IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Důležité

Pokud máte nějaký dotaz či problém s Call of Duty 4, nejprve si přečtěte naši NÁPOVĚDU, než položíte vlastní otázku!

Také byste měli znát PRAVIDLA pro hraní na našich serverech. Vyhnete se tak zbytečným nepříjemnostem.

 
Reply to this topicStart new topic
> error, nejdenic
suty
příspěvek 29.07.2014, 17:24
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 3
Registrován: 29.07.2014
ID: 46565




Zdravím dneska jsem si na steamu zakoupil cod 4 mw.

nejde se napojit absolutně na žádný server. buď to napíše cd key use ( nechapu kravina)
a nebo to napíše (viz screen) prosím o pomoc nevím si rady pb jsem aktualizoval.
Připojené(ý) soubory
Připojený soubor  vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv.jpg ( 45.79k ) Počet stažení: 15
 
Go to the top of the page
 
+Quote Post
__sXe__
příspěvek 29.07.2014, 17:27
Příspěvek #2



Ikona skupiny

Skupina: CoD4 admin
Příspěvků: 2004
Registrován: 15.09.2009
ID: 31898




QUOTE(suty @ 29.07.2014, 18:24) *
Zdravím dneska jsem si na steamu zakoupil cod 4 mw.

nejde se napojit absolutně na žádný server. buď to napíše cd key use ( nechapu kravina)
a nebo to napíše (viz screen) prosím o pomoc nevím si rady pb jsem aktualizoval.

To znamená, že máš ban za Wallhack. Pokial si zakúpil na steame CoD4 MW, tak kontaktuje steam z dôvodom, že ti predali zabanovaný CD key thumbsdown.gif


--------------------
Tvůj příslib ticha padl kolem,
Blázním z pohledu do tvých očí,
Cítím temnotu, která se nad ní rozlila,
Převezmu tě, jestli chceš
(Tohle jsi udělala)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
suty
příspěvek 29.07.2014, 17:30
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 3
Registrován: 29.07.2014
ID: 46565




QUOTE(__sXe__ @ 29.07.2014, 18:27) *
To znamená, že máš ban za Wallhack. Pokial si zakúpil na steame CoD4 MW, tak kontaktuje steam z dôvodom, že ti predali zabanovaný CD key thumbsdown.gif


trochu jsem googlil a zjistil sem že ban nemam na cd key ale na punkbuster. to by melo jit nejak opravit ne?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
__sXe__
příspěvek 29.07.2014, 17:44
Příspěvek #4



Ikona skupiny

Skupina: CoD4 admin
Příspěvků: 2004
Registrován: 15.09.2009
ID: 31898




QUOTE(suty @ 29.07.2014, 18:30) *
trochu jsem googlil a zjistil sem že ban nemam na cd key ale na punkbuster. to by melo jit nejak opravit ne?

Punkbuster je program, ktorý kontroluje, či sa ti v hre nachádzajú cheaty alebo nie. Pokiaľ ti PB odhalí cheat, tak ťa zabanuje ( zabanuje pb guid, ktorý by mal byť jedinečný pre každého hráča - myslím že neexistujú dva rovnaké guidy ). Potom ťa môže kickovať ktorýkoľvek server, ktorý má zapnutú ochranu punkbusteru.

Podľa toho čo píšeš to vypadá tak, že tú hru ktorú máš ty, používa viac ľudí, prípadne je to CD key, ktorý už niekto používa a dostal na neho ban za wallhack.

Příspěvek upravil __sXe__, 29.07.2014, 17:45.


--------------------
Tvůj příslib ticha padl kolem,
Blázním z pohledu do tvých očí,
Cítím temnotu, která se nad ní rozlila,
Převezmu tě, jestli chceš
(Tohle jsi udělala)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
suty
příspěvek 29.07.2014, 17:50
Příspěvek #5





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 3
Registrován: 29.07.2014
ID: 46565




QUOTE(__sXe__ @ 29.07.2014, 18:44) *
Punkbuster je program, ktorý kontroluje, či sa ti v hre nachádzajú cheaty alebo nie. Pokiaľ ti PB odhalí cheat, tak ťa zabanuje ( zabanuje pb guid, ktorý by mal byť jedinečný pre každého hráča - myslím že neexistujú dva rovnaké guidy ). Potom ťa môže kickovať ktorýkoľvek server, ktorý má zapnutú ochranu punkbusteru.

Podľa toho čo píšeš to vypadá tak, že tú hru ktorú máš ty, používa viac ľudí, prípadne je to CD key, ktorý už niekto používa a dostal na neho ban za wallhack.


Vyřešeno diky. byl to važně cd key, nikdy by me nenapadlo že když si koupim hru bude tam zabanovany cd key. vše už běží diky
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 28.03.24 - 21:53
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist