IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

6 Stran(y): V  « < 2 3 4 5 6 >  
Reply to this topicStart new topic
> Gucci pobočka
A.l.i.3.n
příspěvek 19.01.2011, 20:52
Příspěvek #46


Om ňom ňom ...


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 8888
Registrován: 19.11.2003
ID: 516




QUOTE(lllllllllll @ 19.01.2011, 20:48) *
Tak on není moc velkej výběr, co já potřebuju sou prostě obyčejný džíny, ne žádný jakože roztrhaný a tak. Navíc sám nic nekoupím, s matkou se mi nechce a babu teď nemám, a než bude, budu muset chodit ve starých džínech. Ty už mám tak 2,5 roku a na to, že maj prošoupanej rozkrok a každej víkend je vyválím v největších sračkách, sou dobrý, taky sou český výroby a kupoval sem je v "mým" obchodě.

Dobrý jeany má Wrangler nebo Levis (obyč, bez těch přiteplenejch nášivek apod jak v Kenvelu) ale jsou dražší no (kolem 2,5 min) ... nicméně ta kvalita je tam znát (dobrej materiál) ... nebo jak říkal hergut Tesco. Levný, normální, pohoda.


--------------------
- dope
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lllllllllll
příspěvek 19.01.2011, 20:57
Příspěvek #47


DMS


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 3907
Registrován: 03.12.2006
Bydliště Brno
ID: 18985




QUOTE(A.l.i.3.n @ 19.01.2011, 20:52) *
Dobrý jeany má Wrangler nebo Levis (obyč, bez těch přiteplenejch nášivek apod jak v Kenvelu) ale jsou dražší no (kolem 2,5 min) ... nicméně ta kvalita je tam znát (dobrej materiál) ... nebo jak říkal hergut Tesco. Levný, normální, pohoda.

Levisky by byly pěkný, ale zas tolik se mi do toho vrážet nechce, posledně sem kupoval za 14 kil od české značky Final, ty byly dobrý, akorát mám už úplně prošoupanej rozkrok. Prostě nechci nějaký stínovaný nebo tak, ani žádný vyšívky a potisky.


--------------------
I wanted to see exotic Vietnam... the crown jewel of Southeast Asia. I wanted to meet interesting and stimulating people of an ancient culture... and kill them. I wanted to be the first kid on my block to get a confirmed kill!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
A.l.i.3.n
příspěvek 19.01.2011, 21:07
Příspěvek #48


Om ňom ňom ...


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 8888
Registrován: 19.11.2003
ID: 516




Posledně jsem kupoval Wranglery za 3 litry. Obyčejný jenom (opravdu málo) ošoupaný z výroby a nějakej kretén my je rozřízl nožem, když jsem byl trochu společensky unavenej ... a pak když jsem šel z jedné večerní seance (ještě víc unavenej), tak jsem zakop a roztrhl je na koleni. Takže od tý doby, už si asi dlouho drahý jeany nekoupim :D

Příspěvek upravil A.l.i.3.n, 19.01.2011, 21:09.


--------------------
- dope
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lllllllllll
příspěvek 19.01.2011, 21:11
Příspěvek #49


DMS


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 3907
Registrován: 03.12.2006
Bydliště Brno
ID: 18985




Právě, já se bojím nosit to drahý oblečení, pokud si vezmu džíny za 14 stovek, mikinu za 2 litry, bundu za 2,5... to poslední co chci je dostat se s někým do konfliktu, jenom kvůli těm hadrám :D


--------------------
I wanted to see exotic Vietnam... the crown jewel of Southeast Asia. I wanted to meet interesting and stimulating people of an ancient culture... and kill them. I wanted to be the first kid on my block to get a confirmed kill!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
A.l.i.3.n
příspěvek 19.01.2011, 21:13
Příspěvek #50


Om ňom ňom ...


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 8888
Registrován: 19.11.2003
ID: 516




Teď jsem dostal geniální nápad ... rozdáme holejm lebkám drahý oblečení a ubude rvaček :D


--------------------
- dope
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lllllllllll
příspěvek 19.01.2011, 21:19
Příspěvek #51


DMS


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 3907
Registrován: 03.12.2006
Bydliště Brno
ID: 18985




QUOTE(A.l.i.3.n @ 19.01.2011, 21:13) *
Teď jsem dostal geniální nápad ... rozdáme holejm lebkám drahý oblečení a ubude rvaček :D

To nevím.... já nepocházím z bůhvijakých poměrů, takže si toho co mám, hodně cením.


--------------------
I wanted to see exotic Vietnam... the crown jewel of Southeast Asia. I wanted to meet interesting and stimulating people of an ancient culture... and kill them. I wanted to be the first kid on my block to get a confirmed kill!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Qwwerty
příspěvek 19.01.2011, 21:55
Příspěvek #52


Clinically Insane
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 12928
Registrován: 18.05.2005
ID: 6539




mě se s riflema zamlouvá C&A
čistě černý, obyčejnej střih, normální kapsy, nejlíp s takovym tim elastickym hajzlem, kdy ta hadra pak není tak tvrdá/těžká (v létě v tom pak není takový vedro, ptže je to volnější)

akorát to vždycky chce objet aspoň 3 jejich pobočky než najdu nějaký normální, který sou pohodlný a maj aspoň 2 kusy, abych tam aspoň další 1-2 roky nemusel



na akce mam klasický modrý, snad ještě po otcovi co sem vyhrabal ze skříně - nesmrtelný oblečení
k tomu starou bundu a může mi být úplně jedno, jestli sem spal v noci v křoví nebo ne :))




a jestli mě něco vyloženě sere, tak to jak sou ty obchody plný těch rádoby kůl vodřenejch, zůženejch, roztrhlejch a je problém najít něco normálního

Příspěvek upravil Qwwerty, 19.01.2011, 21:56.


--------------------
When freedom is oulawed, only outlaws wil be free (⌐■_■)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nakell
příspěvek 19.01.2011, 22:02
Příspěvek #53





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 643
Registrován: 21.12.2009
Bydliště Brno
ID: 32947




Ty vole dvoje stejný rifle, to mě poser.

lllllllllll: Vůbec nejde o to, kdo má jak bohatý rodiče, na sebe si můžeš vydělat sám ne?

Příspěvek upravil Nakell, 19.01.2011, 22:12.


--------------------
Hamilton, Button, McLaren!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MyGun.
příspěvek 19.01.2011, 22:10
Příspěvek #54





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2028
Registrován: 19.11.2005
ID: 9645




QUOTE(Nakell @ 19.01.2011, 22:02) *
Ty vole dvoje stejný rifle, to mě poser.



Tebe bych chtěl vidět.


Jinak já nosím jedině černé kalhoty/jeany. Vůbec se mi nelíbí takové ty světlé džínsy a už vůbec ne ty potrhané...vlastně se mi vůbec nelíbí jiné než černé gatě :XD
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Beluga
příspěvek 19.01.2011, 22:14
Příspěvek #55


Back to the roots.
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 12637
Registrován: 05.02.2006
Bydliště Praha
ID: 11876




Nakell musí bejt dobrej idiot. Takovej ten týpek co se fotí u zrcadla s papírovým nápisem na kšiltovce a na triku. Guči.


--------------------

O Belugově obchodu s lidskými orgány uslyšíte na černém trhu hotové legendy.
Jediný Evropan, který dokáže konkurovat Číňanům.
Jednou prý ze čtyř mrtvol složil jedenáct lidí, a ještě mu zbylo na liliputa.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Šupex
příspěvek 19.01.2011, 22:17
Příspěvek #56


Geekoviny. Ty jsou moje, i když jim vůbec nerozumím.
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 11618
Registrován: 06.03.2006
Bydliště Ostrava
ID: 13513




A mi se tu nikdo nevysměje? Ty trička se supermanem mam tři, s batmanem dvě, s duffym dvě a s Tazem jedno. Smějte se mi jakooooooo.

Chápete to, tři trička se supermanem.

edit: S batmanem jsem měl taky tři, ale roztrhl sem si ho, když sem se ožralý chtěl proplazit na zábavu přes 2,5 metrový plot z vlnitého plechu :'(

edit2: V nácti si na sebe vydělávat je tak trapný, Nakelle. Potom se divíš, že neznáš mapu.

Příspěvek upravil Šupex, 19.01.2011, 22:20.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nakell
příspěvek 19.01.2011, 22:18
Příspěvek #57





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 643
Registrován: 21.12.2009
Bydliště Brno
ID: 32947




Uklidni se. Kdybys mě viděl mluvíš jinak. Nemám ani blbej facebook, nejsem šampon, nemam na to hlavu. To že si vydělávám, v nácti letech je snad špatný? Co si mám za ty peníze kupovat? Sladkosti, bagety, chodit denně na oběd do McD? Ne, radši si koupim pěkný oblečení, boty, voňavku a jdu se večer bavit třeba někam do klubu.

Mám krásnou holku a nemusim ji dělat venku ostudu. Sem rád že si vydělává taky. S trikem s batmanem bych nikam nešel. Ale rozhodně to nikomu neberu, není každej, kdo je na oblečení. Taky je nijak neosočuju a ty prosím belugo, drž hubu, když me neznáš.

Příspěvek upravil Nakell, 19.01.2011, 22:21.


--------------------
Hamilton, Button, McLaren!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
O-Neill
příspěvek 19.01.2011, 22:23
Příspěvek #58


Fluctuat nec mergitur.


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2836
Registrován: 02.02.2006
Bydliště Mladá Boleslav
ID: 11025




No já mám celkově problém s oblečením, protože než si něco vyberu, tak obejdu 5 obchodů a pak se stejně vracim do toho prvního, ale co se týče kalhot tak mám dobrý zkušenosti s Hurley, Volcom a Matix. Všechno kvalita, Volcom drží 3 roky pouze s trochu ošoupanym rozkrokem, Hurley zatim 2 bez známek únavy. Matix zatim nebudu hodnotit, ale po roce nošení taky zatim žádnej problém. Mám i jedny 5 let starý Horsefeathers, ale ty už propadly peklu, jsou trochu potrhaný, a tak je nosim jen na akce.

EDIT:
Já bych toho Nakella neřešil, žije si prostě svůj discopříběh jé jé jé........

Příspěvek upravil O-Neill, 19.01.2011, 22:26.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sakrblé
příspěvek 19.01.2011, 22:33
Příspěvek #59


consequences will never be the same
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 4751
Registrován: 29.12.2005
Bydliště Brno
ID: 10315




muset si kupovat drahý oblečení a boty, a pak chodit do klubu?


ne, dík


--------------------
"no ja kdyz cumel na nejaky ty kradeny fotky z libka a videl co jsou ty maly kurvicky schopny nafotit, se dneska uz nicemu nedivim"
Conan
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nakell
příspěvek 19.01.2011, 22:35
Příspěvek #60





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 643
Registrován: 21.12.2009
Bydliště Brno
ID: 32947




Mě strašně baví mít kontroverzní názory a já to o sobě vim. Mám docela sebevědomí, a GP je prostě jeden velkej park,... Ale tady už to vypadá na závist, od některých. Sorry že nesedim doma na prdeli a nehraju Call of Duty 24/7 :).
Tohle je reakce na toho co m nick z hvězdné brány a Belugu, co snědl svět.

Mám originální styl, nikomu ho nenutim. Nerad se řadim do řad jako ovečka. I proto nemám FB. A je zajímavý, jak mě někteří odhadují. Tu píšu komentáře ve wordu abych nepsal s chybama, tu mi někdo napíše vyhrožující PM, tu to a tu tamto. Hatery mám, se divim co sem už dokázal na internetu, ze mě bude nějakej velkej politik. Doufám, že se tu všichni sejdeme ještě tak za 10 let, co z nás všech vyroste. Chtěl bych někdy vidět Belugu... vlastně nechtěl :X.

Mimochodem, osobní názor. Do oblečení se musí "dorůst". Někoho to chytne dřív někoho později. Kdosi tu psal o obleku za 80 táců, proč ne, když na to má (ale jo, raketovej start z prodavače mobilů na 50 měsíčně je divnej, někomu narostl nos). Takovej miliardář Curkfíld nebo jak se jmenuje chodí i s miliony v peněžence jako studentík. FB vymyslel přesně pro ty, čím on je. Další kontroverzní názor!

Příspěvek upravil Nakell, 19.01.2011, 22:44.


--------------------
Hamilton, Button, McLaren!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

6 Stran(y): V  « < 2 3 4 5 6 >
Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 28.04.24 - 00:45
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist