IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Důležité upozornění

Pokud máte nějaký dotaz či problém s Call of Duty 2, nejprve si přečtěte naše ČASTO KLADENÉ OTÁZKY, než položíte vlastní otázku!

Také byste měli znát PRAVIDLA pro hraní na našich serverech. Vyhnete se tak zbytečným nepříjemnostem.

 
Reply to this topicStart new topic
> Strafe jump
Lokutus7323
příspěvek 10.07.2014, 19:45
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 13
Registrován: 19.02.2008
ID: 24440




Ahoj,
už si fakt nevím rady. FPS mám nastveny na 250,detaily vypnutý, draw FPS vypisuje FPS někde mezi 240-250. Herní ntb od MSI cca rok starej, akže by to neměl bejt tak špatnej stroj, a už vůbec ne na CoD2.

Snažím se o strafe jump. Někdy se povede,ale to tak 1 ze 100 pokusů. Někde jsem vyčetl a dokonce koukal na videa "jak na to?". Pochopil jsem, že mám stát paralelně s místem kam chci skočit(bokem), se mám rozběhnout W, poté zmáčknout (když skáču doleva) A otočit myš o 90° a skočit.

Tak to zkouším. Otáčím myší rychle,pomalu, a ono h**** (nic). Na tutorialovym videu ten kluk při normal speed tou myší pootočil "tak pomalu", že by to snad zvládla skočit i moje babička co v životě u PC neseděla a myš nedržela v ruce. Můžete mi nějak polopatě napsat jak na to,nebo co podle popisu dělám blbě? Nebo prostě jak na to?


Už se u toho docela vztekám a nerad bych si vyhodil ntb z okna :)

Díky

Když koukám na ty videa, tak ty kluci se pomalu ani nehnou z místa,s myší otočej jen trochu a skoro lítaj (o rychlosti těch pohybů se vůbec nebavim)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Piplovic.
příspěvek 11.07.2014, 11:04
Příspěvek #2


hups
Ikona skupiny

Skupina: GTA:SA admin
Příspěvků: 2483
Registrován: 14.08.2006
Bydliště Ostrava
ID: 16929




Na bězné jumpy se dává častěji 125 fps


--------------------
I <3 Škoda Octavia 1 1.8T

Podpis smazán - porušení pravidel fóra - lol :o)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
retardovanej_kul...
příspěvek 11.07.2014, 17:05
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 282
Registrován: 14.01.2009
ID: 28881




Ono je několik způsobů, jak strafe skákat. Neexistuje jeden, který by byl nejlepší. Prostě si musíš vybrat, který ti více sedí. Teď k tvému problému: základ na jumpech je mít stále FPS. Pokud ti to hapruje něco mezi 240 až 250 tak je to těžší takový skok dát...Těžko se to popisuje, jak na strafe jump. Jestli tě někdy na jumpech potkám (můj nick: TheBigShock), tak ti to ukážu, jak správně na to ;)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Seraph 
příspěvek 29.07.2014, 09:46
Příspěvek #4



Ikona skupiny

Skupina: CoD4 admin
Příspěvků: 541
Registrován: 05.09.2007
Bydliště Domažlice
ID: 22236




Orezej graf na minimum(rozliseni, detajl, vyhlazovani) at mas staly fps at ti to nelita, na jumpech strilet nemusis tak nepotrebujes extra obrazek :-) a jak ti radi Pipl, vetsina stejne skace na 125 tak na co mit 250 :-)


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 19.04.24 - 21:19
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist