IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

3 Stran(y): V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> flutter a další podobní admini, stížnost
TmsK
příspěvek 29.11.2009, 23:13
Příspěvek #16





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2
Registrován: 29.11.2009
ID: 32733




Bremen

Podle me, ten výpis je úplne čitelnej, pokud ho teda prečíst chceš.... Stačí tak kde neco chybí představit "C" nevím proč ho nebere.

Příspěvek upravil TmsK, 29.11.2009, 23:15.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Djumbo
příspěvek 30.11.2009, 02:42
Příspěvek #17





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 11
Registrován: 20.06.2008
ID: 25833




Jasný příklad toho že dotyčný nemá ani představu o nějakých pravidlech.

Ano je přeci jednoduché "vyzvracet" tu písmenka v podobě slov na adminy. Ty přece za to můžou že VY porušujete pravidla. Ano jsme tu ti nejšpatnější, ještě že máme tak dobrého guru Fathera, který na nás nedá dopustit. Který všechny průkazné důkazy co posíláte háže do koše a žehlí za nás naše provinění proti vašim nedotknutelným egům.

Podle toho co jsem četl z logu co poskytl Tmsk tak se ještě divím, že měl Flutter trpělivost, vysvětlovat 3, slovy tři mapy jedno pravidlo, které dotyčný by měl znát.

I flutter tu porušil svoje pravidlo 3x a dost, být tam jiný admin ( mě nevyjímaje ) po druhém upozornění by byl kick s doporučením přečíst si pravidla.


Samozřejmě, že my budeme ti co jsou špatní neb nenecháme vás mluvit vulgárně někdy až sprostě, nenecháme jednoho hráče kazit hru 19-ti dalším, jsme špatní za to že upozorníme na to že porušujete pravidla, která berete v potaz vstupem na servery gp. Ano počítáme stím, a proto máme dema, logy a jiné potřebné věci aby se to dalo jednoduše a průkazně potvrdit.

Jen pro méně chápavé část je psána ironií :D:D:D
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Flutter
příspěvek 30.11.2009, 07:34
Příspěvek #18





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 64
Registrován: 06.03.2007
Bydliště z Prahé
ID: 20077




QUOTE(Honza.ul @ 29.11.2009, 21:34) *
:D ano..řek sem čas..ale neřek sem ne nevozte to,hrajte ještě..řek sem jenom slovo čas..moch sem se třeba chtít zeptat jenom na čas..co ty víš..?! a ty si do mě hned začal pravidla..já sem začal logiku..


Jaj, ty fakt myslíš, že je mi pět? Ob mapu píšeš "nevozte, je čas", tak prosímtě nechytrači hláškama typu "mohl jsem chtít....", má chyba je, že jsem tě za to již dávno nevykopl.

to shisa: myslím, že 3 mapy spamu jsou pro mute dostatečným důvodem, težko můžeš říct, že bych obvykle do hry zbytečně zasahoval nebo si bezdůvodně "vyléval zlost" na hráčích.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Honza.ul
příspěvek 30.11.2009, 08:11
Příspěvek #19





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 14
Registrován: 29.11.2009
ID: 32731




[quote name='Flutter' date='30.11.2009, 07:34' post='787477']
Jaj, ty fakt myslíš, že je mi pět? Ob mapu píšeš "nevozte, je čas", tak prosímtě nechytrači hláškama typu "mohl jsem chtít....", má chyba je, že jsem tě za to již dávno nevykopl.


:D:D ale já se bavim teď o tý jedný určitý hře, ve který už to vyvrcholilo..napsal sem jenom čas..jestli se ti nelíbí co sem psal jinde,mohl si mi to napsat už dřív..ano uznávám,že dřív sem někde možná napsal nevozte,je čas,ale v týhle hře sem napsal jenom slovo čas..takže to zkus znova a líp..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Flutter
příspěvek 30.11.2009, 08:21
Příspěvek #20





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 64
Registrován: 06.03.2007
Bydliště z Prahé
ID: 20077




QUOTE(Honza.ul @ 30.11.2009, 08:11) *
:D:D ale já se bavim teď o tý jedný určitý hře, ve který už to vyvrcholilo..napsal sem jenom čas..jestli se ti nelíbí co sem psal jinde,mohl si mi to napsat už dřív..ano uznávám,že dřív sem někde možná napsal nevozte,je čas,ale v týhle hře sem napsal jenom slovo čas..takže to zkus znova a líp..


Už jsem ti to postoval v první odpovědi, tvá hláška "Hrajeme aby jsme si zahráli .. obj je jen součást hry .. když jsi chci zahrát budu hrát co nejdýl, když je obj už jistej ... " (viz. screen) myslím zcela jasně vyjadřuje co jsi chtěl říci, tak se tu prosím nechytej jednoho slova... Mám pocit, že ti jde jen o to se hádat co to půjde. Nemáš-li nic dalšího, končím ze své strany tuto nesmyslnou diskuzi a jdu se věnovat práci.


Připojené(á) miniatury(a)
Přiložený obrázek
 
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Honza.ul
příspěvek 30.11.2009, 08:45
Příspěvek #21





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 14
Registrován: 29.11.2009
ID: 32731




QUOTE(Flutter @ 30.11.2009, 08:21) *
Už jsem ti to postoval v první odpovědi, tvá hláška "Hrajeme aby jsme si zahráli .. obj je jen součást hry .. když jsi chci zahrát budu hrát co nejdýl, když je obj už jistej ... " (viz. screen) myslím zcela jasně vyjadřuje co jsi chtěl říci, tak se tu prosím nechytej jednoho slova... Mám pocit, že ti jde jen o to se hádat co to půjde. Nemáš-li nic dalšího, končím ze své strany tuto nesmyslnou diskuzi a jdu se věnovat práci.


ano,to sem sice napsal..ale začalo to slovem čas..které neřiká,stop,nevozte,je čas..je to jenom slovo čas..nevíš co sem chtěl říct..začal si do mě hustit po tomhle slovu pravidla,šlo vidět jak si to pochopil..začali sme se bavit o tom případě ve kterém by to bylo myšleno aby se ještě počkalo..a logickýje,že hraju,protože mě baví lítat po mapě a střílet a když je obj jistej,proč si nezahrát dýl..?!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cOre
příspěvek 30.11.2009, 09:38
Příspěvek #22





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1
Registrován: 30.11.2009
ID: 32735




Honzo ... ty woe co to tu resis za nesmysly?! Ja jsem zivoucim dukazem toho, ze takhle seres a spamujes prakticky vzdy, kdyz k podobny situaci dojde. Proc proste nepouzijes mozek? Jeste se mi nestalo (a troufam si tvrdit ze na GP jsem delsi dobu nez ty) ze by nektery z adminu dal mute (hlavne mute), nebo kick, jen tak pro nic za nic. Vzdy (mluvim o situacich kterych jsem se stal svedkem) si to dotycny zaslouzil. Tak to kua ber jako chlap a neplakej tady nad jednim slovem cas jak ty rikas. Kdyz se joines na GP, souhlasis s tim, ze nebudes "mluvit" sproste, ze nebudes delat spawnkill, ze nebudes nabadat ostatni hrace k neplneni obj, etc... . Kdyz to dodrzis, nemas problem. Jestli chces skakat po mape a strilet, kdyz je obj jisty, jdi radej na server bio, nebo nekam jinam, kde to nebude v rozporu s pravidly. Co ty na to?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Djumbo
příspěvek 30.11.2009, 12:21
Příspěvek #23





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 11
Registrován: 20.06.2008
ID: 25833




QUOTE(Honza.ul @ 30.11.2009, 08:45) *
ano,to sem sice napsal..ale začalo to slovem čas..které neřiká,stop,nevozte,je čas..je to jenom slovo čas..


Ano ten čas jsi chtěl dvakrát. Pro zjištění času příště použij příkaz !time
a nebo jsi chtěl vážnou úvahu o relativitě času, a chtěl jsi na toto téma vést téma odbornou debatu se spektrem hráčů.


Sorry ale jiné vysvětlení před splněním obj mě opravdu nenapadá ( a takových tu bude mnohem více ).

Pokud ti vadí hraní na obj. jdi na BIO (jak píše core, tam se za plnění obj dává kick )


Na gp spousta hráčů začíná, učí se, aby v případě mohli někdy v budoucnu hrát třeba v nějakém klanu ( kde se obj podrobuje vše ) a tím že se budou učit, že obj je nedůležitý, že důležitý jsou fragy a dmg tak v podstatě ničíme třeba kvalitní spoluhráče.

Znám relativně dost kvalitních public hráčů, kteří ale při cw neuhrají nic.

Závěrem, z praxe na GP se hráč hodnotí podle xp, zkuste si někdy vzít enga a plnit obj a budete mít xp až se sami budete divit.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Honza.ul
příspěvek 30.11.2009, 17:26
Příspěvek #24





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 14
Registrován: 29.11.2009
ID: 32731




vždycky jsem gamepark považoval za slušný server,kde si dobře zahraju..když si tak čtu odpovědi adminů a pár blbounů tady,je to tady o ničem..po tom,co jste tady předvedly se směju všem,co souhlasej s flutterem a s tim co se tady na gp v ET děje..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Flutter
příspěvek 30.11.2009, 18:17
Příspěvek #25





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 64
Registrován: 06.03.2007
Bydliště z Prahé
ID: 20077




QUOTE(Honza.ul @ 30.11.2009, 17:26) *
vždycky jsem gamepark považoval za slušný server,kde si dobře zahraju..když si tak čtu odpovědi adminů a pár blbounů tady,je to tady o ničem..po tom,co jste tady předvedly se směju všem,co souhlasej s flutterem a s tim co se tady na gp v ET děje..


Cizí lidé, kteří s tebou nesouhlasí jsou pro tebe blbouni? Jsi dost arogantní, nejsi v příbuzenském vztahu s Bozarem?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Honza.ul
příspěvek 30.11.2009, 19:42
Příspěvek #26





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 14
Registrován: 29.11.2009
ID: 32731




QUOTE(Flutter @ 30.11.2009, 18:17) *
Cizí lidé, kteří s tebou nesouhlasí jsou pro tebe blbouni? Jsi dost arogantní, nejsi v příbuzenském vztahu s Bozarem?


Dej si facku a pokračuj na jinou diskuzi..už jenom to,že se k tomu nedokázal vyjádřit ani hlavní admin father kterýmu to bylo určený dost snižuje kvalitu tohoto serveru a admin týmu. I když jak všichni víme stejně se nic nezmění ani když se k tomu vyjádří..dokonce ani kdybych měl jasný důkazy o čemkoliv, na 99% se nic nestane..je zbytečný bavit se tady o tvojí blbosti fluttere ( a pár dalších lidí tady). Stejně potom nebudeš chytřejší. Ale můžu ti zaručit, že gp u mě dost klesnul díky tobě a tobě podobným..jak sem gp doposud všem vychvaloval a doporučoval tak ti můžu zaručit,že už o něm kladně nepromluvim.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Honza.ul
příspěvek 30.11.2009, 19:44
Příspěvek #27





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 14
Registrován: 29.11.2009
ID: 32731




QUOTE(Flutter @ 30.11.2009, 18:17) *
Cizí lidé, kteří s tebou nesouhlasí jsou pro tebe blbouni? Jsi dost arogantní, nejsi v příbuzenském vztahu s Bozarem?


A abych odpověděl na tvou otázku, v příbuzenském vztahu s ním nejsem pokud vím.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Flutter
příspěvek 30.11.2009, 20:01
Příspěvek #28





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 64
Registrován: 06.03.2007
Bydliště z Prahé
ID: 20077




QUOTE(Honza.ul @ 30.11.2009, 19:42) *
Dej si facku a pokračuj na jinou diskuzi..už jenom to,že se k tomu nedokázal vyjádřit ani hlavní admin father kterýmu to bylo určený dost snižuje kvalitu tohoto serveru a admin týmu. I když jak všichni víme stejně se nic nezmění ani když se k tomu vyjádří..dokonce ani kdybych měl jasný důkazy o čemkoliv, na 99% se nic nestane..je zbytečný bavit se tady o tvojí blbosti fluttere ( a pár dalších lidí tady). Stejně potom nebudeš chytřejší. Ale můžu ti zaručit, že gp u mě dost klesnul díky tobě a tobě podobným..jak sem gp doposud všem vychvaloval a doporučoval tak ti můžu zaručit,že už o něm kladně nepromluvim.



objednej se k doc. Chocholouškovi ....

Příspěvek upravil Flutter, 30.11.2009, 20:02.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kundivous
příspěvek 30.11.2009, 20:09
Příspěvek #29





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1673
Registrován: 04.03.2007
ID: 20050




QUOTE(Honza.ul @ 30.11.2009, 19:42) *
Dej si facku a pokračuj na jinou diskuzi..už jenom to,že se k tomu nedokázal vyjádřit ani hlavní admin father kterýmu to bylo určený dost snižuje kvalitu tohoto serveru a admin týmu. I když jak všichni víme stejně se nic nezmění ani když se k tomu vyjádří..dokonce ani kdybych měl jasný důkazy o čemkoliv, na 99% se nic nestane..je zbytečný bavit se tady o tvojí blbosti fluttere ( a pár dalších lidí tady). Stejně potom nebudeš chytřejší. Ale můžu ti zaručit, že gp u mě dost klesnul díky tobě a tobě podobným..jak sem gp doposud všem vychvaloval a doporučoval tak ti můžu zaručit,že už o něm kladně nepromluvim.

Arogantni namistrovanej ocásek.Vyjadřilo se ti tu k tomu dost lidi a stejne si meles tu svou. Tak se sbal z GP vysmahni a nemrhej tu svym drahocenym casem. Na velikany tveho typu dozajista cekaji vsude jinde s otevrenou naruci a kvuli blbosti vsech zde prece nebudes mrhat energií.


--------------------
---------------------------
Luca Brasi spí s rybama
---------------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ouk!
příspěvek 30.11.2009, 22:41
Příspěvek #30





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 20
Registrován: 12.10.2008
ID: 27357




nejlepší čtení na noc BTW Djumbo prosím neozývej se thumbsdown.gif ale jinak vsadil jsem si na Flůťáka a doufám že to vyhraje. honza je fakt megaguma ani česky neumí a chtěl by "DISKUTOVAT" biggrin.gif biggrin.gif

Příspěvek upravil Ouk!, 30.11.2009, 22:43.


--------------------


Klikejte nebo mi umřou.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Stran(y): V  < 1 2 3 >
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 18.04.24 - 12:48
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist