IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> NeverwinterNights, Demona, poškozený server, politování nad přístupem GP
Dedek
příspěvek 04.04.2007, 18:03
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 30
Registrován: 05.02.2005
ID: 4912




Vážení,

je mně velice smutno z toho, jakým způsobem je (ne)řešen problém s výše uvedeným serverem. Dnes je tomu 4. den co se server co chvíli restartuje a následně už nenaběhne GP klient. Poprvé se to stalo ze soboty na neděli. Řekl jsem si - dobrá, v nedělí se asi nikdo s nadšením nepovalí do serverovny, aby si podíval co je zle, do pondělí to holt nějak vydržíme. Jenže ouha, dnes je středa večer a řeší se něco?!? Podle kuloarnich zprav se vydala delegace konečně podívat, kde je zakopán pes. Jestliže se nejedna o trivialni zavadu, bude pravděpodobně odstaven k podrobnějšímu průzkumu, případně reklamován. To znamená dalších x dní nefunkčních.

Moje otazka zni: Prijde vam tento pristup v poradku? Prijde vam adekvatni, ze se nekolik dni nic nedeje, respektive ze je obcas nenabehnuvsi klient rucne nahozen (timto dotycnemu dekuji)? Jiste, v porovnani s CoDisty jsme mala komunita, ale myslim, ze nasich 600Kc za pripravovany premium ucet nesmrdi o nic vice nez 600Kc hrace majoritni hry.

Je me zkratka smutno. Pripadam si jako nechteny mladsi bratricek, ktereho velkej bracha musel vzit s sebou na prazdniny. Akorat zavazime a misto Demony by mohlo fičet rychleji stahovani CoD map, zejo.

Pomalu se slzou v oku vzpominam, kdyz se jeste na GZ klientu zavedla fronta s nekolikasekundovym rozestupem na prihlaseni do hry. Nase komunita tuhle novou fičurku privitala s nadsenim a hraci zacli spontanne dekovat na GZ foru. Meli jste z toho radost, pokud si dobre pamatuju, nekteri z vas byli dokonce prekvapeni ze se muzou jako admini dockat aj chvaly. Obe strany byly zkratka spokojeny.

Rad bych to zazil znovu.

Bohuzel, tentokrat zadna radost. Jen neprijemna pachut.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Odpovědi
Ice_CZ
příspěvek 19.01.2015, 02:48
Příspěvek #2





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 4
Registrován: 10.05.2013
ID: 45569




Zdravím, mohl bych vědět proč se ukončil provoz serveru demona a vyhodil se z nabídky her? Navíc byl shozen v době kdy na serveru byly hráči takže nic pěknýho to nebylo. Další věc je že se nikde nepsalo o ukončení serveru a to mi nepřijde jako moc dobrý jednání ze strany GP. Doufám že se k tomu někdo vyjádří abych tu nemlátil prázdnou slámu angry.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dedek
příspěvek 27.01.2015, 17:36
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 30
Registrován: 05.02.2005
ID: 4912




QUOTE(Ice_CZ @ 19.01.2015, 02:48) *
Zdravím, mohl bych vědět proč se ukončil provoz serveru demona a vyhodil se z nabídky her? Navíc byl shozen v době kdy na serveru byly hráči takže nic pěknýho to nebylo. Další věc je že se nikde nepsalo o ukončení serveru a to mi nepřijde jako moc dobrý jednání ze strany GP. Doufám že se k tomu někdo vyjádří abych tu nemlátil prázdnou slámu angry.gif

Ahoj, bohuzel mlatis prázdnou slamu. Doporucuju sledovat forum primo modulu, kde najdes informace o docasnych serverech:
http://demona.cz/forum/topic/3767-co-se-de...e-5#entry308786


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Příspěvky k tomuto tématu


Reply to this topicStart new topic
3 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (3 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 28.03.24 - 11:12
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist