IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> Hraní Flat-Out na Gamezone
Ghost_CZ
příspěvek 23.01.2006, 18:16
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 12
Registrován: 12.10.2005
Bydliště Plzeň
ID: 8938




Zdravím všechny závodníky,
hraji Flat-Out na Gamezone celkem krátce a musím říct, že proti lidem je to ještě větší špička. Bohužel mi ale dobrý pocit ze závodění kazí jistí lidé, které bych nazval cheateři. Myslel jsem si, že cheatování patří spíš do stříleček, kde už o něco jde - např. když se nějaký klan pokouší získat vyšší místo v žebříčku apod (stejně to ale odsuzuju). Ale ve Flat-Outu to nepochopím. Nejsou tu žádné žebříčky, žádné soutěže. Cheateři, zamyslete se. Podvádění v téhle hře je až moc okaté... thumbsdownsmileyanim.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ghost_CZ
příspěvek 03.02.2006, 23:26
Příspěvek #2





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 12
Registrován: 12.10.2005
Bydliště Plzeň
ID: 8938




Mno, řekněmě že na můj předchozí příspěvek jsem zapoměl a že ani vzhledem k současné situaci není důležitý.

Zajímá mě tohle - bude se na Gameparku (jestli se tedy někdy rozjede) počítat i s Flat Outem? Je to fakt skvělá závodní hra a určitě byl dle mého názoru hráván víc než jiné hry (např. FEAR, Doom3...). Starý Gamezone jsem měl díky Flat Outu fakt rád. Byla by velká škoda odstrčit závodní hry (nejen Flat Out, rád bych viděl i jiné) z dohledu širší on-line veřejnosti. Prostě větší pozornost by neškodila, dle mého názoru je dobře závodit mnohem větší umění než střílet po někom v FPS hrách. Tyhle hry prostě skrývají tolika potenciálu...

Přeji Gameparku hodně zdaru a trpělivosti do další existence.
S pozdravem
Ghost_CZ
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SuperGo
příspěvek 05.02.2006, 12:04
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 277
Registrován: 26.10.2004
ID: 3333




QUOTE(Ghost_CZ @ 03.02.2006, 23:26) [snapback]191250[/snapback]

Mno, řekněmě že na můj předchozí příspěvek jsem zapoměl a že ani vzhledem k současné situaci není důležitý.

Zajímá mě tohle - bude se na Gameparku (jestli se tedy někdy rozjede) počítat i s Flat Outem? Je to fakt skvělá závodní hra a určitě byl dle mého názoru hráván víc než jiné hry (např. FEAR, Doom3...). Starý Gamezone jsem měl díky Flat Outu fakt rád. Byla by velká škoda odstrčit závodní hry (nejen Flat Out, rád bych viděl i jiné) z dohledu širší on-line veřejnosti. Prostě větší pozornost by neškodila, dle mého názoru je dobře závodit mnohem větší umění než střílet po někom v FPS hrách. Tyhle hry prostě skrývají tolika potenciálu...

Přeji Gameparku hodně zdaru a trpělivosti do další existence.
S pozdravem
Ghost_CZ



rad bych si nekdy zahral....pokad se sejde vice lidi nekdo mi napiste....


--------------------

Firefox - Web pod kontrolou! Thunderbird: Pošta pod kontrolou. Web browser
Go to the top of the page
 
+Quote Post
S1ST3MA
příspěvek 06.02.2006, 00:01
Příspěvek #4





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 44
Registrován: 05.02.2006
ID: 11955




Zdravim všechny.Mám problém.Koupil sem si originálku ale je to už hodně dlouho a dneska sem si řekl že bych to mohl skusit hrát po netu jenže sem zjistil že sem stratil cd-key kterej to po me chce.PLS poslete mi ho nekdo bud na email sistema@seznam.cz nebo na icq 243-564-656 pokud by mi nekdo neveril muzu poslat fotky original cd.Předem děkuju S1ST3MA

Super go jasne ze muzu napsat vyrobci jenze nez bych se dozil odpovedi tak bych zestarl ty by si my ho pls nedal????


SUPERGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO SI TU?????????????????
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SuperGo
příspěvek 06.02.2006, 00:38
Příspěvek #5





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 277
Registrován: 26.10.2004
ID: 3333




QUOTE(S1ST3MA @ 06.02.2006, 00:01) [snapback]195744[/snapback]
...

key vyresen


--------------------

Firefox - Web pod kontrolou! Thunderbird: Pošta pod kontrolou. Web browser
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 19.04.24 - 23:38
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist