IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> Head-shoty
Syny_gateS
příspěvek 02.02.2015, 18:08
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 197
Registrován: 05.11.2012
ID: 44647




Zdravíčko, mám takovej návrh o kterej bych potřeboval hlasovat:

Ptal jsem se biga proč zrušil headshot na snipu, tak říkal že prý kvůli bugu. Pokud si vzpomínám, šlo o tu animaci, která každýho na chvíli zmrazila, než doletěla kulka. Tak to teď big zkusil zase zapnout, tentokrát už bez animace.

Napadlo mě k tomu přidat headshot i desertem. Líbí se mi možnost volby, nejen pořád sawky sawky sawky, vždyť vás to přece nemůže bavit, nasypat do hráče dávku broků a jít dál, to už je trochu nuda ne ? :D

Obojí jde nastavit na nějakou vzdálenosti, takže můj návrh nastavit headshot snipy až na delší vzdálenost, protože z blízka by to snipa měla moc jednoduchý. Deserta bych moc neoddaloval, tam je trefa už trochu horší. tak maximálně o pár metrů, pokud se vám to zdá lepší, než bez omezení.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Twenkyes
příspěvek 02.02.2015, 18:35
Příspěvek #2





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 111
Registrován: 12.10.2013
Bydliště Doma
ID: 46011




Konečne nejaky napad ktory sa mi velmi paci tie dni ked boli tie headshoty na sniperku som bol stastny ako mali chlapec ked som niekoho zabil :D a teraz sa ani neprejdete po lv aby vam niekto so sawn nestrelil do hlavy


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
falcone
příspěvek 02.02.2015, 21:10
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 25
Registrován: 19.01.2014
ID: 46258




QUOTE(Syny_gateS @ 02.02.2015, 18:08) *
Zdravíčko, mám takovej návrh o kterej bych potřeboval hlasovat:

Ptal jsem se biga proč zrušil headshot na snipu, tak říkal že prý kvůli bugu. Pokud si vzpomínám, šlo o tu animaci, která každýho na chvíli zmrazila, než doletěla kulka. Tak to teď big zkusil zase zapnout, tentokrát už bez animace.

Napadlo mě k tomu přidat headshot i desertem. Líbí se mi možnost volby, nejen pořád sawky sawky sawky, vždyť vás to přece nemůže bavit, nasypat do hráče dávku broků a jít dál, to už je trochu nuda ne ? :D

Obojí jde nastavit na nějakou vzdálenosti, takže můj návrh nastavit headshot snipy až na delší vzdálenost, protože z blízka by to snipa měla moc jednoduchý. Deserta bych moc neoddaloval, tam je trefa už trochu horší. tak maximálně o pár metrů, pokud se vám to zdá lepší, než bez omezení.


Ja mel bug, a to byl ten že to na me nefungovalo resil jsem to tehda s Risou a to tak že jsem mu posílal videa jak to funguje :) kamkoliv jinam mi to bralo normálne ale headshot mi nebral nic.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 28.04.24 - 06:08
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist