IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> POMOC jsem ZOUFALEJ... :o(
PanLamka
příspěvek 18.01.2005, 16:07
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 9
Registrován: 08.12.2004
Bydliště Roudnice n/L
ID: 3962




Stala se mi hrozna vec... Potrebuju nutne poradit protoze uz fakt nevim jak dal.
Half-Life (Counter-Strike) hraju na GZ uz dlouho. Ale asi pred mesicem se mi stalo ze kdyz chci spustit Steam a zadam heslo a uzivatelsky jmemo tak to zacne neco delat (nekdy se updatuje) a v pohode to pise Connecting to Steam account... ale pak mi padne z niceho nic pripojeni k internetu a Steam mi hodi chybovou hlasku Steam -Error : Could not connect to Steam network. This could be due to a problem with your Internet connection, or with Steam network.
Rek jsem si, ze to urcite zpravi ORIGINALKA s Half-Lifem 2 ale nestalo se tak! :(
Koupil jsem si originalku, nainstaluju to - hodi mi to tam Steam, Half-Life 2, Counter-Strike Source. At kliknu na kterou koliv z techto 3 ikonek tak vzdy se musim nejdriv prihlasit na Steam. Ale to me nejde! Nechapu to, vzdycky jsem pres Steam hral a najednou ze dne na den se mi to nechce pripojit. Vubec nic jsem tam novyho neinstaloval a prestalo to jit. Uz jsem zkousel i naformatovat disk ale to taky nepomohlo.
Fakt prosim... kdyby nekdo z vas mel podobnej problem jako ja tak mi PLS poradte.
Jinak mam internet bezdratovej
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Příspěvky k tomuto tématu


Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 23.04.24 - 08:44
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist