IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

2 Stran(y): V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> $yny není EM
Glatius
příspěvek 18.03.2015, 10:16
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 64
Registrován: 06.03.2014
ID: 46367




Zdravím,

Jen by mě zajímalo kvůli čemu jste vyhodili $ynyho ze stavu Event Mastera. Jako že se nepohodl s Painem, budiž ale proč kvůli tomu vyhazovat dobrého EM, který dělá třeba i vlastní akce ?? Jako nedávno udělal "vylodění v normandii" Chápu že $yny používá často peprné názory, ale pověz te mi kterej člověk v dnešní době není takovej ? Stalo se stalo...bože, opravdu toto to vidíte jako výchozí řešení ? Zas tolik EM na serveru není a často prostě nikdo na serveru není kdo by udělal nějakou akci. Jako jasně Je možnost jít za primátora a ty akce dělat, ale ten má jen omezené možnosti...neudělá vám třeba mrakáč. Takže se vás ptám jestli ho nechcete dát z5.

Díky s pozdravem MR.Amenhotep.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rapy2
příspěvek 18.03.2015, 16:37
Příspěvek #2





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 42
Registrován: 01.11.2013
ID: 46050




QUOTE(Glatius @ 18.03.2015, 10:16) *
Zdravím,

Jen by mě zajímalo kvůli čemu jste vyhodili $ynyho ze stavu Event Mastera. Jako že se nepohodl s Painem, budiž ale proč kvůli tomu vyhazovat dobrého EM, který dělá třeba i vlastní akce ?? Jako nedávno udělal "vylodění v normandii" Chápu že $yny používá často peprné názory, ale pověz te mi kterej člověk v dnešní době není takovej ? Stalo se stalo...bože, opravdu toto to vidíte jako výchozí řešení ? Zas tolik EM na serveru není a často prostě nikdo na serveru není kdo by udělal nějakou akci. Jako jasně Je možnost jít za primátora a ty akce dělat, ale ten má jen omezené možnosti...neudělá vám třeba mrakáč. Takže se vás ptám jestli ho nechcete dát z5.

Díky s pozdravem MR.Amenhotep.



Ahoj připojuji se k Amenhotepovi. Absolutně nechápu proč již není Syny event master. Mě přišel dobrej a v posledním měsíci jeden z nejaktivnějších adminů/em. Takže já taky chci aby byl Syny opět em. worship.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rychlik159
příspěvek 18.03.2015, 17:14
Příspěvek #3


Pendolino :-)


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 125
Registrován: 21.10.2014
Bydliště Jičín
ID: 46648




QUOTE(Glatius @ 18.03.2015, 10:16) *
Zdravím,

Jen by mě zajímalo kvůli čemu jste vyhodili $ynyho ze stavu Event Mastera. Jako že se nepohodl s Painem, budiž ale proč kvůli tomu vyhazovat dobrého EM, který dělá třeba i vlastní akce ?? Jako nedávno udělal "vylodění v normandii" Chápu že $yny používá často peprné názory, ale pověz te mi kterej člověk v dnešní době není takovej ? Stalo se stalo...bože, opravdu toto to vidíte jako výchozí řešení ? Zas tolik EM na serveru není a často prostě nikdo na serveru není kdo by udělal nějakou akci. Jako jasně Je možnost jít za primátora a ty akce dělat, ale ten má jen omezené možnosti...neudělá vám třeba mrakáč. Takže se vás ptám jestli ho nechcete dát z5.

Díky s pozdravem MR.Amenhotep.


Co na to říct. Jen asi to, že je to pravda. $yny je jedním z nejaktivnějších EM, co je na serveru. Připadá mi to hodně blbé vyhodit takto aktivního Event Mastera jen kvůli tom, že se nepohodl s Painkillerem. Přiznejme si, že každý má někdy špatnej den a prostě je mu jedno, co napíše. Ale takto se chová každý. Proč vyhodit z A-Teamu jednoho z nejlepších a nechat v A-Teamu člověka, který se ukáže na serveru na 3 sekundy za týden, jen kvůli tomu, aby se mu neodprodala chudáčkovi farma. ANO, myslím tím Mercuriuse. Znám dobře $ynyho, když máte problém, tak Vám v klidu odpoví a pomůže. Když chcete akci/event, tak pokud má čas, o event se postará. Už nespočetně semnou dělal akci Hledání Balíčku a mnoho dalších akcí. Vidím, že nejsem jedinný, kterému se odstranění AdminLevelu $ynymu nelíbí.

Popřemýšlejte prosím nad tím. Antrax a $yny dělají jako jediní akce pravidelně (denně). Např. getsa jsem strašně dlouho neviděl udělat "blbej" Mrakodrap smrti nebo jakoukolov jinou akci, kromě akcí jako jsou SkyJump, DeathRun ajn., Enxty když přijde, tak taky udělá akce ale prostě Antra a $yny jsou k nezaplacení EM. To, že někdo prostě někdy vybuchne, tak to se stává. Kdyby se všechno mělo trestat, tak nikdo z nás už prostě se na server nepřipojí.

Podle mě byla blbost odstranit $ynymu AdminLevel. Proto jako jeden z nejaktivnějších hráčů na serveru bych chtěl, aby se to nějak vyřešilo. Pokud tedy sám $yny není rád, že už Event Master není.


--------------------


Příjemnou hru na serveru Gamepark.cz

Přeje rychlik159 :-)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bighead
příspěvek 18.03.2015, 17:50
Příspěvek #4


velký = big a dál ?
Ikona skupiny

Skupina: GP Support
Příspěvků: 3316
Registrován: 10.04.2006
ID: 14196




chystám zavést, že kdo není schopen za měsíc nahrát nějaké požadované hodiny em, tak admin, tak kick, nemá smysl zabírat místo aktivní hráčům na serveru ( určitě lze brát ohled na neaktivitu způsobenou například maturitou, cestovaní... )


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Painkiller
příspěvek 18.03.2015, 20:05
Příspěvek #5


Painkiller22
Ikona skupiny

Skupina: GTA:SA admin
Příspěvků: 814
Registrován: 30.09.2011
ID: 42348




QUOTE(Piplovic. @ 16.05.2012, 12:46) *
Zde jsou pravidla které musí striktně dodržovat Event Master!

    Event Master je povinen konat akce na požádání hráčů.
    • Event Master je povinen respektovat adminy i normální pravidla.
    Event Master je povinen postihnout hráče který ničí akcí.
    • Event Master je povinen poslouchat Administrátora s vyšším levelem.
    Event Master je povinen nahlásit cheatera adminům.
    Event Master je povinen nahlížet do EM fóra.
    Event Master nesmí zvýhodňovat ostatní hráče či zneužívat příkazy ve svůj či cizí prospěch.
    Event Master nesmí vynášet informace.
    Event Master nesmí sdílet účet s jinými hráči, zveřejnit heslo či jinak zpřístupnit účet jiné osobě.
    Event Master nesmí rozdávat peníze hráči, který nevyhrál akci.(Pokud mu byly peníze přiděleny adminem pro akci)
    Event Master má zakázáno VAROVAT hráče pokud je administrátor AKTIVNÍ ve hře. (pokud si to nevyžádá jiná situace)
    Event Master má zakázáno zabít hráče na požádaní. (s výjimkou pokud hráč není v bugu,ověřit /spec ID)


Za porušení pravidel může být Event master potrestán až zbavením levelu
a udělením banu.
Tak nezlobte BigHeadu a Piploviče


Takze abych veci uvedl na pravou miru:
Syny mu byl odebran level z duvodu poruseni pravidel jak EM tak i normalnych jelikoz jeho chovani bylo nevhodne a vulgarni.
Co se tyce toho " každý má někdy špatnej den" tak u synyho to je pomerne casto a vetsinou no to trva vic dnu nez jeden.
Takze tohle je takova ta klasicka vymluva rychliku.

Velký$ynyGate$: tak kde seš dopíče
Velký$ynyGate$: kokot :D
Velký$ynyGate$: protože sou kokoti :D
Velký$ynyGate$: kde se tady kurva vzal ríša :D
$ynyGate$: hej tak co je, děláš s tim něco nebo umíš jenom pičovat na event mastery ??

Legracni je ze pokud by takhle psal nekdo jiny z EM nebo hracu ve hre uz by jste za to zadali pro nej ban a to nemluve o tom pokud by to bylo mireno na vas osobne. Ale pokud se jedna o synyho tak to prohlidnem zejo?

QUOTE(rychlik159 @ 18.03.2015, 17:14) *
Podle mě byla blbost odstranit $ynymu AdminLevel. Proto jako jeden z nejaktivnějších hráčů na serveru bych chtěl, aby se to nějak vyřešilo.
Pokud tedy sám $yny není rád, že už Event Master není.

$ynyGate$: svobodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D
$ynyGate$: syny už může bejt zas konečně sám sebou :D
$ynyGate$: anižby za to dostával pojeb zhora :D

Příspěvek upravil Painkiller, 18.03.2015, 20:16.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rychlik159
příspěvek 18.03.2015, 20:45
Příspěvek #6


Pendolino :-)


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 125
Registrován: 21.10.2014
Bydliště Jičín
ID: 46648




QUOTE(Painkiller @ 18.03.2015, 20:05) *
Legracni je ze pokud by takhle psal nekdo jiny z EM nebo hracu ve hre uz by jste za to zadali pro nej ban a to nemluve o tom pokud by to bylo mireno na vas osobne. Ale pokud se jedna o synyho tak to prohlidnem zejo?


Myslím si, že za to by si chtěl BAN jen ty. Pokud se vulgárně projevíš jednou za třeba hodinu, tak je to promlčený. Je něco jinýho, když hráč ti začne nadávat tím způsobem, že ti napíše třeba 3 nadávky v jedný větě, tak to už je mířený na mou osobu ale né, když napíšeš jednou za čas prostě něco. To aby teda byl nějakej admin pořád ONLINE a kontroloval chat, protože tohle se tam objevuje pořád, že někdo něco takhle napíše a dostane přiblblý varování. Z toho si nikdo nic nevezme.

O mě pár lidí ví, že jsem klidnej člověk, ale když se s prominutím jednou naseru, tak se to taky tak trochu projeví v tom chatu.

Už to nebudu řešit dál, prostě můj názor jsem zde napsal a to je asi vše.


--------------------


Příjemnou hru na serveru Gamepark.cz

Přeje rychlik159 :-)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RonyCrySkill
příspěvek 18.03.2015, 21:07
Příspěvek #7


Ahoj lidičky ! =D


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 360
Registrován: 27.08.2008
Bydliště Spáléné Poříčí
ID: 26655




Konečně whistle.gif je to jeho chyba a tečka améén worship.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Syny_gateS
příspěvek 18.03.2015, 21:23
Příspěvek #8





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 197
Registrován: 05.11.2012
ID: 44647




jooo, to sem přesně věděl :D :D :D paine nezklamal si :D :D přesně sem věděl že pudeš po mym soukromym chatu :D tak postupně:

chvíli trvalo než sem se vypracoval, to je fakt, ale za poslední dobu sem pravdila nijak obzvlášť neporušoval a administrátory sem neignoroval nikdy. Ale promiň, pokud mi řekneš "sněz moje hovno", tak na to se ti fakt víš co .. :D (doufám že chápete tu nadsázku, neberte to do slova)

ten dodatek pravidel se mi moc líbí "Tak nezlobte BigHeadu a Piploviče" když vezmeme potaz že piplovič je tam uveden protože byl hlavním administrátorem, tak do toho započítáme i ríšu, ani jednomu z nich sem nic neudělal :P ano, ženu to do extrému, taky je toto myšleno především jako ftípek :)

sbal si svoje "výtažky" z logu, jelikož tohle není důkaz, kdo ví cos tam k tomu připsal. nicméně přiznávám že něco takového občas např. do gangchatu napíšu, ale vždy je to mezi přáteli a ve srandě, tedy nikdo si z toho nic nedělá a rozhodně to nevidím jako trestuhodné porušení pravidel, tudíž to nevidím jako věc o kterou by ses měl starat, páč si na to nikdo neztěžoval :) takovejch slov padnou denně stovky a jak řekl rychlík, nikdo za tyhle věci zatím ještě nebanoval, takže si to strč taky za klobouk

a reakce na mé odebrání levelu byla skutečně spíš pozitivní, protože jsem měl radost z toho že už nemusim prasit spoluhráče za každou hovadinu, nemusim skákat jak Painkiller s Ríšou písknou a taky to pro mě znamená více času pro svou vlastní hru. Dělat event mastera mě sice bavilo, ale vždycky jsem jím byl hlavně pro server, takže moje škoda to určitě neni. Kdysi jsem založil téma, kde jsem chtěl aby se hráči vyjádřili k tomu, zda mě jako EM chtějí, abych věděl jestli mám, nebo nemám odejít. Nejen v tématu, ale i teď ve hře když mi hráči píšou se dozvídám, že jsem jako EM byl úspěšný.

takže milý paine, vyhodil si někoho kdo byl pro server přínosem kvůli svojí vlastní ješitnosti, protože si nedokázal zkousnout že jsem si dovolil zapochybovat o tvých schopnostech. připadáš si jako někdo kdo by měl dělat administrátora herního serveru, který by se měl starat o pohodlí ostatních hráčů a ne především o sebe a své ego ?

rony, já vim že sem poukázáním pravdy velmi ublížil tvému už tak dost zuboženému egu, ale "jeho chyba, tečka" je chudá argumentace, když ani nevíš o co jde :D zkus raději napsat něco konkrétního, ale na to nestačíš, viď

Příspěvek upravil Syny_gateS, 18.03.2015, 21:26.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Painkiller
příspěvek 18.03.2015, 22:03
Příspěvek #9


Painkiller22
Ikona skupiny

Skupina: GTA:SA admin
Příspěvků: 814
Registrován: 30.09.2011
ID: 42348




QUOTE(Syny_gateS @ 18.03.2015, 21:23) *
jooo, to sem přesně věděl :D :D :D paine nezklamal si :D :D

Ty si taky nezklamal jsem presne vedel ze uznat si vlastni chybu nemas vubec v povaze no je mnohem lezci obvinovat lidi kolem nez sebe zejo? :D
QUOTE(Syny_gateS @ 18.03.2015, 21:23) *
který by se měl starat o pohodlí ostatních hráčů a ne především o sebe a své ego ?

Ted si se presne vystihl i kdyz asi nechtene co? Podle toho jak vsude pises ze je to pokazdy chyba nekoho jinyho jen ne tvoje. Ja vim priznat si vlastni chybu neni pro tebe asi ta nejlehsi vec. :D

Příspěvek upravil Painkiller, 18.03.2015, 22:04.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Syny_gateS
příspěvek 18.03.2015, 22:05
Příspěvek #10





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 197
Registrován: 05.11.2012
ID: 44647




jo a teď mi ukaž kde říkám že to není moje chyba :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Syny_gateS
příspěvek 18.03.2015, 23:32
Příspěvek #11





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 197
Registrován: 05.11.2012
ID: 44647




nikde viď :) já tu neschovávám že sem s tebou zamet. pořád to překrucuješ jak kdybych se z toho chtěl vykecat, ale tady nejde o mě, ale o to že si kvůli pár podělanejm prázdnejm kecům nějakýho vypatlanýho blbečka kterej patrně nemá páru která bije zlikvidoval jednoho z mála lidí, kterej nemyslel na sebe a snažil se dělat něco pro hráče. Co si tím pro ně udělal ty ? nic, uklidil sis svojí cestu a naházel si ten bordel ostatním na hlavu :D akcí teď bude na serveru velký prd, protože Enxty i kdyby se posral, tak to sám nevyplní a kdyby se mu to nějakym zázrakem podařilo tak mu z toho chudákovi praskne hlava, admini budou mít práci s novým náborem a to ještě ani nevíme koho v budoucnu vemete, aby to nakonec nebylo ještě horší. No enxty, přeju hodně štěstí a pevné nervy, promiň že sem tě v tom nechal samotnýho, painovi se omlouvám za způsobenou bolístku, hráčům se omlouvám že kvůli mýmu výstupu přišli o pár akcí, doufám že pokud budou noví EM, tak že nebudou znepříjemňovat hru jako někteří a zbytku AT se omlouvám za přidělanou práci s hledáním lidí do teamu. Na druhou stranu musím pogratulovat ronymu, k jeho znovuzrození a přeju mu hodně štěstí v jeho novém životě, který právě získal, blahopřeju falcotoxovi, kterému se teď bude krásně spát i bez prášků na nervy, pár adminům, že se zbavily zátěže a můžou se zase v klidu věnovat sami sobě, - na koho bych si tak měl ještě vzpomenout - dyžtak je sem ještě dopíšu pokud se mi někdo připomene :D
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Syny_gateS
příspěvek 18.03.2015, 23:36
Příspěvek #12





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 197
Registrován: 05.11.2012
ID: 44647




pokud by se někdo chtěl pobavit :D
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hpho...555033483_o.jpg
kdyby měl někdo pochybnosti o pravosti tak klidně můžu nahrát originály :D
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Piplovic.
příspěvek 19.03.2015, 06:29
Příspěvek #13


hups
Ikona skupiny

Skupina: GTA:SA admin
Příspěvků: 2483
Registrován: 14.08.2006
Bydliště Ostrava
ID: 16929




Ať už je to Administrátor a nebo event master ... každý se má chovat tak jak říkají pravidla. MUSÍ je respektovat a není žádna vyjímka.

Pokud se najde někdo , kdo má pravomoc a neumí respektovat pravidla (nehledě na to že dělá 100x eventu) nepatří do Admin Teamu.


Bohužel , kdo holt to neumí , není na pozici vhodný. ;)


--------------------
I <3 Škoda Octavia 1 1.8T

Podpis smazán - porušení pravidel fóra - lol :o)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Syny_gateS
příspěvek 19.03.2015, 10:45
Příspěvek #14





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 197
Registrován: 05.11.2012
ID: 44647




jak říkáš, ale nemyslím s že bych snad nerespektoval pravidla, nebo administrátory.

když mluvíš o pravomoci, tak mi skoro přijde jako bys mluvil úplně o někom jinym :D pravomoce nemám žádný a jediný kdo si tu dokazoval svou pravomoc byl pain.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Painkiller
příspěvek 19.03.2015, 16:04
Příspěvek #15


Painkiller22
Ikona skupiny

Skupina: GTA:SA admin
Příspěvků: 814
Registrován: 30.09.2011
ID: 42348




QUOTE(Syny_gateS @ 19.03.2015, 10:45) *
jak říkáš, ale nemyslím s že bych snad nerespektoval pravidla, nebo administrátory.

když mluvíš o *pravomoci, tak mi skoro přijde jako bys mluvil úplně o někom jinym :D pravomoce nemám žádný a jediný kdo si tu dokazoval svou pravomoc byl pain.

Nemyslis? to jako fakt? biggrin.gif
A co tohle :
QUOTE(Syny_gateS @ 18.03.2015, 23:36) *
pokud by se někdo chtěl pobavit :D
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hpho...555033483_o.jpg
kdyby měl někdo pochybnosti o pravosti tak klidně můžu nahrát originály :D

- Ta prvni veta vubec neni vulgarni napadeni zejo? :D
- nekde pri konci ta narazka na merca to taky vubec nebyl pokus o zesmesneni vid? :D
- a vubec to neni sestrihani tak aby to bylo mireni jen proti me taky ne co? :D

Na zaver jen reknu ze ja se vlastne vubec nijak hajit nemusim vzdyt ty to delas za me a myslim ze ti to jde skvele. biggrin.gif Jak se porad snazit hodit na me nejakou spinu ale jak vidim tak to ma opacnej vliv a kazdy alespon vidi co si za cloveka a jaky mas charakter biggrin.gif

*Poznamka :
pravomoc = admin level


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stran(y): V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 26.04.24 - 17:57
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist