IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Často kladené otázky

Pokud máte nějaký dotaz či problém s Call of Duty, nejprve si přečtěte náš FAQ, než položíte otázku!

 
Reply to this topicStart new topic
> Problem s mapmi PISE ESTIMATING...
Caspy
příspěvek 25.01.2011, 23:03
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 10
Registrován: 25.01.2011
ID: 37035




Dobry den, kedze som nikde nenasiel tento problem tak sa ho teda spytam vas ,vsetky patche a mappacky som si nainstaloval porozbaloval do príslusnych suborov cod no ale ked uz sa pripajam tak sa mi na chvilku zacne stahovat asi mapa...aj ked by som ju mal mat kedze som vsetky mappacky rozbalil do mainu lenze ked uz to aj zacne stahovat za chvilku napise estimating v riadku s nazvom estimating deafult... a toto sa neustale opakuje za pomoc dakujem....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
L@chtan
příspěvek 25.01.2011, 23:09
Příspěvek #2





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1219
Registrován: 05.10.2007
Bydliště VnM
ID: 22573




QUOTE(Caspy @ 25.01.2011, 23:03) *
Dobry den, kedze som nikde nenasiel tento problem tak sa ho teda spytam vas ,vsetky patche a mappacky som si nainstaloval porozbaloval do príslusnych suborov cod no ale ked uz sa pripajam tak sa mi na chvilku zacne stahovat asi mapa...aj ked by som ju mal mat kedze som vsetky mappacky rozbalil do mainu lenze ked uz to aj zacne stahovat za chvilku napise estimating v riadku s nazvom estimating deafult... a toto sa neustale opakuje za pomoc dakujem....

zkus vypnout stahování v multiplayer options


--------------------


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Caspy
příspěvek 25.01.2011, 23:36
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 10
Registrován: 25.01.2011
ID: 37035




QUOTE(L@chtan @ 25.01.2011, 23:09) *
zkus vypnout stahování v multiplayer options


skusil som to vypat ale ked dam ze alow downloading no a vypnem hru a znovu sa pripojim tak zas tam mam yes pri alow downloading a stahuje sa mi mapa......som zufaly...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bighead
příspěvek 26.01.2011, 15:01
Příspěvek #4


velký = big a dál ?
Ikona skupiny

Skupina: GP Support
Příspěvků: 3316
Registrován: 10.04.2006
ID: 14196




QUOTE(Caspy @ 25.01.2011, 23:36) *
skusil som to vypat ale ked dam ze alow downloading no a vypnem hru a znovu sa pripojim tak zas tam mam yes pri alow downloading a stahuje sa mi mapa......som zufaly...

tak to vypni a otevři konzoli pomocí tlačítka ; ( pod ESC ), vymaž ; a napiš tam /reconnect a dej enter, mělo by tě to pustit, pokud máš tu mapu


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 19.04.24 - 22:11
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist