IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> Ochrana hráču při misích
rychlik159
příspěvek 31.10.2014, 12:49
Příspěvek #1


Pendolino :-)


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 125
Registrován: 21.10.2014
Bydliště Jičín
ID: 46648




Čau lidi,
napadla mě jedna věc. Mohlo by se udělat to, že když hráč dělá misi ( /mise ), tak nad jeho jménem bude napsáno: "Hráč dělá misi!" Kdyby nějaký hráč daného hráče s aktivní misí zabil, dostane díky tomu např. varování: "(1/3) Zabil ste hráče, který dělá misi!" Tato věc je dobrá k tomu, že někdo kdo prostě zabíjí na potkání, tak nebude moc zabít tohoho hráče, který si za mise chce vydělat nějaký ten peníz. Sám vím, jaké je opakovat mise 3x zasebou kvůli nějakým "skillerům", kteří hrají GTA jen na zabíjení. Samozřejmě vše by skončilo po zadání /endmise.


Prosím o Vaše vyjádření.

Díky
Příjemnou hru přeje
rychlik159


--------------------


Příjemnou hru na serveru Gamepark.cz

Přeje rychlik159 :-)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mercurius3
příspěvek 31.10.2014, 12:57
Příspěvek #2


Mercurius3


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1459
Registrován: 27.01.2012
Bydliště Most
ID: 43267




Jo jo myslím že by se něco takového hodilo do hry,každej jsme dělaly nějakou misi a známe to jaké to je když jedeš něco 3x a 3x tě někdo zabije,jsem rozhodně pro aby se to zřídilo na serveru thumbsup.gif thumbsup.gif


--------------------



-------------------------------------
V nebi mne nechtějí,
v pekle se mne bojí,
tak jsem tady.
Mercurius3 :-) :-)
--------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
__sXe__
příspěvek 31.10.2014, 13:39
Příspěvek #3



Ikona skupiny

Skupina: CoD4 admin
Příspěvků: 2004
Registrován: 15.09.2009
ID: 31898




Tak v tomto s tebou nesúhlasím. GTA je samozrejme aj o zabíjaní a pokiaľ ťa niekto zabije pri misii, tak bohužiaľ, ale stane sa a ak to robíš 3x tak si dáš pauzu. To by sme potom mohli obmedziť zabíjanie pre každého, kto má určité povolanie - nemôžeš zabiť policajta, lebo ´ta ide zatknúť alebo niekoho iného.


--------------------
Tvůj příslib ticha padl kolem,
Blázním z pohledu do tvých očí,
Cítím temnotu, která se nad ní rozlila,
Převezmu tě, jestli chceš
(Tohle jsi udělala)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Piplovic.
příspěvek 31.10.2014, 14:22
Příspěvek #4


hups
Ikona skupiny

Skupina: GTA:SA admin
Příspěvků: 2483
Registrován: 14.08.2006
Bydliště Ostrava
ID: 16929




Všude číhá smrt..


--------------------
I <3 Škoda Octavia 1 1.8T

Podpis smazán - porušení pravidel fóra - lol :o)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Syny_gateS
příspěvek 31.10.2014, 16:20
Příspěvek #5





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 197
Registrován: 05.11.2012
ID: 44647




já s tímhle souhlasím, chtěl sem něco takovýho taky napsat, jenže než já se k nščemu dokopu :D dealer zbraní má při misích nezničitelné auto, takže můj návrh rosšířit to na další povolání, třeba kamionista, vzhledem k tomu že aby se mu nezrušila mise nesmí ani vystoupit, aby se ubránil, ale myslím že to tak je u více povolání.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Antrax...
příspěvek 31.10.2014, 17:31
Příspěvek #6



Ikona skupiny

Skupina: GTA:SA admin
Příspěvků: 284
Registrován: 01.10.2013
ID: 45990




No tak já jsem pro i proti :D... možná udělat to, že hráč může např. vystoupit z kamionu aby se mohl bránit a nastavit tam daný čas kdy se mise zruší.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rychlik159
příspěvek 31.10.2014, 17:39
Příspěvek #7


Pendolino :-)


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 125
Registrován: 21.10.2014
Bydliště Jičín
ID: 46648




QUOTE(__sXe__ @ 31.10.2014, 13:39) *
Tak v tomto s tebou nesúhlasím. GTA je samozrejme aj o zabíjaní a pokiaľ ťa niekto zabije pri misii, tak bohužiaľ, ale stane sa a ak to robíš 3x tak si dáš pauzu. To by sme potom mohli obmedziť zabíjanie pre každého, kto má určité povolanie - nemôžeš zabiť policajta, lebo ´ta ide zatknúť alebo niekoho iného.

Vím, že je GTA i o zabíjení ale né každý se chce zapojit do nějaké ty přestřelky a né každý v ní vyhraje. Toto je dobré hlavně pro začátečníky na serveru aby si mohli vydělat nějaké peníze a né rovnou se dostat na kill-list.


QUOTE(Syny_gateS @ 31.10.2014, 16:20) *
já s tímhle souhlasím, chtěl sem něco takovýho taky napsat, jenže než já se k nščemu dokopu :D dealer zbraní má při misích nezničitelné auto, takže můj návrh rosšířit to na další povolání, třeba kamionista, vzhledem k tomu že aby se mu nezrušila mise nesmí ani vystoupit, aby se ubránil, ale myslím že to tak je u více povolání.


Ano aspoň to auto kdyby bylo nezničitelné jako má Dealer zbraní to pak hlavně kamionisti budou mít celkem klid, když budou projíždět LV po The Strip a někdo do nich bude střílet.


--------------------


Příjemnou hru na serveru Gamepark.cz

Přeje rychlik159 :-)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Twenkyes
příspěvek 01.11.2014, 14:20
Příspěvek #8





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 111
Registrován: 12.10.2013
Bydliště Doma
ID: 46011




zivot na ulici je nebezpecny a jedine zbran samotna dokazte ta zachranit nie nejaka misia alebo to ze sedis v kamione, staci sa snazit a nenechat sa zabit .


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 27.04.24 - 15:47
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist