IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

2 Stran(y): V   1 2 >  
Closed TopicStart new topic
> Stížnost, Stížnost na hráče Djumbo
perute
příspěvek 06.07.2009, 16:44
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1
Registrován: 06.07.2009
ID: 31095




[font="Arial Black"][/font]Chtěla bych upozornit na hráče Djumbo který neoprávněně dal kick hráči kopr a to jen proto že jej chtěl vyřadit ze hry,Djumbo nehrál půl hodiny a a zabíral místo tím že byl ve spektě.Djumbo poukazoval na to že je admin a může si to dovolit.Nejsem sice extra hráč ale ráda si sem chodím zahrát a jak jsem tu často Dlumbo tu sice moc nehraje ale jako admin prosím ale měl by se podle toho chovat,to co dělá on bych také zvládla.Pokud se bude takhle chovat k hráčům nevím kdo sem pak bude chodit.Jeho kick pro hráče kopr byl si myslím neoprávněný a měl by se tomuto hráči omluvit už jen za to že mu dal kick a to ještě na 85 min.já si myslím že se spíše dotkl jeho ega jak hráčské duše já osobně bych ho jako admina kickla už jen za jeho chování.No v každém případě mi pro dnešek skazil chut hrát.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jamaic
příspěvek 06.07.2009, 16:56
Příspěvek #2


Jamaic is here, BEWARE!
Ikona skupiny

Skupina: CoD4 admin
Příspěvků: 1136
Registrován: 08.09.2006
Bydliště Ústí nad Labem
ID: 17490




Ban na tebe už thumbsdown.gif


--------------------
BOOP
Go to the top of the page
 
+Quote Post
preca1
příspěvek 06.07.2009, 16:58
Příspěvek #3


Klikni si na koníky.


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1930
Registrován: 23.02.2005
ID: 5150




QUOTE(perute @ 06.07.2009, 17:44) *
[font="Arial Black"][/font]Chtěla bych upozornit na hráče Djumbo který neoprávněně dal kick hráči kopr a to jen proto že jej chtěl vyřadit ze hry,Djumbo nehrál půl hodiny a a zabíral místo tím že byl ve spektě.Djumbo poukazoval na to že je admin a může si to dovolit.Nejsem sice extra hráč ale ráda si sem chodím zahrát a jak jsem tu často Dlumbo tu sice moc nehraje ale jako admin prosím ale měl by se podle toho chovat,to co dělá on bych také zvládla.Pokud se bude takhle chovat k hráčům nevím kdo sem pak bude chodit.Jeho kick pro hráče kopr byl si myslím neoprávněný a měl by se tomuto hráči omluvit už jen za to že mu dal kick a to ještě na 85 min.já si myslím že se spíše dotkl jeho ega jak hráčské duše já osobně bych ho jako admina kickla už jen za jeho chování.No v každém případě mi pro dnešek skazil chut hrát.

jejda. natoč příště video, kde zneužívá svoje psotavení a pak ho pošli hlavnímu adminovi k posouzení spolu s výpisem z klienta. psát sem je k ničemu. konec t_closed.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kundivous
příspěvek 06.07.2009, 16:58
Příspěvek #4





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1673
Registrován: 04.03.2007
ID: 20050




proč mám pocit že to pořád píše jeden a ten samý člověk:-D


--------------------
---------------------------
Luca Brasi spí s rybama
---------------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
<Your>Fath...
příspěvek 06.07.2009, 17:01
Příspěvek #5


Der Draufgänger
Ikona skupiny

Skupina: GP admin
Příspěvků: 4503
Registrován: 04.09.2004
Bydliště rodný kraj Johna Kennedyho
ID: 2655




Ten co byl vyhozen, porušil níže uvedené pravidlo a navíc nerespektuje admina, vyhození nebylo tedy rozhodně bezdůvodné:

Ve hře i v klientovi je zakázáno:
QUOTE
Vyvolání hlasování o vyhození hráče ze hry nebo vyvolání hlasování o umlčení hráče bez adekvátního důvodu (vyvolat lze pouze při porušení pravidel; není dovoleno např. kopat hráče proto, že VYPADÁ nehrajivší - při skutečném nehraní bude hráč vyhozen ze hry automaticky). Před vyvoláním hlasování o vyhození/umlčení je třeba PŘEDEM oznámit důvod vyvolání hlasování!!


A pokud admin je ve hře, tak je tam z nějakého důvodu.

Příspěvek upravil <Your>Father<CZ>, 06.07.2009, 17:05.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Potluck
příspěvek 07.07.2009, 23:42
Příspěvek #6


CoD2 CoD4


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 66
Registrován: 17.11.2007
Bydliště Ústí nad Labem
ID: 23220




QUOTE(<Your>Father<CZ> @ 06.07.2009, 18:01) *
Ten co byl vyhozen, porušil níže uvedené pravidlo a navíc nerespektuje admina, vyhození nebylo tedy rozhodně bezdůvodné:

Ve hře i v klientovi je zakázáno:


A pokud admin je ve hře, tak je tam z nějakého důvodu.

Jo, chce si třeba zahrát. biggrin.gif

Jednoduše viz výše: Bezdůvodně admin nekickuje, a pokud šlo jenom o kick a člověk si uvědomil proč, neřešil bych to, jen bych se snažil napravit to, co jsem pokakal (třeba neděláním to zas).


--------------------
___324441___
Potluck(Trash) ICQ
295-641-551
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gummik
příspěvek 08.07.2009, 06:53
Příspěvek #7





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1
Registrován: 08.07.2009
ID: 31115




Já v té hře byl pak také. Vím co se tam dělo a vím kolik lidí jsem musel napomínat. Poslední dobou je Vám absolutně jedno, jestli je ve hře admin nebo ne. Tím, že se napojíte do hry přijímáte i její pravidla, které je dobré si pročíst. Je jasné, že když je porušíte admin může dotyčného vyhodit bez varování, ale může jej i varovat. Mě už také dochází trpělivost a také jsem v zrovna v té kampani, ve které se toto stalo vyhodil člověka bez varovní a i přes to se ten dotyčný drze připojil znovu, takže jak asi respektujete vy nás?!

Jinak jestli byl admin ve spectovi a viděl, že jej někdo votuje, asi tam nespal ... chytrému napověz ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Shisha
příspěvek 21.07.2009, 18:01
Příspěvek #8





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 617
Registrován: 12.05.2007
ID: 20684




QUOTE(gummik @ 08.07.2009, 07:53) *
Jinak jestli byl admin ve spectovi a viděl, že jej někdo votuje, asi tam nespal ... chytrému napověz ...


Admin má navíc právo být ve spectu a sledovat hru, aby zabránil prohřežkům, tak nevím, co se to tady řeší. Navíc, když někdo vyvolá hlasování - vyhození admina ze hry, tak daný hráč může být JENOM RÁD, ŽE TO ZŮSTALO JEN U TAKOVÉHO POTRESTÁNÍ. Hezký den.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Speedy.Bozar
příspěvek 21.07.2009, 19:11
Příspěvek #9





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 54
Registrován: 05.07.2009
ID: 31088




QUOTE(Shisha @ 21.07.2009, 19:01) *
Admin má navíc právo být ve spectu a sledovat hru, aby zabránil prohřežkům, tak nevím, co se to tady řeší. Navíc, když někdo vyvolá hlasování - vyhození admina ze hry, tak daný hráč může být JENOM RÁD, ŽE TO ZŮSTALO JEN U TAKOVÉHO POTRESTÁNÍ. Hezký den.


S tím bych určitě plně souhlasil.







Kdyby ovšem admini byli alespoň z poloviny na takové úrovni, kdy by alespoň něco trošku poznali. Na serveru hrajou cheateři, ale jsou tak hloupí, že se o to nikdo nestará a místo toho mě dostal admin gumík, který namísto toho, aby se staral o cheatery, kteří tam hrajou, tak nazývá cheaterem mě. Važím si adminů, kteří skutečně rozumí alespoň základům spravedlnosti a jsou na pokročilé hráčské úrovni. Bohužel jsem takového admina v ET ještě nepotkal.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Shisha
příspěvek 21.07.2009, 20:08
Příspěvek #10





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 617
Registrován: 12.05.2007
ID: 20684




QUOTE(Speedy.Bozar @ 21.07.2009, 20:11) *
S tím bych určitě plně souhlasil.

Kdyby ovšem admini byli alespoň z poloviny na takové úrovni, kdy by alespoň něco trošku poznali. Na serveru hrajou cheateři, ale jsou tak hloupí, že se o to nikdo nestará a místo toho mě dostal admin gumík, který namísto toho, aby se staral o cheatery, kteří tam hrajou, tak nazývá cheaterem mě. Važím si adminů, kteří skutečně rozumí alespoň základům spravedlnosti a jsou na pokročilé hráčské úrovni. Bohužel jsem takového admina v ET ještě nepotkal.


Tak proč ET hraješ, když není dostatek ,,kvalifikovaných,, administrátorů, s kterými by jsi byl spokojen. Když jsi tak v těch cheatech dobrý, tak proč ještě nejsi adminem, když vše znáš a vše odhalíš? Zdejší admini, alespoň ve hře ET, adminují pro hráče, aby měli pohodlnou hru beze prohřešků. ET a GP je jako jakési cvičiště, které má bojovníka připravit na boj, nováčci nepoznají cheatera, tak jako ,,ostřílený,, hráč. Právě tady většina hráčů začínala a až poté se vydala objevovat svět ET. Někteří administrátoři bohužel nemají zkušenosti s cheatery, ale zase opět mohu prostestovat, protože ku příkladu takový MacGyver, nyní již bývalý administrátor na GP, pokud se nepletu, by se dal označit za ,,huntera,, cheaterů. A když už uvidíš cheatera, tak ho natoč, pošli demo administrátorovi, ten situaci zhodnotí a pak dle rozsudku naloží s obviněným hráčem.

Tu pasáž, kde tě administrátor gummik nazývá cheaterem bych docela rád viděl, máš screenshot, demo?

A ty také nejsi v této oblasti svatoušek, nemám pravdu?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Djumbo
příspěvek 21.07.2009, 21:35
Příspěvek #11





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 11
Registrován: 20.06.2008
ID: 25833




Spectil jsem právě zmiňovaného neb jen spamoval a neustále porušoval pravidla, vote mute, vote kick. Trpělivost došla když vote kick na mojí osobu bez udání důvodu ( počet 18/20 ) dostal kick na 10 minut. Během pár minut se připojili předpokládám kamarádi ( věkem typuji tak 10 let ) a zároveň i gummík. A neustále spamovali a chtěli vysvětlení proč dostal kick. Po třetím vysvětlováním jedné osobě mě to opravdu přestalo bavit. Pak už mutoval gummík a dal kick. Napište mě který den to bylo a demo dodám. Co si pamatuji byl to konec gr a začátek b2.
Já mám svědomí čisté, ale asi se podívám na ty dema a podám návrh na udělení banu za několikanásobné porušení několika pravidel :D:D
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Speedy.Bozar
příspěvek 26.07.2009, 22:35
Příspěvek #12





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 54
Registrován: 05.07.2009
ID: 31088




QUOTE(Shisha @ 21.07.2009, 21:08) *
Tak proč ET hraješ, když není dostatek ,,kvalifikovaných,, administrátorů, s kterými by jsi byl spokojen. Když jsi tak v těch cheatech dobrý, tak proč ještě nejsi adminem, když vše znáš a vše odhalíš? Zdejší admini, alespoň ve hře ET, adminují pro hráče, aby měli pohodlnou hru beze prohřešků. ET a GP je jako jakési cvičiště, které má bojovníka připravit na boj, nováčci nepoznají cheatera, tak jako ,,ostřílený,, hráč. Právě tady většina hráčů začínala a až poté se vydala objevovat svět ET. Někteří administrátoři bohužel nemají zkušenosti s cheatery, ale zase opět mohu prostestovat, protože ku příkladu takový MacGyver, nyní již bývalý administrátor na GP, pokud se nepletu, by se dal označit za ,,huntera,, cheaterů. A když už uvidíš cheatera, tak ho natoč, pošli demo administrátorovi, ten situaci zhodnotí a pak dle rozsudku naloží s obviněným hráčem.

Tu pasáž, kde tě administrátor gummik nazývá cheaterem bych docela rád viděl, máš screenshot, demo?

A ty také nejsi v této oblasti svatoušek, nemám pravdu?


protože tu hru mám rád, to je snad jasný ne... to je jako kdybys nebyl spokojenej s vládou a stěhvoal se do ruska... co to je za logiku -.-

je milý, že jsi tak naivní... když asi ty admini nemaj s cheaterama žádný zkušenosti, tak jak asi můžou rozsoudit, kdo je cheater a kdo ne... já bych klidně admin byl, ale jen proto, abych řekl, kdo je cheater, protože navíc nemám čas... ono když je sám admin naprosto obvious cheaterem, tak se to těžko prosazuje mezi jeho kamarádama víš... tedka jsem ho viděl na pubu a výrazně snížil kvalitu svýho aimbotu, ubožák :) před tím dával mapu co mapu 52-55 acc a tedka dává maximálně 45... docela směšnej pokus :)

btw takový svatý mcgyver, o kterým tu mluvíš, mě taky nazval cheaterem a dokonce se jednou připojil do mýho týmu a začal mě teamkillovat... ackoliv mcgyvera mám rád jako seriálovou postavu

se toho gumiika zeptej sám, on ti to potvrdí a pokud ne, tak dema jsem nemazal, takze pro me neni problem to vyhledat a poslat

ne, nemáš pravdu... nenapadlo tě, že kdybych v životě jen na vtěřinu zapřemejšlel nad tím, že nějakej cheat vyzkouším, tak bych tady nic nepsal a o nic se nestaral? nějaká etika, co by mi po tom bylo... příliš složitá dedukce hádám

PS: dík za konstruktivní příspěvek alespon, i to je potřeba respektovat, když přihlédneme k okolnostem :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Shisha
příspěvek 27.07.2009, 22:18
Příspěvek #13





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 617
Registrován: 12.05.2007
ID: 20684




QUOTE(Speedy.Bozar @ 26.07.2009, 23:35) *
protože tu hru mám rád, to je snad jasný ne... to je jako kdybys nebyl spokojenej s vládou a stěhvoal se do ruska... co to je za logiku -.-

je milý, že jsi tak naivní... když asi ty admini nemaj s cheaterama žádný zkušenosti, tak jak asi můžou rozsoudit, kdo je cheater a kdo ne... já bych klidně admin byl, ale jen proto, abych řekl, kdo je cheater, protože navíc nemám čas... ono když je sám admin naprosto obvious cheaterem, tak se to těžko prosazuje mezi jeho kamarádama víš... tedka jsem ho viděl na pubu a výrazně snížil kvalitu svýho aimbotu, ubožák :) před tím dával mapu co mapu 52-55 acc a tedka dává maximálně 45... docela směšnej pokus :)

btw takový svatý mcgyver, o kterým tu mluvíš, mě taky nazval cheaterem a dokonce se jednou připojil do mýho týmu a začal mě teamkillovat... ackoliv mcgyvera mám rád jako seriálovou postavu

se toho gumiika zeptej sám, on ti to potvrdí a pokud ne, tak dema jsem nemazal, takze pro me neni problem to vyhledat a poslat

ne, nemáš pravdu... nenapadlo tě, že kdybych v životě jen na vtěřinu zapřemejšlel nad tím, že nějakej cheat vyzkouším, tak bych tady nic nepsal a o nic se nestaral? nějaká etika, co by mi po tom bylo... příliš složitá dedukce hádám

PS: dík za konstruktivní příspěvek alespon, i to je potřeba respektovat, když přihlédneme k okolnostem :)


Ale my se tu bavíme o hře..

Ty poznáš cheat, protože sám víš jaké to je. Za co jsi měl ostatně ban sice nebyl přímo cheat, ale byla to věc s tím spojena.

Na zmiňovaného administrátora nemáš důkazy. Už jsi opravdu ubohý..

Jeho styl je takový, že, to co mu příjde pod krosák, tak do toho střílí. Má extrémné nízkou sensitivitu myši, takže, proto má takovou velkou acc. To, že má někdo acc 52-54, to je cheat, si děláš srandu??.. To, že má někdo lepší acc než ty prostě neustojíš?

Mám nápad, udělej si bozaropark.cz se svými ,,správnými kluky,, a bez těch všech špatných lidí. Určitě by měl bozaropark velkou návštěvnost.

Ale tohle je OT, zamkněte to tu.



t_offtopic.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MyGun.
příspěvek 01.08.2009, 12:20
Příspěvek #14





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2028
Registrován: 19.11.2005
ID: 9645




Djumbo a admin? právě mi dal bezdůvodné mute, napsal sice za vulgarity, ale nic vulgárního jsem nenapsal, když jsem chtěl vysvětlení tak mě ještě kicknul na 100 minut a ktomu napsal nějaký +activate, wtf?
když tu dělají admina TAKOVÍ hn*pi, tak se nedivte že si každý stěžuje.

Co zmůžou hráči když jim admin křivdí? tady asi h*vno páč hlavní admin na to asi kašle. :-X

EDIT: kor když do mě ještě předtím stříli, za to že ho pushnu když jde pomalu jako sliímák, v pravidlech je
">Když se nepohybuješ velmi rychle, nepoužíváš praktiky pro urychlení pohybu, apod. - uvolni místo rychlejším - to především po novém zrodu (spawnu). Když jsi pomalý a i přesto půjdeš jako první, tak tím blokuješ rychlejší hráče a stává se z Vaší skupinky snadná kořist."

Příspěvek upravil MyGun., 01.08.2009, 12:25.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Djumbo
příspěvek 01.08.2009, 12:40
Příspěvek #15





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 11
Registrován: 20.06.2008
ID: 25833





Mě se nejvíc líbí jak se ozvou lidi co si myslí že byli ukřivděni.

Mute jsi dostal za úmyslné rozdělení slova dementi na d-*-ementi, celkem třikrát jsi do lidí bezdůvodně kopnul. A to nepočítám tvoje celkové vyjadřování.

Líbí se mi puber?áci co si myslí že jsou nedotknutelní a pak když je někdo klepne přes prsty tak brečí.

Příspěvek upravil Djumbo, 01.08.2009, 12:42.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stran(y): V   1 2 >
Closed TopicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 24.04.24 - 13:50
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist