IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

19 Stran(y): V  « < 15 16 17 18 19 >  
Reply to this topicStart new topic
> Pokec, vše o SoF
Hodnocení 5 V
flecck
příspěvek 06.09.2007, 19:47
Příspěvek #241


flecck


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 332
Registrován: 25.10.2005
Bydliště Prague street
ID: 9197




QUOTE(OH killdup LK @ 06.09.2007, 20:30) *
Já si to myslím taky, ale když už někoho kritizuje a radí jak by se měl zachovat, nebo mu někdo něco udělá-měl by to napsat přesněji a ne jako tupec. thumbsup.gif Navíc on se taky chytná jakýkoliv maličkosti kterou skazim já a většinou jí omílá stále dokola,tak jsem využil taky situace teehee.gif


hm, pobavení 1.stupně, kokos a žalud? Hele chlapečku, dost si mě ted vytočil, a ty tvoje silný řeči že mě nepozná maminka jsou taky moc vtipný. To že se navážim do anchela není jen tak, udělal nám všem co sme hráli TCL strašnou sviňárnu, tak když vo tom víš kulový tak se do toho laskavě neser, a už vůbec ne do mojí rodiny, a jestli mne chceš ty chcípáčku zmalovat, tak tě čekám v pátek 14.9. v 17:00 u koně na Václaváku. Moc se těším až ti jednu švihnu a vymáčknu ti tím ty tvoje pubertální bedary.
Pa brouku
Go to the top of the page
 
+Quote Post
OH killdup LK
příspěvek 06.09.2007, 19:56
Příspěvek #242





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 99
Registrován: 04.01.2007
ID: 19383




QUOTE(flecck @ 06.09.2007, 20:47) *
hm, pobavení 1.stupně, kokos a žalud? Hele chlapečku, dost si mě ted vytočil, a ty tvoje silný řeči že mě nepozná maminka jsou taky moc vtipný. To že se navážim do anchela není jen tak, udělal nám všem co sme hráli TCL strašnou sviňárnu, tak když vo tom víš kulový tak se do toho laskavě neser, a už vůbec ne do mojí rodiny, a jestli mne chceš ty chcípáčku zmalovat, tak tě čekám v pátek 14.9. v 17:00 u koně na Václaváku. Moc se těším až ti jednu švihnu a vymáčknu ti tím ty tvoje pubertální bedary.
Pa brouku

thumbsdown.gif To i mamině(opičí tlamě) vyčítáš něco co dávno není aktuální?Myslym že jste se několikrát vyjádřili k tomu co anchel v TCL dělal nebo nedělal-ale to seš celej ty-omíláš jedno a to stejný dokola.Nebudu jezdit do Prahy-nemam rád Prahu jsem spíš vesnickej křupan a Pražáky moc nemusim,navíc bys byl na domácí půdě.Zbyl bys mě jak psa nj já vim.

Vědel jsem že zareaguješ, ale lehce mimo mísu turned.gif měl jsem několik otázek a neumíš na ně odpovědět ty mimoni thumbsdown.gif Nezměnil ses.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mallyyy
příspěvek 06.09.2007, 20:02
Příspěvek #243





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 295
Registrován: 13.03.2007
ID: 20141




hmm killdupe anchel nam udela takovou svinarnu a co chces jednou rekne ze zrusi nebo da vlastnika ekomu jinymu ze uz ho sof nezajima a 2 mesice tu neni a najednou na nas vybafne s timhle !!!!!!!! killdupe nic pro ti tobe nemam ale taky se nemusis navazet to neni hracsky thumbsup.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
flecck
příspěvek 06.09.2007, 20:02
Příspěvek #244


flecck


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 332
Registrován: 25.10.2005
Bydliště Prague street
ID: 9197




QUOTE(OH killdup LK @ 06.09.2007, 20:05) *
Nechápu proč by mu nic jinýho nezbejvalo-každej nemusí mít názor jako ty.50%lidí na GP ho ukamenuje....co to plácáš ty blbečku?-Myslim že 99% lidí z GP je anchel ukradenej myslíš že tu SoF je tak populární že by znali anchela?.Někdo tady do někoho rejpne a hned se přidáš a napíšeš že se ti zdáll divnej od začátku-seš jak malej kokos,když ti byl divnej od začátku tak proč jsi to nepsal hned?Čekal jsi zda se proti němu někdo ozve abys v tom nebyl sám jako jsi to udělal se mnou?Jak můžeš vědět že je to troska?Ty seš prostě žalud.Jak ti mám vysvětlit abys mi nepsal a o mě nepsal,prostě abys na mě uplně zapoměl a vymazal mě z paměti-to seš do mě zamilovanej-dáme si někde spicha a já zařídim aby tě doma nepoznala ta opička co jí říkáš mami-kdyby se někdo ptal proč se navážim do rodiny(Nepřestanu se mu navážet do rodiny dokud bude psát mě,o mě,atp. nebo dokud mi nějakej ..... nezatrhne sem přidávat přízpěvky-myslim že to dlouho trvat nebude innocent.gif



QUOTE(OH killdup LK @ 06.09.2007, 20:30) *
Já si to myslím taky, ale když už někoho kritizuje a radí jak by se měl zachovat, nebo mu někdo něco udělá-měl by to napsat přesněji a ne jako tupec. thumbsup.gif Navíc on se taky chytná jakýkoliv maličkosti kterou skazim já a většinou jí omílá stále dokola,tak jsem využil taky situace teehee.gif



QUOTE(OH killdup LK @ 06.09.2007, 20:56) *
thumbsdown.gif To i mamině(opičí tlamě) vyčítáš něco co dávno není aktuální?Myslym že jste se několikrát vyjádřili k tomu co anchel v TCL dělal nebo nedělal-ale to seš celej ty-omíláš jedno a to stejný dokola.Nebudu jezdit do Prahy-nemam rád Prahu jsem spíš vesnickej křupan a Pražáky moc nemusim,navíc bys byl na domácí půdě.Zbyl bys mě jak psa nj já vim.

Vědel jsem že zareaguješ, ale lehce mimo mísu turned.gif měl jsem několik otázek a neumíš na ně odpovědět ty mimoni thumbsdown.gif Nezměnil ses.


No hele ty cucáku, a na co jako chceš odpovědět? Na ty tvoje ubohé nadávky? Já na tebe z vysoka kálím, a to že nepřijedeš ve mě vyvolává pocit že jsi uplná sra.čka
škoda brouku
Go to the top of the page
 
+Quote Post
drahous
příspěvek 06.09.2007, 20:52
Příspěvek #245





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 88
Registrován: 14.03.2007
ID: 20152




dejte si do drzky innocent.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
flecck
příspěvek 07.09.2007, 10:28
Příspěvek #246


flecck


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 332
Registrován: 25.10.2005
Bydliště Prague street
ID: 9197




QUOTE(drahous @ 06.09.2007, 21:52) *
dejte si do drzky innocent.gif


Já bych strašně rád, ale killdup je strašná sragora, co zvedá ramena jen u pc, škoda, strašně by mne uklidnilo mu jednu natáhnout za mou rodinu a jednu za mne a jednu za ten jeho xicht
Go to the top of the page
 
+Quote Post
OH killdup LK
příspěvek 07.09.2007, 14:28
Příspěvek #247





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 99
Registrován: 04.01.2007
ID: 19383




QUOTE(flecck @ 06.09.2007, 21:02) *
No hele ty cucáku, a na co jako chceš odpovědět? Na ty tvoje ubohé nadávky? Já na tebe z vysoka kálím, a to že nepřijedeš ve mě vyvolává pocit že jsi uplná sra.čka
škoda brouku

Když už mi odepisuješ na mé přízpěvky, aniž bych o to stál, tak jsi mohl alespoň odpovědět na otázky-pokud nepoznáš otázku to je tvůj problém a to že do otázky přidám nějakou nadávku, nemění to nic na tom, že je to stále otázka.Mnohokrát jsem ti psal a dokonce žádal a? si mě vůbec nevšímáš,nereaguješ na mě,nepíšeš o mě,prostě jako by tu nikdy žádnej killdup nebyl-když toto nerespektuješ, asi to máš po Chitě že nerespektuješ určitá pravidla.

PS:Chita-opička z Tarzana tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
flecck
příspěvek 07.09.2007, 14:36
Příspěvek #248


flecck


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 332
Registrován: 25.10.2005
Bydliště Prague street
ID: 9197




QUOTE(OH killdup LK @ 07.09.2007, 15:28) *
Když už mi odepisuješ na mé přízpěvky, aniž bych o to stál, tak jsi mohl alespoň odpovědět na otázky-pokud nepoznáš otázku to je tvůj problém a to že do otázky přidám nějakou nadávku, nemění to nic na tom, že je to stále otázka.Mnohokrát jsem ti psal a dokonce žádal a? si mě vůbec nevšímáš,nereaguješ na mě,nepíšeš o mě,prostě jako by tu nikdy žádnej killdup nebyl-když toto nerespektuješ, asi to máš po Chitě že nerespektuješ určitá pravidla.

PS:Chita-opička z Tarzana tongue.gif


ty seš takovej vul že ani nepoznáš že tě urážim a jen se vyhýbáš našemu setkání, posero, ja jsem nevidel zádnou otázku nebo byla tak debilní že jí zodpověděl +-, retarde
a mimochodem tebe a tvoje pravidla neposlouchá ani tvůj ušní maz, degene
Go to the top of the page
 
+Quote Post
OH killdup LK
příspěvek 07.09.2007, 14:36
Příspěvek #249





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 99
Registrován: 04.01.2007
ID: 19383




QUOTE(mallyyy @ 06.09.2007, 21:02) *
hmm killdupe anchel nam udela takovou svinarnu a co chces jednou rekne ze zrusi nebo da vlastnika ekomu jinymu ze uz ho sof nezajima a 2 mesice tu neni a najednou na nas vybafne s timhle !!!!!!!! killdupe nic pro ti tobe nemam ale taky se nemusis navazet to neni hracsky thumbsup.gif

Nemusíš mi připomínat co anchel udělal-několikrát jste to psali.Neumíte to přejít dál?Prostě stalo se stalo.Vy se tu do něj taky pořád navážíte a posmíváte se mu co se dá.To hráčský je?....Od tý doby co jsem měl ban se k SoF komunitě moc nehlásim,takže co hráčský je nebo není je pasé.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
OH killdup LK
příspěvek 07.09.2007, 14:40
Příspěvek #250





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 99
Registrován: 04.01.2007
ID: 19383




QUOTE(flecck @ 07.09.2007, 15:36) *
ty seš takovej vul že ani nepoznáš že tě urážim a jen se vyhýbáš našemu setkání, posero, ja jsem nevidel zádnou otázku nebo byla tak debilní že jí zodpověděl +-, retarde
a mimochodem tebe a tvoje pravidla neposlouchá ani tvůj ušní maz, degene

Imbecil co byl vychováván na útovni Tarzana mě nedokáže urazit.Píšeš jak prasopes a mě ses za to kdysi posmíval a nadával.Jdeš z louže do bláta thumbsdown.gif thumbsdown.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
flecck
příspěvek 07.09.2007, 14:51
Příspěvek #251


flecck


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 332
Registrován: 25.10.2005
Bydliště Prague street
ID: 9197




QUOTE(OH killdup LK @ 07.09.2007, 15:40) *
Imbecil co byl vychováván na útovni Tarzana mě nedokáže urazit.Píšeš jak prasopes a mě ses za to kdysi posmíval a nadával.Jdeš z louže do bláta thumbsdown.gif thumbsdown.gif


až někdy pojedu kolem duchcova tak si tě najdu , děcko
pac a pusu
Go to the top of the page
 
+Quote Post
OH killdup LK
příspěvek 07.09.2007, 14:53
Příspěvek #252





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 99
Registrován: 04.01.2007
ID: 19383




QUOTE(flecck @ 07.09.2007, 15:51) *
až někdy pojedu kolem duchcova tak si tě najdu , děcko
pac a pusu

Extra pro tebe pani Flecck.Snažil jsem se je upravit, aby tam nebyl vulgarismus-jinak ty v tom otázku nevidíš rolleyes.gif
1-Co to plácáš ?
2-Myslim že 99% lidí z GP je anchel ukradenej myslíš že tu SoF je tak populární že by znali anchela?
3-Když ti byl divnej od začátku tak proč jsi to nepsal hned?
4-Čekal jsi zda se proti němu někdo ozve abys v tom nebyl sám jako jsi to udělal se mnou?
5-Jak můžeš vědět že je to troska?
6-Jak ti mám vysvětlit abys mi nepsal a o mě nepsal,prostě abys na mě uplně zapoměl a vymazal mě z paměti?
7-To seš do mě zamilovanej?

Výtažek otázek na kterou podle tebe +-= odpověděl-Řekl bych že Flek myslel tím GP jenom SoF komunitu.
Podle mě je to odpověd pouze na ot. 2 to za 1. a za 2.i kdyby na všechny odpověděl +-= tak to bylo směrované tobě,když už jsi mě v předešlé zprávě zmínil,že si se mnou anchel rozumí jen proto že je troska-to jsem chápal jako snahu o urážku a ponížení,tak jsem byl ochoten s tebou znovu zozvést konverzaci.

Jsem zvědav podle čeho bys mě chtěl hledat -ale pokud chceš, dej předem vědět dáme si někde spicha.Jedna zála podmínek kdy by mi nevadilo že mi píšeš.

Příspěvek upravil OH killdup LK, 07.09.2007, 14:54.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
flecck
příspěvek 07.09.2007, 14:59
Příspěvek #253


flecck


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 332
Registrován: 25.10.2005
Bydliště Prague street
ID: 9197




QUOTE(OH killdup LK @ 07.09.2007, 15:53) *
Extra pro tebe pani Flecck.Snažil jsem se je upravit, aby tam nebyl vulgarismus-jinak ty v tom otázku nevidíš rolleyes.gif
1-Co to plácáš ?
2-Myslim že 99% lidí z GP je anchel ukradenej myslíš že tu SoF je tak populární že by znali anchela?
3-Když ti byl divnej od začátku tak proč jsi to nepsal hned?
4-Čekal jsi zda se proti němu někdo ozve abys v tom nebyl sám jako jsi to udělal se mnou?
5-Jak můžeš vědět že je to troska?
6-Jak ti mám vysvětlit abys mi nepsal a o mě nepsal,prostě abys na mě uplně zapoměl a vymazal mě z paměti?
7-To seš do mě zamilovanej?

Výtažek otázek na kterou podle tebe +-= odpověděl-Řekl bych že Flek myslel tím GP jenom SoF komunitu.
Podle mě je to odpověd pouze na ot. 2 to za 1. a za 2.i kdyby na všechny odpověděl +-= tak to bylo směrované tobě,když už jsi mě v předešlé zprávě zmínil,že si se mnou anchel rozumí jen proto že je troska-to jsem chápal jako snahu o urážku a ponížení,tak jsem byl ochoten s tebou znovu zozvést konverzaci.

Jsem zvědav podle čeho bys mě chtěl hledat -ale pokud chceš, dej předem vědět dáme si někde spicha.Jedna zála podmínek kdy by mi nevadilo že mi píšeš.


a co mi to rveš děcko? ja se s tebou nebavim, proč bych ti měl odpovídat ty fakane, praskne ti radostí bedar nebo co?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
OH killdup LK
příspěvek 07.09.2007, 15:19
Příspěvek #254





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 99
Registrován: 04.01.2007
ID: 19383




QUOTE(flecck @ 07.09.2007, 15:59) *
a co mi to rveš děcko? ja se s tebou nebavim, proč bych ti měl odpovídat ty fakane, praskne ti radostí bedar nebo co?

Menší dodatek,ted píšeš proč bys mi měl odpovídat před chvílí jsi neviděl otázky.Seš na tom vážně mizerně,jdeš od 10 k 5
Konečně jsem tě ztrapnil tak že se se mnou nebavíš tak a? nám toto vydrží na věky věků-snad se o mě nikdo nebudeš zmiňovat atd.podle některých to není hráčské a ty jsi good hráč,byla by škoda dělat takové hlouposti-dnes mám co slavit,flecck se se mnou nebaví a když dodrží nezmiňovat se o mě atd dosáhl jsem svého cíle.

Příspěvek upravil OH killdup LK, 07.09.2007, 15:21.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
__Anchel__
příspěvek 07.09.2007, 16:47
Příspěvek #255





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 35
Registrován: 11.08.2006
ID: 16882




QUOTE(flecck @ 05.09.2007, 10:03) *
No jo no, anchel je anchel, myslim že mu nezbejvá než si změnit nick , jinak ho 50% lidi na gp ukamenuje. Zdál se mi divnej už od začátku.... I když má dobrej humor, ale vevnitř je to strašná troska, proto si rozumí i s killdupem thumbsdown.gif

Nezměnim si nick, nikoho z gp se vůbec nebojim, navíc myslíš si že to jak se do lidí navážíš divný není? Njn to co ste tu viděli je součást mýho života, je to pravda a nestydim se za to, jinak takhle tancuju celej a lidi se tomu smějou tak proč bych to měmil když sem originál? Normálně tancovat to mě nebaví. A fleccku tu že sem se ti zdál divnej už vod začátku je pěknej kec. Navíc to jak ste mě chtěly dostat z vedení CR byla pěkná fraška, mohli ste už vod začátku jednat na rovinu a říct to normálně ne mít tisíc keců pak se divte že sem se já zachoval tak jak sem se zachoval. Fleccku myslel sem že Killdup neměl důvod mít s tebou spory, ale jak vidim tak jo von je upřímnej člověk a to asi ty neznáš.


--------------------





be fpoho:)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

19 Stran(y): V  « < 15 16 17 18 19 >
Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 18.04.24 - 08:15
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist