IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> Zakazte Hlasovani o novou mapu, Zakazte Hlasovani o novou mapu
Distorion
příspěvek 08.04.2007, 09:54
Příspěvek #1


Distorion


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 19
Registrován: 04.04.2007
ID: 20337




Zdravím Vás všechny,
Tímto bych moc chtěl poprosit adminy, aby zakázaly na serverech Voting o new mapu, protože: Dnes ráno jsem si založil hru jménem HalongPortDM, po 10-15 minutách přišli hráči klanu .:MN:. , a změšnili mapu na waterfall ctf.... Jak si můžete všimnout v přiloženém obrázku, výslovně jsem napsal do popisu: Nevotujte tu o novou mapu.... Oni Však přišli, dali voting, a změnili tím mapu na waterfall CTF, kterou absolutně nesnáším... Nejde mi všk o to, že tu mapu mám rád, ale o to, že v klientu je napsáno: HalongPortDM, a hráči, kteří si to dm chtějí zahrát se tam připojí a zjistí, že tam je waterfall CTF........ Vzhledem k tomu Vás chci požádat, abyste zakázali ,,matení" hráčů votingem o mapy..... Přecejenom není milé když se server jmenuje HalongPortDM, a Hraje se tam Waterfall.... Myslím si že nejsem sám, komu vadí, že si založí svoji oblíbenou mapu, a pak mu ji někdo jen tak změní........ Nejlepší by bylo, aby správce hry mohl změnit mapu dle svého uvážení, bez votingu (jako admin)...., a ostatní nemohli hlasovat o nové mapě...., je mi jasné že tento systém se tu s nejvetši pravděpodobností nezavede, ale úplně by stačilo do parametrů hry přidat kolonku hlasování o novou mapu, a možnost pro správce ho zakázat..... Prosím všechny hráče, kterí mají stejný problém jako já, a? se vyjádří do tohoto fóra...... Protože Gamepark tu je proto, abychom na něm hráli to, co nás baví, a nemuseli se podřizovat skupinám, které takto znepříjemňují hru.... Serverů na VC je dost, tak by bylo pro tyto skupiny přinejmenším rozumné, porjít všechny hry, a vybrat si mezi nima, poněvadž HalongPort, Dust .... , a Waterfall jsou nejhranější mapy.... Tak je veliká pravděpodobnost, že se alespoň v jedné z 5ti her práva vaše oblíbená mapa oběví............
Připojené(ý) soubory
Připojený soubor  Voting.JPG ( 81.3k ) Počet stažení: 24
 


--------------------
by Distorion © www.funny-web.info ;

Vive la -=Cooperative Armed Forces=- .....

Rána do hedky, můj 100tý kill!!! Nejsem cheater, Já mám skill .....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Parcus
příspěvek 09.04.2007, 14:59
Příspěvek #2


pouze Vietcong


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 66
Registrován: 18.09.2004
Bydliště Žďár nad Sázavou
ID: 2790




QUOTE(Distorion @ 08.04.2007, 09:54) [snapback]485172[/snapback]

Zdravím Vás všechny,
Tímto bych moc chtěl poprosit adminy, aby zakázaly na serverech Voting o new mapu, protože: Dnes ráno jsem si založil hru jménem HalongPortDM, po 10-15 minutách přišli hráči klanu .:MN:. , a změšnili mapu na waterfall ctf.... Jak si můžete všimnout v přiloženém obrázku, výslovně jsem napsal do popisu: Nevotujte tu o novou mapu.... Oni Však přišli, dali voting, a změnili tím mapu na waterfall CTF, kterou absolutně nesnáším... Nejde mi všk o to, že tu mapu mám rád, ale o to, že v klientu je napsáno: HalongPortDM, a hráči, kteří si to dm chtějí zahrát se tam připojí a zjistí, že tam je waterfall CTF........ Vzhledem k tomu Vás chci požádat, abyste zakázali ,,matení" hráčů votingem o mapy..... Přecejenom není milé když se server jmenuje HalongPortDM, a Hraje se tam Waterfall.... Myslím si že nejsem sám, komu vadí, že si založí svoji oblíbenou mapu, a pak mu ji někdo jen tak změní........ Nejlepší by bylo, aby správce hry mohl změnit mapu dle svého uvážení, bez votingu (jako admin)...., a ostatní nemohli hlasovat o nové mapě...., je mi jasné že tento systém se tu s nejvetši pravděpodobností nezavede, ale úplně by stačilo do parametrů hry přidat kolonku hlasování o novou mapu, a možnost pro správce ho zakázat..... Prosím všechny hráče, kterí mají stejný problém jako já, a? se vyjádří do tohoto fóra...... Protože Gamepark tu je proto, abychom na něm hráli to, co nás baví, a nemuseli se podřizovat skupinám, které takto znepříjemňují hru.... Serverů na VC je dost, tak by bylo pro tyto skupiny přinejmenším rozumné, porjít všechny hry, a vybrat si mezi nima, poněvadž HalongPort, Dust .... , a Waterfall jsou nejhranější mapy.... Tak je veliká pravděpodobnost, že se alespoň v jedné z 5ti her práva vaše oblíbená mapa oběví............


No jedině co bych uvítal aby se změnilo, by bylo aby se právě v klientovi měnila mapa ( pokud by to šlo, admini by tak už učinili).
A myslím si že tato "demokracie" ve votování je nejlepší......menšina se musí podřídit většině :-)


--------------------
====>>>Není důležitý být u toho, když se pracuje, ale když se rozdává! <<<====
S pozdravem: Parcus

Duší pořád Dřevorubec z Vietnamu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Distorion
příspěvek 09.04.2007, 16:59
Příspěvek #3


Distorion


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 19
Registrován: 04.04.2007
ID: 20337




To sice ano.... ale myslím si že takto se dá dojít k tomu, že pak už ten kdo bude tu chcít hrát jen jednu mapu, si sem pozve 10 kamaradu, zahesluje mistnost, a bude to.... kdyz to pak udela kazdy, tak si zahraji uz jen ,,vyvoleni", coz je špatně...... Ja bych prostě povolil Voting jen tomu, kdo je ,,správcem" hry, nebo nikomu, a bylo by to nejlepší ;-)


--------------------
by Distorion © www.funny-web.info ;

Vive la -=Cooperative Armed Forces=- .....

Rána do hedky, můj 100tý kill!!! Nejsem cheater, Já mám skill .....
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 23.04.24 - 15:38
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist