IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Po dlouhé odmlce jsem zpět !
Double_prdele
příspěvek 07.11.2012, 00:06
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 182
Registrován: 11.08.2008
ID: 26497




Jistě se ptáte, co bylo příčinou mé delší odmlky v hráčských stínadlech. Závodní rada nám zvýšil neurvalým způsobem frekvenci směn a má tělesná konstrukce se tak ocitla mezi mlýny. Šéf si byl u mě stěžovat, že zřejmě někdo z řad hráčů UO mě v pondělky a čtvrtky neustále schání po pracovišti a podařilo se mu shodit jednu televizi. Nakonec jsem musel hodinu a dvanáct minut poslouchat výtky ředitele a našeho psychologa práce o škodlivosti počítačových her. Byla mi zakázána pod pohrůžkou snížení výplaty a krmě ,mezitím co nade mnou visel Damoklův meč celodenních směn. Díky tomu jsem musel omezit komunikaci na fóru. Šéf oddělení se neustále pídil po identitě pravidelného návštevníka. Celé to dopadlo krajně nevkusně, neboť tam došlo na nějaké tralala s uklízečkou. Pochopitelně vše padalo na moji hlavu. Návštěvník také začal šířit poplašné zprávy o krácení pracovní doby zaměstnancům, odkazujíc se na mé informace. Pracovní doba nám byla zvýšena. Musím se nyní věru a v pravdě co ohánět. Hrozí mi povýšení do nemilé funkce předáka kontrolní sekce. Prosím neznámého hráče, aby mě neprodleně vyhledával pouze u zadní vrátnice. V práci se schyluje k nastolení totality, šéf se zřejmě shlédl v nějaké historické figuře minulého století a uspokojuje své ego terrorem zaměstnanců. Zlá doba mi nastala. A k tomu ještě ten nehorázný poprask kvůli uklízečce. Někteří potměšilí zaměstnanci plkají a nakukávají vedení, že to byl můj zvhrlý nápad, jak torpédovat už tak krachující podnik. Teď když všichni vypráví o "sabotáži" jednoho bývalého zaměstnance, neopomenou tam uvést i mě, jakožto pokračovatele. Jistá skupina pracujících mne však vnímá jako potencionální perzónu, která povede odbory a zdá se, že chystají menší puč, do čehož budu zřejmě proti své vůli zapleten.

Modlete se za mě, vrtohlavci!

Příspěvek upravil Double_prdele, 07.11.2012, 00:08.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Příspěvky k tomuto tématu


Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 19.04.24 - 10:04
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist