IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Často kladené otázky

Pokud máte nějaký dotaz či problém s Medal of Honor, nejprve si přečtěte náš FAQ, než položíte otázku!

> Král je mrtev, a? žije král!, rezignace hl. admina MoHAA
jurgenb
příspěvek 10.07.2008, 12:07
Příspěvek #1


... když já fakt nevím ...


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 847
Registrován: 01.03.2005
Bydliště BRNO
ID: 5225




Posílám k nahlédnutí část dopisu, kterou jsem adresoval Bojlerovi a Mamertovi jakožto svým nadřízeným.
Doufám, že mé rozhodnutí pochopíte.
Bylo mi tu s vámi dobře i zle, ale takový je život.

Ahoj Ondro a Tome,

nastal čas, abych se konečně rozhodnul, co šidit nemohu a čeho se musím vzdát.
Já jsem nyní ve své práci ve výpovědi a k tomu chodím ještě na 4 - 6 hodin denně do práce nové. Tento zápřah je bohužel neslučitelný s výkonem funkce hl. admina. Domů chodím unaven k smrti a nemám ani chu? a čas zapnout počítač. Tím pádem "flákám" své povinnosti z funkce hl. admina MoHAA vyplývající, což není fér nejen ke kolegům a vám dvěma, jako nejvyšším představitelům projektu GamePark, ale není to ani fér ke hráčům, o jejichž osudu já rozhoduji. Již bohužel nemám čas se věnovat hře a tento čas nebudu mít ještě aspoň dva měsíce, než mi skončí pracovní poměr v současném zaměstnání, ale i další tři měsíce zkušebky v novém pracovním místě.
Již jednou jsem absolvoval martirium, kdy jsem býval online pouze 3 dny v týdnu k vyřešení problémů GP, protože jsem neměl možnost se po přestěhování připojit na net (vlastník bytu nepovolil připojení k netu a WiFi tam měla tragický příjem), a proto již nechcu dovolit, aby se tato agonie opakovala.

Proto bych vás oba chtěl s okamžitou platností požádat o uvolnění z funkce. Toto rozhodnutí je bohužel vzhledem ke stávajícím okolnostem neměnné a nezvratné. Jsem k ničemu, když nemohu být hráčům k dispozici ve chvíli, kdy mě opravdu potřebují.


Příspěvek upravil jurgenb, 10.07.2008, 12:09.


--------------------
Jsem beznadějný optimista. Pokud bych měl být realista, stane se ze mě skeptik.

Jsi nováček? Nevíš si rady? Přečti si nejprve často kladené otázky nebo Speciál MoHAA a pak se ptej admina, co dál!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Příspěvky k tomuto tématu


Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 14.05.24 - 12:56
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist