IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

19 Stran(y): V  « < 16 17 18 19 >  
Reply to this topicStart new topic
> Pokec, vše o SoF
Hodnocení 5 V
flecck
příspěvek 07.09.2007, 18:42
Příspěvek #256


flecck


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 332
Registrován: 25.10.2005
Bydliště Prague street
ID: 9197




QUOTE(OH killdup LK @ 07.09.2007, 16:19) *
Menší dodatek,ted píšeš proč bys mi měl odpovídat před chvílí jsi neviděl otázky.Seš na tom vážně mizerně,jdeš od 10 k 5
Konečně jsem tě ztrapnil tak že se se mnou nebavíš tak a? nám toto vydrží na věky věků-snad se o mě nikdo nebudeš zmiňovat atd.podle některých to není hráčské a ty jsi good hráč,byla by škoda dělat takové hlouposti-dnes mám co slavit,flecck se se mnou nebaví a když dodrží nezmiňovat se o mě atd dosáhl jsem svého cíle.


Dobře že si myslíž žes mě ztrapnil, ale svého jsi z daleka nedosáhl, a to si piš že o tobě budu psát jen s velkou parádou a pokud možno všude...

QUOTE(__Anchel__ @ 07.09.2007, 17:47) *
Nezměnim si nick, nikoho z gp se vůbec nebojim, navíc myslíš si že to jak se do lidí navážíš divný není? Njn to co ste tu viděli je součást mýho života, je to pravda a nestydim se za to, jinak takhle tancuju celej a lidi se tomu smějou tak proč bych to měmil když sem originál? Normálně tancovat to mě nebaví. A fleccku tu že sem se ti zdál divnej už vod začátku je pěknej kec. Navíc to jak ste mě chtěly dostat z vedení CR byla pěkná fraška, mohli ste už vod začátku jednat na rovinu a říct to normálně ne mít tisíc keců pak se divte že sem se já zachoval tak jak sem se zachoval. Fleccku myslel sem že Killdup neměl důvod mít s tebou spory, ale jak vidim tak jo von je upřímnej člověk a to asi ty neznáš.


Myslim že to moje slovní spojení nikdo nepochopil(50% lidí tě ukamenuje z gp - myslel sem naší malou sof komunitu, pres prázdniny si na sofu nenarazil na cloveka a proste nás 5 z bejvalejch CR si nasral, což se rovná skoro 50% sof komunity - to je extra pro killdupa), včetně anchela, a ancheli navážet jsem se do tebe začal až po rozhovoru s ferrarim, nejde o CR ani o tvuj tanec (každej chlap tancuje debilně v očích chlapa, jestli by se ti to líbilo tak seš buzik) ale o to jak ses zachoval k němu, kámo (jen napiš jakej si byl hrdina). Od začátku si divnej byl, (ale měl jsem tě rád tak sem to neřešil tolik)např na silvestra si byl neustále doma, já mám ženskou a přátele šli stranou, prislo mi že jsi se sfetoval sám, u kompu......nebudu to rezebírat dál, takovejch výkyvů bylo víc, co si pak spojíš. Je mi uplně ukradený co si o mne myslíš ty nebo killdub, jestli si myslíš že nejsem upřímnej, mysli si to, ale to jak sme ti to nandali bylo od srdce brachu, ses na icq ani na msn pres prázdniny neobjevil, dobře my to brali, byly prázdniny, ale kámo pak si byl tejden online a vubec si neměl ani sebemensi starost co se děje, a nekolikrát sem tě videl hrát na gs s magrem bez toho aniž bys ostatním alespon dal zprávu, byls CL k hovnu, priznej si to....

+ jako bonus se ancheli můžeš pokochat:
www.czclancz.wz.cz

udělal sem to během tejdne, cos ty nedokázal za rok a už vubec nemluvil o tom jak si měl frnák nahoru a odmítl si několikrát mou pomoc, bye

Příspěvek upravil flecck, 07.09.2007, 19:49.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mallyyy
příspěvek 07.09.2007, 19:43
Příspěvek #257





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 295
Registrován: 13.03.2007
ID: 20141




QUOTE(__Anchel__ @ 08.09.2007, 03:47) *
Nezměnim si nick, nikoho z gp se vůbec nebojim, navíc myslíš si že to jak se do lidí navážíš divný není? Njn to co ste tu viděli je součást mýho života, je to pravda a nestydim se za to, jinak takhle tancuju celej a lidi se tomu smějou tak proč bych to měmil když sem originál? Normálně tancovat to mě nebaví. A fleccku tu že sem se ti zdál divnej už vod začátku je pěknej kec. Navíc to jak ste mě chtěly dostat z vedení CR byla pěkná fraška, mohli ste už vod začátku jednat na rovinu a říct to normálně ne mít tisíc keců pak se divte že sem se já zachoval tak jak sem se zachoval. Fleccku myslel sem že Killdup neměl důvod mít s tebou spory, ale jak vidim tak jo von je upřímnej člověk a to asi ty neznáš.



hmm ancheli chtel bych vedet jakou frasku sme na tebe dali ty nas nasral jako prvni
Go to the top of the page
 
+Quote Post
OH killdup LK
příspěvek 08.09.2007, 12:42
Příspěvek #258





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 99
Registrován: 04.01.2007
ID: 19383




QUOTE(flecck @ 07.09.2007, 19:42) *
Dobře že si myslíž žes mě ztrapnil, ale svého jsi z daleka nedosáhl, a to si piš že o tobě budu psát jen s velkou parádou a pokud možno všude...
Myslim že to moje slovní spojení nikdo nepochopil(50% lidí tě ukamenuje z gp - myslel sem naší malou sof komunitu, pres prázdniny si na sofu nenarazil na cloveka a proste nás 5 z bejvalejch CR si nasral, což se rovná skoro 50% sof komunity - to je extra pro killdupa), včetně anchela, a ancheli navážet jsem se do tebe začal až po rozhovoru s ferrarim, nejde o CR ani o tvuj tanec (každej chlap tancuje debilně v očích chlapa, jestli by se ti to líbilo tak seš buzik) ale o to jak ses zachoval k němu, kámo (jen napiš jakej si byl hrdina). Od začátku si divnej byl, (ale měl jsem tě rád tak sem to neřešil tolik)např na silvestra si byl neustále doma, já mám ženskou a přátele šli stranou, prislo mi že jsi se sfetoval sám, u kompu......nebudu to rezebírat dál, takovejch výkyvů bylo víc, co si pak spojíš. Je mi uplně ukradený co si o mne myslíš ty nebo killdub, jestli si myslíš že nejsem upřímnej, mysli si to, ale to jak sme ti to nandali bylo od srdce brachu, ses na icq ani na msn pres prázdniny neobjevil, dobře my to brali, byly prázdniny, ale kámo pak si byl tejden online a vubec si neměl ani sebemensi starost co se děje, a nekolikrát sem tě videl hrát na gs s magrem bez toho aniž bys ostatním alespon dal zprávu, byls CL k hovnu, priznej si to....

+ jako bonus se ancheli můžeš pokochat:
www.czclancz.wz.cz

udělal sem to během tejdne, cos ty nedokázal za rok a už vubec nemluvil o tom jak si měl frnák nahoru a odmítl si několikrát mou pomoc, bye

,,50% lidí tě ukamenuje z gp - myslel sem naší malou sof komunitu"-Když už sem píšeš,tak by sis měl rozmyslet co sem píšeš a to že napíšeš např 50 a myslíš 8- jako GP komunita a SoF komunita to mi vědět nemůžem co myslíš když napíšeš něco a myslíš něco jinýho.Jednou mě napíšeš jako killdup,pak zas killdub-myslim že to vyplívá z toho že nevíš co píšeš-je to po mamině???Umí vůbec Chita psát???Že má ráda banány? whistle.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
flecck
příspěvek 08.09.2007, 16:30
Příspěvek #259


flecck


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 332
Registrován: 25.10.2005
Bydliště Prague street
ID: 9197




QUOTE(OH killdup LK @ 08.09.2007, 13:42) *
,,50% lidí tě ukamenuje z gp - myslel sem naší malou sof komunitu"-Když už sem píšeš,tak by sis měl rozmyslet co sem píšeš a to že napíšeš např 50 a myslíš 8- jako GP komunita a SoF komunita to mi vědět nemůžem co myslíš když napíšeš něco a myslíš něco jinýho.Jednou mě napíšeš jako killdup,pak zas killdub-myslim že to vyplívá z toho že nevíš co píšeš-je to po mamině???Umí vůbec Chita psát???Že má ráda banány? whistle.gif


Krásné dvě věty obsahující slovo "píšeš" rovnou 6x - koukám že nejsi troškař worship.gif thumbsup.gif ob

1. Píšu do sof fora očekávám že to ti zdatnější pochopili( např +- bez problému)
2. S tim nickem tě pouze urážim (vim že tě to štve)
3. Co píšu vim, ale jaktak koukám na tu tvou poslední perlu, musim se smát. Dostal si tam nějakou myšlenku s 50 a 8, kterou sem moc nepobral( asi si pleteš hrušky a jablka)
4. Líbí se mi ,jak se mi tě vždy povede nasrat a je vidět že se mi daří jelikož neustále odpovídáš, je to super

pa killhnupíku

těším se na tvou další odpověd, nejlépe v jedné větě
Go to the top of the page
 
+Quote Post
__Anchel__
příspěvek 08.09.2007, 18:18
Příspěvek #260





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 35
Registrován: 11.08.2006
ID: 16882




QUOTE(flecck @ 07.09.2007, 19:42) *
Dobře že si myslíž žes mě ztrapnil, ale svého jsi z daleka nedosáhl, a to si piš že o tobě budu psát jen s velkou parádou a pokud možno všude...
Myslim že to moje slovní spojení nikdo nepochopil(50% lidí tě ukamenuje z gp - myslel sem naší malou sof komunitu, pres prázdniny si na sofu nenarazil na cloveka a proste nás 5 z bejvalejch CR si nasral, což se rovná skoro 50% sof komunity - to je extra pro killdupa), včetně anchela, a ancheli navážet jsem se do tebe začal až po rozhovoru s ferrarim, nejde o CR ani o tvuj tanec (každej chlap tancuje debilně v očích chlapa, jestli by se ti to líbilo tak seš buzik) ale o to jak ses zachoval k němu, kámo (jen napiš jakej si byl hrdina). Od začátku si divnej byl, (ale měl jsem tě rád tak sem to neřešil tolik)např na silvestra si byl neustále doma, já mám ženskou a přátele šli stranou, prislo mi že jsi se sfetoval sám, u kompu......nebudu to rezebírat dál, takovejch výkyvů bylo víc, co si pak spojíš. Je mi uplně ukradený co si o mne myslíš ty nebo killdub, jestli si myslíš že nejsem upřímnej, mysli si to, ale to jak sme ti to nandali bylo od srdce brachu, ses na icq ani na msn pres prázdniny neobjevil, dobře my to brali, byly prázdniny, ale kámo pak si byl tejden online a vubec si neměl ani sebemensi starost co se děje, a nekolikrát sem tě videl hrát na gs s magrem bez toho aniž bys ostatním alespon dal zprávu, byls CL k hovnu, priznej si to....

+ jako bonus se ancheli můžeš pokochat:
www.czclancz.wz.cz

udělal sem to během tejdne, cos ty nedokázal za rok a už vubec nemluvil o tom jak si měl frnák nahoru a odmítl si několikrát mou pomoc, bye

Hmm a jakou další slátaninu nám povíš příště?:) Takže zaprvý je mi jedno že ti sme s killdupem ukradený ty si mi ukradenej asi stejně jako chromá dementní mšice vzdálená gaziliony světelnejch let. Nechci vidět co si dokázal, stejně je to nic, uznávat tě může jen pár lidí z různejch konců světa a penze si tim taky nevyděláš. Jestli tě to baví to je tvoje věc. Je to spíš jako hrát si na to že je člověk něco víc. Jo a jestli si myslíš že já fetuju tak to seš hodně na omylu. Pravda je že sem to skusil, ale není mi to k ničemu, dokonce to nesnášim víc jak kdo jinej. Jo a to že sem byl CL k hovnu to je pravda, je hodně i horších ale pravda to je. Zased sis na mě vod tý doby co sem Killdupa začal bránit a tim to všim začalo. A mally já sem vás nasral? Tak to sem předtim ani netušil, hlavní je že to že sem vás nasral neznamená že se ke mě nemůžete chovat jako lidi. Už tohle forum nečtu takže si piš co chceš stejně třeba že bydlim na měsíci a mám dvacet tykadel ve tvaru krátkýho péra s kondomem na očích


--------------------





be fpoho:)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
flecck
příspěvek 08.09.2007, 18:30
Příspěvek #261


flecck


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 332
Registrován: 25.10.2005
Bydliště Prague street
ID: 9197




QUOTE(__Anchel__ @ 08.09.2007, 19:18) *
Hmm a jakou další slátaninu nám povíš příště?:) Takže zaprvý je mi jedno že ti sme s killdupem ukradený ty si mi ukradenej asi stejně jako chromá dementní mšice vzdálená gaziliony světelnejch let. Nechci vidět co si dokázal, stejně je to nic, uznávat tě může jen pár lidí z různejch konců světa a penze si tim taky nevyděláš. Jestli tě to baví to je tvoje věc. Je to spíš jako hrát si na to že je člověk něco víc. Jo a jestli si myslíš že já fetuju tak to seš hodně na omylu. Pravda je že sem to skusil, ale není mi to k ničemu, dokonce to nesnášim víc jak kdo jinej. Jo a to že sem byl CL k hovnu to je pravda, je hodně i horších ale pravda to je. Zased sis na mě vod tý doby co sem Killdupa začal bránit a tim to všim začalo. A mally já sem vás nasral? Tak to sem předtim ani netušil, hlavní je že to že sem vás nasral neznamená že se ke mě nemůžete chovat jako lidi. Už tohle forum nečtu takže si piš co chceš stejně třeba že bydlim na měsíci a mám dvacet tykadel ve tvaru krátkýho péra s kondomem na očích


tak já si myslim že sme to tím uzavřeli, super, ale škoda, celkem mne to bavilo rolleyes.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
drahous
příspěvek 08.09.2007, 22:20
Příspěvek #262





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 88
Registrován: 14.03.2007
ID: 20152




jo

Příspěvek upravil drahous, 09.09.2007, 11:37.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mallyyy
příspěvek 10.09.2007, 11:53
Příspěvek #263





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 295
Registrován: 13.03.2007
ID: 20141




QUOTE(drahous @ 09.09.2007, 09:20) *
jo




drahousi uz sme to videli nevim proc si to opravoval:D:D
Go to the top of the page
 
+Quote Post
drahous
příspěvek 10.09.2007, 15:37
Příspěvek #264





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 88
Registrován: 14.03.2007
ID: 20152




QUOTE(mallyyy @ 10.09.2007, 12:53) *
drahousi uz sme to videli nevim proc si to opravoval:D:D



sem se dotoho radsi nechtel motat:)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
OH killdup LK
příspěvek 10.09.2007, 17:21
Příspěvek #265





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 99
Registrován: 04.01.2007
ID: 19383




QUOTE(flecck @ 08.09.2007, 19:30) *
tak já si myslim že sme to tím uzavřeli, super, ale škoda, celkem mne to bavilo rolleyes.gif

Pro instalatéra s opičí matkou!!!
Myslim, že věta by měla začínat velkym písmenem a končit tečkou.Píšeš celkem chaoticky, když nepíšeš v těch tvej bodech u čehož trávíš jistě hodně času a skládáte vědomosti celá vaše opičí rodinka.To že tě to bavilo je jeden z dalších důvodů proč se pokusím omezit přidávání přízpěvků.

Tvá snaha slovíčkařit tu a opravovat moje chyby,ukazuje jak jsi slabší a mentálně zaostalejší nebo vychLanej.V jednu chvíli píšeš že se se mnou nebudeš bavit-myslim že jsme se spolu nikdy nebavili teehee.gif , ale dál, nebudu si tu hrát na opraváře chyb,protože na to nemám,ale myslím že ty taky ne.To že raději odepisuješ v bodech, aby jsi náhodou nepsal souvětí ve kterém bys nasekal taky dost chyb jako já je tvoje věc.To že jsi neměl podle mého názoru argumenty a byl jsi v koncíh-tak z tebe vypadly další hoLna a jako malá opička napíšeš,,nebudu se s tebou bavit"-následně čekáš až napíšu nějaký patvary,nebo prostě z hlouposti napíšu kokoLinu a ty se mě pak začneš snažit urazit-jen s tím že jsi schválně odbočil od tématu, že blbej jsi ty a argumenty nemáš a stále jsi mi nedokázal odpovědět tak to taky vzávám a končím s pokračováním...

Napsat toto mi zabralo asi 5-7 minut,mám trochu jinou zábavu než ty-dohadovat se tu o hoLně-takže se jdu věnovat té své zábavě a kontrolovat zda tam mám nějaké chyby ani nemá cenu-stejně bych je asi nenašel. Pápá lálá pozdravuj Chitu tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
+-=
příspěvek 10.09.2007, 17:44
Příspěvek #266


součinitel evakuace = 0,6
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 6476
Registrován: 26.08.2005
Bydliště Příbram ...
ID: 8214




Ehm Killdupe dovol jednu otázečku ... Napsal si aby si tě Fleck nevšímal ? Tak proč si všímaš ty jeho ? .) (proč já se vám do toho zase pletu ?? )


--------------------
"Kámen - může se hodit."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
KillDalos
příspěvek 10.09.2007, 17:56
Příspěvek #267





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 65
Registrován: 06.03.2006
ID: 13499




Hehe musím se vám smát všem bez rozdílu, za to jaký tady vedete řečičky biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
OH killdup LK
příspěvek 10.09.2007, 18:26
Příspěvek #268





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 99
Registrován: 04.01.2007
ID: 19383




QUOTE(+-= @ 10.09.2007, 18:44) *
Ehm Killdupe dovol jednu otázečku ... Napsal si aby si tě Fleck nevšímal ? Tak proč si všímaš ty jeho ? .) (proč já se vám do toho zase pletu ?? )

Tak otázek to bylo myslim víc to neva...ano několikrát jsem ho žádal a? si mě nevšímá a v předešlích zprávách jsem se ho ptal,, Jak ti mám vysvětlit abys mi nepsal a o mě nepsal,prostě abys na mě uplně zapoměl a vymazal mě z paměti"jenže on na moje otázky asi nezná odpovědi.Když píše o anchelovi že je u vnitř troska a proto si se mnou rozumí-mě celkem uvádí do rozpaků skoro i uráží, tak sesnažim bránit.Snad jsem ti odpověděl dostatečně.Tvá otázka v závorce na tu znám možná taky odpověď-nevim zda toto má bejt sekce jen pro nás dva,nezdá se mi že bys držel s jedním z nás takže muj názor je že se nám do toho nepleteš jen mírně favorizuješ fleccka-je to muj os.názor a kdyby ses chtěl zeptat jak jsem na to přišel-flecck něco svim způsobem poLere jako s tou GP komunitou a ty mi to vysvětluješ za něj i přez to že já to moc dobře pochopil jen jsem se snažil trapně dělat to, co dělá flecck-chytat za slovíčka.A další proč usuzuju že ti více simpatizuje flecck je že oslovuješ mě a tou druhou otázkou mi přijde že svaluješ vinu na mě jako kdyby on si mě nevšímal a já jeho ano.-os názor-sry za chyby, ale mám teď celkem zábavu jinde takže pospíchám-ale jak prase jsem psal,píšu a psát budu thumbsup.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
flecck
příspěvek 10.09.2007, 19:25
Příspěvek #269


flecck


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 332
Registrován: 25.10.2005
Bydliště Prague street
ID: 9197




QUOTE(KillDalos @ 10.09.2007, 18:56) *
Hehe musím se vám smát všem bez rozdílu, za to jaký tady vedete řečičky biggrin.gif


čau killdalosi, jak se máš?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
KillDalos
příspěvek 10.09.2007, 19:30
Příspěvek #270





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 65
Registrován: 06.03.2006
ID: 13499




QUOTE(flecck @ 10.09.2007, 20:25) *
čau killdalosi, jak se máš?

Je to fajn, jenom nechápu proč se tu hádáte :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

19 Stran(y): V  « < 16 17 18 19 >
Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 28.04.24 - 08:11
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist