IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

11 Stran(y): V  < 1 2 3 4 5 > »   
Closed TopicStart new topic
> Admin je Cheater
Hodnocení 5 V
Speedy.Bozar
příspěvek 06.07.2009, 18:32
Příspěvek #31





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 54
Registrován: 05.07.2009
ID: 31088




QUOTE(RazerKteo @ 06.07.2009, 19:13) *
Bydlim v Olomouci kdyz tak vic muzeme poresit pres pm or icq pokud mas


Já jsem ze severu, do olomouce to mam přes 300 km a jezdím jen do brna. Ale stejně vím, že bys mě nikdy nepozval vzhledem k tomu, že vím, že jsi cheater. Tohle je komedie.

To, že to někdo nechápe, je na prd, ale je to tak. Zeptejte se čechů, který hrajou na nějaký úrovni a každej to potvrdí.

Jo a btw, i kdyby měl jen 40 acc, tak nikdy žádněj hráč se skillem na 40 acc nebude kempit víc jak 5 sekund za svým spawnem, než přijdu. On tam čeká občas i 5 minut, než tam zaběhnu. :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
<Your>Fath...
příspěvek 06.07.2009, 18:37
Příspěvek #32


Der Draufgänger
Ikona skupiny

Skupina: GP admin
Příspěvků: 4503
Registrován: 04.09.2004
Bydliště rodný kraj Johna Kennedyho
ID: 2655




QUOTE(Speedy.Bozar @ 06.07.2009, 19:32) *
Já jsem ze severu, do olomouce to mam přes 300 km a jezdím jen do brna. Ale stejně vím, že bys mě nikdy nepozval vzhledem k tomu, že vím, že jsi cheater. Tohle je komedie.

Zcela jasně tě tu veřejně pozval, tak netvrď, že by tě nepozval. :)


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RazerKteo
příspěvek 06.07.2009, 18:38
Příspěvek #33





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 14
Registrován: 06.07.2009
ID: 31096




oki neprijedes tak ja uz nemam DOOPRAVDY CO DODAT:-) SNAD SI KAZDY SOUDNY CLOVEK udela obrazek sam:-)
Tesilo mne:-)
Jinak nabidka stale plati ale s tebou uz jaksi nepocitam
Timto to povazuji z moji strany za uzavrene a pudu se tesit na setkani s tebou na mapach GP
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Speedy.Bozar
příspěvek 06.07.2009, 18:39
Příspěvek #34





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 54
Registrován: 05.07.2009
ID: 31088




QUOTE(RazerKteo @ 06.07.2009, 19:31) *
speedy jenom porad jaksi nechapu proc mne neustale osocujes ze jsem cheater a pritom nemas nic v ruce:-) ja prece o tobe taky nepisu ze cheatujes na tebe mam treba toto

http://enemyterritory.gamepark.cz/blacklis...user.php?ID=180


Protože víš, že by ti to nikdy neprošlo, protože za mnou stojí výsledky. Ale to je jedno.

Věc, který se tady moc lidí nevěnovalo a je to hodně důležitý, je, že jeho aimbot vyhledává hitbox, tudíž to vypadá jako že míří úplně někam jinam a furt dává hedky. To je obvykle nejjasnější důkaz aimbotu. Kdybych poslal třeba svoje demo, tak byste viděli, že to vypadá jako že mířím desetkrát líp jak on, protože mířím na tělo, zblízka na hlavu, ne na hitbox (logicky, když nevím, kde je), ale nejsem právě tak efektivní. Jsem hrával v týmu s jedním polákem, kterej právě takovej aimbot měl, samý hedky, i když mířil na břicho, nebo 5 metrů za hráče.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Flutter
příspěvek 06.07.2009, 18:44
Příspěvek #35





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 64
Registrován: 06.03.2007
Bydliště z Prahé
ID: 20077




QUOTE(Speedy.Bozar @ 05.07.2009, 23:22) *
..... Viděl jsem i mnohem horší případy, např. na radaru acc 55 a to celou dobu střílel přes celou mapu - bez aimbota prakticky nemožný, kvůli těžký zasažitelnosti. ....... . Další věc je 15 hedek na 100 nabojů mají ti nejlepší hráči na světě proti lowskilled hráčům a ne random noname z gameparku, kterej sotva zvládne projít dveřma, aniž by se nezasekl.



Porovnáváš neporovnatelný. Jistě že světová špička nedá při CW proti vyrovnaným protihráčům 55% acc, ale na GP to takový problém není, vždy? polovina zde hrajících lidí jsou naprostí nováčci. Ti co mu opakovaně lezou první dírou ze spawnu do rány jsou naprostí novácci, nestrafujou jen beží dopředu a stále stejným východem, to pak není takový problém z kempy nahrabat vysokou acc.

btw. Považuješ snad Tenteeho za cheatera? na GP míval acc pravidelně přes 60% :o
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Speedy.Bozar
příspěvek 06.07.2009, 18:47
Příspěvek #36





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 54
Registrován: 05.07.2009
ID: 31088




QUOTE(RazerKteo @ 06.07.2009, 19:38) *
oki neprijedes tak ja uz nemam DOOPRAVDY CO DODAT:-) SNAD SI KAZDY SOUDNY CLOVEK udela obrazek sam:-)
Tesilo mne:-)
Jinak nabidka stale plati ale s tebou uz jaksi nepocitam
Timto to povazuji z moji strany za uzavrene a pudu se tesit na setkani s tebou na mapach GP


jasnej důkaz čirý demence... myslíš, že ti na to někdo skočí? že jsi čistej, protože kvůli tobě neztrácím 5 hodin drahocenýho času na silnici? :)

máš pravdu, že nemáš, co dodat... dva zřejmý důkazy, o kterých není diskuze... hituješ, přestože míříš úplkně někam jinam a druhá věc... zkrátka prakticky nikdo nemívá acc 55 na radaru a už vůbec ne proboha s takovou gameplay jako máš ty, jestli se to gameplay dá nazývat

*ale ne, on řekl demence, to je špatný slovo, to znamená, že i on je špatnej*

a fathere prosím tě, takový kecy, radši se zamysli nad tím, co jsem řekl v tomhle commentu a můžeš si vybrat - bud půjdeš ke dnu s ním, nebo ho tam pošleš :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Speedy.Bozar
příspěvek 06.07.2009, 18:54
Příspěvek #37





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 54
Registrován: 05.07.2009
ID: 31088




QUOTE(Flutter @ 06.07.2009, 19:44) *
Porovnáváš neporovnatelný. Jistě že světová špička nedá při CW proti vyrovnaným protihráčům 55% acc, ale na GP to takový problém není, vždy? polovina zde hrajících lidí jsou naprostí nováčci. Ti co mu opakovaně lezou první dírou ze spawnu do rány jsou naprostí novácci, nestrafujou jen beží dopředu a stále stejným východem, to pak není takový problém z kempy nahrabat vysokou acc.

btw. Považuješ snad Tenteeho za cheatera? na GP míval acc pravidelně přes 60% :o


čoveče, vždyt ty 15 minut obíháš celou mapu směrtem od zadního spawnu, abys mi šel dozad a nejsi schopnej mě za celou tu dobu 15 minut zabít... co tě vede k tomu, že se mnou můřeš diskutovat o tom, co je skill? já dal při normálním cw jednou 70 acc proti med+ a na gameparku ti dám klidně 65 acc, když se na to budu soustředit, ale o to tady OMFG nejde -.-

tentee není cheater, je to sice hloupej pubertak, ale aim ma docela dobrej, speciálně když je zakempenej a už potřebuje jen popostrčit ten krosák, ale taky se umí hejbat, míří plynule a přirozeně, má taky slušnou game sense... chápeš ten rozdíl? to je jak mluvit do zdi -.-
Go to the top of the page
 
+Quote Post
<Your>Fath...
příspěvek 06.07.2009, 18:54
Příspěvek #38


Der Draufgänger
Ikona skupiny

Skupina: GP admin
Příspěvků: 4503
Registrován: 04.09.2004
Bydliště rodný kraj Johna Kennedyho
ID: 2655




Mé znalosti zdrojového kódu WolfET mi říkají - pokud někdo i aimbotem trefí hlavu, tak v tu dobu na ní musí mířit. Zdrojáky aimbotů neznám, ale pokud máš nějaké rozumné techniké vysvětlení, tak se rád poučím.

Jinak hitbox hlavy je zcela na stejném místě, co hlava, tedy se nechá tvrdit: 'hitbox hlavy' = 'hlava'.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Flutter
příspěvek 06.07.2009, 18:58
Příspěvek #39





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 64
Registrován: 06.03.2007
Bydliště z Prahé
ID: 20077




QUOTE(Speedy.Bozar @ 06.07.2009, 19:54) *
čoveče, vždyt ty 15 minut obíháš celou mapu směrtem od zadního spawnu, abys mi šel dozad a nejsi schopnej mě za celou tu dobu 15 minut zabít... co tě vede k tomu, že se mnou můřeš diskutovat o tom, co je skill? já dal při normálním cw jednou 70 acc proti med+ a na gameparku ti dám klidně 65 acc, když se na to budu soustředit, ale o to tady OMFG nejde -.-

tentee není cheater, je to sice hloupej pubertak, ale aim ma docela dobrej, speciálně když je zakempenej a už potřebuje jen popostrčit ten krosák, ale taky se umí hejbat, míří plynule a přirozeně, má taky slušnou game sense... chápeš ten rozdíl? to je jak mluvit do zdi -.-



Tak hlavně, že si reagoval na to co píšu .....

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Speedy.Bozar
příspěvek 06.07.2009, 18:59
Příspěvek #40





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 54
Registrován: 05.07.2009
ID: 31088




QUOTE(<Your>Father<CZ> @ 06.07.2009, 19:54) *
Mé znalosti zdrojového kódu WolfET mi říkají - pokud někdo i aimbotem trefí hlavu, tak v tu dobu na ní musí mířit. Zdrojáky aimbotů neznám, ale pokud máš nějaké rozumné techniké vysvětlení, tak se rád poučím.

Jinak hitbox hlavy je zcela na stejném místě, co hlava, tedy se nechá tvrdit: 'hitbox hlavy' = 'hlava'.


Blbost. Zajdi si na školení. Jen ho bezhlavě bráníš a otravuješ mě tím.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mattone
příspěvek 06.07.2009, 19:09
Příspěvek #41





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 8
Registrován: 24.11.2005
ID: 9712




speedy di uz do hajzlu :-*
kteo te setrel jak svine,tak k nemu jed,nebo drz hubu
vime ze se v haxech vyznas,kdyz te to za ne kope...
az to kopne jeho tak se muzem bavit a hlavne ty za nim muzes jet a uvidis to :)
<3
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kundivous
příspěvek 06.07.2009, 19:10
Příspěvek #42





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1673
Registrován: 04.03.2007
ID: 20050




Jeden český film se jmenoval proti všem... trošku mi to tohle hašteření připomíná:-D

Ale jak nařčený "cheater" již řekl na tohle nemá smysl reagovat, jelikož jednání a diskuze s človškěkm jež zde bezhlavě každého válcuje "důkazy" je k popukání.

A neotravujte ho kluci... aby neměl těžké spaní


--------------------
---------------------------
Luca Brasi spí s rybama
---------------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
mattone
příspěvek 06.07.2009, 19:15
Příspěvek #43





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 8
Registrován: 24.11.2005
ID: 9712




lol http://www.crossfire.nu/?x=forum&mode=...3#comment847587
Go to the top of the page
 
+Quote Post
<Your>Fath...
příspěvek 06.07.2009, 19:31
Příspěvek #44


Der Draufgänger
Ikona skupiny

Skupina: GP admin
Příspěvků: 4503
Registrován: 04.09.2004
Bydliště rodný kraj Johna Kennedyho
ID: 2655




QUOTE(mattone @ 06.07.2009, 20:15) *

Ty komenty tam nejmaj chybu.. :-D


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MyGun.
příspěvek 06.07.2009, 20:25
Příspěvek #45





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2028
Registrován: 19.11.2005
ID: 9645




mattone, nezastávám se nikoho, ale ty jsi píča. takové blitky co všude píšeš, že je každej vlezprdelka. Sam lezeš doprdele každýmu. cya
Go to the top of the page
 
+Quote Post

11 Stran(y): V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 26.04.24 - 08:35
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist