IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

3 Stran(y): V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> flutter a další podobní admini, stížnost
Honza.ul
příspěvek 29.11.2009, 18:05
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 14
Registrován: 29.11.2009
ID: 32731




Už mě to nebaví.. na gp hraju sice rád, ale jakmile se ke hře připojí jakýkoliv admin (až na pár světlých vyjímek) okamžitě je po dobré hře..admini se nejdřív začnou o něčem dohadovat, potom všechny pošlou a? si jdou stěžovat na fórum nebo a? napíšou fatherovi,který se jich ovšem zastane jak jinak že a všechno je na nic..přijde mi,že parta adminů,která by se podle mého názoru měla spíš snažit vyjít hráčům vstříc,aby si zahráli co nejlíp,tak dělají akorát naschváli,kterými kazí hru..jinak chtěl bych si stěžovat na fluttera,který mi dal bezdůvodné mute..a neni to jediný případ,kdy bezdůvodně admini rozdávali mute a kick..takových her čim dál tim víc přibývá..dokonce se mi stalo,že hrál admina během asi 5ti minut dal půlce hráču mute..už je to sice dýl,ale stalo se.. dál by se chtěl zeptat,proč nás vůbec někdo odkazuje na fathera,když dobře víte,že stejně neuzná,že většina adminů v této hře na gp je k ničemu..?!! Jestli se admini nesnaží vyhovět hráčům,jsou to admini na nic.Dělají to jenom proto,že si pak připadaj důležitější,ale možná by se nad sebou měli zamyslet..a bez urážky fathere ale ty už by si taky mohl otevřít oči a začít s těma adminama něco dělat..!Zkus si tam nevybírat jenom lidi,co ti lezou do pr*ele,ale taky někoho,kdo myslí mozkem..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jamaic
příspěvek 29.11.2009, 19:03
Příspěvek #2


Jamaic is here, BEWARE!
Ikona skupiny

Skupina: CoD4 admin
Příspěvků: 1136
Registrován: 08.09.2006
Bydliště Ústí nad Labem
ID: 17490




Hmm, a důkazy jsou kde? eh-smiley.gif


--------------------
BOOP
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MyGun.
příspěvek 29.11.2009, 19:05
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2028
Registrován: 19.11.2005
ID: 9645




:))) už i "obyčejní" hráči si začínají stěžovat na zdejší ET adminy, njn ČÍM TO ASI BUDE??!!
jinak důkazy, důkazy jsou kničemu, páč ani sněma se nebude nic dít.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Flutter
příspěvek 29.11.2009, 19:40
Příspěvek #4





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 64
Registrován: 06.03.2007
Bydliště z Prahé
ID: 20077




QUOTE(Honza.ul @ 29.11.2009, 19:05) *
Už mě to nebaví.. na gp hraju sice rád, ale jakmile se ke hře připojí jakýkoliv admin (až na pár světlých vyjímek) okamžitě je po dobré hře..admini se nejdřív začnou o něčem dohadovat, potom všechny pošlou a? si jdou stěžovat na fórum nebo a? napíšou fatherovi,který se jich ovšem zastane jak jinak že a všechno je na nic..přijde mi,že parta adminů,která by se podle mého názoru měla spíš snažit vyjít hráčům vstříc,aby si zahráli co nejlíp,tak dělají akorát naschváli,kterými kazí hru..jinak chtěl bych si stěžovat na fluttera,který mi dal bezdůvodné mute..a neni to jediný případ,kdy bezdůvodně admini rozdávali mute a kick..takových her čim dál tim víc přibývá..dokonce se mi stalo,že hrál admina během asi 5ti minut dal půlce hráču mute..už je to sice dýl,ale stalo se.. dál by se chtěl zeptat,proč nás vůbec někdo odkazuje na fathera,když dobře víte,že stejně neuzná,že většina adminů v této hře na gp je k ničemu..?!! Jestli se admini nesnaží vyhovět hráčům,jsou to admini na nic.Dělají to jenom proto,že si pak připadaj důležitější,ale možná by se nad sebou měli zamyslet..a bez urážky fathere ale ty už by si taky mohl otevřít oči a začít s těma adminama něco dělat..!Zkus si tam nevybírat jenom lidi,co ti lezou do pr*ele,ale taky někoho,kdo myslí mozkem..


Teda tomu říkám stížnost jak se patří. Velmi konkrétní plné jasných podkladů .... Němůžu si pomoct, ale když už si stěžuješ na mute a zároveň ho nazýváš bezdůvodným, mohl by jsi možná také napsat jak jsi k němu přišel.
ET campaign je hra na objective. To znamená, že jedna strana se snaží splnit úkol mapy a druhá strana se jim snaží ve splnění úkolu zabránit. Je-li úkol splněn daná mapa končí. Pravidla tohoto serveru zakazují cituji:

CODE
Nabádání ostatních hráčů k neplnění úkolů mise v té situaci, kdy se ostaní hráči snaží úkoly plnit a plní je. Nedodržením tohoto pravidla je kažena a znechucována hra ostaním hráčům.


která ty jsi porušil tím, že když tví spoluhráči odváželi truck, psal jsi že je čas. V tvém případě se nejedná o první prohřešek tohoto typu, k tomu aby ostatní nodváželi truck nabádáš ostatní každou chvíly. (Budu-li nucen dám si tu práci a dema vyhledám ... ). Následně jsi se mnou začal diskutovat o tom, že nic neporušuješ, že si chceš zahrát tak není důvod odvážet. Za vrchol považuju hlášku "Hrajeme aby jsme si zahráli .. obj je jen součást hry .. když jsi chci zahrát budu hrát co nejdýl, když je obj už jistej ... " (viz screen). Tvé nesmyslné rytí pokračovalo přes celou mapu battery_sw a goldrush, kdy už začali spoluhráči brblat, aby jsi místo spamování začal hrát. Poté přišlo tvé zasloužené mute, které hru uklidnilo a pokračovalo se dál.

Pro rejpaly typu Mygun přikládám dema ze hry, nebo? asi bude dobré ,aby si každý mohl udělat obrázek o co šlo a ne jen z principu napsat , "jasně .. admin je debil , o tom žádná ... "

dema:

http://www.ulozto.cz/3193698/2009-11-29-17...w-battery.dm-84
http://www.ulozto.cz/3193700/2009-11-29-17...bremen-b2.dm-84
http://www.ulozto.cz/3193699/2009-11-29-17...-goldrush.dm-84

Připojené(á) miniatury(a)
Přiložený obrázek
 
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TmsK
příspěvek 29.11.2009, 21:07
Příspěvek #5





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2
Registrován: 29.11.2009
ID: 32733




Battery





Goldrush 1/2







Goldrush 2/2

Příspěvek upravil TmsK, 29.11.2009, 21:08.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Flutter
příspěvek 29.11.2009, 21:33
Příspěvek #6





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 64
Registrován: 06.03.2007
Bydliště z Prahé
ID: 20077




ten vypis je skoro necitelnej dizzy.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Honza.ul
příspěvek 29.11.2009, 21:34
Příspěvek #7





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 14
Registrován: 29.11.2009
ID: 32731




QUOTE(Flutter @ 29.11.2009, 19:40) *
Teda tomu říkám stížnost jak se patří. Velmi konkrétní plné jasných podkladů .... Němůžu si pomoct, ale když už si stěžuješ na mute a zároveň ho nazýváš bezdůvodným, mohl by jsi možná také napsat jak jsi k němu přišel.
ET campaign je hra na objective. To znamená, že jedna strana se snaží splnit úkol mapy a druhá strana se jim snaží ve splnění úkolu zabránit. Je-li úkol splněn daná mapa končí. Pravidla tohoto serveru zakazují cituji:

CODE
Nabádání ostatních hráčů k neplnění úkolů mise v té situaci, kdy se ostaní hráči snaží úkoly plnit a plní je. Nedodržením tohoto pravidla je kažena a znechucována hra ostaním hráčům.


která ty jsi porušil tím, že když tví spoluhráči odváželi truck, psal jsi že je čas. V tvém případě se nejedná o první prohřešek tohoto typu, k tomu aby ostatní nodváželi truck nabádáš ostatní každou chvíly. (Budu-li nucen dám si tu práci a dema vyhledám ... ). Následně jsi se mnou začal diskutovat o tom, že nic neporušuješ, že si chceš zahrát tak není důvod odvážet. Za vrchol považuju hlášku "Hrajeme aby jsme si zahráli .. obj je jen součást hry .. když jsi chci zahrát budu hrát co nejdýl, když je obj už jistej ... " (viz screen). Tvé nesmyslné rytí pokračovalo přes celou mapu battery_sw a goldrush, kdy už začali spoluhráči brblat, aby jsi místo spamování začal hrát. Poté přišlo tvé zasloužené mute, které hru uklidnilo a pokračovalo se dál.

Pro rejpaly typu Mygun přikládám dema ze hry, nebo? asi bude dobré ,aby si každý mohl udělat obrázek o co šlo a ne jen z principu napsat , "jasně .. admin je debil , o tom žádná ... "

dema:

http://www.ulozto.cz/3193698/2009-11-29-17...w-battery.dm-84
http://www.ulozto.cz/3193700/2009-11-29-17...bremen-b2.dm-84
http://www.ulozto.cz/3193699/2009-11-29-17...-goldrush.dm-84




:D ano..řek sem čas..ale neřek sem ne nevozte to,hrajte ještě..řek sem jenom slovo čas..moch sem se třeba chtít zeptat jenom na čas..co ty víš..?! a ty si do mě hned začal pravidla..já sem začal logiku..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Honza.ul
příspěvek 29.11.2009, 21:37
Příspěvek #8





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 14
Registrován: 29.11.2009
ID: 32731




a mimochodem,jestli sis nevšim,sice si stěžuju na mute,ale nechci to hrotit,nejde mi o jedno mute,jde mi totiž i o ostatní adminy..chování adminů je vůči hráčům nepřijatelné..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Honza.ul
příspěvek 29.11.2009, 21:39
Příspěvek #9





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 14
Registrován: 29.11.2009
ID: 32731




a ten výpis od TmsK neni od začátku..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Shisha
příspěvek 29.11.2009, 21:44
Příspěvek #10





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 617
Registrován: 12.05.2007
ID: 20684




.

Příspěvek upravil Shisha, 27.08.2012, 11:09.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jamaic
příspěvek 29.11.2009, 21:50
Příspěvek #11


Jamaic is here, BEWARE!
Ikona skupiny

Skupina: CoD4 admin
Příspěvků: 1136
Registrován: 08.09.2006
Bydliště Ústí nad Labem
ID: 17490




Podle toho, co jsem četl, se přikláním za Fluttera. Nikdo není zvědaví ani na tvoje zdržování ani na sáhodlouhé dohadování ve hře. Mute dle mne byl na místě, už jen z důvodu, že zdržoval daného admina (i hráče) od hry tím, že to musel číst a odpovídat.

... jako kdyby ste si to dohadování nemohli nechat do klienta či ICQ.

Příspěvek upravil Jamaic, 29.11.2009, 21:51.


--------------------
BOOP
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kundivous
příspěvek 29.11.2009, 22:01
Příspěvek #12





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1673
Registrován: 04.03.2007
ID: 20050




Ne, ze bych chtel do toho nejak kecat, tu hru neznam, nicmene po precteni toho vypisu dochazim k jedinemu, tohle vznika vicemene z dobreho umyslu admina, kdy chce hrace presvedcit po dobrem. Admin ma rict a bude to tak jak řekne, jednou je odpovedny za dodrzovani pravidel a trpet diskuze s hraci na tema co je a co neni spravne je mimo misu. Paklize je hrac nespokojen ma to resit mimo hru jinou cestou. z takovychle diskuzi pak vznikaji tyhle urazenecke vlakna.


--------------------
---------------------------
Luca Brasi spí s rybama
---------------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Conan
příspěvek 29.11.2009, 22:02
Příspěvek #13


Serve & Protect ! Modelín
Ikona skupiny

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 8019
Registrován: 26.01.2004
Bydliště Chrudim
ID: 908




Zdrzovani je blby ,ale na druhou stranu jde o hovno.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
*Hentai*
příspěvek 29.11.2009, 22:14
Příspěvek #14





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 629
Registrován: 23.05.2009
ID: 30621




Přijde mi to stejně otravná demence, jako čekání v CoD do posledních vteřin, kdy se plantne bomba.. a zase čekání do posledních vteřin k defuznutí..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Honza.ul
příspěvek 29.11.2009, 22:19
Příspěvek #15





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 14
Registrován: 29.11.2009
ID: 32731




QUOTE(MyGun. @ 29.11.2009, 19:05) *
:))) už i "obyčejní" hráči si začínají stěžovat na zdejší ET adminy, njn ČÍM TO ASI BUDE??!!
jinak důkazy, důkazy jsou kničemu, páč ani sněma se nebude nic dít.



je to tak..
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Stran(y): V   1 2 3 >
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 28.03.24 - 12:38
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist