IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Často kladené otázky

Pokud máte nějaký dotaz či problém s Medal of Honor, nejprve si přečtěte náš FAQ, než položíte otázku!

5 Stran(y): V  < 1 2 3 4 5 >  
Closed TopicStart new topic
> Nove mapy a mody v sekci mohaa, mapy a mody v mohaa
Hodnocení 5 V
[TORTUGA]<...
příspěvek 10.05.2005, 22:25
Příspěvek #31


- Želvonaut -


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 675
Registrován: 09.11.2003
Bydliště Mimoň
ID: 424




No myslim si že Spearheda nikdo nehraje právě kvůli absenci nových obj. map a asi taky kvůli všeobecně zavedenému mylnému mínění, že se ve hře nedá lýnovat za běhu wink.gif


--------------------
To je z toho života, jakej ty vedeš! To je z toho, s jakejma lidma ty se stýkáš!

Spam is forbidden!!!
- LOCKED -
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TotalTrum
příspěvek 24.05.2005, 06:45
Příspěvek #32





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 43
Registrován: 21.05.2005
ID: 6570




asi blba otazka, stahnul sem si mappacky ale kam je mam presne zkopirovat, nahral jsem je tam kde jsou taky koncovky pk3 nebo tak nejak ale ty mapy to nenacetlo.....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
duchodce_
příspěvek 24.05.2005, 08:53
Příspěvek #33





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 824
Registrován: 28.02.2005
Bydliště Praha
ID: 5212




QUOTE(TotalTrum @ 24.05.2005, 07:45)
asi blba otazka, stahnul sem si mappacky ale kam je mam presne zkopirovat, nahral jsem je tam kde jsou taky koncovky pk3 nebo tak nejak ale ty mapy to nenacetlo.....
[right][snapback]95710[/snapback][/right]

mozna by pomohlo kdybys ty mapy rozbalil :)
mapy se davaji do adresare C:\Program Files\EA GAMES\MOHAA\main


--------------------




Go to the top of the page
 
+Quote Post
[TORTUGA]<...
příspěvek 25.05.2005, 16:46
Příspěvek #34


- Želvonaut -


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 675
Registrován: 09.11.2003
Bydliště Mimoň
ID: 424




QUOTE(duchodce_ @ 24.05.2005, 09:53)
mapy se davaji do adresare C:\Program Files\EA GAMES\MOHAA\main
[right][snapback]95727[/snapback][/right]

Myslim, že každej ma medala trochu někde jinde wink.gif Já bych ho například na Céčku vůbec nenašel. Nenašel bych ho dokonce ani na Déčku. Nenašel bych ho dokonce ani.... ....kua kde já mám vlastně Medala? wow.gif


--------------------
To je z toho života, jakej ty vedeš! To je z toho, s jakejma lidma ty se stýkáš!

Spam is forbidden!!!
- LOCKED -
Go to the top of the page
 
+Quote Post
duchodce_
příspěvek 31.05.2005, 13:52
Příspěvek #35





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 824
Registrován: 28.02.2005
Bydliště Praha
ID: 5212




Dostali jsme moznost otestovat nove mapy primo na GZ. Kazdy kdo ma zajem si muze stahnou vyber map vhodnych pro GZ z http://moh.gamezone.cz/ffa.rar a z http://moh.gamezone.cz/obj.rar. Tyto mapy se budou testovat na fps, bugy a zatez vetsho poctu hracu a potom se vyber uzavre a z toho nejlepsiho se bude delat mappack. je tedy jen na vas ktere mapy tam bude chtit. Pro ty z vas kteri umeji votovat nebude problem tyto nove mapy najit v mistnosti Capture the Flag. Pro ostatni - testovani probiha vetsinou ve vecernich hodinach. po dobu testovani budou nove mapy povoleny v mainu na GZ.

Příspěvek upravil duchodce_, 31.05.2005, 15:37.


--------------------




Go to the top of the page
 
+Quote Post
[TORTUGA]<...
příspěvek 31.05.2005, 20:42
Příspěvek #36


- Želvonaut -


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 675
Registrován: 09.11.2003
Bydliště Mimoň
ID: 424




Uh. Já se moc omluvuju, se mi to odeslalo 2x blush.gif

Příspěvek upravil [TORTUGA]<$kullman>, 31.05.2005, 20:44.


--------------------
To je z toho života, jakej ty vedeš! To je z toho, s jakejma lidma ty se stýkáš!

Spam is forbidden!!!
- LOCKED -
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[TORTUGA]<...
příspěvek 31.05.2005, 20:43
Příspěvek #37


- Želvonaut -


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 675
Registrován: 09.11.2003
Bydliště Mimoň
ID: 424




Nechci nijak moc rejpat, ale tady ani v zábavě si to moc lidí nepřečte (přeci jen sem chodí poměrně málo lidí) a tak bych doporučoval dát tohle info i na MoH:AA main page innocent.gif

Ale pokuď možno hodně výrazně, aby si toho aspoň někdo všiml.


--------------------
To je z toho života, jakej ty vedeš! To je z toho, s jakejma lidma ty se stýkáš!

Spam is forbidden!!!
- LOCKED -
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TotalTrum
příspěvek 01.06.2005, 17:34
Příspěvek #38





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 43
Registrován: 21.05.2005
ID: 6570




hele ty mapy mam nahrany v main a taky rozbaleny, ale ve hre vubec nejsou videt !
help me
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[TORTUGA]<...
příspěvek 10.06.2005, 00:07
Příspěvek #39


- Želvonaut -


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 675
Registrován: 09.11.2003
Bydliště Mimoň
ID: 424




QUOTE(TotalTrum @ 01.06.2005, 18:34)
hele ty mapy mam nahrany v main a taky rozbaleny, ale ve hre vubec nejsou videt !
help me
[right][snapback]99325[/snapback][/right]

Jak nejsou ve hře vidět? Jestli mužu doporučit, rozbal si ty dva mappacky do adresáře maps v mainu (měl bys tam mít 2 podadresáře obj a ffa). Já mám ty mapy v mainu a v těch podadresářích a je to v pohodě. Kdyžtak sem (nebo formou SZ) napiš ICQ a já ti napíšu až se zas budou nové mapy testovat nebo hrát a mužem to vyřešit wink.gif

Jen upozorňuju, že u svýho kompu budu až v neděli večer turned.gif


--------------------
To je z toho života, jakej ty vedeš! To je z toho, s jakejma lidma ty se stýkáš!

Spam is forbidden!!!
- LOCKED -
Go to the top of the page
 
+Quote Post
-B!zZar3-
příspěvek 17.06.2005, 11:31
Příspěvek #40





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 48
Registrován: 10.02.2005
ID: 4966




Já bych na gz dal aspon jednu dvě místnosti s real modem.Potom bych taky dal dalších pár místností líp zabespečenejch proti haxům, např pandorou nebo tak.přádnej anticheat.Nějaký new mapy by se taky hodily, ale jen nějaký lepší, který se docela hrajou.Nebo opatchovaný V2, hunt atd, prej už se na nich pracuje, nebo sou hotový.

l!vE iN pEacE ***


Příspěvek upravil stator_rotor, 17.06.2005, 12:48.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Orbithek
příspěvek 17.06.2005, 11:43
Příspěvek #41





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 195
Registrován: 22.03.2004
Bydliště Fulnek
ID: 1306




QUOTE(-B!zZar3- @ 17.06.2005, 12:31)
Já bych na gz dal aspon jednu dvě místnosti s real modem.Potom bych taky dal dalších pár místností líp zabespečenejch proti haxům, např pandorou nebo tak.přádnej anticheat.Nějaký new mapy by se taky hodily, ale jen nějaký lepší, který se docela hrajou.Nebo opatchovaný V2, hunt atd, prej už se na nich pracuje, nebo sou hotový.

l!vE iN pEacE ***
[right][snapback]104313[/snapback][/right]


Real mod už zde byl cca před rokem smile.gif ...a že by tam chodilo moc lidí to teda ne blush.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
stator_rotor
příspěvek 17.06.2005, 12:49
Příspěvek #42


Šmoulinka je gut


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 314
Registrován: 28.02.2005
ID: 5214




QUOTE(-B!zZar3- @ 17.06.2005, 12:31)
Já bych na gz dal aspon jednu dvě místnosti s real modem.Potom bych taky dal dalších pár místností líp zabespečenejch proti haxům, např pandorou nebo tak.přádnej anticheat.Nějaký new mapy by se taky hodily, ale jen nějaký lepší, který se docela hrajou.Nebo opatchovaný V2, hunt atd, prej už se na nich pracuje, nebo sou hotový.

l!vE iN pEacE ***
[right][snapback]104313[/snapback][/right]


znam moc a moc lidi co akorat melou drzkou a rikaj coby udelali kdyby .....
brani ti nekdo v iniciative??
jak je videt nemas ani nejmensi potuchy jak gz servery fungujou, co na nich bezet muze a co ne, kde je pro jaky ach specificky problem atd atd ...

ja bych si napriklad rad koupil letadlo potom bych ...

proboha, na gz 99% lidi umi akorat zvanit, vylevat si mindraky, chapu ze za to ve velke vetsine pripadu nemuzou a jejich rodice bych za to .. , ale jasne, v prevazne vetsine za svoje mindraky proste nemuzou ..ale nejak sem krome kecu, nadavek atd nezaznamenal ze by prisel nekdo s aspon trochu realnym a aspon castecne promyslenym napadem jak resit cokoli ...

muj nazor je, ze hlavni je myslet, to se tady ale bohuzel nevidi :)

sry bizzare omylem sem u tveho prispevku zmacknul editovat , misto odpovedet :)


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
-B!zZar3-
příspěvek 17.06.2005, 15:39
Příspěvek #43





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 48
Registrován: 10.02.2005
ID: 4966




No nevim, ale pokud vim tak tohle forum má bejt o tom co by sme si na gz přáli atd a né jak to udělat to už je věc adminů a správců gz, nevim co sem tak špatnýho udělal perky.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
duchodce_
příspěvek 17.06.2005, 21:06
Příspěvek #44





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 824
Registrován: 28.02.2005
Bydliště Praha
ID: 5212




QUOTE(-B!zZar3- @ 17.06.2005, 16:39)
No nevim, ale pokud vim tak tohle forum má bejt o tom co by sme si na gz přáli atd a né jak to udělat to už je věc adminů a správců gz, nevim co sem tak špatnýho udělal perky.
[right][snapback]104364[/snapback][/right]


ja si nemyslim ze perky myslel zrovna konkretne tebe, bylo to spis takove vseobecne. nikdo z vas si nedovede predstavit kolik nam zabere volneho casu cokoliv noveho vymyslet, najit, otestovat, schvalit a nakonec uvest do provozu na GZ. jenom treba mapy. nove mapy ktere pripravuji do mappacku se testovaly na GZ vic jak tyden a hrace kteri nam s tim pomahali bych mohl pomalu spocitat na prstech jedne ruky. kazdy mel moznost ukazat ze pro GZ potazmo pro MOH komunitu ma zajem neco udelat nebo ze ho neco takoveho aspon zajima. kazda nova vec ktera se tu objevi ze za chvili setka s nezajem a zakladat nove mistnosti jen proto aby se to hralo 14 dni nema smysl. Lewit nam tady zalozil na vase cetne zadosti mod Freeze Tag Objective. Hralo se to maximalne 3 tydny a ted po tom nestekne ani pes. Nebo si vzpomen jaky to byl porod kdyz se poprve do turnaje dali jine mapy nez V2, bridge nebo hunt. Co bylo kolem toho reci a kolik si toho tenkrat Atreid vyslechl angry.gif Nedokazu si predstavit jak by asi dopadl navrh na turnaj 3vs3 a uz vubec ne jak by dopadla GZ MOH liga, ktera je pripravena ke spusteni. O anticheatu pro MOH na GZ se tady uz napsala malem kniha takze ja napisu doslov. Anticheaty pro MOH existuji, zkouseli jsme jich hodne (da se rici ze temer vsechny). Vsechny krasne funguji na privatnim serveru ale zatim zadny nefunguje prez klienta GZ. Klient a server GZ je proste komplikovany stroj a jakykoliv externi program je pouze pisek do jeho soukoli. na konec bych jen chtel rici ze nove mapy budou jako mappack na zacatku prazdnin a hned potom se zacne testovat mod City Night Final.

Příspěvek upravil duchodce_, 17.06.2005, 21:07.


--------------------




Go to the top of the page
 
+Quote Post
-B!zZar3-
příspěvek 17.06.2005, 22:07
Příspěvek #45





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 48
Registrován: 10.02.2005
ID: 4966




Aspoň že duchy je schopnej odpovědět kultivovaně.díky za to.je dobře že budou new mapy, ale otázka je jak dlouho se budou hrát, já osobně si je rád zahraju, ale de o to jak dlouho mě budou bavit když sem zaběhlej na V2, Stalin a bridge.Jinak novej mod bude dobrej už se na to těšim. thumbsup.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Stran(y): V  < 1 2 3 4 5 >
Closed TopicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 28.03.24 - 13:14
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist