IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Často kladené otázky

Pokud máte nějaký dotaz či problém s Call of Duty, nejprve si přečtěte náš FAQ, než položíte otázku!

 
Reply to this topicStart new topic
> Dotaz pro adminy--...--, pouhy dotaz....
M@s
příspěvek 09.07.2005, 12:30
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 81
Registrován: 27.06.2005
ID: 7281




no takže abych objasnil o co jde ja mam s kamošem server přes HAMACHI program jen takhle si mužeme udelat server na CoD pro nas dva a tak trenujeme a trenujem rifle furt... a jednou jsme blbly a napadlo nas proc si nezahrat CoD z pohledu třeti osoby tak jsme to zkousely az jsme na to přišly ovšem ten config jsem nesmazal a furt jsem ho tam mel a aj dneska když jsem hral na GZ DeathMatch no a pojmenoval jsem si to 3.cfg jenže me za to kick PB PB si zkratka myslel že je to nejaky cheat .... smazal jsem to a vratil se do hry ale s vracenim do hry jsem čelil nekolika naražkám ŽE JSEM HNUSNY CHEATER ATD.... proste si to nikdo nenechal vysvetlil a už vubec nechapaly že to na GZ nefunguje funguje to jen na serveru kde je hra spustena stimhle CONFIGEM.... jaksik jsem se stal cheaterem timto bych se chtel od tohoto očistit dekuju adminum za pochopeni pokud budete mit namitky tady moje icq kdyžtak vam ten .cfg pošlu abyste si vyzkoušely že na GZ nefunguje ;).... 266 578 978

Příspěvek upravil M@s, 09.07.2005, 12:31.


--------------------
Nikdy si nemysli, že víš více než ostatní... protože se vždy najde někdo kdo je lepší než ty...



Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wreis
příspěvek 09.07.2005, 12:36
Příspěvek #2


divide et impera


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1708
Registrován: 15.12.2004
Bydliště Ostrava
ID: 4080




a za co tě to koplo přesně?


--------------------
The perfect 24/7-Full-Time-Penalty-Giver. Precise, fast and absolutly no regret. No conversation, no argumentation, all messages will be ignored
Go to the top of the page
 
+Quote Post
M@s
příspěvek 09.07.2005, 12:39
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 81
Registrován: 27.06.2005
ID: 7281




QUOTE(Wreis @ 09.07.2005, 13:36)
a za co tě to koplo přesně?
[right][snapback]111469[/snapback][/right]

ty tak to ja nevim jen nejaka lamka napsala že to pošle adminum tak se to kvam dostane nevim :-/


--------------------
Nikdy si nemysli, že víš více než ostatní... protože se vždy najde někdo kdo je lepší než ty...



Go to the top of the page
 
+Quote Post
M@s
příspěvek 09.07.2005, 12:43
Příspěvek #4





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 81
Registrován: 27.06.2005
ID: 7281




proste kamos udelal config a ja si ho nechal v mainu a pak me za to kick PB vubec nechapu ja zas na takovy urovni nejsem ale kamos tomu dost rozumi tak nevim...


--------------------
Nikdy si nemysli, že víš více než ostatní... protože se vždy najde někdo kdo je lepší než ty...



Go to the top of the page
 
+Quote Post
zap
příspěvek 09.07.2005, 22:51
Příspěvek #5


forgotten


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 3639
Registrován: 30.06.2005
Bydliště near Brno...
ID: 7354




QUOTE(M@s @ 09.07.2005, 13:30)
no takže abych objasnil o co jde ja mam s kamošem server přes HAMACHI program jen takhle si mužeme udelat server na CoD pro nas dva a tak trenujeme a trenujem rifle furt... a jednou jsme blbly a napadlo nas proc si nezahrat  CoD z pohledu třeti osoby tak jsme to zkousely az jsme na to přišly ovšem ten config jsem nesmazal a furt jsem ho tam mel a aj dneska když jsem hral na GZ  DeathMatch no a pojmenoval jsem si to 3.cfg jenže me za to kick PB  PB si zkratka myslel že je to nejaky cheat .... smazal jsem to a vratil se do hry ale s vracenim do hry jsem čelil nekolika naražkám ŽE JSEM HNUSNY CHEATER ATD.... proste si to nikdo nenechal vysvetlil a už vubec nechapaly že to na GZ nefunguje funguje to jen na serveru kde je hra spustena stimhle CONFIGEM.... jaksik jsem se stal cheaterem timto bych se chtel od tohoto očistit dekuju adminum za pochopeni pokud budete mit namitky tady moje icq kdyžtak vam ten .cfg pošlu abyste si vyzkoušely že na GZ nefunguje ;).... 266 578 978
[right][snapback]111468[/snapback][/right]

trochu od tematu: a jaky mate na hamachi pingy?? ja sem zkousel CSko a pingy byli dost hnus


--------------------
Moje <3 bije pro Kometu!!!
Princesa von Rondo!! Modrobílá šlechta!! Kometa Brno!! Starobrno!! Kome?áci!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
M@s
příspěvek 10.07.2005, 17:47
Příspěvek #6





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 81
Registrován: 27.06.2005
ID: 7281




QUOTE(zaP @ 09.07.2005, 23:51)
trochu od tematu: a jaky mate na hamachi pingy?? ja sem zkousel CSko a pingy byli dost hnus
[right][snapback]111651[/snapback][/right]

Víš to je kapku aj o tvojem připojeni nebo spiš na tom připojeni u koho je zaplej server pro jednoho hosta na serveru stači UPLOAD 128Kbps pro dva 256Kbps no cim vic lidi tim je lepěi UPLOAD ;)


--------------------
Nikdy si nemysli, že víš více než ostatní... protože se vždy najde někdo kdo je lepší než ty...



Go to the top of the page
 
+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 29.03.24 - 17:02
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist