IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> Rozhovor s <MoC>S8ANEM111
Platon
příspěvek 18.12.2003, 21:56
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 397
Registrován: 23.09.2003
ID: 15




Platon: Zdarec Satane, ty starý parde:o)) Začneme pěkně po pořádku, napřed nám tedy řekni, kdy ses dostal poprvé k AoE.
SATAN111: Jo tak to bych taky rad vedel, pravdepodobne nekdy pred 3-4rokama kdyz sme s dwarfem pokud si ho pamatujes poprvi skouseli nakou hru po netu a byli to samozrejme neprekonatelny aoe..si jeste pamatuju jak sem z toho byl vyplesklej takze +- 3roky. BTW cest platy ty starej "moravaku"

Platon: Proč sis vybral právě AoE? a ne něco jiného, co se ti na AoE líbi?
SATAN111: No uz jako malej sem zacinal se strategiema- nakej empire earth,red alert a podobne no a pak me enemy nak dostal k aoe1 snad v 6ty tride no :-)!CO se mi libi: neuveritelna hratelnost, nekoncici zabava :-).. je toho hrozne moc coz musi bejt taky videt z toho sem se se v ratil k aoe z aom a navic v aoe je uzasna parta lidi.MAM VAS VSECHNY RAD(i presto ze hodne lidi nema rado me :-)-ty co me neznaj). Ale samozrejme je i hodne veci ktery agum chybi ale ty sou zanedbatelny.

Platon: Kdybys mohl cokoliv v AoE změnit, co by to bylo?
SATAN111: Zrusil bych aom aby vsichni hrali aoe ale to je trochu mimo. Zmenil bych mozna trochu vyvazenost civilizaci to mi vadi asi nejvic :-). pak mozna takovy ty detaily co uz napadaj asi jen skillery jako sem ja a to treba kdyz najedes na jednotku tak aby se ti u ni ukazalo kolik ma life aniz bys na ni kliknul-to strasne pomuze pri mikru. Jo a jeste jedna vec snizil bych prasatum utok sou hrozne overpowered a co je nejhorsi utoci i na zensky.

Platon: hehe:o))) Vyhrál jsi společně s Adamem Autumn Tournament, efektivnější comeback by sis snad nemohl přát. Předcházel tomu utajený trénink někde na MSN, či na GZ pod fake nickem? Mimochodem proslýchá se, žes nemohl vydržet jak tě Drátek práskal v AoM, tak proto ses vrátil k AoC:)):o))))))
SATAN111: Nene ani jeden sme netrenovali proto jsme sli taky pod smurfama, oba sme pocitali ze brzo vypadnem protoze tam fakt konkurence byla(adamovi to zacalo jit ke konci a me celkem taky tak to bylo supr no a hlavne ze sme mohli hrat ten nomad na kterym je to spis o skillu na jak arabka kdo ma vic nahrano vyhral)!No radost sem z toho mel to kazdopadne- sel sem se na to zlejt (a doma sem vykrik na celej barak). To vis byl to muj prvni aoe turnaj kterej sem vyhral. Proslicha se jo?Heh od koho?dej mi jejich adresy..Aom no jak vis taxem tam i neco vyhral a muzu s klidem rcit ze my to slo ale par lidi to zaclo brat strasne vazne ala drat a jiny lidi a ja se tam uz necejtil..prece nebudu plejtvat skill mezi takovejma lidma:-) no a prisli titani a to me dorazilo.hral sem to asi 10 minut a finito- priserny. A dratek me nikdy nepraskal vzycky sem s nim mel vyrovnany hry .. I na INVEXU..:-)

Platon: Na Invexu jsem byl:))))a byl jsi tam roxovni:o)) Na GZ začala dnes registrace do dalšího turnaje, který se bude hrát na neobvyklých mapách, jak tam vidíš své šance? Koho tipuješ na vítěze?
SATAN111: No na invexu sem az zas tak roxovni nebyl to az v hospe:-).Tak urcite sem vyhral rychlost registrace :-). Takze v tom nemam konkurenci ale jak vis tak aoe hrajou jen chvili a dueli mi zatim najdou ale vubec. ALe na druhou stranu si vybral velice zajimavy mapy (gold rush naprosto nesnasim) ale bude hodne zalezet na originalite a skillu- bude to hodne pestry ne jako arabka. Vitez- Drat(ma skill a navic perfektni mikro s aom), pak merlin s ashenem jestli si pridou zasmurfovat, snoopy taky hraje vyborne a slysel sem neco o nemessisovi, savi se slaushem sou myslim vic team players. Tehlech 4-5 hracu se podle me popere..ja se samozrejme pokusim nekomu zkrizit cestu ale na dueli zatim este nemam(btw tajne doufam ze to vyhraju)

Platon: Než tě propustím jakožto hráče, prozraď našim informace chtivým čtenářům něco zajímavého o sobě. Kolik ti je, co děláš, jaké máš rád pití apod:)) však to znáš.
SATAN111: Jmenuju se Anton, primeni rikat nebudu ..by se mi vsichni smali. Ke studium no 5let zakladka, 5 let gympl a ted sem prvnim rokem dostal stypko na velice prestizni britskou skolu s pripravou na zahranicni univerzitu. Rad zajdu do hospy na pivko(ferdu obcas ale jen citruse)..pokecat s enemym a deem nebo sjedu na nakej ten srazek aoe , aom :-). Jinak uz sem pul roku pod pantoflem-doufam ze vsichni vedej takze se snazim venovat zbytek volnyho casu ji..samozrejme to odnasej i moje milovany aoe. Jinak se ted venuju hodne i klanu a snazim se dat nak ty lidi poradne do hromady a torchu to fosefovat..

Platon: Už tě nechám tedy na pokoji a zaměřím se na klan. Obnovil si společně s Deornothem klan Masters of Conquerors, spojili jste se ihned s klanem Illegal Masters. Najali jste také několik hráčů, kteří byli dosud nonklanisty. Co vás k tomu vedlo?
SATAN111: Tak spis nez spojeni s ig bych to nazval prevzeti leadera a nejlepsiho hrace carbona kterej hraje fakt vyborne!Jinek k nonclanistum..takhle bych to nerek ani tak ze se snazime brat 170+ hrace to uz vubec ne! To si prave hodne lidi mysli a neni to pravda!!Snazim se vybirat lidi u kterejch vidim potencionalni skill, lidi ktery se tem agum opravdu venujou a chtej tu hru hrat. A navic si myslim ze ja s deem sme vybronej zaklad klanu. Co k tomu vedlo dea..asi naky tajny pocity k jedny z aoe hracek ale nesmim o tom mluvit. A me jak uz sem rikal super parta lidi a navic AOE ROOOX!Doufam ze brzo stahnem naky nexy .. BTW platy nechces k nam?

Platon: Dej pokoj:)))Nějaké plány do budoucna? Kromě převzetí pár nexů?
SATAN111: Urcite jo radi se snad zucastnime gamezoneligy az to bude mozny,pak samozrejme gamezone turnaje. V budoucnosti az se klan ustaly a bude tak nak pohoda tak urcite i naky zahranicni ligy! Snad muzu s klidem rict ze moc v ty podobe jak ji dneska vidis ma na to neco hrat. Mame hrace na vyborny urovni..sice nemame zdaleka tak naskilovano jako nex v teamovkach a podobne ale doufam ze se do toho brzy dostanem-kazdej den se schazi asi 80%klanu a hrajeme-az takhle dobry sem to vubec necekal-vypada to fakt na supr partu lidi:-)...navic se rozehrava starej skiller Enemy9 a bude brzo urcite zase hrat na urovni 1750++ tak mame dalsi zaklady klanu :-)

Platon: Soupisce MoC MSN ratingu vévodí jakýsi Arawn, to že je to smurf je zbytečné říkat. Prozradíš už tedy konečně veřejnosti o koho se to vůbec jedná ve skutečnosti?
SATAN111: No na tuhle vec hlasi asi nejvic lidi:-) .. no jo moc rad bych to rek ale bohuzel to ted z noha duvodu neni mozny ale doufam ze v nejblizsi dobe to budu moct prozradit!!Moc se za tohle omlouvam ale pokusim se to urychlit jak jen to bude mozne-nas tajemny skiller vam zatim zustane neznamy ale na nasi msn soupisce sou i jiny zajimavy veci (treba muj new nick jako totalni skill 1721-100%vyher:-)) ale bohuzel musim priznat ze arawn me v duelu porazi

Platon: 27.12. se uskuteční LAN party v Praze, zúčastníš se? Přijede i někdo od vás z klanu?
SATAN111: Snazim se co nejvic lidi premluvit a hrozne rad bych se zucastnil, nejvetsi problem je ze snad 50%MoC sou z morovy a maj to strasne daleko!!Ja bych se strasne rad stavil abysme mohli zajit na pivko a navic dratovi sem slibil mliko!Jedina moje neznama je jestli nebudu u pritelkyne, ktera ma samozrejme prednost ale pokusim se ze vsech sil priject :-) a pritahnout naky MOCAKY SEBOU.

Platon: Chtěl bys něco vzkázat svým fandům popřípadě, těm, ktečí tě nemohou ani cítít?
SATAN111: Fandum urcite-Draaate, Xaneee maaam vas raaad, ne doufam ze nekolik fandu se tam najde obcas mi nekdo na gz rekne..jooo tebe znam ze zaznamu ty si hraval dobre kdysi si byl muj vzor...takze kluci sem zpet v plny sile a neopoustejte me ja sem tu pro vas a nezklamu!!:-) Samozrejme mi fandi vsichni lidi co me znaj a vedej trochu kdo sem a ze pro hrani her taky delam svoje(etc.srazky)
A tem co me ani nemuzou citit a rek bych ze jich je taky nemalo-vetsinou to bejvaj ty lidi z tech novejch klanu..nektery sem poznal a sou v pohode ale nektery zase nastup moc strasne vyprudil a hned jaky sme a a a a no dokazes si to predstavit! Ja doufam ze sem neudelal nic spatnyho a jestli jo tak at mi napisou na icq ja se to pokusim napravit!A HLAVNE BUDTE V POHODE A NEBERTE TU AOE SCENU TAK VAZNE!!TOHLE JE FOR FUN!!A komu se to nelibi "ten tvrde narazi"- platon prohlasil takze si na nej davejte bacha nebo me dostanete v tom turnaji do prvniho kola :-)

Platon: Díky za rozhovor, příjemné prožití vánočních svátků a snad se uvidíme na LANu:o))
SATAN111: JA MoCkrat diky tobe ze tvuj cas, za supr rozhovor a taky za cely MoC ze jsi nas tak rychle prijmul zpatky. Tobe taky hezky svatky a taky vsem aoe klanum
(Snad se tam spon vozeru jestli se tam dostanu..a musim tam srovnat par hracu pred tim 1v1 tournamentem mam ted na skole hodne rusu takze bych radil nekterejm hracum nexu at dou k MoC nebo at tam vubec nejezdej :-))
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nex_Deornoth
příspěvek 18.12.2003, 22:07
Příspěvek #2





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 8
Registrován: 09.12.2003
Bydliště Mníšek pod Brdy
ID: 636




Lol ty loosere, co to gdakas jaky pocity a ke komu? Nesnasim kdyz o me nekdo vi vic nez ja: biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Phx|Predator
příspěvek 20.12.2003, 02:21
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 16
Registrován: 06.11.2003
ID: 403




Satane:Jen pockej jestli se na ty lance potkame...... poprvy jsme se ozral na svatbe...... ale jsme zvedav na tebe,i kdys tve hrdlo bude rikat..... pi a jes co tve hrdlo raci a vydrzi..... moje bude nekde nazacatku hltat vitaminy,hlavne B pac ten je na oci a tak abych te dal a nebo hral s tebou vyrovnanej zapas :-)) :woot:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_Corp_kemis
příspěvek 20.12.2003, 13:09
Příspěvek #4





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 60
Registrován: 11.11.2003
ID: 436




Good rozhovor Satane.Doufam ze me pocitas mezi ty lidi ktery mas rad :)No gl a doufam ze brzo dame nejaky to CW :) abysme vam ukazali jak se ma hrat (pak se domluvime kolik nas bude stat vyhra :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
faazr
příspěvek 20.12.2003, 19:00
Příspěvek #5





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1
Registrován: 20.12.2003
ID: 713




S8ane, nauč se už konečně česky! Překlepy se dají pochopit a do jisté míry i omluvit, ale "i" a "y" bys měl zvládat, o "s" a "z" ani nemluvím - viz:

poprvi skouseli

byli to samozrejme neprekonatelny aoe

Proslicha se jo?

ze my to slo

dueli dueli dueli

az se klan ustaly

P.S. Tajtns pro tebe mě stály cca litr a tys je hrál deset minut! Opravdu vynikající investice, jen tak dál, jen počkej zajíci, až budeš zase potřebovat nějaký love na gamesky! Jo a s fernetem brzdi a co se týče příjmení, pokud mu nebudeš dělat ostudu, nemáš se podle mě za co stydět, lamere...

Jinak hosani sorry ze se vam sem montuju, berte to jako vicemene vyjimecny (i do budoucna)...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nex_Adnej
příspěvek 20.12.2003, 23:54
Příspěvek #6





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 95
Registrován: 22.10.2003
ID: 138




pěkněj rozhovor biggrin.gif


--------------------
[img]http://clan-zilla.com/zone/zone_rating.php?name=nex_Adnej__&a=1.jpg[/img]
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nex_Deornoth
příspěvek 21.12.2003, 11:30
Příspěvek #7





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 8
Registrován: 09.12.2003
Bydliště Mníšek pod Brdy
ID: 636




faazr ROX!! :stuart:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nex_S8AN111
příspěvek 21.12.2003, 11:41
Příspěvek #8


SMRT VAM


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 7
Registrován: 16.12.2003
ID: 683




Tatiii(fazeere...delas mi ostudu!!JA za ty titany nemuzu von je to fakt totalni sux jinak bych to hral noobe jeden :-) btw pis sem aspon pod nakym rozumnym nickem se mi pak smejou a to mam bejt autorita!!To snad neni mozny ... co ti je do toho jakou mam cestinu ja uz mam prvni jazyk anglictinu tak neprud!!AOM SUX NIC NEZ JA SMRT VSEM A NENAVIST :-)...

KEmis: jasna paka hele videl bych to na 500 za kazdej prohranej match!!DObra cena ne!!??Podte s jackem k nam zera!!Tschest
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nex_Xan
příspěvek 21.12.2003, 13:36
Příspěvek #9





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 4
Registrován: 09.12.2003
ID: 638




roflmao
Go to the top of the page
 
+Quote Post
</BC\...
příspěvek 22.12.2003, 22:48
Příspěvek #10





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 40
Registrován: 27.10.2003
ID: 272




nice cool.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Phx|Predator
příspěvek 06.01.2004, 21:08
Příspěvek #11





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 16
Registrován: 06.11.2003
ID: 403




Lol,jeste ze mi jsem nechodi tata....... to by byla potom ostuda......

Jinak,all good,docela sranda! biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 25.04.24 - 01:34
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist