IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Poker - silenstvi? hazard! :)
Hodnocení 5 V
Darecek
příspěvek 29.07.2009, 13:19
Příspěvek #136





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 267
Registrován: 16.11.2007
Bydliště Bystrice city
ID: 23207




Tak s prichodem Facebooku do nasich koncim, ktery prinesl mnoho veci, ale tou dulezitou o ktere se chcu pobavit je hra TexasHoldEm poker. Zvedla se o 100% popularita pokru. Novinky, medializace apod. Jiste bylo a kdo sleduje vi ze v Tv narazite i na napr. Czech poker tour, ktera je opravdu zajmava. Ale FB sel jeste dal a muzou se ho naucit a hrat vsechny vekove kategorie.
Jiste nehraje se o penize, navic se naucite pravidla teto ehm spolecenske hry. Pobavite se s prateli, pokecate, uvolnite ventily a v nejhorsim uvolnite misto na sve kreditce. Proc me to vubec trapi?
Od doby kdy se zacal Poker vseobecne(diky FB hlavne) dostavat do podvedomi vsech lidi, jsem si zacinal vsimat okoli jak propadaji tomuto "sportu". Misto vecerniho fotbalku se koupil stul, kufrik s zetony a pari se u kamarada. Zacinalo se pekne na 10kc, ted je vklad kolem 300kc. Takovychto amaterskych heren dost pribylo u nas. Ale vcera jsem byl pozvan pres kamarada do jedne "opravdove cerne herny" kdy nejaky pan se smesnou kravatou projel 1 250 000. Meli jste videt jeho vyraz :) Mozna je to jen navalem udalosti, ale ja ten poker zacinam slyset vsude. Stve me to protoze jsem se s Hazardu vylecil. Nevim jestli to ma vubec smysl resit, ale rad diskutuji.


--------------------
Play hard go Pro! or out!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Příspěvky k tomuto tématu
2 Stran(y): V  < 1 2


Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 17.05.24 - 11:38
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist