IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Důležité

Pokud máte nějaký dotaz či problém s GamePark Pokerem, nejprve si přečtěte naše ČASTO KLADENÉ OTÁZKY, než položíte vlastní otázku!

Pokud je pro vás poker velkou neznámou, podívejte se na NÁPOVĚDU.

Také byste měli znát PRAVIDLA pro hraní na našich serverech. Vyhnete se tak zbytečným nepříjemnostem.

 
Reply to this topicStart new topic
> Problemy s pokrem!, nepricitaji se GB body
Hodnocení 1 V
LykanG
příspěvek 30.10.2010, 17:29
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 9
Registrován: 23.10.2010
ID: 35509




Prosim kterihokoli admina at se podiva na poker.vcera jsem hral a vsadil jsem asi 100 GB bodu.vklad mi to odecetlo.ale potom jsem vyhral okolo 1500 GB a to us mi to nepricetlo. a tet hraju poker a zase mi to vzalo 100 GB vklad ale 250 co tet jsem priblizne vyhral tk mi to nezapocitalo.klidne at se admin presveci jsem ve hre.prosim o nahradu straty jelikos se jedna vyhradne o chybu Gameparku!nebavi mne těšce ziskavat GB a potom aby mne vo ně okradly.fkt ne. a hlavne tady je ten duvot proc si nekoupim premijum ucet.protoze by mne vo ty GB okradly a nebudu utracet za to abych vo ty bode jen tak prisel!!!!!!!!!!!!!!!! prosim o urychleny reseni.bavi mne to tady ale neustale jsou tu neaky problemy z GB!!!!dekuji s uctou LykanG
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Beluga
příspěvek 01.11.2010, 11:06
Příspěvek #2


Back to the roots.
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 12637
Registrován: 05.02.2006
Bydliště Praha
ID: 11876




Ti někdo nacákal sperma do očí, nebo proč píšeš jak kus idiota?


--------------------

O Belugově obchodu s lidskými orgány uslyšíte na černém trhu hotové legendy.
Jediný Evropan, který dokáže konkurovat Číňanům.
Jednou prý ze čtyř mrtvol složil jedenáct lidí, a ještě mu zbylo na liliputa.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pospa
příspěvek 01.11.2010, 15:32
Příspěvek #3


Bůh je mrtev.
Ikona skupiny

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 4968
Registrován: 15.06.2005
Bydliště Praha
ID: 7022




Příště zakládej topicy ve správné sekci.


--------------------
podpis už není a nebude
Go to the top of the page
 
+Quote Post
maaIk
příspěvek 01.11.2010, 16:34
Příspěvek #4





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 580
Registrován: 19.12.2007
Bydliště Ratíškovice
ID: 23639




QUOTE(LykanG @ 30.10.2010, 17:29) *
Prosim kterihokoli admina at se podiva na poker.vcera jsem hral a vsadil jsem asi 100 GB bodu.vklad mi to odecetlo.ale potom jsem vyhral okolo 1500 GB a to us mi to nepricetlo. a tet hraju poker a zase mi to vzalo 100 GB vklad ale 250 co tet jsem priblizne vyhral tk mi to nezapocitalo.klidne at se admin presveci jsem ve hre.prosim o nahradu straty jelikos se jedna vyhradne o chybu Gameparku!nebavi mne těšce ziskavat GB a potom aby mne vo ně okradly.fkt ne. a hlavne tady je ten duvot proc si nekoupim premijum ucet.protoze by mne vo ty GB okradly a nebudu utracet za to abych vo ty bode jen tak prisel!!!!!!!!!!!!!!!! prosim o urychleny reseni.bavi mne to tady ale neustale jsou tu neaky problemy z GB!!!!dekuji s uctou LykanG

Ty nevíš, že GP spolupracuje s Úřadem pro český jazyk? Za každou hrubku, chybějící čárku nebo záměnu písmenek se ti odečítá 1GB ....


--------------------
baner


-ʞıɯ-
Go to the top of the page
 
+Quote Post
JK_
příspěvek 23.11.2010, 20:00
Příspěvek #5





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1
Registrován: 23.11.2010
ID: 35787




Zdravím,
mám stejný problém, ale já ho teda napíšu česky...

Včera jsem hrál poker cca kolem 20:00 do cca 22:00. Můj obrat byl cca +7000Gb (v tu chvíli jsem měl mít na profilu 8000Gb, už tehdy mi bylo divné, že se hned nepřičetly, tak jsem psal callovi a řekl mi, ať se obrátím na sheemu, ten doteď neodepsal, takže nevím. Myslel jsem, že se třeba přičtou na druhý den, ale pořád nic). Potom jsem šel hrát ještě kolem 0:00 asi do 0:30, ale to už se mi nedařilo a má bilance spadla na 6060Gb (na profilu jsem měl mít něco kolem 7060Gb). Ovšem místo přičtení Gb se mi mé prohrané body odečetly, takže na profilu jsem měl pouhých 920Gb z mého původního 1000Gb.

Dnes, v tuto chvíli mám mít vedle svého nicku 7987Gb, ale místo toho tam mám pouhých 915Gb. Přikládám screen.

Prosím o přičtení bodů a vyřešení tohoto problému. Předem díky.


Jo a když už jsem u toho, jenom taková technická poznámka, jde nějak zvětšit stůl na pokeru, abych mohl přečíst aspoň kolik Gb je v banku apod. Mám to strašně malé a když to roztáhnu přes celou obrazku, pořád to je blbě čitelné. Jenom jestli na to není ještě nějaký fígl. ;)

Příspěvek upravil JK_, 23.11.2010, 21:54.
Připojené(ý) soubory
Připojený soubor  gb.JPG ( 136.47k ) Počet stažení: 22
 
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 28.03.24 - 11:47
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist