IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> Unreal Tournament, Chtěl bych najít ...
R4p1d3zZz^
příspěvek 23.06.2007, 22:29
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 8
Registrován: 21.06.2007
ID: 21091




Chtěl bych najít pár lidí kteří by mě zasvětily do UT. Mám jakousi hand made verzi. Nejde mě nainstalovat patch - ten chce CD a to já nemám. Stáhl jsem si z torrentspy prostě jenom instalačku. Boužel nedaří se mě nainstalovat žádnej addon. Kdyby se náhodou našel někdo kdo mě pomůže: 322-376-729
Go to the top of the page
 
+Quote Post
z0ny`
příspěvek 24.06.2007, 17:04
Příspěvek #2





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 106
Registrován: 16.06.2005
ID: 7073




QUOTE(Rapidez @ 23.06.2007, 23:29) *
Chtěl bych najít pár lidí kteří by mě zasvětily do UT. Mám jakousi hand made verzi. Nejde mě nainstalovat patch - ten chce CD a to já nemám. Stáhl jsem si z torrentspy prostě jenom instalačku. Boužel nedaří se mě nainstalovat žádnej addon. Kdyby se náhodou našel někdo kdo mě pomůže: 322-376-729


prvni to chce patch (436) tj jasny a k tomu potrebujes cd, pokud cd nemas, tak existuje neco jako nodelta patch (staci hledat v guglu neco jako "UT 436 nodelta") az to budes mit tak .umod nainstalujes pres OS (widle) konzolu... musis byt v adresari UTcka ve slozce System tam napises "setup install nazev_packu.umod"... nic vic nic min


--------------------
-=< UT99 forever!!! >=-
and ever and ever and ever and ever and ever and ever and ever and ever and ever and ever
Go to the top of the page
 
+Quote Post
R4p1d3zZz^
příspěvek 30.06.2007, 02:34
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 8
Registrován: 21.06.2007
ID: 21091




Díky za pomoc. Vyřešil jsem to sám. Nevěřil bych tomu ale podařila se mě sehnat na herniraj.cz novou originálku za cca 200,- Je to G.O.T.Y. verze. Patch už tato verze obsahuje. Je tam několik map navíc a taky pár skinů. 2 CD verze za 200,- to je jak zadarmo. thumbsup.gif
2. CD obsahuje různý addony a taky jednu specialitku co jsem ještě nikde neviděl - jakoby patch na zlepšení grafiky. Je to fakt poznat.
Nikdy bych si originálku nekoupil ale tohle je cool hra ... kultovní nadčasová záležitost - jsem rád že ji ještě někdo hraje

Jak píšeš ty:

UT99 - NAVŽDY (snad)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 28.03.24 - 11:52
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist