IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

2 Stran(y): V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Turnaj
^90^Punisher(=PV...
příspěvek 17.11.2007, 19:26
Příspěvek #16





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 183
Registrován: 01.08.2005
ID: 7769




QUOTE(KillDalos @ 17.11.2007, 17:52) *
No já nevím, ale odehrát celý turnaj na jedné mapě se mi zdá přinejmenším hloupé. Ja bych to udělal na skupiny jak navrhuje fleck, ale s tím rozdílem, že bude zápas na 2 kola a každý hráč si vybere vlastní mapu. Za chvíli se tady snad bude rozkazovat, s jakou zbraní budu hrát ne?
Spíš mi to připadne tak, že fleck chce nycdm3, protože ji sám zná nazpamět. Ale je to jenom můk názor, tak mě prosím nekritizujte.
Sice už nejsem aktivní hráč SoF, ale turnajek bych dal.

to zní skoro jak klanbáze ta mapa nebo ty mapy by měli bejt pevně daný
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rAs!
příspěvek 17.11.2007, 19:41
Příspěvek #17


Já jsem rAs, ja nejsem jen tak někdo !


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 85
Registrován: 23.10.2006
ID: 18280




QUOTE(flecck @ 17.11.2007, 13:07) *
no myslim ze to ostatni vubec nezajímá, protože sou to v podstatě nováčci a od dob GP se hraje jen CTF. Jeste bych chtěl navrhnout systém turnaje: Vždy to byla kvalifikace a pak dva pavouci. Ja bych to malinko natáhnul.
1. Kvalifikace mapa: nycdm3 (všichni proti všem) - ukaže se kdo z přihlášených hráčů se dostaví a projeví tak zájem o turnaj
2. Navrhuju hru každej s každym 1v1 - nejlépe na jedné mapě "nycdm3?"- tabulka,body (něco jako liga)
3. Např prvních 6 v tabulce se popere v playoff o místa na různých mapách

PS: myslim si že je to lepší systém než dva pavouci : i nováček si řádně zahraje se všema.
Např. v mém prvním turnaji mne nějaký dobrý hráč ihned vyřadil a ve druhém pavouku sem nechytl slabého, takže sem si moc nezahrál.

V tomto systému se doopravdy ukáže kdo je kvalitní hráč na jedné mapě kterou všichni znají, protože učit se nějaké nové DM mapy a procházet si je - na to nemají vsichni čas

Co Vy na to ?????

Co je tedy rozhodnuto turnaj bude 1vs1 innocent.gif
1.) Tento bod je jasný, toto je super metoda, jak vyřadit ty co se jen do turnaje přihlasili na oko biggrin.gif .
2.) Uvidíme podle počtu přihlášených hráčů, ale když budem předpokladat, že se přihlásí podobný počet lidí jako minulý rok, tak bych to viděl na system jako minulý rok, protože by se jinak hralo velké množsví zápasů a to by se asi nezvládlo.
3.) Mapy budou celý turnaj rozmanité. :) Jestli se to vše povede, tak přidáme na turnaj nové. Co tak dlouho plánujem whistle.gif.

Příspěvek upravil rAs!, 17.11.2007, 19:42.


--------------------

Máte problémy s internetem? - Neváhejte kliknout na banner.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mallyyy
příspěvek 18.11.2007, 13:20
Příspěvek #18





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 295
Registrován: 13.03.2007
ID: 20141




fleccku jednu mapu hrat je na hovno nycdm 4 je taky dobra a zadny mikro nic tak proc ne vic siberia taky ....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
+-=
příspěvek 18.11.2007, 13:59
Příspěvek #19


součinitel evakuace = 0,6
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 6476
Registrován: 26.08.2005
Bydliště Příbram ...
ID: 8214




QUOTE(mallyyy @ 18.11.2007, 13:20) *
fleccku jednu mapu hrat je na hovno nycdm 4 je taky dobra a zadny mikro nic tak proc ne vic siberia taky ....

Wáá všeco jenom n4 nééé :) Stačí mít vestu a broky a vyhraješ nad nej skillem 30:0 :)


--------------------
"Kámen - může se hodit."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
drahous
příspěvek 18.11.2007, 17:33
Příspěvek #20





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 88
Registrován: 14.03.2007
ID: 20152




QUOTE(+-= @ 18.11.2007, 13:59) *
Wáá všeco jenom n4 nééé :) Stačí mít vestu a broky a vyhraješ nad nej skillem 30:0 :)



neni pravda, mallyyy umi hedy to bys koukal a vestu muzes mit plnou:)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
flecck
příspěvek 18.11.2007, 17:50
Příspěvek #21


flecck


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 332
Registrován: 25.10.2005
Bydliště Prague street
ID: 9197




QUOTE(KillDalos @ 17.11.2007, 17:52) *
No já nevím, ale odehrát celý turnaj na jedné mapě se mi zdá přinejmenším hloupé. Ja bych to udělal na skupiny jak navrhuje fleck, ale s tím rozdílem, že bude zápas na 2 kola a každý hráč si vybere vlastní mapu. Za chvíli se tady snad bude rozkazovat, s jakou zbraní budu hrát ne?
Spíš mi to připadne tak, že fleck chce nycdm3, protože ji sám zná nazpamět. Ale je to jenom můk názor, tak mě prosím nekritizujte.
Sice už nejsem aktivní hráč SoF, ale turnajek bych dal.


nycdm3 sem tam psal s otazníkem - byl to jen příklad povedené mapy kde je velký výběr zbraní. Určitě né celej turnaj na jedné mapě, přečti si bod 2. playoff na různých mapách - playoff by se učastnilo více hráčů.....

QUOTE(mallyyy @ 18.11.2007, 13:20) *
fleccku jednu mapu hrat je na hovno nycdm 4 je taky dobra a zadny mikro nic tak proc ne vic siberia taky ....


to samé, asi si to nepochopil :D Ta jedna mapa by byla jen na ligu ( a nepreferuju zadnou) jen když je budou admini vybirat aby je peclive prosly a koukly se jaké jsou kde zbrane. nycdm4 je jen o jedné zbrani, streets taky a je to brokna, neni to fer.....

PS: pro vsechny, byl to jen navrh a myslim ze rAs s faltym si to stejne udelaj po svem a myslim ze dobre....jen mne tak napadla takova zmena :D
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mr.Kid
příspěvek 19.11.2007, 21:08
Příspěvek #22





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 28
Registrován: 25.07.2007
ID: 21522




QUOTE(rAs! @ 17.11.2007, 19:41) *
Co je tedy rozhodnuto turnaj bude 1vs1 innocent.gif
1.) Tento bod je jasný, toto je super metoda, jak vyřadit ty co se jen do turnaje přihlasili na oko biggrin.gif .
2.) Uvidíme podle počtu přihlášených hráčů, ale když budem předpokladat, že se přihlásí podobný počet lidí jako minulý rok, tak bych to viděl na system jako minulý rok, protože by se jinak hralo velké množsví zápasů a to by se asi nezvládlo.
3.) Mapy budou celý turnaj rozmanité. :) Jestli se to vše povede, tak přidáme na turnaj nové. Co tak dlouho plánujem whistle.gif.

oMg,1v1 :D to nemam šanci :) ale určitě si zahraju :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rAs!
příspěvek 22.11.2007, 17:37
Příspěvek #23


Já jsem rAs, ja nejsem jen tak někdo !


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 85
Registrován: 23.10.2006
ID: 18280




S turnajem počkáme až se dohraje Drahoušův turnaj, aby se to netřískalo. :)


--------------------

Máte problémy s internetem? - Neváhejte kliknout na banner.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stran(y): V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 28.03.24 - 19:16
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist