IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> Rozhovor s leaderem klanu CSE Cortésem
Platon
příspěvek 08.11.2003, 22:54
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 397
Registrován: 23.09.2003
ID: 15




Platon: Ahoj Cortesi, začneme obligátní otázkou co Ty a AoC? Jak ses k této fantastické hře dostal? Jak dlouho ji hraješ?
Cortés: čau Platone,k této hře mě přivedl náš webmaster Attaturk asi před 4 lety,kdy jsme u něj dali první hru po síti

Platon: Hrál jsi vždy za CSE, nebo jsi prošel více klany?
Cortés: Jo hrál sem i za jiný klan teda aspon jsme si tak říkali.Založil sem ho já,Nippy a Wohnout klan tag byl inv,ale už nevim co to znamenalo :) Po několika prohrách jsme klan zrušili a založili CSE ovšem bez Wohnouta v čele s leaderem Attaturkem,který dělal i stránky.

Platon: Karlovarská strategická elita, vím, že všichni členové však nepocházejí z Karlových Varů. Co vás přimělo k tomu se rozšířit za hranice?
Cortés: Víc dobrých hráčů ve Varech nebylo :)))

Platon: Pokud mě pamě? neklame historie vašeho klanu je velmi bouřlivá, dokonce se tě pokusili jednou členové ve funkci leadera nahradit. Jak to vypadá s CSE teď, prozraď nějaké pikantnosti z zákulisí:))
Cortés: Ano,když sem byl na dovolený,tak mě Wohnout svrhnul z funkce leadera,ale pak jsme si to vyříkali. Ted se v CSE nic neděje až na malou hádku ohledně přijetí Koblížka.

Platon: Tos nám toho moc neřekl:o)) Nyní se patří CSE pozice stabilního klanu u nás, jaké jsou ambice, pokud tedy nějaké jsou:o))
Cortés: V GZ lize by jsme se chtěli opět umístit alespon na 3.mistě,ale při letošní konkurenci to nebude snadné. Také bych chtěl klan přihlásit do nového ročníku německé ligy a zkusíme to i v RTS lize.

Platon: Do GZ ligy se přihlásilo 39 hráčů na 1v1 a 19 týmů na 2v2, což svědčí o tom, že AoC se stále hraje na velmi obstojné úrovni. Co si ty myslíš o pozici AoC u nás, popřípadě ve světě?
Cortés: Myslel jsem,že po vydání AoM bude AoC hrát pouze pár nadšenců jako AC/DC,ale opak je pravdou. Vznikají nové klany a objevuje se i dost nových hráčů. Ale všechno jednou skončí.

Platon: Kdybys mohl něco v AoC změnit, co by to bylo? Co bys naopak nechal takové jaké to je?
Cortés: Já bych na AoC nic neměnil,líbí se mě takový jaký je.

Platon: Proč ty sám nehraješ AoM? Co bys této hře vytkl?
Cortés: Na AoM se my nelíbí kouzlení a přijde mě to celý nějaký pomalý.

Platon: Kterých úspěchů, a? už svých nebo svého klanu, si vážíš nejvíce?
Cortés: Jednoznačně 3.místo v GZ lize.

Platon: Brzy klan CSE oslaví své 1. narozeniny, co bys takto dopředu popřál CSE hezkého?
Cortés: určitě hodně výher a 1.místo v RTS lize :))

Platon: Než tě definitivně propustím, prozraď nám na závěr ještě něco o sobě.
Cortés: Je mi 17 let a učím se na SOU v Karlových Varech obor elektrikář. Mým největším koníčkem po AoC jsou šachy,které hraju za šachový klub KŠ Tietz. Občas chodíme s Varskými členy CSE hrát tenis.

Platon: Děkuji za odpovědí. Přeji tobě i klanu CSE mnoho úspěchů do budoucna
Go to the top of the page
 
+Quote Post
-Dereck-
příspěvek 10.11.2003, 22:06
Příspěvek #2





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 4
Registrován: 10.11.2003
ID: 435




Nemám slov. Je vidět, že Age v Čechách dosáhl období největšího úpadku. Jak jinak vysvětlit, že takový usmrkaný vidlák, kterého před půlrokem porazil comp na MODERATE, se stane leadrem nadějného českého klanu. To jim za to platíš, Ty jeden elektrikářskej šupáku!?
P.S.: Nauč se česky, ty mentále nebo alespoň to, co vysmolíš (pro debily, jako např. Marka a ostatní pakáž, co to bude číst: ''napíšeš'') nech projet korektorem, protože si začínám myslet, že ten Váš klan kromě Attaturka a ostatních členů, které neznám, je taková studnice blbosti!
S přáním odpovědi bez pravopisných chyb Baron


Malé upozornění: tento názor do fóra tlumočil Dereck (Lord) a nevyjadřuje to jeho osobní mínění (to je daleko horší :-)))!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_Corp_kemis
příspěvek 11.11.2003, 08:33
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 60
Registrován: 11.11.2003
ID: 436




Zdravim.Hele dereku,sice nevim kdo ses,ale nemusis tady urazet Corteze,ono to vsechno neni jen o hrani a i kdyby bylo,tak ty budes asi nejaka lama kdyz neznas nikoho z CSE.A jestli lama nejses a mas na to jinej nazor,tak si s tebou mile rad dam duel. PS: no nevim kdo je vetsi ... ten co pise pravopisny chyby,nebo ten co mluvi jak idiot. Zdar
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nex_Adnej
příspěvek 11.11.2003, 14:13
Příspěvek #4





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 95
Registrován: 22.10.2003
ID: 138




No ja nechapu proč se k tomu vubec vyjadřovat ..nejaka guma(-Dereck-) uraží... angry.gif
Vubec neví o co v AOE jde, že hlavní je si zahrat a ne být pořad nejlepší i když by se to každému jiste líbilo... biggrin.gif

Příspěvek upravil Phx|Adnej, 11.11.2003, 14:14.


--------------------
[img]http://clan-zilla.com/zone/zone_rating.php?name=nex_Adnej__&a=1.jpg[/img]
Go to the top of the page
 
+Quote Post
-Dereck-
příspěvek 11.11.2003, 23:26
Příspěvek #5





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 4
Registrován: 10.11.2003
ID: 435




Jeste jednou pripominam (pro opravdove debily), tohle je nazor hrace jmenem Baron, ktery je pod tim podepsany! Ja, jako clen fora jsem to akorat prepsal, protoze Baronovi momentalne nefunguje pripojeni! Jestli si chcete neco vyrizovat, tak s Baronem...
btw. ja Age hraval, ale muj progaming sport je Counter Strike a Quake 3 a v tom jste LAMY zase Vy! A tenkrat kdyz jsem ho jeste hraval (treba s Cortesem nebo Attaturkem) dokazal jsem s Baronem vsechny vyownedovat jak maly deti. Takze nemachrujte, protoze u zacatku tohohle vaseho klanu v podstate stojime my. Protoze se nas snazili stale prekonat,az se jim to za nejaky cas povedlo, coz odstartovalo zalozeni tohohle klanu...
V zadnem pripade se nesnazim shazovat Vas tym, i kdyz mam vlastni vyhrady ke Cortesovi, ktery se me snazil pote dostat i v CS, ale jaksi narazil. Ale ani to mu nezabranilo stale machrovat a tak narazil podruhe...
Dereck (Lord)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
-Dereck-
příspěvek 11.11.2003, 23:41
Příspěvek #6





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 4
Registrován: 10.11.2003
ID: 435




Jeste neco, Phx|Adnej, k tomu se taky vyjadrovat nebudu, protoze Ageho jsem zacal s naprostou jistotou hrat drive nez ty a myslim, ze moc dobre vim o co jde!
Priste radsi lepe pochop novy prispevek, nez zacnes sam urazet, ale jestli tu GUMU myslis vazne, rad si o tom s tebou popovidam osobne!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nex_Adnej
příspěvek 12.11.2003, 16:35
Příspěvek #7





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 95
Registrován: 22.10.2003
ID: 138




No ja se k tomu vyjadřovat už nemíním..jen to byl muj nazor... mužu si psat co chci... biggrin.gif a co jsi tam napsal byla fakt pěkna machrovinaka.. ermm.gif a ted machruješ zase ..no nic asi to maš z tech stříleček... :whistling:


--------------------
[img]http://clan-zilla.com/zone/zone_rating.php?name=nex_Adnej__&a=1.jpg[/img]
Go to the top of the page
 
+Quote Post
</BC\...
příspěvek 12.11.2003, 16:55
Příspěvek #8





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 3
Registrován: 22.10.2003
Bydliště Prague, EUROPE
ID: 122




QUOTE(Phx|Adnej @ 12.11.2003, 16:35)
No ja se k tomu vyjadřovat už nemíním..jen to byl muj nazor... mužu si psat co chci...  biggrin.gif  a co jsi tam napsal byla fakt pěkna machrovinaka.. ermm.gif  a ted machruješ zase ..no nic asi to maš z tech stříleček... :whistling:

Kasli Adneji na takovy lampy .. faqty to nema vyznam :santa:
je to proste schumacher a nechme ho zit ze on je TOP ONE ... :)


--------------------
Kdyby něco tak tu nejsem ... :-DDD







Bohemia Crusaders
Go to the top of the page
 
+Quote Post
-Dereck-
příspěvek 12.11.2003, 22:12
Příspěvek #9





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 4
Registrován: 10.11.2003
ID: 435




Hmm, ja klidne priznam, ze jsem LAMA, me to problemy nedela! LOL
Jedinej, kdo si tady veri, je Baron, kterej, jak doufam, se k tomu uz vyjadri sam...
Protoze se asi nesmiril s tim, ze to ostatni dotahli dal nez on...
Ja tuhle diskusi opoustim!
GL HF!

P.S: zas tak moc snad nemachruju, kdyz uznam, ze jsem ted v AoE lamic a ze me tenkrat Cortes rozsekal, rekl jsem akorat, ze JSEM BYL dobrej (mozna:-)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 28.03.24 - 11:24
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist