IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> Nová TD Mapa, Hľadám niekoho kto by ju otestoval keď ju dokončím.
Kortes
příspěvek 14.06.2007, 14:32
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 3
Registrován: 14.06.2007
ID: 20981




Ahojte, robím novú Team TD mapu. Potrebujem ju potom odskúša? a prípadne v nej urobi? nejaké zmeny - vyváženie levelov ... .
Ide o mapu :
Zatia? pre 6 hráčov.
Sú tri tými: hráč 1+2 , 3+4, 5+6
7 a 8 sú kompi ktoré používam na výrobu jednotiek(mapa je projektovaná tak, že sa bude da? prerobi? aj na 4 tými, kde 7 a 8 budú tiež hráči a jednotky sa budú tvori? navzájom - nevýhoda, hráč bude môc? ovplyvni? ich pohyb a tým aj kazi? hru :-( ).

Je to na typ NotUrReg mapy.

Maximálny hrací čas cca 2 hodiny a vyhráva ten tým, ktorý vydrží najdlhšie(Posledný level nieje možné preži? ani na najlahšej obtiažnosti).
Po grafiskej stránke som sa snažil využi? čo najviac možností AOE.
Testovaciu mapu priložím neskôr.
Připojené(ý) soubory
Připojený soubor  MAP002.zip ( 139.33k ) Počet stažení: 8
 
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kortes
příspěvek 22.06.2007, 10:23
Příspěvek #2





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 3
Registrován: 14.06.2007
ID: 20981




Mapa ešte nieje celkom hotová, ale prikladám tu už jej obrázok ako vyzerá(treba mi ešte texty a dokonči? zopár trigerov).
Dúfam že sa Vám páči. Navrhnutá je pre 8 hráčov - 4 tímy ale realizovaná je zatiaľ iba pre 6 hráčov - 3 tímy. Problém je vo vytváraní jednotiek. teraz nato používam P7 a P8. Dalo by sa to spravi? len na P8, ale posledný hráč by nemal potom partáka. Jedniná možnos?, ktorá mi teraz napadá je použi? vzájomné vytváranie jednotiek. Tzn. tím 1 by vyrábal jednotky tímu 2, ... . jediný problém je v tom, že každý hráč by mohol ovláda? svoje jednotky a tým by mohol kazi? hru(zastavil by ich, počkal by kým ich bude dostatočne veľa a potom by ich poslal).
Ak viete niekto nejaký spôsob ako to obís?, budem rád keď mi napíšete.

Názov mapy: Slovak Team TD I
Autor: JA blush.gif
Dátum začatia prác: 14. 6. 2007

Škoda že môžem priloži? iba 200k, mapa má pri pomere 1:3 21M nekomprimovaných eh-smiley.gif
Ale finálna mapa by sa mohla zmesti? do 200k biggrin.gif .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kortes
příspěvek 22.06.2007, 10:30
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 3
Registrován: 14.06.2007
ID: 20981




Musel som ju zozipova? aby to skŕmilo thumbsdown.gif .

Příspěvek upravil Kortes, 22.06.2007, 10:37.
Připojené(ý) soubory
Připojený soubor  MAP002.zip ( 139.33k ) Počet stažení: 8
 
Go to the top of the page
 
+Quote Post
suso
příspěvek 11.07.2009, 15:46
Příspěvek #4





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1
Registrován: 11.07.2009
ID: 31164




QUOTE(Kortes @ 22.06.2007, 11:23) *
Mapa ešte nieje celkom hotová, ale prikladám tu už jej obrázok ako vyzerá(treba mi ešte texty a dokonči? zopár trigerov).
Dúfam že sa Vám páči. Navrhnutá je pre 8 hráčov - 4 tímy ale realizovaná je zatiaľ iba pre 6 hráčov - 3 tímy. Problém je vo vytváraní jednotiek. teraz nato používam P7 a P8. Dalo by sa to spravi? len na P8, ale posledný hráč by nemal potom partáka. Jedniná možnos?, ktorá mi teraz napadá je použi? vzájomné vytváranie jednotiek. Tzn. tím 1 by vyrábal jednotky tímu 2, ... . jediný problém je v tom, že každý hráč by mohol ovláda? svoje jednotky a tým by mohol kazi? hru(zastavil by ich, počkal by kým ich bude dostatočne veľa a potom by ich poslal).
Ak viete niekto nejaký spôsob ako to obís?, budem rád keď mi napíšete.

Názov mapy: Slovak Team TD I
Autor: JA blush.gif
Dátum začatia prác: 14. 6. 2007

Škoda že môžem priloži? iba 200k, mapa má pri pomere 1:3 21M nekomprimovaných eh-smiley.gif
Ale finálna mapa by sa mohla zmesti? do 200k biggrin.gif .



Hi
zaujima ma ako si spravil nahlad na tu mapu nieco take by som potreboval na lanku .. spravit nahlady z map lebo takto sa tazko podla nazvu vyberaju mapy ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 28.03.24 - 09:44
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist