IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

5 Stran(y): V  < 1 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
> Jak dlouho to tady bude jeste fungovat?
Hodnocení 5 V
nevimjmeno2
příspěvek 25.03.2022, 19:38
Příspěvek #31





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 118
Registrován: 08.07.2014
Bydliště Praha
ID: 46535




Ta nová stránka byla ztracená od začátku. Jak takovou blbost někoho mohla napadnout. Snad se starý GP vrátí. Co jinak, jak jde život?


--------------------
moc velký podpis, smazáno, 1st
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MAXX´´´
příspěvek 31.03.2022, 14:17
Příspěvek #32


Nic není nemožné ^^


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 811
Registrován: 07.07.2008
Bydliště Chrudim
ID: 26072




QUOTE(nevimjmeno2 @ 25.03.2022, 20:38) *
Ta nová stránka byla ztracená od začátku. Jak takovou blbost někoho mohla napadnout. Snad se starý GP vrátí. Co jinak, jak jde život?

Hele, bylo to tak, není co dělat ... Stránek s recenzemi je prostě všude, takže sem už si za tímhle nikdo pochopitelně cestu nenašel ... Koukám, že už jim to taky došlo a s recenzemi se skončili k červenci loňského roku ... teehee.gif

Co se týká starého GP, tak to už nevěřím, že se někdy vrátí ... Pamatuju si, jak na začátku téhle přeměny slibovali, že se časem vrátí i blogy, videa, profily a tak dále, ale oba dva víme, jak to dopadlo: slibem nezarmoutíš ... biggrin.gif

Jinak já se mám docela dobře, hele, díky za optání. turned.gif Už jsem se nemohl dočkat jara, protože zimu už fakt rád několik let nemám ... thumbsdown.gif Co Ty ? Všechno v pohodě ? thumbsup.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
I-I.e.r.g.o.t.I-...
příspěvek 02.04.2022, 23:20
Příspěvek #33


Truth prevails, and that's why we lose
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 13001
Registrován: 02.03.2005
Bydliště Kdo neměl svého tuku, upadl lichvě v šanc.
ID: 5250




QUOTE (nevimjmeno2 @ 25.03.2022, 19:38) *
Ta nová stránka byla ztracená od začátku. Jak takovou blbost někoho mohla napadnout. Snad se starý GP vrátí. Co jinak, jak jde život?

No a co bys chtel delat? Je od nich super ze nechali aspon GP v nejaky forme. Dedikovany servery se uz davno nedelaj na novy hry, na stary to chce udrzovat klienta, proste to stoji prachy.
Takhle meli par lidi z baze GP co zadarmo psali clanky, a aspon neco malinko kaplo z reklamy.
Jako je to fakt zatracena skoda, strasne bych chtel neco jako GP (gz) zpatky, proparil jsem tam toho hodne. A o tomhle forum ani nemluvim, tady sem nechal kus zivota.

Prosim Allstar at tohle forumko aspon nechaj bezet pro nas.

Klidně jim na ten hosting přispěju.


Jo a taky pls opravit to, že se nejde registrovat ani OBNOVIT HESLO.

Ta recaptcha je tam rozbita.



KURVA.

Dejte mi aspoň pár procent warningu. Kůli starejm časům :D

Příspěvek upravil I-I.e.r.g.o.t.I-I, 02.04.2022, 23:21.


--------------------
Vzestup zla
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nevimjmeno2
příspěvek 03.04.2022, 23:17
Příspěvek #34





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 118
Registrován: 08.07.2014
Bydliště Praha
ID: 46535




QUOTE(MAXX´´´ @ 31.03.2022, 15:17) *
Hele, bylo to tak, není co dělat ... Stránek s recenzemi je prostě všude, takže sem už si za tímhle nikdo pochopitelně cestu nenašel ... Koukám, že už jim to taky došlo a s recenzemi se skončili k červenci loňského roku ... teehee.gif

Co se týká starého GP, tak to už nevěřím, že se někdy vrátí ... Pamatuju si, jak na začátku téhle přeměny slibovali, že se časem vrátí i blogy, videa, profily a tak dále, ale oba dva víme, jak to dopadlo: slibem nezarmoutíš ... biggrin.gif

Jinak já se mám docela dobře, hele, díky za optání. turned.gif Už jsem se nemohl dočkat jara, protože zimu už fakt rád několik let nemám ... thumbsdown.gif Co Ty ? Všechno v pohodě ? thumbsup.gif





Tak trochu díky covidu jsem přišel o práci. Ale hned jsem si našel jinou a mám se dobře. No mohlo by být líp ta inflace je fakt hnus, ale já nikdy neutrácel, takže se to dá přežít :-) Starý GP a pokec mi ale chybí.


--------------------
moc velký podpis, smazáno, 1st
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nevimjmeno2
příspěvek 03.04.2022, 23:24
Příspěvek #35





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 118
Registrován: 08.07.2014
Bydliště Praha
ID: 46535




QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 03.04.2022, 00:20) *
No a co bys chtel delat? Je od nich super ze nechali aspon GP v nejaky forme. Dedikovany servery se uz davno nedelaj na novy hry, na stary to chce udrzovat klienta, proste to stoji prachy.
Takhle meli par lidi z baze GP co zadarmo psali clanky, a aspon neco malinko kaplo z reklamy.
Jako je to fakt zatracena skoda, strasne bych chtel neco jako GP (gz) zpatky, proparil jsem tam toho hodne. A o tomhle forum ani nemluvim, tady sem nechal kus zivota.

Prosim Allstar at tohle forumko aspon nechaj bezet pro nas.

Klidně jim na ten hosting přispěju.


Jo a taky pls opravit to, že se nejde registrovat ani OBNOVIT HESLO.

Ta recaptcha je tam rozbita.



KURVA.

Dejte mi aspoň pár procent warningu. Kůli starejm časům :D




Si v tom postu sám odpovídáš na otázku. Co bych chtěl dělat? Nic. Nechat starý GP, ten žil trochu životem. Nová stránka je skoro rok mrtvá a nejde nějak reagovat.


--------------------
moc velký podpis, smazáno, 1st
Go to the top of the page
 
+Quote Post
I-I.e.r.g.o.t.I-...
příspěvek 07.04.2022, 21:04
Příspěvek #36


Truth prevails, and that's why we lose
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 13001
Registrován: 02.03.2005
Bydliště Kdo neměl svého tuku, upadl lichvě v šanc.
ID: 5250




QUOTE (nevimjmeno2 @ 04.04.2022, 00:24) *
Si v tom postu sám odpovídáš na otázku. Co bych chtěl dělat? Nic. Nechat starý GP, ten žil trochu životem. Nová stránka je skoro rok mrtvá a nejde nějak reagovat.

Ale cobe, doležite je forum. A GP třeba jednou vzplane bo co.


--------------------
Vzestup zla
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Slamb
příspěvek 10.04.2022, 05:56
Příspěvek #37



Ikona skupiny

Skupina: GP Support
Příspěvků: 6437
Registrován: 20.02.2005
Bydliště Praha
ID: 5109




QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 03.04.2022, 00:20) *
Jo a taky pls opravit to, že se nejde registrovat ani OBNOVIT HESLO.
Ta recaptcha je tam rozbita.
tohle fórum má jenom dvě ochrany proti spamu
1) starou nefunkční recaptchu
2) starej nefunkční invision antispam
když by se to vypnulo úplně, tak to tady obsaděj spamovací roboti, takže neni žádná možnost, jak tu mít v tomhle stavu funkční ochranu 🤔



před měsícem sem se ptal jednoho nejmenovanýho pána z allstaru, jaký mají s gameparkem plány, a zcela nečekaně sem se do dnešního dne žádný odpovědi nedočkal 🙄
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MAXX´´´
příspěvek 10.04.2022, 18:12
Příspěvek #38


Nic není nemožné ^^


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 811
Registrován: 07.07.2008
Bydliště Chrudim
ID: 26072




QUOTE(nevimjmeno2 @ 04.04.2022, 00:17) *
Tak trochu díky covidu jsem přišel o práci. Ale hned jsem si našel jinou a mám se dobře. No mohlo by být líp ta inflace je fakt hnus, ale já nikdy neutrácel, takže se to dá přežít :-) Starý GP a pokec mi ale chybí.

Jasný, chápu. turned.gif Jak se říká, tak všechno zlé je pro něco dobré ... thumbsup.gif Ani mi nemluv, hned bych si zašel zahrát poker ... teehee.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nevimjmeno2
příspěvek 17.04.2022, 17:05
Příspěvek #39





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 118
Registrován: 08.07.2014
Bydliště Praha
ID: 46535




Mě chybí ty různé žebříčky v celkových statistikách...člověk se tak snažil aby někde byl a skutek utek :/


--------------------
moc velký podpis, smazáno, 1st
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MAXX´´´
příspěvek 25.04.2022, 06:51
Příspěvek #40


Nic není nemožné ^^


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 811
Registrován: 07.07.2008
Bydliště Chrudim
ID: 26072




QUOTE(nevimjmeno2 @ 17.04.2022, 18:05) *
Mě chybí ty různé žebříčky v celkových statistikách...člověk se tak snažil aby někde byl a skutek utek :/

Je to tak, no ... teehee.gif Kvůli tomu tam člověk ze setrvačnosti prostě pořád chodil. turned.gif To ani nemluvím o tom, že spousta lidí mělo koupenej prémium účet na X let dopředu a přišli tak o něj. biggrin.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nevimjmeno2
příspěvek 28.04.2022, 19:43
Příspěvek #41





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 118
Registrován: 08.07.2014
Bydliště Praha
ID: 46535




Já ještě na poslední chvíli kupoval na další měsíce přes SMS a najednou pápá :DDDDDDDDDDDDD


--------------------
moc velký podpis, smazáno, 1st
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MAXX´´´
příspěvek 03.05.2022, 16:05
Příspěvek #42


Nic není nemožné ^^


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 811
Registrován: 07.07.2008
Bydliště Chrudim
ID: 26072




QUOTE(nevimjmeno2 @ 28.04.2022, 20:43) *
Já ještě na poslední chvíli kupoval na další měsíce přes SMS a najednou pápá :DDDDDDDDDDDDD

Se i divím, že kvůli tomu někdo nešel do nějakého sporu ... biggrin.gif I když třeba k něčemu došlo a jenom o tom nevím. teehee.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
f!rSt
příspěvek 03.05.2022, 16:08
Příspěvek #43



Ikona skupiny

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 2916
Registrován: 13.10.2004
Bydliště Ostrava
ID: 3096




QUOTE(MAXX´´´ @ 03.05.2022, 17:05) *
Se i divím, že kvůli tomu někdo nešel do nějakého sporu ... biggrin.gif I když třeba k něčemu došlo a jenom o tom nevím. teehee.gif


spíš si myslím, že v té době to nebylo úplně zvykem jít hned za každou hovadinu do sporu jako dnes.. i když, záleží, já protestoval v zápasech vždy proti všemu a všem biggrin.gif whistle.gif


--------------------
2003 první CoD.... nějak jsme všichni zestárli :)))
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nevimjmeno2
příspěvek 04.05.2022, 16:41
Příspěvek #44





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 118
Registrován: 08.07.2014
Bydliště Praha
ID: 46535




Vůbec bych se nedivil, že to mají pokryté v pravidlech. Já osobně v tom mám kolik? Pár stovke? V Powerplaymamanger jsem měl tisíce a nechal jsem to za hlavu.


--------------------
moc velký podpis, smazáno, 1st
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MAXX´´´
příspěvek 04.05.2022, 18:54
Příspěvek #45


Nic není nemožné ^^


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 811
Registrován: 07.07.2008
Bydliště Chrudim
ID: 26072




QUOTE(f!rSt @ 03.05.2022, 17:08) *
spíš si myslím, že v té době to nebylo úplně zvykem jít hned za každou hovadinu do sporu jako dnes.. i když, záleží, já protestoval v zápasech vždy proti všemu a všem biggrin.gif whistle.gif


Hele, ono to není zase tak dlouho zpět, takže v tu dobu už bylo podobné spory za každou hovadinu, jak Ty říkáš, na běžném pořádku. biggrin.gif 25.7.2018 - Gamepark se mění: https://www.gamepark.cz/tema/gamepark-se-meni/ eh-smiley.gif Bohužel v článku a hlavně v následných komentářích se toho spousta jenom klasicky naslibovala, ale zůstalo to jenom u toho ... thumbsdown.gif

QUOTE(nevimjmeno2 @ 04.05.2022, 17:41) *
Vůbec bych se nedivil, že to mají pokryté v pravidlech. Já osobně v tom mám kolik? Pár stovke? V Powerplaymamanger jsem měl tisíce a nechal jsem to za hlavu.


Tak to jsi tam měl násobně méně než třeba já, ale já měl zase násobně méně než spousta jiných (obrovských) bláznů - tak už to bývá. turned.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Stran(y): V  < 1 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topic
2 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (2 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 27.04.24 - 14:54
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist