IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Důležité

Pokud máte nějaký dotaz či problém s GamePark Pokerem, nejprve si přečtěte naše ČASTO KLADENÉ OTÁZKY, než položíte vlastní otázku!

Pokud je pro vás poker velkou neznámou, podívejte se na NÁPOVĚDU.

Také byste měli znát PRAVIDLA pro hraní na našich serverech. Vyhnete se tak zbytečným nepříjemnostem.

2 Stran(y): V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> GP poker cup 2010, v blogu mi to smazali tak snad tady to může být
Hodnocení 5 V
Leto_II
příspěvek 02.01.2011, 20:50
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 7
Registrován: 02.01.2011
Bydliště Brno
ID: 36205




Dne 2.1.2011 se měl odehrát GP turnaj v pokeru. Někteří měli výtky, ale tak na to už jsme si snad všichni zvykli. Poker na GameParku má spoustu chyb, ale co taky ne.

Od začátku si všichni stěžovali na dvou hodinový rebuy, taky jsem byl proti, ale nakonec jsem ho i já musel využít. Ale to co se s rebuyem provádělo nemá snad obdoby ani když v afgánistánu cvrnkají kuličky. To že je rebuy 2 hodiny při počtu 180 hráčů, to je přinejmenším podivné, ale dá se to pochopit. 6e je možnost 5 rebuy, to je opravdu hodně, ale já jsem rozumný člověk a snesu to. Ale to co nám hráči GP zaslíbeni předvedli nemá obdoby. Dáme si rebuy třeba třicetkrát? No proč ne, malé děti nám to zaplatí a GP se raduje. Opravdu nevím jestli to tito hráči dělají pro výhru nebo jenom pro ten pocit že na to mají a ostaní nase*ou, ael to nechám být. Spousta hráčů se úspěšně přetloukla i přes neomazený rebuy, a nikdo z těchto !hráčů! se stejně do final 10 nedostal, všichni jsme spokojeni.

To že se nezobrazuje adekvátně pořádí, to už asi všichni taky víme. Nefunguje to u žádného turnaje. Já nevím jestli je to tak složité, programování není můj obor, ale pokud bych odvedl takovou praci v mém oboru, vím co by mě čekalo.

A to co se stalo při semifinálových stolech, to byla taky zábava... 5 lidí na jednom a 2 na druhém, zajímavá hra.. Taková čekaná. asi to nebyl moc poker, ale nakoc se gordický uzel rozetnul.

A i přes všechny tyto nástrahy. se hrstka statečných dopracovala až k finálovému stolu. Byl to urputný boj, nikdo se nechtěl vzdát své pozice. Hrálo se doslova o každý SB.

Ale co čert nechtěl, v 19:00 se turnaj propojil s freerolem. MNáhle se u finálového stolu objevili 4 hráči s 1000 žetonů, kteří nevěřícně zírali na BB který činil asi 900 žetonů a nevěděli která bije. Chvíli se všichni smáli, ale když se v rohu objevil nápis "Stůl bude uzavřen", úsměv nám všem ztuhl.

Turnaj byl rázem u konce. 4 hráči u finálůového stolu se marně dovolávali pomoci. Jediný kdo se ozval byl call, ale ten nám jenom mohl říct že nic neví a že nic nemůže a že on vlastně muzikant.

Takže nakonec se snad dohodlo, že turnaj se "dohraje" příští sobotu. Doufejme že to tak dopadne, ale já bych si na to nevsadil ani korunu.



Stacky před pádem:
Leto_II ..................................... 69000 žetonů
Pitbll ..........................................60000 žetonů
^9l^1a^9s^1i^9c^1a^7:).....38000 žetonů
dns..?...... ...................................30000 žetonů



tabulka výher měla vypadat takto

1............................24000GB

2............................16000GB

3............................10667GB

4............................7111GB

5............................4741GB

6............................3160GB

7............................2107GB

8............................1405GB

9............................936GB

10..........................342GB

a ještě 1246 pro ostatní umístění



jediný s kým se admini bavili jsou první čtyři hráči, i to je úspěch, ale ostatní pořadí je neznámé, tedy 13937Gb propadá. k tomu všechny neoprávněné rebuye, a je to asi solidní částka. Teď jenom nechat vyšumnět i zbytek, nikdo nic nedostane a admini si střihnou o grafickou kartu.



Aby si někdo nemyslel, nejde mi ani o body, ani o kartu (mám ntb tak ji tam nezapojím), ale o to že jsem 4 hodin hrál s tím že chci vyhrát a hromada nekompetentních lidí to všecechno zkazí. Doufám že to v sobotu dohrajeme a všechno dobře dopadne, ale už tomu sám nevěřím. Samotným impulzem bylo ale to, když mi admin zodpovědný za celý turnaj řekl, ať se příště neregistruju když se mi to nelíbí.


--------------------
There's always a little truth behind every "JUST KIDDING", a little knowledge behind every "I DON'T KNOW", a litle emotion behind every "I DON'T CARE" and a litlle pain behind every "IT'S OK"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leto_II
příspěvek 02.01.2011, 20:51
Příspěvek #2





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 7
Registrován: 02.01.2011
Bydliště Brno
ID: 36205




http://www.gamepark.cz/gp_poker_cup_2010_504593.htm


--------------------
There's always a little truth behind every "JUST KIDDING", a little knowledge behind every "I DON'T KNOW", a litle emotion behind every "I DON'T CARE" and a litlle pain behind every "IT'S OK"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dns..?
příspěvek 02.01.2011, 21:03
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 28
Registrován: 11.08.2009
Bydliště Orlova
ID: 31529




hele a jinac ja nez tma zacli skakat ostatni hraci a nez to spadlo jsem mell 48 tisic (presneji 48070) :) zetonu a lasika nebo co to bylo 29 tisic ty 45 tisic odhad ...pak tam naskakali a obral si me cca o 15 ale kdyz ti vadi ze to spadlo tak tak by si mel pocitat zetony kdy se hralo normalne ne ?:D
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dns..?
příspěvek 02.01.2011, 21:10
Příspěvek #4





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 28
Registrován: 11.08.2009
Bydliště Orlova
ID: 31529




QUOTE(dns..? @ 02.01.2011, 21:03) *
hele a jinac ja nez tma zacli skakat ostatni hraci a nez to spadlo jsem mell 48 tisic (presneji 48070) :) zetonu a lasika nebo co to bylo 29 tisic ty 45 tisic odhad ...pak tam naskakali a obral si me cca o 15 ale kdyz ti vadi ze to spadlo tak tak by si mel pocitat zetony kdy se hralo normalne ne ?:D

http://screenshot.cz/LTVVH/
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leto_II
příspěvek 02.01.2011, 21:14
Příspěvek #5





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 7
Registrován: 02.01.2011
Bydliště Brno
ID: 36205




super.. já screen nemám.. dával jsem to po paměti... ty tovje čísla dávají smysl... jsem rád že nejsem v tom boji sám


--------------------
There's always a little truth behind every "JUST KIDDING", a little knowledge behind every "I DON'T KNOW", a litle emotion behind every "I DON'T CARE" and a litlle pain behind every "IT'S OK"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dns..?
příspěvek 02.01.2011, 21:27
Příspěvek #6





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 28
Registrován: 11.08.2009
Bydliště Orlova
ID: 31529




QUOTE(Leto_II @ 02.01.2011, 21:14) *
super.. já screen nemám.. dával jsem to po paměti... ty tovje čísla dávají smysl... jsem rád že nejsem v tom boji sám


ja za nic nebojuju jenom vim ze kazda vec nez bude v 100% chodu tak se musi dopilova t a prece nejsme deti ze kdyz se stane nejaky probem tak se tu budem hadat a obvinovat nekoho ze za to muze tenhle system nejede zas tak dlouiho a s prominutim ale je to tak neni delan profesionali kteri pracovali na podobnych klientech pro poker takze nemuzou vedet scim maji a nemaji pocitat proste se stalo a nadavat jim nikdo za to nemuze protoze vsude najdes chybu ..jinac sorry za chyby preklepy mam v sobe uz 10 pivko takze to pisu jenom tka ze na to vlastne ani nevidim :D jinac tesim se na sobotu..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dns..?
příspěvek 02.01.2011, 21:29
Příspěvek #7





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 28
Registrován: 11.08.2009
Bydliště Orlova
ID: 31529




a berte ze to ti lidi delaji pro vas takze budme radi ze vc se najde takovy server ktery se snazi rozvijet a delat neco pro hrace samozrejme ze po lidech za to neco chce ale myslim ze toho neni zas tak moc ;)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leto_II
příspěvek 02.01.2011, 21:32
Příspěvek #8





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 7
Registrován: 02.01.2011
Bydliště Brno
ID: 36205




QUOTE(dns..? @ 02.01.2011, 21:27) *
ja za nic nebojuju jenom vim ze kazda vec nez bude v 100% chodu tak se musi dopilova t a prece nejsme deti ze kdyz se stane nejaky probem tak se tu budem hadat a obvinovat nekoho ze za to muze tenhle system nejede zas tak dlouiho a s prominutim ale je to tak neni delan profesionali kteri pracovali na podobnych klientech pro poker takze nemuzou vedet scim maji a nemaji pocitat proste se stalo a nadavat jim nikdo za to nemuze protoze vsude najdes chybu ..jinac sorry za chyby preklepy mam v sobe uz 10 pivko takze to pisu jenom tka ze na to vlastne ani nevidim :D jinac tesim se na sobotu..


jasný, to jsem ochotnej taky tolerovat.. ale admini se chovají dost hnusně, chápu že je to nevděčná práce, ale nikdo je to dělat nenutí... já dal celé odpoledne hře a nakonec mám cizí chybou prohrát, a on mi řekne ať táhnu když se mi to nelíbí? kde to jsme?
turnaje dělat nikdo nemusí, ale když dělá, tak ať zajistí podporu a ne že tu bude jeden nekompetentní jakoadmin.


--------------------
There's always a little truth behind every "JUST KIDDING", a little knowledge behind every "I DON'T KNOW", a litle emotion behind every "I DON'T CARE" and a litlle pain behind every "IT'S OK"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
calll_
příspěvek 02.01.2011, 22:14
Příspěvek #9


_
Ikona skupiny

Skupina: Poker admin
Příspěvků: 3532
Registrován: 07.10.2006
Bydliště carentan
ID: 18001




QUOTE(Leto_II @ 02.01.2011, 21:32) *
jasný, to jsem ochotnej taky tolerovat.. ale admini se chovají dost hnusně, chápu že je to nevděčná práce, ale nikdo je to dělat nenutí... já dal celé odpoledne hře a nakonec mám cizí chybou prohrát, a on mi řekne ať táhnu když se mi to nelíbí? kde to jsme?
turnaje dělat nikdo nemusí, ale když dělá, tak ať zajistí podporu a ne že tu bude jeden nekompetentní jakoadmin.

kdo ti psal že máš táhnout nepíš tady blbosti, napsal sem ti že príšte se nemusíš registrovat a máš klid. Docela sranda je taky to že ze 4 hráču ty jako jedinej máš problem že se to musí odehrat v náhradnem termínu :) a pritom hráči nechali na tobe zvolit si termín sobotu puvodne tam byl termin v nedeli


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leto_II
příspěvek 02.01.2011, 22:42
Příspěvek #10





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 7
Registrován: 02.01.2011
Bydliště Brno
ID: 36205




QUOTE(calll_ @ 02.01.2011, 22:14) *
kdo ti psal že máš táhnout nepíš tady blbosti, napsal sem ti že príšte se nemusíš registrovat a máš klid. Docela sranda je taky to že ze 4 hráču ty jako jedinej máš problem že se to musí odehrat v náhradnem termínu :) a pritom hráči nechali na tobe zvolit si termín sobotu puvodne tam byl termin v nedeli

já vybral sobotu, ale nemám čas ani v sobotu ani v neděli, udělal jsem si čas dnes


--------------------
There's always a little truth behind every "JUST KIDDING", a little knowledge behind every "I DON'T KNOW", a litle emotion behind every "I DON'T CARE" and a litlle pain behind every "IT'S OK"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
coldik
příspěvek 02.01.2011, 22:43
Příspěvek #11





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 7640
Registrován: 16.01.2005
ID: 4565




QUOTE(dns..? @ 02.01.2011, 21:27) *
ja za nic nebojuju jenom vim ze kazda vec nez bude v 100% chodu tak se musi dopilova t a prece nejsme deti ze kdyz se stane nejaky probem tak se tu budem hadat a obvinovat nekoho ze za to muze tenhle system nejede zas tak dlouiho a s prominutim ale je to tak neni delan profesionali kteri pracovali na podobnych klientech pro poker takze nemuzou vedet scim maji a nemaji pocitat proste se stalo a nadavat jim nikdo za to nemuze protoze vsude najdes chybu ..jinac sorry za chyby preklepy mam v sobe uz 10 pivko takze to pisu jenom tka ze na to vlastne ani nevidim :D jinac tesim se na sobotu..

sorráč, ale pokud se jede o cenu + jsou v tom gp body, který někdo získal díky koupi premium účtu, tak by to mělo bejt na víc než 100% v pořádku.. za tohle bych se styděl a nevymlouval bych se na něco..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leto_II
příspěvek 02.01.2011, 22:43
Příspěvek #12





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 7
Registrován: 02.01.2011
Bydliště Brno
ID: 36205




QUOTE(calll_ @ 02.01.2011, 22:14) *
kdo ti psal že máš táhnout nepíš tady blbosti, napsal sem ti že príšte se nemusíš registrovat a máš klid. Docela sranda je taky to že ze 4 hráču ty jako jedinej máš problem že se to musí odehrat v náhradnem termínu :) a pritom hráči nechali na tobe zvolit si termín sobotu puvodne tam byl termin v nedeli

a promiň že jsem tě přesně necitoval. mozek si nepamatuje přesná slova, ale jenom smysl, a ten si každý bere podle sebe


--------------------
There's always a little truth behind every "JUST KIDDING", a little knowledge behind every "I DON'T KNOW", a litle emotion behind every "I DON'T CARE" and a litlle pain behind every "IT'S OK"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leto_II
příspěvek 02.01.2011, 23:04
Příspěvek #13





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 7
Registrován: 02.01.2011
Bydliště Brno
ID: 36205




QUOTE(coldik @ 02.01.2011, 22:43) *
sorráč, ale pokud se jede o cenu + jsou v tom gp body, který někdo získal díky koupi premium účtu, tak by to mělo bejt na víc než 100% v pořádku.. za tohle bych se styděl a nevymlouval bych se na něco..

souhlasím, když něco dělám, tak pořádně


--------------------
There's always a little truth behind every "JUST KIDDING", a little knowledge behind every "I DON'T KNOW", a litle emotion behind every "I DON'T CARE" and a litlle pain behind every "IT'S OK"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dns..?
příspěvek 02.01.2011, 23:35
Příspěvek #14





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 28
Registrován: 11.08.2009
Bydliště Orlova
ID: 31529




QUOTE(coldik @ 02.01.2011, 22:43) *
sorráč, ale pokud se jede o cenu + jsou v tom gp body, který někdo získal díky koupi premium účtu, tak by to mělo bejt na víc než 100% v pořádku.. za tohle bych se styděl a nevymlouval bych se na něco..


ja se tady nebudu hadat netvoril jsem to ja ani nejsem adminem ale jako hrac dokazu pochopit ze se neco muze zrvtnout a to ze mel nekdo v tom g body o ktere neprijde v tom si myslim ze neni problem..nevim co vic bych k tomu rekl asi jenom to ze urcite by jsem se nestydel ;)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
coldik
příspěvek 03.01.2011, 00:04
Příspěvek #15





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 7640
Registrován: 16.01.2005
ID: 4565




QUOTE(dns..? @ 02.01.2011, 23:35) *
ja se tady nebudu hadat netvoril jsem to ja ani nejsem adminem ale jako hrac dokazu pochopit ze se neco muze zrvtnout a to ze mel nekdo v tom g body o ktere neprijde v tom si myslim ze neni problem..nevim co vic bych k tomu rekl asi jenom to ze urcite by jsem se nestydel ;)

já se nechci hádat - jenom konstatuju.. když něco nefunguje jak má, tak se nemá dělat radši nic, než až při hře zjistit, že je něco špatně :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stran(y): V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 28.03.24 - 18:41
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist