IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> Multigaming klan, ...
Renegad_cz
příspěvek 24.08.2011, 23:34
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 16
Registrován: 21.04.2011
ID: 40913




Zdravím

Už jsem na tuhle stránku několikrát psal o podobném tématu ale dnes je to o něco jiné a snad i reálnější. Po prázdninách jsem se rozhodl pro úplně celou přestavbu mého multigaming klanu, (ReckRaiders) a jelikož jsem měl hodně našetříno, tak jsem do toho začal vkládat i nějaké ty peníze. Po několika týdnech jsem společně s Niedsem (díky za pomoc kámo :) )vytvořili nějakou obstojnou grafiku a teď už to jen vše skládám s jedním klukem dohromady. Musel jsem celý klan znova překopat (hráče,posty,priority atd..), protože tam chci mít spolehlivé lidi a někoho, kdo je ochotní obětovat trochu času pro klan. Cíle jsou stále stejné a nejspíš se ani měnit nebudou. Jednoduše chci "vybudovat" multigaming klan, který by se mohl uchytit v české scéně a něčeho dosáhnout. Sekce her budou tradiční (CS 1.16,CS:S,SC2,COD4 atd..), ale i jiné jako například BF3,které za necelý měsíc vyjde :P.

Hledám:
- Clan Leader (později i spolumajitel)
- Redaktory
- Webmaster
- Grafiky
atd.... (jsem ochotní i zavést jinou funkci v klaně)

Požaduji:
- věk min. nad 16 let
- Slušnost a schopnost se formálně vyjadřovat
- Aktivitu

Nabízím:
- TS3 server
- Webové stránky s originální doménou i designem http://reckraiders.eu/ (Které nejsou ještě kompletně naprogramované)
- Profesionální chování
- V budoucnu snad i nějací sponzoři
atd....

Nenabízím žádný propracovaný klan ale tak začínal asi každý multigaming klan v ČR a záleží pouze na vás, kam až dosáhneme.
Zájemci pište na email: vlkmatys@seznam.cz a já vám zodpovím vaše otázky nebo vás do toho trochu zasvětím.
Renegad

PS: Ti, kteří mají příšerná nutkání to okomentovat nějakými pubertálními řečmi, ať se raději zdrží komentu :) thanks

Příspěvek upravil Renegad_cz, 24.08.2011, 23:35.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
eSuba . Buldog
příspěvek 25.08.2011, 08:59
Příspěvek #2





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 22
Registrován: 24.08.2011
Bydliště Jemnice
ID: 42111




Pěkně napsaný thread.
Koukal jsem na prezentované stránky a musím uznat, že vypadají pěkně - Doufám, že se někdo najde a samozřejmě - GL do budoucna :)

Příspěvek upravil eSuba . Buldog, 25.08.2011, 10:41.


--------------------


My Gaming Rig - CPU: Core i5 2400 @ 3,7GHz (Gelid Tranquillo rev.2), RAM: 8GB DDR3 1600Mhz Kingston HyperX, GPU: Gigabyte HD6950 (flash na HD6970), MB: Gigabyte GA-Z68P-DS3 - Intel Z68, HDD: 2,1TB, PSU: Chieftec CFT-850G-DF 850W. CASE: CoolerMaster Gladiator 600

SUBSCRIBE MY GAME MOVIES: www.youtube.com/TheBuldogzer
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 29.03.24 - 00:46
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist