IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> Veřejné omluvy, uvedení hráči se mi zde můžou omluvit
Hodnocení 3 V
Omlouvat se Double Prdelemu? Ano!
Nemůžete zobrazit výsledek hlasování, dokud neodhlasujete. Přihlašte se a hlasujte.
Celkem hlasů: 10
Neregistrovaní nemohou hlasovat 
Double_prdele
příspěvek 24.05.2011, 14:44
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 182
Registrován: 11.08.2008
ID: 26497




Ač nerad, zakládám tuto místnost veřejných omluv. Je mnoho hráčů, kteří mě prosí a ptají se, kde se mi mohou průběžně omlouvat. Jsem člověk mírný a proto nebudu trucovat jako jiní a obětuji kousek svého vzácného času, abych založil uvedené téma.
Nyní si řekneme, jak má omluva vypadat. Chce to určitou formu a trochu té pompéznosti. Některým hráčům dělá omluva potíže. Nemusí však věšet hlavu, neboť na pomoc přichází Double Prdele! S jeho pomocí bude vaše omluva učesaná a noblesní. Já ji pak rád přijmu a ocením vaší snahu.
Přidržíme se tedy oficiální verze a napíšeme:
Náš (nebo můj) milý příteli a dobrý hráči Double Prdele, já jméno hráče se ti hluboce a převelice omlouvám. Omlouvám se zde veřejně a přede všemi svědky za příkoří, které jsem ti způsobil. Vím, že Ty jsi nejlepší hráč a velkoborec, maximální trefa a taky ti přezdívají oko sniperovo, dobrá puška, pán zásahů, ženijní eso, likvidátor radií, doktor skalpel, granátohodička vybuchovačka, headshotmistr, hrozný Double, nesmiřitelný tankobijec, bunkrobijec, antitankobijec, mapobijec a neustálý vítěz všehoturnaje a všehomíra, víceadmirál na mp_ship, pan lanovka nezasažitelný (mp_broadsword), lovec hobitů (např. hugiiino, jak bydlí v tom hobitíně - nutné vykouřit dýmem), zadýmovač, zmatkodej, rozhoztým a la vyhrálos, Al-Bugnobijec (!) atd... (kdo chce, doplní nějaké adekvátní tituly). A proto se ti znovu omlouvám, milý Double.

Nyní seznam kandidátů na veřejnou omluvu:

Eminem
Hugiiino
Goodbody (teamkill, syslení arti)
Persee
Milaček Kate (může neustále)
:-) (stačí jen jednou)
Miskus
Mirkus
Lachtan (pouze s formulářem, žádné sory voe a jiné slangy!)
Ahoso_Widaho
Plihy (za rohový kemping)

seznam bude průběžně doplňován o další provinilce a škůdce!

Příspěvek upravil Double_prdele, 24.05.2011, 14:50.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
L@chtan
příspěvek 24.05.2011, 16:01
Příspěvek #2





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1219
Registrován: 05.10.2007
Bydliště VnM
ID: 22573




Prdeláči ani mě nehne, když neumíš napsat můj nick pořádně tongue.gif

Jinak omluva by měla vypadat takto:

Všemi milovaný L@chtane
Se slzou v oku a třesem v rukou ti přícházím složit poklonu a připojit několik omluvných slov za moji nedopatřením udělanou avšak trestuhodnou chybu zkomolení tvého velectěného jména.
Nějlepší ze všech, nikdy nesedící Lachtanobijče, Prdelokopači, Double_prdele eliminatore atd. se ti tady veřejně omlouvám. Děkuji za pochopení.

Potom začnu uvažovat o omluvě za to jak su dobrý..


--------------------


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Double_prdele
příspěvek 25.05.2011, 12:35
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 182
Registrován: 11.08.2008
ID: 26497




No abych se nakonec já velkokníže omluvil? Inu tedy dobrá!

"Všemi milovaný L@chtane
Se slzou v oku a třesem v rukou ti přícházím složit poklonu a připojit několik omluvných slov za moji nedopatřením udělanou avšak trestuhodnou chybu zkomolení tvého velectěného jména.
Nějlepší ze všech, nikdy nesedící Lachtanobijče, Prdelokopači, Double_prdele eliminatore (všímavý hráč postřehne, že tato situace však u L@achtana nastává zřídka, jelikož on sám je dosti řídký) se ti tady veřejně omlouvám. Děkuji za pochopení"

Hlava mi padá až k samým branám moří a bič dopadá na má ohnuté záda, která ještě před chvíli dokázala zastínit i ty největší adminská slunce a božstva! VelkoL@chtane, ó mocná veličino a množino zásahů přesných do hlav pokoutných. Kulko zbloudilá, leč přesná! Mlsná tys hlava v objetí nábojového pásu kulometu! Tys mi jeden falešník! Velectěně a s vlhkostí v oku, kaju se ještě skrz svá nezlomná slova a opravuji ti tedy tvé jméno tak, jak se sluší a patří. Leštím jej každým dnem do zlatova a rzí drhnu jména jiných, abys TY, velkovévodo a mocný šachu, neměl vedle sebe rovného.
Toť má velecťená omluva, stávajíc se však zřídka, páč na moji osobu a nekonečného ducha snesla se mrzká lůza, různí pobudové a já se jal tomu příkoří zabránit, ó L@chtane, ó ty šibale, ó, ó , ó jak mocná kedlubna jsi. Až naši hoši ve zbrani a se zbraní, zatepla naskáčou na koně a vyrazí do půtek chmurných, teprvá ty L@chtane, bídníku chatrné mluvy, poháněči kozlů a tvořiteli sýra kozlího, ty...ano, ty souputníku, jenž strkáš do svého bratra holí, když s tebou kráčí po kládě nad roklinou, ty zbědovalče a hrbiteli kostí, blesk Jupiterovo na tebe uvaluji, ať ti praskne tvá bedna s obrázkama, ať ti praskne kolo u povozu, ať te ti stará skutálí ze svahu do studny. Řepo! Nyní však vezmi brk a piš, panoši, piš. Pěj barde o skutcích neskutečných Prdeleho!
Však hodina se přiblížila a mocný přichází se rozhlédnout po posměváčcích!

Příspěvek upravil Double_prdele, 25.05.2011, 13:05.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
maaIk
příspěvek 25.05.2011, 18:39
Příspěvek #4





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 580
Registrován: 19.12.2007
Bydliště Ratíškovice
ID: 23639




Drogy jsou svinstvo ...


--------------------
baner


-ʞıɯ-
Go to the top of the page
 
+Quote Post
L@chtan
příspěvek 26.05.2011, 15:54
Příspěvek #5





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1219
Registrován: 05.10.2007
Bydliště VnM
ID: 22573




Omluva pro neskutečně chrabrého a odvážného Double_Prdeleho:

Sorry za to, že su tak dobrý.. budu se snažit více tě masírovat olovem a nebo rovnou bičovat pásem nábojnic! A samozřejmě stejné muka pocití i ostatní nepřítelé.. především ti co rádi obývají různá zákoutí, růžky a ustelou si všude..


--------------------


Go to the top of the page
 
+Quote Post
I-I.e.r.g.o.t.I-...
příspěvek 26.05.2011, 16:05
Příspěvek #6


Truth prevails, and that's why we lose
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 12999
Registrován: 02.03.2005
Bydliště Kdo neměl svého tuku, upadl lichvě v šanc.
ID: 5250




Kdyby jste se omluvili za cod celejm těm zničenejm generacím nebožáků.


--------------------
Vzestup zla
Go to the top of the page
 
+Quote Post
coldik
příspěvek 26.05.2011, 16:16
Příspěvek #7





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 7640
Registrován: 16.01.2005
ID: 4565




Budem to hnát až nahoru, ještě výš a úplně nejvýš - z vývojářů vysoudíme miliony!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Double_prdele
příspěvek 27.05.2011, 12:20
Příspěvek #8





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 182
Registrován: 11.08.2008
ID: 26497




http://www.youtube.com/watch?v=93ff3mSzKW8



Tohle chci, aby hrálo během celé rotace na GFM !!!!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
goodbody
příspěvek 27.05.2011, 18:09
Příspěvek #9





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 43
Registrován: 27.05.2011
ID: 41316




Náš (nebo můj) nemilý příteli a špatný hráči Double Prdele, já se ti neomlouvám. Nemlouvám se zde veřejně a přede všemi svědky proto, že jsem ti nic nezpůsobil. Vím, že Ty jsi nejhorší hráč a rozhodně nejsi borec, jsi minimální trefa a taky ti přezdívají oko slepcovo, špatná puška, pán zásahů vedle, ženijní sedma, likvidátor spoluhráčů, doktor magor. A proto se ti znovu neomlouvám, zlý Double. Jediný kdo by se měl omluvit všem jsi ty.

Příspěvek upravil goodbody, 27.05.2011, 18:42.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Double_prdele
příspěvek 29.05.2011, 19:30
Příspěvek #10





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 182
Registrován: 11.08.2008
ID: 26497




QUOTE(goodbody @ 27.05.2011, 19:09) *
Náš (nebo můj) nemilý příteli a špatný hráči Double Prdele, já se ti neomlouvám. Nemlouvám se zde veřejně a přede všemi svědky proto, že jsem ti nic nezpůsobil. Vím, že Ty jsi nejhorší hráč a rozhodně nejsi borec, jsi minimální trefa a taky ti přezdívají oko slepcovo, špatná puška, pán zásahů vedle, ženijní sedma, likvidátor spoluhráčů, doktor magor. A proto se ti znovu neomlouvám, zlý Double. Jediný kdo by se měl omluvit všem jsi ty.



Kulový spodku, kterého kartářka v potu a se svrběním na bradavici, přetékající její prohnile falešný nos, vytahuje z trenek v domnění, že jsi piková královna. Ano ty Goodbody, jinak nazývaný leklou rybou, dráždítkem prasečích rypáčků, ranním broukem, jenž bývá snězen ranním ptáčetem. Ano ty, přezdívaný puška trubka, lopatka vedledajka, pupek nevyskoč, krokoprd, dýchavice plynná, kouklo a hlavodostalo, z okna vypadlo a střeleno v letu, než na minu dopadlo a vzápětí dynamitem do kanálu odmrštěno bylo, odkud se vyplavilo mimo mapu a resplo se na jiným serveru! Paparazi slepičích kurníků a předsedo šnečích závodů! Plašiči vodní drůbeže a rozháněči much na staré kadibudce se srdíčkem na dveřích, kudy se dívají tvá vyděšená očka na mého Königstigera, přijíždějícího ukončit tvé kempení. Není třeba se tanku bát. Vylezu ven, přicházím ke dřevěným dvířkám, mačkám P jako přízemí a ty a tvá těsná kadibudka se rázem ocitáte na dolní části povrchu mapy broadsword. Z lanovky se dívám spolu s turisty na ten trapný pád. Dávám si kávu, mezitím co ty zoomuješ stále se přibližující asfalt silnice. Bác! ... srk, srk...dobrá káva, jedu dál, utírám půlku kapky potu, rozcvičuji prst, kterým jsem do tvé barabizny strčil, pospím si na doplnění sil 2 až 3 vteřiny. Tak jsi mi dal zabrat!

A teď se mi veřejně omluv, kempo kadibudko! S úctou a bázní!

Příspěvek upravil Double_prdele, 29.05.2011, 21:11.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
goodbody
příspěvek 31.05.2011, 14:54
Příspěvek #11





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 43
Registrován: 27.05.2011
ID: 41316




Kolik ti prosimtě je ,že píšeš takový slátaniny?

Příspěvek upravil goodbody, 31.05.2011, 14:55.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Double_prdele
příspěvek 31.05.2011, 21:11
Příspěvek #12





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 182
Registrován: 11.08.2008
ID: 26497




QUOTE(goodbody @ 31.05.2011, 15:54) *
Kolik ti prosimtě je ,že píšeš takový slátaniny?


Vypočítej to pomocí rychlosti tvého pádu z hradu kolem lanovky až na zem, vyděl to koeficientem tvého vyděšení, odečti od toho počet podobných trapných situací a nakonec to celé vynásob mou sumou zkušeností.
Dostaneš tak číslo, jenž následně zadáš do své rovnice, aby jsi získal původní znění své otázky, kterou jsi již dávno zapoměl nad hromadou brambůrek a coly, přepínáním programů z tv nova na tv nova cinema a zběsilým fénováním tvé gelem vyztužené patky!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
goodbody
příspěvek 02.06.2011, 15:39
Příspěvek #13





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 43
Registrován: 27.05.2011
ID: 41316




Dlouho jsem počítal a dobral jsem se k výsledku 8. thumbsdown.gif Za těchto okolností a s přihlédnutím na tvůj věk se ti tedy omlouvám.

Příspěvek upravil goodbody, 02.06.2011, 15:39.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mr.Oxid
příspěvek 19.09.2011, 13:30
Příspěvek #14





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 4
Registrován: 13.06.2011
ID: 41531




QUOTE(goodbody @ 02.06.2011, 16:39) *
Dlouho jsem počítal a dobral jsem se k výsledku 8. thumbsdown.gif Za těchto okolností a s přihlédnutím na tvůj věk se ti tedy omlouvám.

no tak se koukni sem http://www.gamepark.cz/htc_evo_3d_619203.htm
Go to the top of the page
 
+Quote Post
L@chtan
příspěvek 19.09.2011, 14:09
Příspěvek #15





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1219
Registrován: 05.10.2007
Bydliště VnM
ID: 22573




QUOTE(Mr.Oxid @ 19.09.2011, 14:30) *

Bože zabanujte toho spammera


--------------------


Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 28.03.24 - 14:44
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist