IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Soldat ?, Zahrajem si ještě na GP, Soldat ?
Hodnocení 5 V
Snyký_
příspěvek 09.11.2011, 21:26
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2
Registrován: 09.11.2011
ID: 42661




Zdravím,
Posledně co jsem hrál soldat na GP klientu bylo strašně málo hráčů a většinou tam už nikdo nezákladal ani hru a většinou tam jen čekali jestli přijdou víc lidí a zahráli by si nakou tu mapu na hodku nebo záleží jak by tam ty hráči dlouho byli.
Poprvé co jsem hrál tuto hru mě velice překvapila a to doslovně docela dost, hrával jsem to denne tak 2hodiny (jasně že jsem začínal s M79 :) ).
Hru jsem přeposílal všem kamarádům co mají rádi takový 2D FPS hry, je to taky trochu chytlo, ale jednoho to chytlo docela dost a jak víte tak ve dvou se to táhne vždy nejlíp... tak jsme si dávali dueli a hrali jsme častěji. Jenže poslední dobou už skoro nikdo nezakládal a když jsme základali tak přišlo max 2-3 hrači, ale ne jak minule kdy přišlo plnou hru... tak jsme jen duelovali. Je to docela škoda že už na GP neni Soldat, rád bych si to ještě zahrál a určitě bych nebyl sám kdo se těší si to zahrát ;).
Pochybuju že by to ještě někdo spustil na GP, ale zažil jsem tam nejvíc zábavy mezi FPS hrama a to hlavně na GP. Kdyby to fakt pomohlo a spustilo se to tak bych byl asi nejvíc spokojenej a začalo by to určitě jiným tempem a možná by to bylo jako dříve "populární" mezi GP. worship.gif

Příspěvek upravil Snyký_, 09.11.2011, 21:42.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Příspěvky k tomuto tématu


Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 25.04.24 - 17:12
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist