrý den, jak jsem si všimla, řeší se tu problematika okolo ponožek.
Konopné ponožky jakožto nástroj (už od pravěku) sloužící k pohodlnější chůzi by neměl být zneužíván dnešní mládeží, zvláště tou Americkou.
Vzhledem k nynější hospodářské krizi bych Vám k masturbaci spíše doporučovala následující ne-finančně náročné produkty:
bakelitový pytlík
pytlovina
umělé ruce (dají se sehnat v nekřesťanských prodejnách jménem erotic city).

S pozdravem Eva Hauserová.

Příspěvek upravil vEprik?, 06.12.2008, 15:32.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
+-=
příspěvek 06.12.2008, 15:27
Příspěvek #38


součinitel evakuace = 0,6
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 6476
Registrován: 26.08.2005
Bydliště Příbram ...
ID: 8214





Ing. Eva Tylová, 44 let, Praha

Milý pane Kundichu , pardom Kulichu . Tyto brýle mi byli darovány samotným panem doktorem klimatologem ekonomem presidentem Klausem za mimořádný přínos pro jeho osobu . To že vás nepozval po přednášce do salonku a tak ošpiňujete ty kteří měli to štěstí mluviti s tak okouzlujícím člověkem jako je pan doktor klimatolog ekonom president Klausem , je známá věc . Ale že až takle ! Zrovna vy který jse te pokusil uzmout čepičku Janu Pavlovi II. a místo aby jste trefil čepičku jste trefil jeho , tak zrovna vy máte co mluvit o zločinech !

Proto tímto se vyhlašuji za hlavná vedoucí této diskuze ! Kdo je pro ?


--------------------
"Kámen - může se hodit."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
!Tvý?ák!
příspěvek 06.12.2008, 15:36
Příspěvek #39


ofinkáááá
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 4468
Registrován: 14.05.2006
Bydliště bylo, je a bude!
ID: 14910





PhDr Tomáš Zdražil, 30 let, Semily, melancholik - čtu ženské romány

Pane Kulichu,
to, že mluvím o demokratické zemi mám v předpisech pro schůze, vydaných asi před rokem a je vidět, že jste ho ještě neměl v ruce. Ano, jak vidím, zřejmě máte pravdu, možná že nakonec ponožka je lepší přístav pro spermie než nějaké lidské útroby. Myslím, že proto na tyto schůze chodím rád, protože si tu vždy rozšířím své už tak široké obzory. Vaši otázku zodpovím tedy, už snad přesněji, myslím si, že se mohu domnívat si myslet, že by se tyto ponožky měly prát. Vždyť mnoho mladých lidí hledá zábavu v různých adrenalinových sportech, tak proč si neužít trocha adrenalinu při čekání, zda bude obsah ponožek objeven. Vám už to může býti jedno, jelikož Váš otec (prosím pozdravujte ho ode mě) má jiné starosti a matka jistě tuto záležitost pochopí, tohoto názoru jsem nabyl z Vašeho popisu Vaší nádherné domácí atmosféry. Snad jsem Vám odpověděl dostatečně srozumitelně a byl bych rád, kdybych byl i správně pochopen.

Paní Hauserová,
je vidět, že o mužích nemáte ani šajnu a celou tuto doskuzi jste spala nebo si četla časopis Vyšíváme z konopí. Jak jistě víte, pan Kulich si dal tu práci, aby si objednal nádherně pohodlné ponožky pro tuto jeho činnost. Vy byste také určitě nedala svůj ctěný zadek na nějaké rezaté a zničené záchodové prkénko, tak prosím neuvádějte takové šílenosti jako pytlovinu a igelit. Myslím, že budu mluvit za všechny, když řeknu, že mužská část tohoto zasedání v demokratickém státě byla pohoršena, neli zdiskreditována před tiskem.

Souhlasím zároveň s paní Tylovou aby se uzmula diskuze, myslím, že otázky již byly zodpovězené a případné další dotazy zodpovíme osobně po zasedání.

Příspěvek upravil !Tweety!, 06.12.2008, 15:39.


--------------------
Neunundneunzig Luftballons, ihrem Weg zum Horizont.
Jdi s davem, mysli proti davu a hlavně používej Dave.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pospa
příspěvek 06.12.2008, 15:36
Příspěvek #40


Bůh je mrtev.
Ikona skupiny

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 4968
Registrován: 15.06.2005
Bydliště Praha
ID: 7022





RNDr. Jiří Kulich, 47 let, Horní Maršov, syn čepičáře Oulíka

Paní Tylová, Vaší primitivní reakcí a snahou získat pomyslné vedení této diskuze pouze všem zde přítomným dokazujete, že jste žena chorobné mysli. Vytahujete zde nepodložené informace. Fotím já se snad s čepičkou Jana Pavla II.? Nefotím! Přestaňte se tedy ohánět prázdnými větami a zkuste nám ukázat nějaký konkrétní příklad, kdy jsem se dopustil něčeho zvráceného. Nevyhledávám konflikty, ani se nevyžívám v ohnivých argumentačních diskuzích, ale věřte mi, mám za sebou nesčetně jízd v pražských nočních tramvajích. Já vím, co to je tvrdá realita. Přestaňme se tedy vzájemně osočovat a pojďme se radši společně podívat na zoubek delikátnímu problému, jež s námi putuje posledních několik stránek a to "co s použitými ponožkami?".


--------------------
podpis už není a nebude
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kundivous
příspěvek 06.12.2008, 15:39
Příspěvek #41





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1673
Registrován: 04.03.2007
ID: 20050





Mgr. Michal Vajrauch, 55 let, sociolog

Myslim ze neni vhodne predavat vedeni nasi debaty takoveto sansoni rachomejtli


--------------------
---------------------------
Luca Brasi spí s rybama
---------------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
!Tvý?ák!
příspěvek 06.12.2008, 15:41
Příspěvek #42


ofinkáááá
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 4468
Registrován: 14.05.2006
Bydliště bylo, je a bude!
ID: 14910





PhDr Tomáš Zdražil, 30 let, Semily, melancholik - čtu ženské romány

Prosím mě také nechápejte pane Kulichu, že Vás snad chci verbálně napadnout, ale myslel jsem, že by změna tématu diskuze prospěla, proto to prosím uvažte.

Příspěvek upravil !Tweety!, 06.12.2008, 15:41.


--------------------
Neunundneunzig Luftballons, ihrem Weg zum Horizont.
Jdi s davem, mysli proti davu a hlavně používej Dave.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
NimF
příspěvek 06.12.2008, 15:41
Příspěvek #43


That's Groove in U ...
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 3588
Registrován: 20.04.2005
ID: 6014





Tereza Kynčlová, 26 let, Hradec Králové, ráda létám skrze své pestrobarevné a psychedelické nitro a usiluji o celosvětový mír

Pan RNDr. Jiří Kulich má pravdu. Nesmíme odbíhat od tématu. Stejně tak nesmíme zanedbávat svůj niterní život. Meditace je jediná a nejčistší cesta k odpovědím. Připomínám mé konopné čajové seance, přijďte bádat sami v sobě, meditovat a unášet se do hluboké mysli.
Chytněme se všichni (zatím virtuálně) za ruce a mmmmmmmmmmmmmmhhhhhhhh představme si ty malinké spermie. Vžijme se do nich. Co si asi myslí? Co by chtěli ony?
Nasloucháme .... nasloucháme hlasu naší duše a .... co říkáš ty malinká vzduchem poletující modro-růžovo-fialová spermie? Že chceš bolestivě, osamoceně a potupně zhynout v igelitovém pytliku, který se pak dá umýt a použít znovu?

Tak a máme odpověď. To bylo poselství a musíme si ho vážit. Oslavme to další meditací ... mmmmmmmmmmmmmmhhhhhhhh


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bretonian Tetřef
příspěvek 06.12.2008, 15:45
Příspěvek #44


Wilhelmus cognomine bastardus


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1077
Registrován: 05.07.2006
Bydliště Where the story take a place..
ID: 16152





Marcela Neradova, 25 let , nikdy se neoddávám tělesným hříchům na internetu

Pane kolego magistře Vavruchu,
s politovaním musím shledat, že jste opravdu velký hrubián a osobně si myslím, že naše diskuse by probíhala ve větším klidu kdybyste pořád někomu demagogocikou demokracií nepodsouval urážky.
Já se ptám a ptám se dobře. Je tato diskuse věcná? Není to jen plkání prádzné slámy? Můžeme něco změnit?
Odpovím vám: Ano! Můžeme změnit mnoho!
Původní problém jsou ponožky. Ano? Ne? Možná? Já vám ráda odpovím přátelé: ponožky jsou pro mužskou populaci v tomto směru velmi vhodným doplňkem, ale uzmul někdo na mysli používání toaletního papíru na utření výtoky výronu semene? Co ty stromy na ten papír? Klaďme si otázky a hledejme společně odpovědi.
Pan docent Kulich se ptá: a co ponožky, pánové? A já říkám: a co dámy, pánové a Kulichu? Měli by dámy mít méně kyslíku z amazonského pralesa jen proto že pánové musí pokácet více stromů na toaletní papír aby dělali víte co. Víte co myslím?

Příspěvek upravil Bretonian Tetřef, 06.12.2008, 15:49.


--------------------
1. Outdoor kundolap visage: TRICKO Tesco Quality Story Classic- T-shirt (20%cotton/80%polyester) KALHOTY Nhut-Du-Kar Jeans (90% jeans/ 10% vol. alc.) TRENKY nepoužívám PONOZKY Gastarbeit Socken (100% rauch) BOTY Nyke AyrStream
2. Indoor: KOSILE Brandybood Shirt XL color: Navy Pink KALHOTY: OP Prostějov color: black TRENKY: New Yorker - Hello Kitty (100% přírodní tkanina) XXL PONOZKY: Gastarbeit Socken Schwarz Schimansky BOTY: Ille Cretino - 42 (černá kůže, dvou slotové, unisex)
3. SWIMING úbor - PLAVKY - New Yorker Plavky Default PLAVACI CAPKA Kenvelo Jarmulka "Dead Sea" edition black
Go to the top of the page
 
+Quote Post
+-=
příspěvek 06.12.2008, 15:48
Příspěvek #45


součinitel evakuace = 0,6
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 6476
Registrován: 26.08.2005
Bydliště Příbram ...
ID: 8214





Ing. Eva Tylová, 44 let, Praha

Pane Kundich pardom Kulichu . Je jasné že problém ponožek se dá vyřešit jedině odstřižením všech špiček na všech ponožkách ve světě . Ano tohle bylo zjištěno už dávno jen vy neméte dost informací . Však celý tento odvážný plán zatil nedostatek financí , finanční podpora kterou jsem měli přislíbenou od Evropských fondů byla na poslední chvilku přesměrována na projekt zkrácení výfuků u aumomobilů , také zvaný akce obřízka . Proto je jediným ted možným řešením použité ponožky dále používat , protože náš poslední výzkum vyvrátil výzkum Metsetšůské technukl uneverzitům že mužské semeno je špatné pro ple? ba naopak ple? omlazuje !


--------------------
"Kámen - může se hodit."
Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 Stran(y): V  < 1 2 3 4 5 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 16.04.24 - 22:37
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist