IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> Deus Ex - Human Revolution, - návrat starých časů...
Demon Spawn
příspěvek 29.08.2011, 12:03
Příspěvek #1


Wochnaštencl...:D
Ikona skupiny

Skupina: CoD:UO admin
Příspěvků: 1253
Registrován: 16.03.2006
ID: 13707




Na Deus Ex 3 jsem se těšil dlouho, ale zároveň jako mnoho dalších jsem se i obával jak to nakonec dopadne, nicméně musím říci, že nový díl je opravdu důstojným nástupcem legendární jedničky a jako za mlada jsem zase propařil několik nocí za sebou. Sice je pár menších změn, kterými jsem byl malinko zaskočen (absence standartních zbraní na blízko atd.), ale to nic nemění na tom, že se jedná o poctivé cyberpunkové rpgčko jaké tu dlouho nebylo. Jedu za oblíbenou kombinaci hack & stealth a je to opravdu zážitek.
Vřele doporučuju... thumbsup.gif


--------------------






Go to the top of the page
 
+Quote Post
mrtwak
příspěvek 29.08.2011, 16:51
Příspěvek #2





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 386
Registrován: 23.06.2007
ID: 21130




Mě to v hratelnosti jedničku hrozně připomíná. Chválím leveldesign. Tím že mise půjde splnit více způsoby se chvástá každá druhá hra, ale tady je to skutečné. Co naopak nechválím je tupost AI, která se snad od prvního dílu ještě zhoršila. Ale ještě nemám dohráno. Btw taky plížákuju a háčkuju, ta hackovací minihra se jim celkem povedla :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Demon Spawn
příspěvek 31.08.2011, 13:00
Příspěvek #3


Wochnaštencl...:D
Ikona skupiny

Skupina: CoD:UO admin
Příspěvků: 1253
Registrován: 16.03.2006
ID: 13707




QUOTE(mrtwak @ 29.08.2011, 17:51) *
Mě to v hratelnosti jedničku hrozně připomíná. Chválím leveldesign. Tím že mise půjde splnit více způsoby se chvástá každá druhá hra, ale tady je to skutečné. Co naopak nechválím je tupost AI, která se snad od prvního dílu ještě zhoršila. Ale ještě nemám dohráno. Btw taky plížákuju a háčkuju, ta hackovací minihra se jim celkem povedla :)


Level design je gut...klasicky prohledávám všechna zákoutí a vstupy do lokací a všude je něco zajímavého, pobavilo mě, že se našel sniperku asi po hodině hry, jen kvůli tomu, že sem nebyl línej naskládat pár barelů na sebe...:D

Všude možně jsou poschovávané drobnosti...za policema, krabicema, odpakáčema, mezi knihama atd...poctivým zkoumáním si člověk přijde rychle na docela solidní prachy...:)

Nejvíc mě ale mrzí, že nejsou žádné chladné zbraně, jen jakýsi defaultní Take-Down útok...ten je sice po upgradu docela solidní, jelikož funguje i na 2 nepřátele, ale jaksi to není ono...Dragon's Tooth v jedničce byl nepřekonatelnej...

Už jsem narazil na pár drobných chyb jako bug při hackování, kdy si jde nahrabat hromadu XP a kreditů, nicméně jinak zatím vše funguje jak má.


--------------------






Go to the top of the page
 
+Quote Post
calll_
příspěvek 31.08.2011, 13:22
Příspěvek #4


_
Ikona skupiny

Skupina: Poker admin
Příspěvků: 3532
Registrován: 07.10.2006
Bydliště carentan
ID: 18001




celkem sem nepochopil proč má adam v kancli comp na heslo ? když mu ten comp patrí :) a nikde to heslo neni dá se to jenom hacknout s lvl3nebo2 hack už nevím


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
calll_
příspěvek 03.09.2011, 15:14
Příspěvek #5


_
Ikona skupiny

Skupina: Poker admin
Příspěvků: 3532
Registrován: 07.10.2006
Bydliště carentan
ID: 18001




hm tak už to heslo adam dostal :)

ten design je dokonale propracovanej tam videt že to nebyla práce na pár hod


a tohle sem našel u jednoho compu, jenom teď nevím jestli je f.alone rachel nebo majitel compu a poznačil si její číslo a nemá odvahu jí zavolat :d


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Demon Spawn
příspěvek 04.09.2011, 08:41
Příspěvek #6


Wochnaštencl...:D
Ikona skupiny

Skupina: CoD:UO admin
Příspěvků: 1253
Registrován: 16.03.2006
ID: 13707




QUOTE(calll_ @ 31.08.2011, 14:22) *
celkem sem nepochopil proč má adam v kancli comp na heslo ? když mu ten comp patrí :) a nikde to heslo neni dá se to jenom hacknout s lvl3nebo2 hack už nevím


Po 6 ti měsících co byl mimo mu pozastavili účet ve firmě a pak zase obnovili, já našel heslo na ten komp hned někde v první části hry, těsně před odjezdem na první misi v továrně.

Jinak ten komp má level 3.

Já osobně doporučuju co nejdříve se dostat na level 5 v hackování, spolu s augem na prorážení zdí a přenášení těžkých předmětů (hodí se i skákání do vejšky) si tak člověk hned na začátku otevře možnost všech možných přístupových variant a zároveň i tajných lokací, tudíž i více zkušeností, předmětů peněz a zajímavých informací.

Co se týče inventáře, doporučuji taky rozšířit co nejdříve, hodí se to...:)
Ohledně peněz se vyplatí sbírat například zbraně po kusech, tj 1 pistol, 1 samopal, 1 brokovnice atd, protože na prodeji pak vyděláte více, než když seberete 20 pistolí jen na náboje...


--------------------






Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 29.03.24 - 00:18
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist