IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> ANKETA !, Vyberte pravidlá !
aké pravidlá
Nemůžete zobrazit výsledek hlasování, dokud neodhlasujete. Přihlašte se a hlasujte.
Celkem hlasů: 17
Neregistrovaní nemohou hlasovat 
muel
příspěvek 18.07.2012, 22:14
Příspěvek #1


Nie je dôležité čo si sa naučil v škole ale ako to dokážeš využi
Ikona skupiny

Skupina: GP admin
Příspěvků: 203
Registrován: 13.07.2012
ID: 44094




Môžete sem písať ďalšie veci čo by ste chceli nastaviť/prestaviť.


Každý nápad vítam :)


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lesik
příspěvek 19.07.2012, 10:57
Příspěvek #2





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 10
Registrován: 25.11.2005
ID: 9732




QUOTE(muel @ 18.07.2012, 23:14) *
Môžete sem písať ďalšie veci čo by ste chceli nastaviť/prestaviť.


Každý nápad vítam :)


reagoval bych na ten cas te hry...nech ho na tech 3 dnech i to se mi zdalo dost...Posledni server co jsem hral jsem mel druhej den nekolik trilionu eur a uz to tak nejak ztracelo smysl to hrat;) protoze jsem mel vsechno :D a mohl jsem postavit cokoliv;)

Go to the top of the page
 
+Quote Post
scud9111
příspěvek 19.07.2012, 17:01
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 22
Registrován: 29.06.2012
ID: 44025




QUOTE(lesik @ 19.07.2012, 11:57) *
reagoval bych na ten cas te hry...nech ho na tech 3 dnech i to se mi zdalo dost...Posledni server co jsem hral jsem mel druhej den nekolik trilionu eur a uz to tak nejak ztracelo smysl to hrat;) protoze jsem mel vsechno :D a mohl jsem postavit cokoliv;)

Jenže za 3 dny stále nevyužiješ plně možnosti mapy a pokud máš peníze můžeš darovat začínajícím společnostem něco do startu innocent.gif .

Jako 3 dny pro pracujicí lidé je málo někdo chodí makat někdo má dovolenou někdo prázdniny někdo je na neschopence, ale my pracujicí lide co u toho nemůžem sedět je 3 dny málo. A pro takové lidi nemá smysl hrát. Nejlepší by bylo 2 servery jeden nastavit na 3 dny jeden třeba na těch 7 dní a ať si každej vybere sám kde si rád zahraje.

Ale čím menší čas tím dejte mín měst a méně průmyslu a menší mapu, ať se ukáže konkurenceschopnost a ne aby každej hrál na sebe. Na velikost mapy je dobré volit počet společností.

Na 3 dny bych dal max mapu 512x512 minimum měst a průmyslu na 7 dní bych dal třeba 1024x1024 ale jen o pár měst a průmysl víc a necht začne boj s konkurencí.

Takhle každej hraje na sebe a je to o ničem musí se té hře dát smysl. Se tu bude řešit konkurence, ale průmysl na mapě je nevyužit whistle.gif

Příspěvek upravil scud9111, 19.07.2012, 17:03.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 28.03.24 - 18:47
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist